Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πλακιτσα σας εκανε ρε..το μεσημερι εβλεπα ονειρο οτι γαμαγα δυο φορες...και τωρα που πινω τον καφε μου, εχω σηκωμαρες! :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
paixtoyra αυτος εδω δεν εισαι?


[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=eMGbWeTj1KA&feature=related [/video]       [/video]
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ακομα δεν εχετε δει τιποτα!!!...Την ευλογια μου να εχετε :priest: :priest: :priest:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τα επείγοντα περιστατικά στο Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αθηνών καταγράφουν κατακόρυφη άνοδο σημειώνοντας ρεκόρ εισαγωγών καθημερινά.

Ανάλογη εικόνα και στο ψυχιατρικό τμήμα του Ευαγγελισμού, οπού η αύξηση στις ψυχικές ασθένειες ξεπερνά το 90%.

Συχνότερη ασθένεια η αντιδραστική κατάθλιψη, ασθένεια που συνδέεται άμεσα με την   
οικονομική κρίση, τα μέτρα και την γενικότερη οικονομική κατάσταση.

Η φτώχεια, η ανεργία και το αίσθημα της αδικίας, που υπάρχει διάχυτο πλέον στην κοινωνία, δημιουργούν, άγχος, κρίσεις πανικού και κατάθλιψη.
Ευτυχως εδω μεσα στο μπου, ολοι ειμαστε ακμαιοι και ντουροι στο ηθικο!!!....Τις ευλογιες μου να εχετε.. :priest: :priest: :priest:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Τα επείγοντα περιστατικά στο Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αθηνών καταγράφουν κατακόρυφη άνοδο σημειώνοντας ρεκόρ εισαγωγών καθημερινά.

Ανάλογη εικόνα και στο ψυχιατρικό τμήμα του Ευαγγελισμού, οπού η αύξηση στις ψυχικές ασθένειες ξεπερνά το 90%.

Συχνότερη ασθένεια η αντιδραστική κατάθλιψη, ασθένεια που συνδέεται άμεσα με την ο
ικονομική κρίση, τα μέτρα και την γενικότερη οικονομική κατάσταση.

Η φτώχεια, η ανεργία και το αίσθημα της αδικίας, που υπάρχει διάχυτο πλέον στην κοινωνία, δημιουργούν, άγχος, κρίσεις πανικού και κατάθλιψη.
Ευτυχως εδω μεσα στο μπου, ολοι ειμαστε ακμαιοι και ντουροι στο ηθικο!!!....Τις ευλογιες μου να εχετε.. :priest: :priest: :priest:
φίλε, επέτρεψέ μου να σου αφιερώσω μια ρήση του επίκτητου:

Ταράσσει τοὺς ἀνθρώπους οὐ τὰ πράγματα, ἀλλὰ τὰ περὶ τῶν πραγμάτων δόγματα
ὅταν οὖν ἐμποδιζώμεθα ἢ ταρασσώμεθα ἢ λυπώμεθα, μηδέποτε ἄλλον αἰτιώμεθα, ἀλλ' ἑαυτούς, τοῦτ' ἔστι τὰ ἑαυτῶν δόγματα




 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
φίλε, επέτρεψέ μου να σου αφιερώσω μια ρήση του επίκτητου:

Ταράσσει τοὺς ἀνθρώπους οὐ τὰ πράγματα, ἀλλὰ τὰ περὶ τῶν πραγμάτων δόγματα
ὅταν οὖν ἐμποδιζώμεθα ἢ ταρασσώμεθα ἢ λυπώμεθα, μηδέποτε ἄλλον αἰτιώμεθα, ἀλλ' ἑαυτούς, τοῦτ' ἔστι τὰ ἑαυτῶν δόγματα

Αξίζει να επανεξετάσουμε «τα περι των πραγμάτων δόγματα».

Να σκεφθούμε τη δύναμη που χάνει η κοινωνία που δεν μπορεί να δει καθαρά, που δεν έχει την ψυχική δεξιότητα να αντέξει τους φόβους της που δεν έχει τη γνωστική επάρκεια να επεξεργαστεί τους φόβους αυτούς.

Μια κοινωνία εύθραυστη και φοβική, είναι τρομακτική. Δεν μπορεί να εκπληρώσει το ρόλο της.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μου ζητησε ο Αχαχουχας να σας μεταφερω ενα μηνυμα....οτι για σας δεν υπαρχει πλεον....ουτε εδω αλλα ουτε και σε καποια αλλα τσατ που μπαινατε και τα λεγατε!!!...Με μια λεξη.... σας σιχαθηκε!!!!...Δεν τον ξερω τον ανθρωπο... μια φορα βγηκα για καφε μαζι του...μου φανηκε αξιολογο ατομο και το ελαχιστο που εχω να κανω ειναι να μεταφερω το μηνυμα που μου ζητησε .....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

o αχαχουχας ποτε δεν φευγει στο ετσι...

θα επιστρεψει ξανα!!!! ΑΧΑΧΟΥΧΑΣ THE RETURN... θα το δουμε
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

o αχαχουχας ποτε δεν φευγει στο ετσι...

θα επιστρεψει ξανα!!!! ΑΧΑΧΟΥΧΑΣ THE RETURN... θα το δουμε
Μου εγραψε οτι ουτε με κλωνο δεν θα ξαναμπει!Τωρα τι εχει γινει και εχει φαει τοσο χοντρο φλας...μακαρι να ηξερα!!!
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Μου ζητησε ο Αχαχουχας να σας μεταφερω ενα μηνυμα....οτι για σας δεν υπαρχει πλεον....ουτε εδω αλλα ουτε και σε καποια αλλα τσατ που μπαινατε και τα λεγατε!!!...Με μια λεξη.... σας σιχαθηκε!!!!...Δεν τον ξερω τον ανθρωπο... μια φορα βγηκα για καφε μαζι του...μου φανηκε αξιολογο ατομο και το ελαχιστο που εχω να κανω ειναι να μεταφερω το μηνυμα που μου ζητησε .....

Δεν προσπάθησες να τον μεταπείσεις ?  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom