Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
κι άσε τη λάουρα να τρώει τις μπανανιτσες της :rockon: :rockon:
        Και να φανταστεις ειναι ενα απο τα δυο(η συγκεκριμενη).....που εχω τραβηξει....οσοι με διαβαζουν σε ολα τα θρεντ θα το πιασουν αμεσως.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Τα καλα κινητα κανουν θαυματα σημερα.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Πω,πω,παιδια επαθα αλλη ζημια τωρα....ετρωγα και κουραστηκα τρωγοντας...και να πεις οτι εφαγα τιποτα... δυο μεριδες μουσακα,μια χωριατικη,μιση φραντζολα ψωμι,μισο κιλο κρασι ευλογημενο απο Μοναστηρι και δυο μπανανες, σαν φρουτο.Για να ξεκουραστω τωρα δεν θα παω σε στουντιο αλλα θα καλεσω καμμια μουνιτσα σπιτι.Εχω την συμφωνη γνωμη σας...μετα δεν εχω ξεπερασει πληρως το χτεσινο σοκ...μημπως πρεπει να φαω κι αλλο???????????????????
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ετρωγα και κουραστηκα τρωγοντας...και να πεις οτι εφαγα τιποτα... δυο μεριδες μουσακα,μια χωριατικη,μιση φραντζολα ψωμι,μισο κιλο κρασι ευλογημενο απο Μοναστηρι και δυο μπανανες, σαν φρουτο.

Πολύ συντηρητικός και ολιγαρκής είσαι στο φαγητό σου..... :grin:  Κραιπάλες σε αυτόν τον τομέα δεν κάνεις ποτέ σου???  ;)
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Πω,πω,παιδια επαθα αλλη ζημια τωρα....ετρωγα και κουραστηκα τρωγοντας...και να πεις οτι εφαγα τιποτα... δυο μεριδες μουσακα,μια χωριατικη,μιση φραντζολα ψωμι,μισο κιλο κρασι ευλογημενο απο Μοναστηρι και δυο μπανανες, σαν φρουτο.Για να ξεκουραστω τωρα δεν θα παω σε στουντιο αλλα θα καλεσω καμμια μουνιτσα σπιτι.Εχω την συμφωνη γνωμη σας...μετα δεν εχω ξεπερασει πληρως το χτεσινο σοκ...μημπως πρεπει να φαω κι αλλο???????????????????
ρε παίχτη παίχτουρα και γω μια από τα ίδια...έριξα 2 τεμάχια έφαγα 2 πίτα καλαμάκι κοτόπουλο απ όλα 2 πορτοκαλια 1 γαλακτομπούρεκο 2 κομμάτια βασιλόπιτα κι ένα ποτήρι γαλα και πειναω...όλη μέρα τρώω...τι μου συμβαίνει λες?
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
ρε παίχτη παίχτουρα και γω μια από τα ίδια...έριξα 2 τεμάχια έφαγα 2 πίτα καλαμάκι κοτόπουλο απ όλα 2 πορτοκαλια 1 γαλακτομπούρεκο 2 κομμάτια βασιλόπιτα κι ένα ποτήρι γαλα και πειναω...όλη μέρα τρώω...τι μου συμβαίνει λες?
εισαι Παιχτουριασμενος...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Καλα μου παιδια σημερα δεν εχω ορεξη να :fuck1: :fuck1: :fuck1:.Θα ακολουθησω τελικα την συμβουλη σας και θα κανω συντηρηση της μηχανης.Τελικα ολα στη ζωη ειναι μια απατη.Πληρωνω την ξεροκεφαλια μου και τον υπερβολικο εγωισμο που ειχα ανεκαθεν και συνεχιζω να εχω.Για τα αρσενικα ομως ο δρομος τους.... ειναι μονο να πηγαινουν μπροστα.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Καλα μου παιδια σημερα δεν εχω ορεξη να :fuck1: :fuck1: :fuck1:.Θα ακολουθησω τελικα την συμβουλη σας και θα κανω συντηρηση της μηχανης.Τελικα ολα στη ζωη ειναι μια απατη.Πληρωνω την ξεροκεφαλια μου και τον υπερβολικο εγωισμο που ειχα ανεκαθεν και συνεχιζω να εχω.Για τα αρσενικα ομως ο δρομος τους.... ειναι μονο να πηγαινουν μπροστα.

τι εννοεις πληρωνεις την ξεροκεφαλια σου?

και τον εγωισμο σου?


τελειωσε μια σχεση γι αυτο?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
τι εννοεις πληρωνεις την ξεροκεφαλια σου?

και τον εγωισμο σου?


τελειωσε μια σχεση γι αυτο?
              Το τελευταιο διαστημα δεν ειχα καμια σχεση,για να τελειωσει γιατι ειμαι δυσκολος στο κομματι αυτο.Απλως το φιλοσοφω...... την μεχρι τωρα πορεια μου στην ζωη και κανω τις διαπιστωσεις που εγραψα προηγουμενως.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
              Το τελευταιο διαστημα δεν ειχα καμια σχεση,για να τελειωσει γιατι ειμαι δυσκολος στο κομματι αυτο.Απλως το φιλοσοφω...... την μεχρι τωρα πορεια μου στην ζωη και κανω τις διαπιστωσεις που εγραψα προηγουμενως.

ανεφερε ενα παραδειγμα αν θελεις.

 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
ανεφερε ενα παραδειγμα αν θελεις.
            Πριν 17 χρονια ημουν παντρεμενος με μια αξιολογη γυναικα απο ολες τις αποψεις και την κερατωνα χωρις λογο με οποιο πουτανιδιο γνωριζα στα νυχτερινα μαγαζια......Αλλα μην μου δινεις βαση,γιατι το κανω αυτο οποτε αλλαζει ο Χρονος.....προσπαθω να διαπιστωσω, αν βελτιωθηκα και το μονο που καταλαβαινω ειναι οτι παραμενω ιδιος.Μου αρεσει μπολυ το μουνι και οχι να εχω συνεχεια το ιδιο....θελω να τις γαμαω ολες....οσες μπορω.....πειραζει???????????????
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
ρε παίχτη παίχτουρα και γω μια από τα ίδια...έριξα 2 τεμάχια έφαγα 2 πίτα καλαμάκι κοτόπουλο απ όλα 2 πορτοκαλια 1 γαλακτομπούρεκο 2 κομμάτια βασιλόπιτα κι ένα ποτήρι γαλα και πειναω...όλη μέρα τρώω...τι μου συμβαίνει λες?
παίχτουρα έχει αρχίσει και μου κάθεται το φαΐ τώρα και πάω να σκάσω...πως θα κοιμηθώ?τι να κάνω δάσκαλε?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
            Πριν 17 χρονια ημουν παντρεμενος με μια αξιολογη γυναικα απο ολες τις αποψεις και την κερατωνα χωρις λογο με οποιο πουτανιδιο γνωριζα στα νυχτερινα μαγαζια......Αλλα μην μου δινεις βαση,γιατι το κανω αυτο οποτε αλλαζει ο Χρονος.....προσπαθω να διαπιστωσω, αν βελτιωθηκα και το μονο που καταλαβαινω ειναι οτι παραμενω ιδιος.Μου αρεσει μπολυ το μουνι και οχι να εχω συνεχεια το ιδιο....θελω να τις γαμαω ολες....οσες μπορω.....πειραζει???????????????

λυπαμαι.

υπαρχει περιπτωση επανασυνδεσης με την κυρια?

η πληρωνεις διατροφη και κοψατε επικοινωνια?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Την στιγμη αυτη που σας γραφω,αναγκαστηκα και εφαγα βασιλικο πολτο και μελι με καρυδια.Δεν επιτρεπεται ο μεγας Παιχτουρας να ειναι πεσμενος απο διαθεση....τα πουτανιδια τον περιμενουν και θα του βαλουν απουσια.Ανοιξτε τις πυλες των στουντιο.... ερχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Την στιγμη αυτη που σας γραφω,αναγκαστηκα και εφαγα βασιλικο πολτο και μελι με καρυδια.Δεν επιτρεπεται ο μεγας Παιχτουρας να ειναι πεσμενος απο διαθεση....τα πουτανιδια τον περιμενουν και θα του βαλουν απουσια.Ανοιξτε τις πυλες των στουντιο.... ερχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λυπαμαι.

υπαρχει περιπτωση επανασυνδεσης με την κυρια?

η πληρωνεις διατροφη και κοψατε επικοινωνια?
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
            Πριν 17 χρονια ημουν παντρεμενος με μια αξιολογη γυναικα απο ολες τις αποψεις και την κερατωνα χωρις λογο με οποιο πουτανιδιο γνωριζα στα νυχτερινα μαγαζια......Αλλα μην μου δινεις βαση,γιατι το κανω αυτο οποτε αλλαζει ο Χρονος.....προσπαθω να διαπιστωσω, αν βελτιωθηκα και το μονο που καταλαβαινω ειναι οτι παραμενω ιδιος.Μου αρεσει μπολυ το μουνι και οχι να εχω συνεχεια το ιδιο....θελω να τις γαμαω ολες....οσες μπορω.....πειραζει???????????????

αδερφε χωρις να σε ξερω σε καταλαβαινω απολυτα απλα θελω να σου πω οτι ειναι ασχημο πραγμα η μοναξια ειδικα αυτες τις μερες των εορτων και καμια πουτανα δεν θα σε κανει να αισθανθεις οπως η γυναικα σου.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
λυπαμαι.

υπαρχει περιπτωση επανασυνδεσης με την κυρια?

η πληρωνεις διατροφη και κοψατε επικοινωνια?
   Απο τοτε που με εδιωξε... μετα απο ενα χρονο το μετανοιωσε μονη της,διχως να το προσπαθησω εγω(προφανως δεν εβρισκε αλλον μαλακα σαν και μενα να της παρεχει τα παντα,ασχετα αν εγω ημουν παρων-απων)...ηταν αργα ομως ο Παιχτουρας δεν γυρναει στο παρελθον ποτε πισω...διατροφη δεν τις πληρωνω,ο γαμος μου δεν κρατησε πολυ και δεν υπηρχαν παιδια.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
   Απο τοτε που με εδιωξε... μετα απο ενα χρονο το μετανοιωσε μονη της,διχως να το προσπαθησω εγω(προφανως δεν εβρισκε αλλον μαλακα σαν και μενα να της παρεχει τα παντα,ασχετα αν εγω ημουν παρων-απων)...ηταν αργα ομως ο Παιχτουρας δεν γυρναει στο παρελθον ποτε πισω...διατροφη δεν τις πληρωνω,ο γαμος μου δεν κρατησε πολυ και δεν υπηρχαν παιδια.

δηλαδη μετα απο 17 χρονια δεν ξαναπαντρευτηκες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom