Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
παίχτη σήμερα που έχεις έμπνευση (λόγω τζούλιας) δώσε κάνα προγνωστικό.
θα το παίξω αύριο κι αν κερδίσω σου δίνω 10% (πιο πολλά απ΄ότι φημολογείται ότι πήρε η Τζούλια απ τη σειρήνα)!
Το μεσημερι αυριο που θα κοιταξω..... θα γραψω εδω μεσα!!!!!!!!!!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Το μεσημερι αυριο που θα κοιταξω..... θα γραψω εδω μεσα!!!!!!!!!!
Θέλω την ώρα που θα βλέπεις το βίντεο της Τζούλιας να σου έρθουν και τα προγνωστικά! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

κι αν έχεις μεγάλη έμπνευση στείλε και νούμερα για τζόκερ!
και μετά θα σε κεράσω Τζούλια για πριβέ στο σπίτι σου! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Θέλω την ώρα που θα βλέπεις το βίντεο της Τζούλιας να σου έρθουν και τα προγνωστικά! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

κι αν έχεις μεγάλη έμπνευση στείλε και νούμερα για τζόκερ!
και μετά θα σε κεράσω Τζούλια για πριβέ στο σπίτι σου! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Εγινε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Θέλω την ώρα που θα βλέπεις το βίντεο της Τζούλιας να σου έρθουν και τα προγνωστικά! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

κι αν έχεις μεγάλη έμπνευση στείλε και νούμερα για τζόκερ!
και μετά θα σε κεράσω Τζούλια για πριβέ στο σπίτι σου! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Γιατί να μην κεραστεί μόνος του δηλαδή πιάνοντας το joker;! :grin: :think:
Παίξε το 7!!! :booty: :dancing:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τ+ζ+Ο+Υ+λ+Ι+α=7....ΤΟ 7 θα παιξω!!!!!!!!!!!!!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κατοπιν μηνυματων μελων αλλα και γραφες ποστ εδω και να μου ζητουνε να δινω προγνωστικα για το στοιχημα...θελω να σας ευχαριστησω αλλα και να σας τονισω οτι παιζω πολυ ριψοκινδυνα(κηνυγαω ισοπαλιες που ειναι πολυ δυσκολο σημειο),οποτε δεν εχω συχνα επιτυχιες.Σε καθε περιπτωση... εγω θα σας γραφω τι παιζω και εσεις.... σαν ενηλικοι αποφασιζετε....Σημερα...........203 χ,207χ,208χ.  οσοι αποφασισουν να τις τιμησουν αυτες τις τρεις ισοπαλιες...τρια ευρω ειναι αρκετο πονταρισμα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Κατοπιν μηνυματων μελων αλλα και γραφες ποστ εδω και να μου ζητουνε να δινω προγνωστικα για το στοιχημα...θελω να σας ευχαριστησω αλλα και να σας τονισω οτι παιζω πολυ ριψοκινδυνα(κηνυγαω ισοπαλιες που ειναι πολυ δυσκολο σημειο),οποτε δεν εχω συχνα επιτυχιες.Σε καθε περιπτωση... εγω θα σας γραφω τι παιζω και εσεις.... σαν ενηλικοι αποφασιζετε....Σημερα...........203 χ,207χ,208χ.  οσοι αποφασισουν να τις τιμησουν αυτες τις τρεις ισοπαλιες...τρια ευρω ειναι αρκετο πονταρισμα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
αν έχεις την καλωσύνη άλλο ένα να γίνουν 4 τα ματς.

και φυσικά και για τζόκερ αν έχεις έμπνευση, ή για λόττο που έχει τζακ ποτ 2εκ.!!! :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μου ειναι σηκωμενη καγκελο!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Νοιωθω ξεκουραστος...παω σε στουντιο,σε Ρωσιδα που χτυπαει ακοποτο τσιμπουκι....Πω...πω....πω...θα κουραστω παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Κατοπιν μηνυματων μελων αλλα και γραφες ποστ εδω και να μου ζητουνε να δινω προγνωστικα για το στοιχημα...θελω να σας ευχαριστησω αλλα και να σας τονισω οτι παιζω πολυ ριψοκινδυνα(κηνυγαω ισοπαλιες που ειναι πολυ δυσκολο σημειο),οποτε δεν εχω συχνα επιτυχιες.Σε καθε περιπτωση... εγω θα σας γραφω τι παιζω και εσεις.... σαν ενηλικοι αποφασιζετε....Σημερα...........203 χ,207χ,208χ.  οσοι αποφασισουν να τις τιμησουν αυτες τις τρεις ισοπαλιες...τρια ευρω ειναι αρκετο πονταρισμα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

τα έπαιξα αλλά...μάπα το καρπούζι. :headbang:

γράψε άλλα! :grin:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ειναι καινουργια φιλε...ειμαι σε θεση μαχης...περιμενω να τελειωσει ο Αστυνομος Μπεκας στην τηλεοραση και εφυγα!!!!!!!!!!!!
τα έπαιξα αλλά...μάπα το καρπούζι. :headbang:

γράψε άλλα! :grin:
Οταν σας δινω προγνωστικα, ενα μυστηριο πραγμα....δεν γινονται........ και σας περνω στο λαιμο μου!!!!!!!Προχτες ομως στο θρεντ της Ρεαλ πριν το παιχνιδι αρχισει......... σημειωσα επιτυχια, που εγραψα οτι δεν θα χασει η Λυων και θα περασει αυτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Ειναι καινουργια φιλε...ειμαι σε θεση μαχης...περιμενω να τελειωσει ο Αστυνομος Μπεκας στην τηλεοραση και εφυγα!!!!!!!!!!!!Οταν σας δινω προγνωστικα, ενα μυστηριο πραγμα....δεν γινονται........ και σας περνω στο λαιμο μου!!!!!!!Προχτες ομως στο θρεντ της Ρεαλ πριν το παιχνιδι αρχισει......... σημειωσα επιτυχια, που εγραψα οτι δεν θα χασει η Λυων και θα περασει αυτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!
δεν πειράζει!
δώσε εσύ προγνωστικά και κάποτε θα πιάσουν!
4 αγώνες θέλω κάθε φορά.
δεν χρειάζεται να στο θυμίζω κάθε φορά.

μπαίνεις-γράφεις-φεύγεις

τα κεράσματα αργότερα
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
2
Πόντοι
6
μπετις, λατσιο, μποκα

λεβαδειακος,παο,αντερ αρης

τορινο,τζενοα
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
και κάνα τζόκερ κανείς...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom