Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Χτες η στοιχηματικη αγωνιστικη, λογικα για πολλους παιχτες πρεπει να πηγε ασχημα...περασαν καποια σημεια.... αλλα εντεχνα σπασαν πολλα αλλα....γι αυτο τα παιδακια αυτα δεν θελουν λυπηση και μονο γαμησι.... οπου τα βρισκετε λασκα.Σημερα πιστευω οτι διολου απιθανο τα περισσοτερα να ειναι φυσιολογικα..εξαλλου εχουν αυτοι το περιθωριο να μας γαμησουν τις επομενες μερες, στα κρισιμα παιχνιδια που ερχονται(πιστευω να ξερετε)ποια...αλλα και στο Παγκοσμιο κυπελλο που θα γελασει ο καθε πικραμενος..εκει πιστευω θα στεγνωσουν στην κυριολεξια το κοσμακη!!!!!!....Λοιπον αδελφια και συναγωνιστες παμε... και δυναμικα να το γαμησουμε το παιδακι αυτο, εμεις σημερα...μην ξεχνατε ποτε.. πως αερα θελει η πουτανια και η ψωλη παιχνιδια(μεταφορικα το γραφω..το επεξηγω για τους ηλιθιους)....αρχινω.....επτα οι μερες της εβδομαδος,επτα τα μυστικα(επτασφραγιστο μυστικο)..επτα οι τεχνες..κ.λ.π...οποτε επτα παιχνιδια σας δινω.......167.. 1 ,170.. 1, 174.. 2, 175.. 2, 178..1, 191..1, 203..Χ2.....Καλη επιτυχια σε οσους με ακολουθησουν...και αυριο να γαμαμε, στα στουντιο.. απο τα λεφτα του Ο.Π.Α.Π!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: Ο Παιχτουρας δεν ειναι μονοφαης!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Βατερλω...εχω πιασει μεχρι στιγμης τεσσερα ματσακια στα εξη που εχουν γινει..ειμαι με υπογλωσσιο και κοιταζω τα καροττα αναποδα...ο Ο.Π.Α.Π με γαμησε σημερα...θα ξαναγραψω μολις συνελθω απο το σοκ!!!!!!!!!
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Βατερλω...εχω πιασει μεχρι στιγμης τεσσερα ματσακια στα εξη που εχουν γινει..ειμαι με υπογλωσσιο και κοιταζω τα καροττα αναποδα...ο Ο.Π.Α.Π με γαμησε σημερα...θα ξαναγραψω μολις συνελθω απο το σοκ!!!!!!!!!

Δεμ με ακούς ρε παιχτούρα...

Μην τα γράφεις ρε αυτά...έχεις εκτεθεί... :2funny: :2funny: :2funny:

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Βατερλω...εχω πιασει μεχρι στιγμης τεσσερα ματσακια στα εξη που εχουν γινει..ειμαι με υπογλωσσιο και κοιταζω τα καροττα αναποδα...ο Ο.Π.Α.Π με γαμησε σημερα...θα ξαναγραψω μολις συνελθω απο το σοκ!!!!!!!!!

Γαματα παιχτουρα στον κουβα και χτες. Αν συνεχιστει η γκαντεμια με βλεπω να το κοβω το στοιχημα και να το γυρναω στη μονοπολη.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν παει καλα ο κοσμος εδω παθαμε χτες την πανωλεθρια του Δραμαλη...και αυτοι εδω μιλανε,.... αν θα ποτισουν τα αποτιστα φυτα!!!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:..........Καλημερα φιλοι μου...καινουργια μερα...καινουργια αγαπη.......................το πολυτιμοτερο πραγμα ειναι οτι μας αγαπαει ο Θεουλης!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Δεν παει καλα ο κοσμος εδω παθαμε χτες την πανωλεθρια του Δραμαλη...και αυτοι εδω μιλανε,.... αν θα ποτισουν τα αποτιστα φυτα!!!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:..........Καλημερα φιλοι μου...καινουργια μερα...καινουργια αγαπη.......................το πολυτιμοτερο πραγμα ειναι οτι μας αγαπαει ο Θεουλης!!!!!!!!!

Δεν μας εμεινε και τιποτε αλλο στον προσωρινο ετουτο κοσμο ρε παιχτουρα. Αφου το στοιχημα δεν καθεται το ριξαμε στην κηπουρικη.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν μας εμεινε και τιποτε αλλο στον προσωρινο ετουτο κοσμο ρε παιχτουρα. Αφου το στοιχημα δεν καθεται το ριξαμε στην κηπουρικη.
Πλακα εκανα....σημερα πανε οι μαλακες στα ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ...και παιζουν για τα 19.000.000 του Τζοκερ....φαντασου φιλε δυστυχια που υπαρχει στο κοσμο!!!!!!!!....εχουν την εντυπωση οτι θα τα μοιρασει τα χρηματα ο Ο.Π.Α.Π!!!!!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Πλακα εκανα....σημερα πανε οι μαλακες στα ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ...και παιζουν για τα 19.000.000 του Τζοκερ....φαντασου φιλε δυστυχια που υπαρχει στο κοσμο!!!!!!!!....εχουν την εντυπωση οτι θα τα μοιρασει τα χρηματα ο Ο.Π.Α.Π!!!!!!!

Αγαπητέ παίχτουρα, ό πολιτισμός χτίζεται πάνω στα άνθρώπινα ίδεατά του ελέγχου, της όμορφιάς,
καί της τάξης !!!!!!!

Τά σέβη μου !!!!!!!
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Γαματα παιχτουρα στον κουβα και χτες. Αν συνεχιστει η γκαντεμια με βλεπω να το κοβω το στοιχημα και να το γυρναω στη μονοπολη.

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΛΑΧΕΙΑ !!!!  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:



απο ΕΜΕΝΑ !!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υποψηφιος πελατης μου .....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom