Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Καλα μου παιδια,καλο σας μεσημερι.....Σημερα ειμαι χαρουμενος....οι υπευθυνοι του site,μου δωσαν προαγωγη στο αξιωμα του ''Μαλαμα'',εκτιμωντας προφανως... την σωστη ποιοτητα,αντικειμενικοτητα,σεβασμο,ανθρωπια,παιδεια,αυτογνωσια,συν-ειδηση...που δειχνω στην γραφη μου.Τους ευχαριστω και επιφυλασσομαι.Τωρα παμε στο παρασυνθημα...απο το πολυ μελι και βασιλικο πολτο... μου εχει γινει καγκελο και σε συνδυασμο με την προαγωγη μου, λεω να παω το απογευμα σε κανενα στουντιο.Ξερετε κανενα καλο απο προσωπικη σας εκτιμηση να μου υποδειξετε???????????????? Σας ευχαριστω εκ των προτερων. :) :) :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καλα μου παιδια,καλο σας μεσημερι.....Σημερα ειμαι χαρουμενος....οι υπευθυνοι του site,μου δωσαν προαγωγη στο αξιωμα του ''Μαλαμα'',εκτιμωντας προφανως... την σωστη ποιοτητα,αντικειμενικοτητα,σεβασμο,ανθρωπια,παιδεια,αυτογνωσια,συν-ειδηση...που δειχνω στην γραφη μου.Τους ευχαριστω και επιφυλασσομαι.Τωρα παμε στο παρασυνθημα...απο το πολυ μελι και βασιλικο πολτο... μου εχει γινει καγκελο και σε συνδυασμο με την προαγωγη μου, λεω να παω το απογευμα σε κανενα στουντιο.Ξερετε κανενα καλο απο προσωπικη σας εκτιμηση να μου υποδειξετε???????????????? Σας ευχαριστω εκ των προτερων. :) :) :)
σαλονικην ποτε θ ανεβεις μαλαμα να πιουμε μια μαλαματινα; :think:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
σαλονικην ποτε θ ανεβεις μαλαμα να πιουμε μια μαλαματινα; :think:
    Οποιο τριημερο γινει παλι η sexotic εκθεση,γιατι στην πρωτη δεν ανεβηκα να την απολαυσω.Αν θελεις θα παμε παρεα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

Επισκέπτης
Καλα μου παιδια,καλο σας μεσημερι.....Σημερα ειμαι χαρουμενος....οι υπευθυνοι του site,μου δωσαν προαγωγη στο αξιωμα του ''Μαλαμα'',εκτιμωντας προφανως... την σωστη ποιοτητα,αντικειμενικοτητα,σεβασμο,ανθρωπια,παιδεια,αυτογνωσια,συν-ειδηση...που δειχνω στην γραφη μου.Τους ευχαριστω και επιφυλασσομαι.Τωρα παμε στο παρασυνθημα...απο το πολυ μελι και βασιλικο πολτο... μου εχει γινει καγκελο και σε συνδυασμο με την προαγωγη μου, λεω να παω το απογευμα σε κανενα στουντιο.Ξερετε κανενα καλο απο προσωπικη σας εκτιμηση να μου υποδειξετε???????????????? Σας ευχαριστω εκ των προτερων. :) :) :)

Ερως(ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ 95)...καλύτερο δεν υπάρχει...

*Εσύ γιατί έχεις 1 αστέρι λιγότερο απο εμένα..κάτω απ'τη μαλαματίνα ?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Παιδια με αποκαλεσαν ''Σουπερ Γκουφη''....παω να φαω κι' αλλο μελι και βασιλικο πολτο να γινω ''Σουπερμαν''. :2funny: :2funny: :2funny:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Σημερα ειμαι χαρουμενος....οι υπευθυνοι του site,μου δωσαν προαγωγη στο αξιωμα του ''Μαλαμα'',εκτιμωντας προφανως... την σωστη ποιοτητα,αντικειμενικοτητα,σεβασμο,ανθρωπια,παιδεια,αυτογνωσια,συν-ειδηση...που δειχνω στην γραφη μου.
Καλα μην ψηνεσαι και τοσο οτι εκτιμησαν ολα αυτα που γραφεις...!! :grin:

Απλα αυτοματα με το που εφτασες στα 1000 μνμ εγινες και μαλαμα!! :2funny: :2funny: :2funny:



Αντε και εις ανωτερα... Οσο περισσοτερο γραφεις τοσα "αξιωματα" παραπανω θα εχεις! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Καλα μην ψηνεσαι και τοσο οτι εκτιμησαν ολα αυτα που γραφεις...!! :grin:

Απλα αυτοματα με το που εφτασες στα 1000 μνμ εγινες και μαλαμα!! :2funny: :2funny: :2funny:



Αντε και εις ανωτερα... Οσο περισσοτερο γραφεις τοσα "αξιωματα" παραπανω θα εχεις! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Λες να μην το καταλαβα,συναγωνιστη....εχουμε ολοι μας, αναγκη ομως απο χιουμορ...συμφωνεις????????????
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Ουφ.....κουραστηκα παλι με αυτες τις λυσαρες...και μετα μου λετε να παντρευτω.. :) :) :)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Ρε παιδια κουραστηκα παλι.... σε καποιο θρεντ εχουν μπερδεψει τα βυζια με τους κωλους και τις ψωλες.....Βυζια ανεβαζει ο ενας...ψωλη ο αλλος....και να πεις οτι ειναι δικα τους...... παει στο διαολο....αυτοι οπως το πανε θα κανουν ηλεκτρονικη παρτουζα....ελεος!!!!!!!!!!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ρε παιδια κουραστηκα παλι.... σε καποιο θρεντ εχουν μπερδεψει τα βυζια με τους κωλους και τις ψωλες.....Βυζια ανεβαζει ο ενας...ψωλη ο αλλος....και να πεις οτι ειναι δικα τους...... παει στο διαολο....αυτοι οπως το πανε θα κανουν ηλεκτρονικη παρτουζα....ελεος!!!!!!!!!!!!!!
εσυ τι καλο θα μας ποσταρεις εδω; :think: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom