Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
γιατι ?

αφου ουτε ησουν πολυ καιρο παντρεμενος, ουτε πληρωνεις διατροφη.


σαν σχεση ηταν αυτο που ειχες.
        Φοβαμαι τον εαυτο μου....ξερω οτι δυσκολα θα αλλαξω και θα ειναι κριμα να παρω μια γυναικα στο λαιμο μου.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
        Φοβαμαι τον εαυτο μου....ξερω οτι δυσκολα θα αλλαξω και θα ειναι κριμα να παρω μια γυναικα στο λαιμο μου.
ποιος ο λογος να μην αλλαξεις;τα λεφτα σου στα μπουρδελα θα τα χαλας μια ζωη;
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
ποιος ο λογος να μην αλλαξεις;τα λεφτα σου στα μπουρδελα θα τα χαλας μια ζωη;
    Φιλε μου, η δυναμη της συνηθειας ειναι η μεγαλυτερη δυναμη στον ανθρωπο.Μετα για να αλλαξει καποιος θα πρεπει να βρει σωστο ανθρωπο,κατι που το εχω σχεδον αποκλεισει στις σημερινες εποχες.(Ολες μα ολες σε βλεπουν για συμφερον....αν θελεις σκεψου και την αποψη αυτη).
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
        Φοβαμαι τον εαυτο μου....ξερω οτι δυσκολα θα αλλαξω και θα ειναι κριμα να παρω μια γυναικα στο λαιμο μου.

paixtoyra βρες μια γυναικα.  να γαμας μπορεις να συνεχισεις.

το θεμα ειναι να μην εισαι μονος σου στα γεραματα.να χεις μια παρεα χωρις ναναι πουτανες.

τοσα κοριτσια υπαρχουν.και γυναικες 40 ρες
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
paixtoyra βρες μια γυναικα.  να γαμας μπορεις να συνεχισεις.

το θεμα ειναι να μην εισαι μονος σου στα γεραματα.να χεις μια παρεα χωρις ναναι πουτανες.

τοσα κοριτσια υπαρχουν.και γυναικες 40 ρες
    Σε ευχαριστω καλε μου φιλε και οπαδε της ιδιας ποδοσφαιρικης ομαδος με εμενα.Πιστευω αν ειναι θα ελθει μονη της..ειναι τυχερα αυτα.....δεν με αγχωνει παντως το θεμα αυτο και γενικα κανενα αλλο θεμα.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Καποιο θρεντ,που μιλουσαμε και παρακολουθουσαν τριαντα μελη.....εξαφανιστηκε!!!!!!!!!!!!!! Μετα λυπης μου, διαπιστωνω κλικες εδω μεσα και αρχιναω να προβληματιζομαι...........
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Καποιο θρεντ,που μιλουσαμε και παρακολουθουσαν τριαντα μελη.....εξαφανιστηκε!!!!!!!!!!!!!! Μετα λυπης μου, διαπιστωνω κλικες εδω μεσα και αρχιναω να προβληματιζομαι...........
  Τελικα βλεπω οτι γινονται διαφορα μαγικα εδω μεσα.Δεν εχει κανεις την τολμη και αρετη να μου πει πως εξαφανιστηκε το θρεντ του συναδελφου(μελους)?????????????Απο καθαρη περιεργεια ρωτω,για να δω αν πρεπει να δωσω βαση σε καποια μηνυματα που μου στελνουν μελη, οτι εδω μεσα παιζονται διαφορα συμφεροντα.Ειναι τελικα αληθεια???????? Και τι συμφεροντα ειναι αυτα??????????? Ξερει κανεις να με ενημερωσει?????????????????
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
   Τελικα βλεπω οτι γινονται διαφορα μαγικα εδω μεσα.Δεν εχει κανεις την τολμη και αρετη να μου πει πως εξαφανιστηκε το θρεντ του συναδελφου(μελους)?????????????Απο καθαρη περιεργεια ρωτω,για να δω αν πρεπει να δωσω βαση σε καποια μηνυματα που μου στελνουν μελη, οτι εδω μεσα παιζονται διαφορα συμφεροντα.Ειναι τελικα αληθεια???????? Και τι συμφεροντα ειναι αυτα??????????? Ξερει κανεις να με ενημερωσει?????????????????
        Πιστευω οι υπευθυνοι του site να μην σβησουν και το δικο μου θρεντ λογω οτι κανω αυτες τις αθωες ερωτησεις?????????????????????
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Παιδια εχω φαει μπολικο μελι σημερα...για να δω αυριο θα ειμαι ξεκουραστος?????????????????
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Παιδια εχω φαει μπολικο μελι σημερα...για να δω αυριο θα ειμαι ξεκουραστος?????????????????
      Καλη σας συνεχεια....δεν μου δωσατε σημερα τις πολυτιμες συμβουλες σας,για να μην νοιωθω κουρασμενος..με αφησατε να κινδυνευω στο λακκο με τα κωλοδακτυλα....Μετα φιλοι και φιλες σου λενε.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Καποιο θρεντ,που μιλουσαμε και παρακολουθουσαν τριαντα μελη.....εξαφανιστηκε!!!!!!!!!!!!!! Μετα λυπης μου, διαπιστωνω κλικες εδω μεσα και αρχιναω να προβληματιζομαι...........
   Τελικα βλεπω οτι γινονται διαφορα μαγικα εδω μεσα.Δεν εχει κανεις την τολμη και αρετη να μου πει πως εξαφανιστηκε το θρεντ του συναδελφου(μελους)?????????????Απο καθαρη περιεργεια ρωτω,για να δω αν πρεπει να δωσω βαση σε καποια μηνυματα που μου στελνουν μελη, οτι εδω μεσα παιζονται διαφορα συμφεροντα.Ειναι τελικα αληθεια???????? Και τι συμφεροντα ειναι αυτα??????????? Ξερει κανεις να με ενημερωσει?????????????????

         Πιστευω οι υπευθυνοι του site να μην σβησουν και το δικο μου θρεντ λογω οτι κανω αυτες τις αθωες ερωτησεις?????????????????????

ούτε κλίκες ούτε μαγικά ρε παίχτουρα!
απλά όποιος ανοίγει κάποιο θέμα, αυτό "περπατάει" κάποιο διάστημα μέχρι να το δει κάποιος μοντερέιτορ και να πράξει ανάλογα....

είτε να το ενσωματώσει με κάποιο ίδιο ή και παρόμοιο, είτε να οτυ αλλάξει την κατηγορία, την επικεφαλίδα κτλ!
μπορεί φυσικά και να το διαγράψει αν θεωρεί ότι είναι τελέιως χαζό και απλά "πιάνει χώρο" όπως αυτό με το "ποια θεωρείτε ότι έχει τα πιο ωραία βυζιά"  ή "από πού κλάνει το μπαρμπούνι" κτλ κτλ!

κατανοητόν φίλε μου?

και μόλις ξυπνήσεις το πρωί, καμιά κουταλιά μέλι να στανιάρεις!
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Καποιο θρεντ,που μιλουσαμε και παρακολουθουσαν τριαντα μελη.....εξαφανιστηκε!!!!!!!!!!!!!! Μετα λυπης μου, διαπιστωνω κλικες εδω μεσα και αρχιναω να προβληματιζομαι...........
όχι ρε πούστη!το σβήσανε? :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom