Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τα λεφτα και τα ψαρια τρωγονται φρεσκα...διαγραψτε το αυτο, ειναι για τα κοροιδα.............το καινουργιο σλογκαν ειναι... τα λεφτα και τα αρνισια παιδακια τρωγονται σιγα-σιγα, ωστε να τα απολαμβανεις!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:.........Δεν ειμαι ο Αιαντας ο Τελαμωνιος...ειμαι ο Αχιλλεας (ο γιος του Πηλεα).....φονεας ανδρων και εκπορθητης πολεων!!!!!!!!!.....Εγω φυσικα ειμαι.."φονεας"( :fuck1: :fuck1: :fuck1:)γυναικων.....και "εκπορθητης" του Ο.Π.Α.Π...Οποτε  :fuck1: αυτον τον οργανισμο...νοιωθω αγρια ηδονη!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Τα λεφτα και τα ψαρια τρωγονται φρεσκα...διαγραψτε το αυτο, ειναι για τα κοροιδα.............το καινουργιο σλογκαν ειναι... τα λεφτα και τα αρνισια παιδακια τρωγονται σιγα-σιγα, ωστε να τα απολαμβανεις!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:.........Δεν ειμαι ο Αιαντας ο Τελαμωνιος...ειμαι ο Αχιλλεας (ο γιος του Πηλεα).....φονεας ανδρων και εκπορθητης πολεων!!!!!!!!!.....Εγω φυσικα ειμαι.."φονεας"( :fuck1: :fuck1: :fuck1:)γυναικων.....και "εκπορθητης" του Ο.Π.Α.Π...Οποτε  :fuck1: αυτον τον οργανισμο...νοιωθω αγρια ηδονη!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Για κάτσε ρε φίλε όλο θεωρία  και φιλοσοφία μας το παίζεις
δώσε κανένα παιχνίδι για να δούμε αν στέκουν όλα αυτά που λες.........
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Καλα ρε φιλε, εσυ παιρνεις στα σοβαρα τον Παιχτουρα.../??? :2funny: :2funny: :2funny:


Ο καλυτερος πελατης του οπαπ ειναι...  Αν τον παρακολουθησεις λιγο "στενα" :2funny:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Ε να μη μας τη λεει και απο πανο οτι
μονο γαμάει.........
και κερδίζει συνέχεια χωρίς να δινη ντοκουμεντα
Και εγω φτιάχνω ενα προφιλ και γράφω οτι μαλακία με κατέβει στον εγκέφαλο   
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εντος μισης ωρας θα δωσω προγνωστικα....χτες επαθα την πανωλεθρια του Δραμαλη!!...Πολλα παιχνιδια τα φεραν τουμπα χτες!!!!Ας ευχηθουμε σημερα να παμε ταμειο...πινω καφε και μελεταω...σε μιση ωρα γραφω προγνωστικα!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Εντος μισης ωρας θα δωσω προγνωστικα....χτες επαθα την πανωλεθρια του Δραμαλη!!...Πολλα παιχνιδια τα φεραν τουμπα χτες!!!!Ας ευχηθουμε σημερα να παμε ταμειο...πινω καφε και μελεταω...σε μιση ωρα γραφω προγνωστικα!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Δωσε δωσε δωσε!!!!!!!!!!!!!













































































































































Για να παιξω τα αντιθετα... :grin: :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Εντος μισης ωρας θα δωσω προγνωστικα....χτες επαθα την πανωλεθρια του Δραμαλη!!...Πολλα παιχνιδια τα φεραν τουμπα χτες!!!!Ας ευχηθουμε σημερα να παμε ταμειο...πινω καφε και μελεταω...σε μιση ωρα γραφω προγνωστικα!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.748
Like
1.426
Πόντοι
366
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Χτες η στοιχηματικη αγωνιστικη, λογικα για πολλους παιχτες πρεπει να πηγε ασχημα...περασαν καποια σημεια.... αλλα εντεχνα σπασαν πολλα αλλα....γι αυτο τα παιδακια αυτα δεν θελουν λυπηση και μονο γαμησι.... οπου τα βρισκετε λασκα.Σημερα πιστευω οτι διολου απιθανο τα περισσοτερα να ειναι φυσιολογικα..εξαλλου εχουν αυτοι το περιθωριο να μας γαμησουν τις επομενες μερες, στα κρισιμα παιχνιδια που ερχονται(πιστευω να ξερετε)ποια...αλλα και στο Παγκοσμιο κυπελλο που θα γελασει ο καθε πικραμενος..εκει πιστευω θα στεγνωσουν στην κυριολεξια το κοσμακη!!!!!!....Λοιπον αδελφια και συναγωνιστες παμε... και δυναμικα να το γαμησουμε το παιδακι αυτο, εμεις σημερα...μην ξεχνατε ποτε.. πως αερα θελει η πουτανια και η ψωλη παιχνιδια(μεταφορικα το γραφω..το επεξηγω για τους ηλιθιους)....αρχινω.....επτα οι μερες της εβδομαδος,επτα τα μυστικα(επτασφραγιστο μυστικο)..επτα οι τεχνες..κ.λ.π...οποτε επτα παιχνιδια σας δινω.......167.. 1 ,170.. 1, 174.. 2, 175.. 2, 178..1, 191..1, 203..Χ2.....Καλη επιτυχια σε οσους με ακολουθησουν...και αυριο να γαμαμε, στα στουντιο.. απο τα λεφτα του Ο.Π.Α.Π!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: Ο Παιχτουρας δεν ειναι μονοφαης!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και μια υπενθιμηση ενος αγραφου κανονα...παιζουμε παντα λιγα χρηματακια...ειδικα αν τα παιχνιδια ειναι πολλα...σε καθε περιπτωση παιζουμε λιγα...ωστε να εχουμε να παιξουμε και στο μελλον...σε περιπτωση νικης..δεν μας ενοχλει που θα εχουμε στοιχηματισει λιγα...γιατι τιποτα στη ζωη δεν ειναι σιγουρο...και ειδικα στις σημερινες εποχες!!!!!!!!!!....Καλα γαμησια αδελφια σημερα....ελπιζω, στο επιτυχη περασμα και των επτα(7) αγωνων που σας εδωσα!!!!!!!!!
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Δώσε αγόρι μου ετσι μπράβο φτιάξε μας
το βράδυ να πίνουμε μπιρονια και να χύνουμε την καύλα μας στην υγειά του ΟΠΑΠ........
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τα παιχνιδια βρισκονται αυτη την στιγμη σε πληρη εξελιξη....και ειμαι εδω, για οτι αποριες εχετε.... με φανερη συνδεση....το  γαμησι που θα τους πεταξω εγω και οσοι εχουν ακολουθησει τα προγνωστικα μου... θα ειναι μεγαλο σημερα!!!!Δεν εγκαταλειπω τους συναγωνιστες μου, εγω!!!!!!!!!!...Ειπαμε σημερα θα αναστεναξουν οι πουτανες, με λεφτα απο το στοιχημα!!!!!!....Αυτος ειναι ο Παιχτουρας!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
δε γαμας που δεν γαμας αντι για ψαρεμα το εριξες στο στοιχημα.σου ευχομαι να κερδισεις τουλαχιστον εκει.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Τα παιχνιδια βρισκονται αυτη την στιγμη σε πληρη εξελιξη....και ειμαι εδω, για οτι αποριες εχετε.... με φανερη συνδεση....το  γαμησι που θα τους πεταξω εγω και οσοι εχουν ακολουθησει τα προγνωστικα μου... θα ειναι μεγαλο σημερα!!!!Δεν εγκαταλειπω τους συναγωνιστες μου, εγω!!!!!!!!!!...Ειπαμε σημερα θα αναστεναξουν οι πουτανες, με λεφτα απο το στοιχημα!!!!!!....Αυτος ειναι ο Παιχτουρας!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μην τα γράφεις ρε αυτά...έχεις εκτεθεί... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αδελφια και συναγωνιστες...ειναι μεγαλη η νυχτα σημερα..πιστευω το πρωι που μου ζητησατε να σας δωσω παιχνιδια και σας εδωσα απλοχερα μια επταδα(7)..να την παιξατε...το παρολι πηγαινει καλα..παμε για ομαδικη παρτουζα του Ο.Π.Α.Π..σημερα......... αυτος ειναι ο ανεπαναληπτος και τιτατομεγιστος Παιχτουρας σας!!!!!!!!!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
το στοιχημα που κολαει με το ειμαι κουρασμενος :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Αδελφια και συναγωνιστες...ειναι μεγαλη η νυχτα σημερα..πιστευω το πρωι που μου ζητησατε να σας δωσω παιχνιδια και σας εδωσα απλοχερα μια επταδα(7)..να την παιξατε...το παρολι πηγαινει καλα..παμε για ομαδικη παρτουζα του Ο.Π.Α.Π..σημερα......... αυτος ειναι ο ανεπαναληπτος και τιτατομεγιστος Παιχτουρας σας!!!!!!!!!!
τιτατομεγιστος εισαι δεν το αμφισβητει κανεις.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Βοηθεια παιδια......... μου σηκωθηκε ξαφνικα και δεν μου πεφτει...και δεν μπορω να παω σε στουντιο, γιατι παρακολουθω ποδοσφαιρο......τι να κανω...νοιωθω αγρια ηδονη την στιγμη αυτη!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:....Ο ενας και μοναδικος στον κοσμο, εργολαβος παιχτικων κηδειων!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom