Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.010
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Εχει καλα στοιχεια γιατι απο παιδι αγωνιζεται στην επιβιωση..... αλλα ειναι συναισθηματικος....κατι που ειναι ομορφο αλλα και βασανιστικο ομως!!!!
Ειναι γιατι ειναι Αιγοκερως με ωροσκοπο στον Παρθενο. Γι'αυτο... ;)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

Καλο βραδυ και απο μενα φιλοι μου!!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ναι

βαλτο κ στο σι βι σου αν πας στη ξενιτια για δουλεια

απλα μπορει να μπει κ καμια καινουρια τσουπρα κ να αρχισεις το διπλαρωμα με τα πμ οπως εχεις ειδικευτει τοσα χρονια κ να ειναι το τυχερο σου
Ρε φιλε πας καλα ?
Διπλαρωμα με πμ ?

Ελεος δηλαδη .....  :headbang:

Αστο καλυτερα.... τι να εξηγω και γιατι να απολογηθω για κατι που δεν σκεφτηκα ποτε ?

Περιμενω λογικη απαντηση απο καποιον τρεις λαλουν και δυο χορευουν......  :2funny:
Καλος ειμαι κι εγω.... :headbang:

Τεσπα το σι βι τι ειναι παλι ?

 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ρε φιλε πας καλα ?
Διπλαρωμα με πμ ?

Ελεος δηλαδη .....  :headbang:

Αστο καλυτερα.... τι να εξηγω και γιατι να απολογηθω για κατι που δεν σκεφτηκα ποτε ?

Περιμενω λογικη απαντηση απο καποιον τρεις λαλουν και δυο χορευουν......  :2funny:
Καλος ειμαι κι εγω.... :headbang:

Τεσπα το σι βι τι ειναι παλι ?
Καλημερα φιλε!Και να εκανες διπλαρωμα με π.μ δεν ειναι κακο ρε...μην αρπαζεσαι!!!...Δεν το πιστευω ομως οτι εκανες κατι τετοιο, αν με ρωτησεις την γνωμη μου!!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Καλημερα φιλε!Και να εκανες διπλαρωμα με π.μ δεν ειναι κακο ρε...μην αρπαζεσαι!!!...Δεν το πιστευω ομως οτι εκανες κατι τετοιο, αν με ρωτησεις την γνωμη μου!!!!
Kαλημερα φιλαρακι μου ...

Δεν αρπαζομαι φιλε μου, αλλα το θεωρω πολυ μειωτικο απο μερους μου, να διπλαρωσω μια κοπελα με πμ, με πονηρο σκοπο..... (πιθανον να ειναι λαθος αντιλληψη αυτο αλλα ετσι το βλεπω εγω και ειδικα απο εδω μεσα)
Οτι πμ κι αν εχω στειλει σε κοπελα ειναι μονο φιλικο και συμβουλευτικου χαρακτηρα, κατι που αποφευγω πλεον για ευνοητους λογους .....

Αν υπαρχει κοπελα που δεχτηκε πονηρο πμ απο μενα, με οποιοδηποτε απο τα δηλωθεντα νικ μου ας το παρουσιασει, πανε και 4-5 μηνες που τα εχω χαρισει δεξια κι αριστερα ολα (διαγραφωντας φυσικα ολα τα πμ), κρατωντας μονο δυο κλωνους που δεν χρησιμοποιουνται πλεον, οι οποιοι χρησιμοποιηθηκαν μονο 2 φορες για προσωπικο θεμα.... ο ενας περισσυ και ο αλλος πριν 3 ετη και εχω ξεχασει και τους κωδικους ....

Τα δηλωμενα νικ κλωνοι μου ηταν οι εξης και τα αναφερω για τελευταια φορα γιατι βαρεθηκα να απολογουμαι για αυτη την μαλακια πλεον...

Δημητρηςς
Jim the greek
Knight Rider
Polygamikoulas
Panasximos
Playboy$
Nwntοmama (για χαβαλε στον νωντα)
Και ο ΠΟΥΛΟΣ κοινο νικ για πολυ ελαχιστα με τον αβραμακο ο οποιος αναθεμα αν χρησιμοποιηθηκε κιολας (για το τσατ ηταν αυτος)

Αυτα ..... και θεωρω οτι παρασχοληθηκα !!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Kαλημερα φιλαρακι μου ...

Δεν αρπαζομαι φιλε μου, αλλα το θεωρω πολυ μειωτικο απο μερους μου, να διπλαρωσω μια κοπελα με πμ, με πονηρο σκοπο..... (πιθανον να ειναι λαθος αντιλληψη αυτο αλλα ετσι το βλεπω εγω και ειδικα απο εδω μεσα)
Οτι πμ κι αν εχω στειλει σε κοπελα ειναι μονο φιλικο και συμβουλευτικου χαρακτηρα, κατι που αποφευγω πλεον για ευνοητους λογους .....

Αν υπαρχει κοπελα που δεχτηκε πονηρο πμ απο μενα, με οποιοδηποτε απο τα δηλωθεντα νικ μου ας το παρουσιασει, πανε και 4-5 μηνες που τα εχω χαρισει δεξια κι αριστερα ολα (διαγραφωντας φυσικα ολα τα πμ), κρατωντας μονο δυο κλωνους που δεν χρησιμοποιουνται πλεον, οι οποιοι χρησιμοποιηθηκαν μονο 2 φορες για προσωπικο θεμα.... ο ενας περισσυ και ο αλλος πριν 3 ετη και εχω ξεχασει και τους κωδικους ....

Τα δηλωμενα νικ κλωνοι μου ηταν οι εξης και τα αναφερω για τελευταια φορα γιατι βαρεθηκα να απολογουμαι για αυτη την μαλακια πλεον...

Δημητρηςς
Jim the greek
Knight Rider
Polygamikoulas
Panasximos
Playboy$
Nwntοmama (για χαβαλε στον νωντα)
Και ο ΠΟΥΛΟΣ κοινο νικ για πολυ ελαχιστα με τον αβραμακο ο οποιος αναθεμα αν χρησιμοποιηθηκε κιολας (για το τσατ ηταν αυτος)

Αυτα ..... και θεωρω οτι παρασχοληθηκα !!!!!
Ναι ρε παρασχοληθηκες........εδω υπαρχουν στην ζωη μας, πιο σοβαρα θεματα φιλε μου!
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.188
Like
2
Πόντοι
16
εγω θελω και την πιπα ολοκληρη επισης....και βασικα πολλα ζευγαρια χωριζουν για το θεμα της πιπας απο οτι εχω ακουσει....οι ελλεηνιδες εχουν θεμα με το τσιμπουκι.....δεν το κανουν με ευχαριστηση.....

:2funny:

Τι μλκς είσαι.  :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Τωρα σε διαβασα, που πηγα τις σελιδες πισω και θα σου απαντησω.....μην το βαλλεις κατω και αγωνισου...ειδικα που εισαι νεος!!!!Να εχεις υποψη σου, οτι αν θελεις να λεγεσαι ανδρας στην ψυχη...στα δυσκολα θα αποδειξεις την αξια σου!!!!
Ευχαριστώ, αλλά πρωτίστως είμαι ανθρώπινο ον με πεπερασμένες αντοχές. Τι κι αν σηκώνεσαι, το κράτος σου κόβει τα πόδια. Δε νομίζω ότι έχει νόημα να αγωνιστεί πια κανείς, γιατί άλλοι αποφασίζουν για μας. Βλέπω τη χώρα μας να πουλιέται αμαχητί στους ξένους τοκογλύφους, ειρηνικά χωρίς να χυθεί μία σταγόνα αίμα, και η νεολαία δε λέει να ξεβολευτεί και να αντιδράσει.
Όσο για τον αντρισμό, πάει περίπατο μπροστά στον ευνουχισμό που προκαλεί η συμπεριφορά των σημερινών γυναικών.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ευχαριστώ, αλλά πρωτίστως είμαι ανθρώπινο ον με πεπερασμένες αντοχές. Τι κι αν σηκώνεσαι, το κράτος σου κόβει τα πόδια. Δε νομίζω ότι έχει νόημα να αγωνιστεί πια κανείς, γιατί άλλοι αποφασίζουν για μας. Βλέπω τη χώρα μας να πουλιέται αμαχητί στους ξένους τοκογλύφους, ειρηνικά χωρίς να χυθεί μία σταγόνα αίμα, και η νεολαία δε λέει να ξεβολευτεί και να αντιδράσει.
Όσο για τον αντρισμό, πάει περίπατο μπροστά στον ευνουχισμό που προκαλεί η συμπεριφορά των σημερινών γυναικών.
Ηταν αναμενομενο οι σημερινοι καιροι να δυσκολεψουν φιλε μου, για διαφορους λογους!!!Απλα προσπαθησε να επιβιωσεις, οπως ολος ο κοσμος!!...Δεν εισαι μονος σου....πολυ κοσμος υποφερει και θα αυξανεται οσο θα προχωρα η κριση!!!Το ζητουμενο σου, θα ειναι να εχεις θετικη σκεψη και να εισαι αισιοδοξος και μαχητης!!!...Και το 1960 περασε μεγαλη φτωχεια η Πατριδα μας, αλλα αντεξε!!...Γιατι να μην αντεξει και σημερα;;;....Οσον αφορα τις γυναικες...ναι θα συμφωνησω..... με την συμπεριφορα τους, οχι σημερα ομως.... αλλα ανεκαθεν ευνουχιζαν στην Ελληνικη κοινωνια τους ανδρες με την συμπεριφορα και τις προκαταληψεις...ειτε παιδια τους...ειτε αδελφια τους...ειτε συζυγους τους.....ειτε φιλους τους!!!
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.010
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Περιμενω λογικη απαντηση απο καποιον τρεις λαλουν και δυο χορευουν......  :2funny:
Ενω το δικο σου το νικ, και των λοιπων κλωνων, κουβαλανε καποιο κυρος...

Οσο για τα pm σου, που λες οτι δε στελνεις, εισαι υποκριτης και αντιπροσωπος...
 

Επισκέπτης
Παιχτουρα εγω να δεις πως νιωθω. Μια βδομαδα απο χωριο σε χωριο και καθε βραδι δουλεια μεχρι το πρωι. Εκλεισα 37 ωρες χωρις υπνο, με πιωματα και μουσικη. Αλλα αξιζε τον κοπο.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Οσο για τα pm σου, που λες οτι δε στελνεις, εισαι υποκριτης και αντιπροσωπος...
Υποκριτης ? Αποδειξε το αυτο αν μπορεις  :sunglasses:

Αντιπροσωπος ? Σε τι ? Δεν καταλαβαινω τι λες......  :dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom