Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Οχι ρε συ ηταν στο Μοναστηρακι...καθοντουσαν ο ενας πλαι στο αλλον στο καθισμα(εδω ειναι η μεγαλη πλακα, δεν ησαν ορθιοι)και σηκωνεται ο ψυχακιας να κατεβει και βρισκει στο ποδι του εξηνταρη και εγινε το ελα να δεις!!!!!!!!!!!
:tooth: :bounce-glasses:

για τον πρώτο δεν έχουμε αμφιβολία! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δε μου λες, ο 60άρης μήπως είχε.....παρα-απλώσει το πόδι του? :think:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
o ΠΠος παντως ερχεται αρκετα συχνα στην Αθηνα για "ψωνια"....

μηπως το ποδι το εβαλε ο γερος για να τον ¨ριξει" τον ψυχακια? επειδη ειναι και χαζουλης νομιζει οτι ετσι γινεται το καμακι.....

τες πα....

:tooth: :bounce-glasses:

για τον πρώτο δεν έχουμε αμφιβολία! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δε μου λες, ο 60άρης μήπως είχε.....παρα-απλώσει το πόδι του? :think:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε συ μέμο!
σαν πολύ δεν τον έχουμε μάθει τον ΠΠο? ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Το αλλο χτες δεν σας το λεω γιατι θα μου κανετε πλακα....ημουν σε καφε στην περιοχη μου και εβλεπα το ποδοσφαιρο με δυο φιλους(τον Παναθηναικο) και απεναντι μου ηταν δυο Ελληνιδες τριαντα με τριανταπεντε στην ηλικια και καμακωνω την μια απο τις δυο και τσιμπαει και μου δινει το τηλεφωνο της και της τηλεφωνησα το πρωι σημερα...Και μου λεει χαρηκα που με πηρες..τις λεω που εισαι τωρα...και μου απανταει πηγαινω στο Δαφνη..τις λεω..εκει μενεις???? Και τι μου απανταει???Στο νοσοκομειο παω(ξερετε ποιο νοσοκομειο ειναι στο Δαφνη)για να μου γραψουν φαρμακα....εμεινα με το ακουστικο του τηλεφωνου στο χερι...ετυχε και αυτο με τους δυο τυπους στο τραινο και ειμαι χαλια...τρωω τωρα ενα κιλο μπριζολακια για να συνελθω!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Το αλλο χτες δεν σας το λεω γιατι θα μου κανετε πλακα....ημουν σε καφε στην περιοχη μου και εβλεπα το ποδοσφαιρο με δυο φιλους(τον Παναθηναικο) και απεναντι μου ηταν δυο Ελληνιδες τριαντα με τριανταπεντε στην ηλικια και καμακωνω την μια απο τις δυο και τσιμπαει και μου δινει το τηλεφωνο της και της τηλεφωνησα το πρωι σημερα...Και μου λεει χαρηκα που με πηρες..τις λεω που εισαι τωρα...και μου απανταει πηγαινω στο Δαφνη..τις λεω..εκει μενεις???? Και τι μου απανταει???Στο νοσοκομειο παω(ξερετε ποιο νοσοκομειο ειναι στο Δαφνη)για να μου γραψουν φαρμακα....εμεινα με το ακουστικο του τηλεφωνου στο χερι...ετυχε και αυτο με τους δυο τυπους στο τραινο και ειμαι χαλια...τρωω τωρα ενα κιλο μπριζολακια για να συνελθω!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

συγνωμη και για αυτο το λογο δεν θα παρεις?

επειδη πηγε να της γραψουν φαρμακα?

δηλαδη ολοι αυτοι που γραφουν εδω στο σαιτ και δεν παιρνουν φαρμακα πιστευεις οτι δεν χρειαζονται στην πραγματικοτητα?

οι τρελοι ειναι εξω.

οι γνωστικοι ειναι μεσα.

κανονισατε ραντεβου?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
συγνωμη και για αυτο το λογο δεν θα παρεις?

επειδη πηγε να της γραψουν φαρμακα?

δηλαδη ολοι αυτοι που γραφουν εδω στο σαιτ και δεν παιρνουν φαρμακα πιστευεις οτι δεν χρειαζονται στην πραγματικοτητα?

οι τρελοι ειναι εξω.

οι γνωστικοι ειναι μεσα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ελλεηνιδα πρεπει να ναι αντονιονι....
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
συγνωμη και για αυτο το λογο δεν θα παρεις?

επειδη πηγε να της γραψουν φαρμακα?

δηλαδη ολοι αυτοι που γραφουν εδω στο σαιτ και δεν παιρνουν φαρμακα πιστευεις οτι δεν χρειαζονται στην πραγματικοτητα?

οι τρελοι ειναι εξω.

οι γνωστικοι ειναι μεσα.

κανονισατε ραντεβου?
Σου δινω δικιο...δεν τις ειπα τιποτα εκανα τον χαζο....δεν θα την ξαναπαρω τηλεφωνο...φοβαμαι,μημπως ειναι επικινδυνη τρελλη!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Σου δινω δικιο...δεν τις ειπα τιποτα εκανα τον χαζο....δεν θα την ξαναπαρω τηλεφωνο...φοβαμαι,μημπως ειναι επικινδυνη τρελλη!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

νομιζω οτι δεν θα πρεπε να φερθεις ετσι.

το να παιρνει φαρμακα δεν σημαινει κατι. παρακολουθει αγωγη. αρα δεν υπαρχει προβλημα.

στο δρομο καθε μερα αυτοι που κυκλοφορουν και βαζω μεσα την πλειοψηφια του σαιτ το ξερεις οτι θα επρεπε να παιρνει

ψυχοφαρμακα και δεν τα παιρνει? και βλεπεις τα αποτελεσματα.βλεπεις πως γραφουνε συχνα πυκνα εδω.


δεν θα πρεπει να συμμετεχεις στον κοινωνικο αποκλεισμο της κοπελας .ειναι αδικο.

το πιο πιθανο ειναι να ειναι καταπληκτικος ανθρωπος,ευαισθητος και να εχει περασει μια μεγαλη απογοητευση.

μπορει να ειναι και θαυμασια συντροφος.και ερωτικα.

δεν θα πρεπε να την απομονωσεις γι αυτο.αλλα να εισαι τρυφερος.

ολοι εχουν περασει μια μεγαλη απογοητευση.αυτη θα ηταν πιο ευαισθητη και γι αυτο αυτη την περιοδο θα ακολουθει

μια αγωγη. αυτο δειχνει υπευθυνοτητα και οτι δεν παραιτειται.

σε παρακαλω.παρτην τηλεφωνο και κανονιστε ραντεβου.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σας γραφω και το τελευταιο που μου συνεβη χτες και να κοιμηθω γιατι νυσταξα.Μετα την καφε χτες με τους φιλους μου πηγαινουμε σε ενα μπαρακι που ειχε γυναικες εργαζομενες μεσα, για να γιορτασουμε την νικη του Παναθηναικου....και μου την πεφτει μια μπαροβια της βαζω τρια ποτακια και οταν μου ζητησε και τεταρτο της απαντησα αρνητικα και αυτη παραξηγηθηκε και εφυγε με ξυνισμενα μουτρα απο την παρεα μας!!!!!!!! Δεν παει καλα ο κοσμος,σας το ξαναγραφω εχουν καψει φλαντζες!!!!!!!!!!!! Καλη σας συνεχεια για σημερα!!!!!!!!!!
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
παλαιοτερα ρε παιδες αντεχα βαρουσα μεχρι και 10 μλκς την ημερα οταν ημουν 17 ετων.τωρα πλεον στα 30 αν εχω καβλες στην δευτερη καπακι κοβονται τα ποδια μου.ΑΔΙΚΙΑ της φυσης γμτ  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Σωστο...μου εχει και ενα αγορακι ετοιμο τριων ετων απο τον πρωην της!!!!!!!!!!!!

Τυχερε, ουτε που θα κουραστεις. Ολα ετοιμα τα βρισκεις.

Μη φοβασε τις επικινδυνα τρελεςους. Τους επικινδυνα λογικουςες να φοβασε.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
νομιζω οτι δεν θα πρεπε να φερθεις ετσι.

το να παιρνει φαρμακα δεν σημαινει κατι. παρακολουθει αγωγη. αρα δεν υπαρχει προβλημα.

στο δρομο καθε μερα αυτοι που κυκλοφορουν και βαζω μεσα την πλειοψηφια του σαιτ το ξερεις οτι θα επρεπε να παιρνει

ψυχοφαρμακα και δεν τα παιρνει? και βλεπεις τα αποτελεσματα.βλεπεις πως γραφουνε συχνα πυκνα εδω.


δεν θα πρεπει να συμμετεχεις στον κοινωνικο αποκλεισμο της κοπελας .ειναι αδικο.

το πιο πιθανο ειναι να ειναι καταπληκτικος ανθρωπος,ευαισθητος και να εχει περασει μια μεγαλη απογοητευση.

μπορει να ειναι και θαυμασια συντροφος.και ερωτικα.

δεν θα πρεπε να την απομονωσεις γι αυτο.αλλα να εισαι τρυφερος.

ολοι εχουν περασει μια μεγαλη απογοητευση.αυτη θα ηταν πιο ευαισθητη και γι αυτο αυτη την περιοδο θα ακολουθει

μια αγωγη. αυτο δειχνει υπευθυνοτητα και οτι δεν παραιτειται.

σε παρακαλω.παρτην τηλεφωνο και κανονιστε ραντεβου.
Εχω σκοπο να την βγαλω για καφε εξω γιατι χτες μιλουσε ομορφα και μου εδειξε επιπεδο καλο!!!!Το σκεφτομαι ομως!!!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Εχω σκοπο να την βγαλω για καφε εξω γιατι χτες μιλουσε ομορφα και μου εδειξε επιπεδο καλο!!!!Το σκεφτομαι ομως!!!
ετσι ετσι
να εισαι ανωτερος, στοργικος, καλος

και αμα ερθει η ωρα να τη γαμησεις, φωναξε τον αντονιονι!


αχαχααχαχαχαχαχαχα
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παντως αυτο που ειπε χτες και καταλαβα οτι εχει επιπεδο ειναι οτι μου ειπε.... οτι οταν μιλαει και δεν την καταλαβαινει ο κοσμος την θεωρουν τρελλη και ας λεει αυτη πραγματα που στεκουν...Μολις το ειπε αυτο ειπα στουσς δυο φιλους μου....σημερα ειμαι διπλα τυχερος κερδιζει ο Παναθηναικος και γνωριζω μια αξιολογη Ελληνιδα...και οι φιλοι μου απαντησαν...βρηκε ο τρελλος...την τρελλη???? Δεν τους καταλαβα ομως τι εννοουσαν και δεν εδωσα συνεχεια!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ετσι ετσι
να εισαι ανωτερος, στοργικος, καλος

και αμα ερθει η ωρα να τη γαμησεις, φωναξε τον αντονιονι!


αχαχααχαχαχαχαχαχα

φωναξε εμενα. θα εφαρμοσω παιδαγωγικες μεθοδους.

αμα φοβασαι στειλε μου τον αριθμο της. θα την ακουσω και θα την τακτοποιησω.

απλα πες μας τι θα κανεις.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
φωναξε εμενα. θα εφαρμοσω παιδαγωγικες μεθοδους.

αμα φοβασαι στειλε μου τον αριθμο της. θα την ακουσω και θα την τακτοποιησω.

απλα πες μας τι θα κανεις.
Θα παρω ενα νομισμα και θα το στριψω για να αποφασισω!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom