Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Μας δουλευουν... απο δω και περα θα ξανακαλω σπιτι μου να εχω το κεφαλι μου ησυχο και τα στουντιο να παν να γαμηθουνε.θα πληρωνω παραπανω.. αλλα θα με σεβονται γιατι θα βρισκονται σπιτι μου.....σας το ξαναλεω τα στουντιο ειναι μια μεγαλη απατη και καποιοι τους διαφημιζουν για να κονομανε.....ξυπνηστε επιτελους βλακες..που καθομαστε αθελα μας και παιζουμε τα παιχνιδια τους....ουστ.....ουστ....ουστ.....ουστ.....και ξανα ουστ..σε ολα τα στουντιο και σε οσους τα διαφημιζουν.
και τωρα δασκαλε?

θα γινεις μοναχος?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Μονο 104 εφοσον θα ειναι Μαρινα-Αντζελα-Αλινα-Σοφια-Ευα.Και σε ενα καινουργιο για μενα χωρο στα μασατζιδικα και φυσικα θα καλω πλεον σπιτι μου.Χαμενο βγαινει το 95 που ακουμπουσα χρημα σεβαστο.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Μονο 104 εφοσον θα ειναι Μαρινα-Αντζελα-Αλινα-Σοφια-Ευα.Και σε ενα καινουργιο για μενα χωρο στα μασατζιδικα και φυσικα θα καλω πλεον σπιτι μου.Χαμενο βγαινει το 95 που ακουμπουσα χρημα σεβαστο.
η συμβουλη της ημερας απο τον μεγα Παιχτουρα

"μην τους τα ακουμπας, να τους τον ακουμπας"
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Τελικα... ο οχι Νωντας... που δεν γαμαει και ειναι κουρασμενος ειναι πιο μαγκας απο μενα τον καραγκιοζη......Αμα με ξαναδουνε στο 95, να με γαμησει ολο το site. :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Καλυτερα να μην γαμουσα και να ημουν κουρασμενος..παρα που πληρωνω και με ξεφτελιζουν.....Οχι αλλο πια............ και εγω Νωντας Θα ειμαι, δεν γαμαω και ειμαι κουρασμενος που γαμανε οι αλλοι.ΓΕΙΑ ΣΟΥ ,ΜΕΓΑΛΕ ΝΩΝΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΛΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ????????????????????????????????
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
ρε δασκαλε, για να καταλαβω, ολη αυτη η υστερια επειδη αλλαξε το προγραμμα στη δροσοπουλου?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Παιδια δεν με κρατανε αλλο οι δυναμεις μου εχω πιει ενα μπουκαλι ουισκι και πηδηξα την Κατια και την Νικη...η μια Ρωσιδα η αλλη Ρουμανα...παω να κοιμηθω.. δεν ξερω αν θα εχετε αυριο νεα μου... γιατι εχω κρισιμη, αλλου ειδους παιχτικη συναντηση...καλο σας βραδυ..σας αγαπαω ολους.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Καλυτερα να μην γαμουσα και να ημουν κουρασμενος..παρα που πληρωνω και με ξεφτελιζουν.....Οχι αλλο πια............ και εγω Νωντας Θα ειμαι, δεν γαμαω και ειμαι κουρασμενος που γαμανε οι αλλοι.ΓΕΙΑ ΣΟΥ ,ΜΕΓΑΛΕ ΝΩΝΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΛΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ????????????????????????????????
δεν ξερεις αν γαμας η αν σε γαμανε στην αφαιμαξη χρηματων.
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Καλυτερα να μην γαμουσα και να ημουν κουρασμενος..παρα που πληρωνω και με ξεφτελιζουν.....Οχι αλλο πια............ και εγω Νωντας Θα ειμαι, δεν γαμαω και ειμαι κουρασμενος που γαμανε οι αλλοι.ΓΕΙΑ ΣΟΥ ,ΜΕΓΑΛΕ ΝΩΝΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΛΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ????????????????????????????????
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :rockon: :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Παιδια δεν με κρατανε αλλο οι δυναμεις μου εχω πιει ενα μπουκαλι ουισκι και πηδηξα την Κατια και την Νικη...η μια Ρωσιδα η αλλη Ρουμανα...παω να κοιμηθω.. δεν ξερω αν θα εχετε αυριο νεα μου... γιατι εχω κρισιμη, αλλου ειδους παιχτικη συναντηση...καλο σας βραδυ..σας αγαπαω ολους.
μην το βαζεις κατω τιτανοτεραστιε!!!
εισαι η εμπνευση μας!
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Καλυτερα να μην γαμουσα και να ημουν κουρασμενος..παρα που πληρωνω και με ξεφτελιζουν.....Οχι αλλο πια............ και εγω Νωντας Θα ειμαι, δεν γαμαω και ειμαι κουρασμενος που γαμανε οι αλλοι.ΓΕΙΑ ΣΟΥ ,ΜΕΓΑΛΕ ΝΩΝΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΛΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ????????????????????????????????
παίχτουρα τώρα που έχεις και πιο πολύ χρόνο μετά τις τραγικές εξελίξεις στο 95 θες να αναλάβεις και τα δικά μου καθήκοντα γιατί εγώ δε μπορώ να γαμάω...νιώθω κουρασμένος ...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ρε παιχτουρα γτ το κανεις αυτο?
εγω σε ειχα ινδαλμα,ησουν ο απολυτος καυλεουρας γαμιας/ο αντρας που ολες οι γυναικες θα θελαμε να μας "δροσιζει" κι εσυ ξηγιεσαι ετσι?


ε οχι!αδικια! >:(
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
παίχτουρα τώρα που έχεις και πιο πολύ χρόνο μετά τις τραγικές εξελίξεις στο 95 θες να αναλάβεις και τα δικά μου καθήκοντα γιατί εγώ δε μπορώ να γαμάω...νιώθω κουρασμένος ...
   Φιλε, θα συνεχισω τις ερωτικες μου περιπτυξεις στα αλλα στουντιο και θα διαγραψω δια παντος το αγαπημενο μου στουντιο Ερως απο το μυαλο μου,οσον για την Λαουρα..την ευχαριστω που μου αποκαλυψε το στυγνο και ψυχρο της Προσωπο...μου αρεσε οτι πολλοι εδω μεσα(μεσα σε αυτους και εγω),την τοποθετουσαμε κορυφαια επιλογη την εποχη αυτη στα στουντιο.....ουστ....ουστ...ουστ...και παλι ουστ στην Λαουρα και στο 95 που την εχει για κορυφη επαγγελματισμου την συγκεκριμενη κοπελα....ουστ και παλι ουστ.Ο Παιχτουρας ειναι ανεπαναληπτος μια σβηνει,δεκα καινουργιες γνωριζει.Αρκετη αξια εδωσα ο Μαλακας στην συγκεκριμενη.
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
   Φιλε, θα συνεχισω τις ερωτικες μου περιπτυξεις στα αλλα στουντιο και θα διαγραψω δια παντος το αγαπημενο μου στουντιο Ερως απο το μυαλο μου,οσον για την Λαουρα..την ευχαριστω που μου αποκαλυψε το στυγνο και ψυχρο της Προσωπο...μου αρεσε οτι [glow=red,2,300]πολλοι εδω μεσα(μεσα σε αυτους και εγω),την τοποθετουσαμε κορυφαια επιλογη την εποχη αυτη στα στουντιο[/glow].....ουστ....ουστ...ουστ...και παλι ουστ στην Λαουρα και στο 95 που την εχει για κορυφη επαγγελματισμου την συγκεκριμενη κοπελα....ουστ και παλι ουστ.Ο Παιχτουρας ειναι ανεπαναληπτος μια σβηνει,δεκα καινουργιες γνωριζει.Αρκετη αξια εδωσα ο Μαλακας στην συγκεκριμενη.
τύπε μου και γω απορούσα
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
And now is time to go......Καλα μου παιδια... φευγω για λιγο.. παω σε Πρακτορειο του Ο.Π.Α.Π να εισπραξω.Αυτο το παιδακι που λεγεται Ο.Π.Α.Π μαζι με τους πρακτορες του,μου αρεσει περισσοτερο και ηδονιζομαι αγρια να τους :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: οπου τους βρισκω.Μιλαμε για Αγρια ηδονη.
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
And now is time to go......Καλα μου παιδια... φευγω για λιγο.. παω σε Πρακτορειο του Ο.Π.Α.Π να εισπραξω.Αυτο το παιδακι που λεγεται Ο.Π.Α.Π μαζι με τους πρακτορες του,μου αρεσει περισσοτερο και ηδονιζομαι αγρια να τους :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: οπου τους βρισκω.Μιλαμε για Αγρια ηδονη.
κι άσε τη λάουρα να τρώει τις μπανανιτσες της :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom