Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Το λαθος στον τιτλο!!!
Εχει μεταφορικη εννοια, ο τιτλος του ιστορικοτερου θρεντ του μπου, καλη μου φιλη!!!!...Απλα οπως σε ολα τα θρεντ σε καποια φαση βγαινουμε και εκτος και κανουμε το χαβαλε μας!!! :)
 

Katia9

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2012
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Εχει μεταφορικη εννοια, ο τιτλος του ιστορικοτερου θρεντ του μπου, καλη μου φιλη!!!!...Απλα οπως σε ολα τα θρεντ σε καποια φαση βγαινουμε και εκτος και κανουμε το χαβαλε μας!!! :)

Τι μεταφορικη εννοια να εχει ενα ορθογραφικο λαθος στον τιτλο;
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τι μεταφορικη εννοια να εχει ενα ορθογραφικο λαθος στον τιτλο;
Καιτουλα χωρις να σε προσβαλλω...μου την μπαινεις αδικα τωρα και δεν με ξερεις, καλη μου φιλη..ενω εγω σου γραφω με προσοχη και σεβασμο!Παμε λοιπον να σου απαντησω....παλια πριν γινει η ορθογραφικη απλοποιηση, τα λεξικα το ειχαν ν-οι-ωθω!!!...Τωρα γραφεται ομως νιώθω!!!...Ειμαστε και καποιας ηλικιας(48), καλη μου φιλη! :)
 

Katia9

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2012
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Καιτουλα χωρις να σε προσβαλλω...μου την μπαινεις αδικα τωρα και δεν με ξερεις, καλη μου φιλη..ενω εγω σου γραφω με προσοχη και σεβασμο!Παμε λοιπον να σου απαντησω....παλια πριν γινει η ορθογραφικη απλοποιηση, τα λεξικα το ειχαν ν-οι-ωθω!!!...Τωρα γραφεται ομως νιώθω!!!...Ειμαστε και καποιας ηλικιας(48), καλη μου φιλη! :)
Κανεις λαθος παντως δεν σου την μπαινω. Απλα μου χτυπησε ασχημα στο ματι οταν ειδα αυτο στον τιτλο και ειπα να το κοινοποιησω.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κανεις λαθος παντως δεν σου την μπαινω. Απλα μου χτυπησε ασχημα στο ματι οταν ειδα αυτο στον τιτλο και ειπα να το κοινοποιησω.
Καλα εκανες....σου εξηγησα εκτιμω καλη μου φιλη! :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Με τοσα που ακουω...βλεπω...και διαβαζω στην κοινωνια του σημερα...πως να μην νιώθω κουρασμενος; :think:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ιιιιιισα ρε γυφτο που θα μιλησεις για φιλια.

%CE%B3%CF%85%CF%86%CF%84%CE%BF%CE%B9+%CE%B1%CF%80%CF%8C+%CE%99%CE%B5%CF%81%CE%AC%CE%A0%CF%8C%CE%BB%CE%B9%CF%82.JPG


Ερχοσουν, επινες, ετρωγες, σου γνωριζαμε κρος... και μετα τον κινεζο...
Τωρα το ειδα αυτο.....


ΑΜΕ ΣΤΟΝ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΖΑΤΕ ΚΡΟΣ

Ουτε που σε ξερω ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ....

Αι στον διαολο και παραπερα ηλιθιε !!!!!!!!

Ακου Κρος το γυφτικο ξεφωνημενο καραπουσταριο ....  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αγαπητοι συναγωνιστες...ο Νιτσε στο Ζαρατουστρα...δεν μπορουσε να το πει πιο αληθινα και πιο ψυχρα!..."Οσοι δεν θα με καταλάβουν,θα πηδηξω στήν τραχηλιά τους και θα γκρεμιστούν στην άβυσσο"...Εχετε το νου σας λοιπον και προσεχετε, μη με περασετε γι αλλονε! :)Μετα τιμης ο Παιχτούρας.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τι ειναι το... κρος, ρε παιδια; :think:
Ανδρας που νιωθει γυναικα και γυναικοφερνει τα μαλα
Καμια σχεση με τρανς ομως καθως διατηρει τα ανδρικα χαρακτηριστικα σε ολο του το σωμα....

Καλη η πλακα αλλα οχι να πηγαινει να με βγαλει ο πουστης αδελφη.....
Ουτε που τον ξερω τον μαλακα μου γνωριζανε λεει  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Τα πολλα χαπια κανανε πολυ ζημια στον εγκεφαλο του βλεπω.....

Τεσπα δεν εχω τιποτα με το τριτο φυλο και τους ομοφυλλοφιλους, απλα δεν ειμαι τετοιος
Να κατσω να πιω εναν καφε μαζι τους ΦΙΛΙΚΑ δεν εχω κανενα προβλημα, αρκει να μην μου κανουν σκηνες
ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ !!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom