Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Ρε παιδια κουραστηκα παλι.... σε καποιο θρεντ εχουν μπερδεψει τα βυζια με τους κωλους και τις ψωλες.....Βυζια ανεβαζει ο ενας...ψωλη ο αλλος....και να πεις οτι ειναι δικα τους...... παει στο διαολο....αυτοι οπως το πανε θα κανουν ηλεκτρονικη παρτουζα....ελεος!!!!!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
γεμισε με τσοντες απο τον σταματη57 ε; :think:
 Μια χαρα το ειπες.....ανεξαρτητα ομως στο αλλο θρεντ πρεπει να εχουν καψει μπολικη φλαντζα... αν το προχωρησουν θα τα πιστευουν και οι ιδιοι/ες... αυτα που γραφουν :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Δεν ειμαι κουρασμενος σημερα... αλλα συγκινημενος.....γιατι εχω στα χερια μου ενα σημαντικο βιβλιο για αναγνωση.. που μου το εδωσε φιλος και συναδελφος Αεροπορος...ΟΜΗΡΟΣ (ΙΛΙΑΣ),Ο Διαχρονικος Δασκαλος...Σημερα δεν γαμησα πουτανες....ουτε και αυριο θα γαμησω γιατι εχω συναντηση φιλων και συναδελφων.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δεν ειμαι κουρασμενος σημερα... αλλα συγκινημενος.....γιατι εχω στα χερια μου ενα σημαντικο βιβλιο για αναγνωση.. που μου το εδωσε φιλος και συναδελφος Αεροπορος...ΟΜΗΡΟΣ (ΙΛΙΑΣ),Ο Διαχρονικος Δασκαλος...Σημερα δεν γαμησα πουτανες....ουτε και αυριο θα γαμησω γιατι εχω συναντηση φιλων και συναδελφων.
ετσι φιλε ασε λιγο τα γαμησια και ριξτο στην διαννοηση...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Ειδα να περνα νεκροφορα με πολλα στεφανια στον υπνο μου....ειναι καλο σημαδι?????????????????????
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
θα ζησεις ακομα καμια κατοσταρια χρονια.....
  Το ζητουμενο ειναι να γαμαω καμμια κατοσταρια χρονια ακομα.......σε διαφορετικη περιπτωση ποιος ο λογος να ζησω εκατο χρονια ακομα??????????????? Για να βαζανιζω απο προβληματα υγειας που προφανως θα εχω τοτε... τους αλλους????????????????????????
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
  Το ζητουμενο ειναι να γαμαω καμμια κατοσταρια χρονια ακομα.......σε διαφορετικη περιπτωση ποιος ο λογος να ζησω εκατο χρονια ακομα??????????????? Για να βαζανιζω απο προβληματα υγειας που προφανως θα εχω τοτε... τους αλλους????????????????????????
ας ειν καλα η συγχρονη φαρμακολογια.....
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Ειδα να περνα νεκροφορα με πολλα στεφανια στον υπνο μου....ειναι καλο σημαδι?????????????????????
  Σαν εργολαβος κηδειων.....now is time to go.....αργα τα μεσανυχτα προς ξημερωματα θα εχετε συνταρακτικα νεα μου. Αν δεν το καταλαβατε για παιχτικη ''κηδεια'' πηγαινω να  κανω.Μετα τιμης ο Μεγας Παιχτουρας. :)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
καλά στέφανα
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
  Το ζητουμενο ειναι να γαμαω καμμια κατοσταρια χρονια ακομα.......σε διαφορετικη περιπτωση ποιος ο λογος να ζησω εκατο χρονια ακομα??????????????? Για να βαζανιζω απο προβληματα υγειας που προφανως θα εχω τοτε... τους αλλους????????????????????????

χαχαχα απαιχτος εισαι, και να φανταστεις σε ειχα παρεξηγησει στην αρχη επειδη εισαι βαζελακος...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
θα ειμαι εξαφανισμενος για ενα τριημερο.....εχει πεσει σεξ......γαμαω συνεχεια.......προς ενημερωση των φιλων μου, εδω μεσα....σημερα ημουν  βριλησσου 55....Νατασσα αντι Κωνσταντινας...δεν με χαλασε καθολου.....η γκομενα ηταν αριστουργημα.... στην συνεχεια θα με χασετε....προς ενημερωση σας, να μην νομιζετε οτι επαθα τιποτα...σας αγαπω ολους.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
 

Επισκέπτης
μπας κι εφαγες ρε παιχταρα μου κανενα κιλο μελι κ κανενα τρικιλο πολτο...κ θα κλειστεις στον καμπινε...για άμαση αφόδευση ?

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα
 

Επισκέπτης
μπας κι εφαγες ρε παιχταρα μου κανενα κιλο μελι κ κανενα τρικιλο πολτο...κ θα κλειστεις στον καμπινε...για άμαση αφόδευση ?

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα

υπερωριες δουλευουν οι μελισσες για τον μεγα  :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
ευτυχως υπαρχουν οι κηφηνες..κ εχουμε μια ισσορροπία...

ο παιχτουρας εχει καταναλωσει ολη την ποσοτητα που του αναλογει σε βασιλικο πολτο και μελι για ολο το 2010! μονο ετσι θα επελθει αυτη η ισορροπια  :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom