Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Νιωθω κουρασμενος αλλα και προβληματισμενος με τις σημερινες εποχες και γραφω την σκεψη μου...ναουμε!!...Δεν ξερω αν η τραγωδια γεννα και κωμικες καταστασεις σε καποια φαση αλλα σιγουρα πονο και λυπη γεννα!....ΚΟΙΝΗ ΜΟΙΡΑ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΛΑΩΝ ΠΟΥ ΕΞΑΘΛΟΙΩΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ- ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΤΟΜΕΑ,ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΝΟΧΗΣ,ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ,ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ! Εκτιμω οτι τωρα πρεπει να σταθουμε στα ποδια μας με αξιοπρεπεια,με ψυχραιμια,με αφυπνισμενη συν-ειδηση,με ορθολογισμο και κυριως με αισθημα ευθυνης απεναντι στους Ελληνες των επομενων γενεων!!!Καλο σας βραδυ!Μετα τιμης ο Παιχτούρας.
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
Νιωθω κουρασμενος αλλα και προβληματισμενος με τις σημερινες εποχες και γραφω την σκεψη μου...ναουμε!!...Δεν ξερω αν η τραγωδια γεννα και κωμικες καταστασεις σε καποια φαση αλλα σιγουρα πονο και λυπη γεννα!....ΚΟΙΝΗ ΜΟΙΡΑ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΛΑΩΝ ΠΟΥ ΕΞΑΘΛΟΙΩΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ- ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΤΟΜΕΑ,ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΝΟΧΗΣ,ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ,ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ! Εκτιμω οτι τωρα πρεπει να σταθουμε στα ποδια μας με αξιοπρεπεια,με ψυχραιμια,με αφυπνισμενη συν-ειδηση,με ορθολογισμο και κυριως με αισθημα ευθυνης απεναντι στους Ελληνες των επομενων γενεων!!!Καλο σας βραδυ!Μετα τιμης ο Παιχτούρας.
 

Συνημμένα

  • milking greece.jpg
    milking greece.jpg
    57,5 KB · Εμφανίσεις: 21

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Νιωθω κουρασμενος γιατι διεγραψα τον αχαχουχα απο τους φιλους/ες μου στο φατσοβιβλιο και δεν θα εχω τωρα καποιον να μου ζαλιζει τα @@!!Με αυτα και με αυτα :2funny: :2funny:..ευχομαι χρονια πολλα και καλες εορτες σε ολους και ολες!!!Προσοχη αυτη την δυσκολη περιοδο με την συνεχομενη οικονομικη κριση..... τα λεφτα μας να μην πηγαινουν κοροιδιστικα και χαμενα στις επιλογες που κανουμε στον αγοραιο ερωτα!!!....Να ξεχωριζετε ποιες αξιζουν και ποιες οχι!!!..Μακρια απο τους διαφημιστες και τους προμοτορες, αλλα και τους κλωνους στο διαδικτυο!!Μετα τιμης ο ενας και μοναδικος Παιχτουρας του διαδικτυου!!!....Υ.Γ(προσπαθεια αντιγραφης του νικ μου, θα ειναι κλωνος οχι δικος μου..καθοτι εγω δεν εχω δημιουργησει μεχρι σημερα στο διαδικτυο κανενα κλωνο)!!!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Νιωθω κουρασμενος γιατι διεγραψα τον αχαχουχα απο τους φιλους/ες μου στο φατσοβιβλιο και δεν θα εχω τωρα καποιον να μου ζαλιζει τα @@!!Με αυτα και με αυτα :2funny: :2funny:..ευχομαι χρονια πολλα και καλες εορτες σε ολους και ολες!!!Προσοχη αυτη την δυσκολη περιοδο με την συνεχομενη οικονομικη κριση..... τα λεφτα μας να μην πηγαινουν κοροιδιστικα και χαμενα στις επιλογες που κανουμε στον αγοραιο ερωτα!!!....Να ξεχωριζετε ποιες αξιζουν και ποιες οχι!!!..Μακρια απο τους διαφημιστες και τους προμοτορες, αλλα και τους κλωνους στο διαδικτυο!!Μετα τιμης ο ενας και μοναδικος Παιχτουρας του διαδικτυου!!!....Υ.Γ(προσπαθεια αντιγραφης του νικ μου, θα ειναι κλωνος οχι δικος μου..καθοτι εγω δεν εχω δημιουργησει μεχρι σημερα στο διαδικτυο κανενα κλωνο)!!!


γτ τον διεγραψες?τι σου εκανε?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Φαντασου τωρα να με βγαλει εμενα.... που εχω Ολυμπια υπομονη εκτος οριων;;;....Εκανα like σε μια σελιδα του φατσοβιβλιου και εγραψα ενα σχολιο με ευγενεια... στην φωτο μιας εργαζομενης(σελιδας του φατσοβιβλιου) και μου εστειλε αμεσως μηνυμα και μου εκανε υποδειξεις(παρατηρηση φιλικη)!!!....Λες και εκανα κανενα εγκλημα που πατησα το like στο φατσοβιβλιο!!.Τεσπα τον σεβομαι...και για να μην τσακωθω, καθοτι δεν μου αρεσει να μου κανουν υποδειξεις...δεν ειμαι παιδι....τον διεγραψα και τον ενημερωσα.... οτι τον διαγραφω μαζι με τις καλες εορτες που του ευχηθηκα!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ξανα-ενεργοποιω το θρεντ αυτο(αν μου το επιτρεψει η διοικηση του site) που θα γραφω φιλοσοφια και ιστορια τα αγαπημενα μου(οχι συνεχεια και να νιωθουμε κουρασμενοι) και θα αρχισω σιγα-σιγα να συμμετεχω με τις δικες μου εμπειριες απο εργαζομενες που πηγαινω, αλλα δεν θα θα γραφω κριτικες ουτε ενημερωσεις σε ποια πηγα και τι ειδα..απλα στα αντιστοιχα θρεντ ενημερωσης θα γραφω λιγα λογια συντομα για την πουτανοεμπειρια μου!!!..Ειμαι καθετος(απεναντι) ειδικα στις κριτικες, γιατι απο το διαδικτυο ευκολα γινονται παραξηγησεις(εφοσον δεν γνωριζομαστε και δεν γνωριζουμε τους λογους που γραφει ο καθενας..και κατα ποσο ειναι αντικειμενικες και οχι για αλλους λογους)..και αφελεια μου, θα ελεγα ηλιθιοτητα μου, που στο παρελθον εγραφα κριτικες!!!..Τελος η γνωμη μου ειναι οτι η λεξη κριτικη θα πρεπει να αντικατασταθει με μια αλλη λεξη...δεν κανουμε κριτικη...αλλα την εμπειρια μας γραφουμε απο μια επισκεψη σε καποιον οικο-μαγαζι!!!....Ας σκεφτει η διοικηση του μπου, πως θα το ονομασει με το καινουργιο χρονο!!!....Κριτικη παντως ακουγεται διαφορετικα και υποκρυβει πολλες εννοιες κατω απο το τραπεζι κατα την εκτιμηση μου....ειδαλλως θα συνεχιζα να εγραφα, ειδικα τωρα που βλεπω οτι εχει σημειωθει μια προοδος στο τομεα αυτο και γραφουν συναγωνιστες με αντικειμενικοτητα ....που ειναι μαλλον το καινουργιο αιμα του μπου!!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Ξανα-ενεργοποιω το θρεντ αυτο(αν μου το επιτρεψει η διοικηση του site) που θα γραφω φιλοσοφια και ιστορια τα αγαπημενα μου(οχι συνεχεια και να νιωθουμε κουρασμενοι) και θα αρχισω σιγα-σιγα να συμμετεχω με τις δικες μου εμπειριες απο εργαζομενες που πηγαινω, αλλα δεν θα θα γραφω κριτικες ουτε ενημερωσεις σε ποια πηγα και τι ειδα..απλα στα αντιστοιχα θρεντ ενημερωσης θα γραφω λιγα λογια συντομα για την πουτανοεμπειρια μου!!!..Ειμαι καθετος(απεναντι) ειδικα στις κριτικες, γιατι απο το διαδικτυο ευκολα γινονται παραξηγησεις(εφοσον δεν γνωριζομαστε και δεν γνωριζουμε τους λογους που γραφει ο καθενας..και κατα ποσο ειναι αντικειμενικες και οχι για αλλους λογους)..και αφελεια μου, θα ελεγα ηλιθιοτητα μου, που στο παρελθον εγραφα κριτικες!!!..Τελος η γνωμη μου ειναι οτι η λεξη κριτικη θα πρεπει να αντικατασταθει με μια αλλη λεξη...δεν κανουμε κριτικη...αλλα την εμπειρια μας γραφουμε απο μια επισκεψη σε καποιον οικο-μαγαζι!!!....Ας σκεφτει η διοικηση του μπου, πως θα το ονομασει με το καινουργιο χρονο!!!....Κριτικη παντως ακουγεται διαφορετικα και υποκρυβει πολλες εννοιες κατω απο το τραπεζι κατα την εκτιμηση μου....ειδαλλως θα συνεχιζα να εγραφα, ειδικα τωρα που βλεπω οτι εχει σημειωθει μια προοδος στο τομεα αυτο και γραφουν συναγωνιστες με αντικειμενικοτητα ....που ειναι μαλλον το καινουργιο αιμα του μπου!!!!
εσυ δεν πηδαγες τον αχαχουχα; :think:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εσυ δεν πηδαγες τον αχαχουχα; :think:
Μια φορα βγηκα για καφε μαζι του και προσωποποιηση φιλας καθοτι το κανω με τους κοντινους σε περιοχη φιλους/ες μου, στο προφιλ μου στο φατσοβιβλιο!!!....Δεν τον εκοψα για αδελφη τον ανθρωπο!!Γιατι εν απουσια του..γραφεις αυτο το σχολιο;;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Μια φορα βγηκα για καφε μαζι του και προσωποποιηση φιλας καθοτι το κανω με τους κοντινους σε περιοχη φιλους/ες μου στο προφιλ μου στο φατσοβιβλιο!!!....Δεν τον εκοψα για αδελφη τον ανθρωπο!!....Γιατι εν απουσια του..γραφεις αυτο το σχολιο;;;;
κατα δηλωση του ειναι μπαισεξουαλ.Σε παρεσυρε και σενα και σου ειπε να γαμησεις την Αγγελικουλα.Αλλα ηταν ο ιδιος με περουκα ρε.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
κατα δηλωση του ειναι μπαισεξουαλ.Σε παρεσυρε και σενα και σου ειπε να γαμησεις την Αγγελικουλα.Αλλα ηταν ο ιδιος με περουκα ρε.
Θα σου απαντησω...εγω καταλαβα οτι ειναι ενα καλος και πονεμενος ανθρωπος, αλλα εχει οπως ολοι οι ανθρωποι και αυτος τα δικα του θεματα!!!...Τωρα τα υπολοιπα....δεν με ενδιαφερουν πως κινειται στην προσωπικη του ζωη!!!.Το μονο που θα αναφερθω ομως δημοσια ειναι οτι μου την εβγαινε σε διαφορες συζητησεις που καναμε(δια μεσου π.μ στο φατσοβιβλιο)... που πηγαινω για σωματικες εκτονωσεις στον αγοραιο ερωτα....ενω στην ουσια και αυτος πηγαινει οπως μου ελεγε..αλλα οχι τακτικα...καθοτι ηθελε μια σταθερη σχεση!!!!...Σεβαστο και δικαιωμα του να καθοριζει την ζωη του...αλλα να το δηλωνει και δημοσια στις φιλες του στο φατσοβιβλιο...οτι παει(που και που) στα πουτανιδια..και οχι να το παζει ρομαντικος και αγνος!!!....Εγω στο προφιλ μου.... το εχω γραψει οτι ειμαι λατρης καθοτι ειμαι φανατικος εργενης, του αγοραιου ερωτα!!!...Δεν καταλαβα δηλαδη;;;;...Θα απολογουμαι στην καθε Ελλε-ει-νιδα του φατσοβιβλιου γιατι πηγαινω σε τανες;;;;...Ας κοιταξουν του δικους τους....που πολλες ειναι παντρεμενες και αντι να μαζεψουν τους αντρες τους απο τον αγοραιο ερωτα...καθονται απο το πρωι μεχρι το βραδυ στο φατσοβιβλιο και ψαχνουν μπας και βρουν κανενα Αρσενικο να νιωσουν χαρα στα σκελια τους...αλλα το Αρσενικο το θελουν να υποκρινεται και να κανει οτι δεν τις καταλαβαινει οτι και αυτες στην ουσια ειναι χειροτερες πουτανες απο τις δηλωμενες που το κανουν επαγγελμα!!!....Δεν εννοω για ολες τις δικες μας...αλλα για τις περισσοτερες που ξημεροβραδιαζονται στο φατσοβιβλιο...και ψαχνουν για κανενα μαλακα...και το παιζουν και ρομαντικες και ποιητικες....χαχαχαχα...αρα ρε γαμησι και στρατιωτικο περιπατο που θελουν ορισμενες και ορισμενοι..... :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
τα σεβη μου στον εναν και μοναδικο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: εισε οαση διαβασματος εδο μεσα!!!!!!!!! χρονια πολλα καλλη χρονια!!!!  να σε παντα καλα !!!!!!!! ολεεεεεε παιχταρα μου!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  για τον οπαπ δεν σου λεο τιποτα λογο γιορτον!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τα σεβη μου στον εναν και μοναδικο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: εισε οαση διαβασματος εδο μεσα!!!!!!!!! χρονια πολλα καλλη χρονια!!!!  να σε παντα καλα !!!!!!!! ολεεεεεε παιχταρα μου!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  για τον οπαπ δεν σου λεο τιποτα λογο γιορτον!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και τα δικα μου σεβη μαζι με τις ευχες μου για υγεια και οτι επιθυμεις!!!...Συντομα θα γραφω στο θρεντ στοιχηματος, συστηματα που θα σας οδηγουν στο ταμειο των πρακτορειων της περιοχης σας!!!...Τα τελευταια χρονια εχω προχωρησει σε βαθος την μελετη μου και εχω προσαρμοσει παλια συστηματα(βασικη στηλη) του Προπο...πανω στις αναγκες του ποδοσφαιρικου στοιχηματος του Ο.Π.Α.Π με 100%(ενισχυμενη αναπτυξη μεταβλητου..κερδος λιγοτερες στηλες απο τα τυποποιημενα συστηματα του παμε στοιχημα) επιτυχια και αναπτυξη σε τρια το πολυ τεσσερα δελτια του παμε στοιχημα του Ο.Π.Α.Π και μπορω και ζω αυτες τις δυσκολες εποχες(ευχαριστω που υπαρχει ο Ο.Π.Α.Π), καθοτι με τις συνεχομενες μειωσεις που κανουν στους μισθους-συνταξεις, αλλα και τους φορους και χαρατσια...ολος ο κοσμος εχει προβλημα!!!Με το καινουργιο χρονο, γιατι αυτες τις μερες φιλοξενω σπιτι μου, μια φιλη...θα αρχισω στο θρεντ του στοιχηματος,.. οχι να δινω προγνωστικα...αλλα να σας γραφω διαφορα συστηματα που εχω επινοησει για σιγουρα κερδη...!!!..Το εχω γραψει και στο παρελθον.....τον Ο.Π.Α.Π οπου τον βρισκω επειδη παιζω για μεροκαματο και οχι να παρω την Ακροπολη και τον Παρθενωνα(μεταφορικα)...τον πιανω κοροιδο!!!Θα σας γραφω τα συστηματα μου..να τον πιανεται και εσεις.....απο το νεο χρονο...οποιο μελος του μπου θα ακολουθει τα συστηματα που θα γραφω....θα ξεχασει να παιζει μπασκετ με το κουβα!!!!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αδερφε πες στην αδερφη σου να τραβιξει κανα κομποσκινι για μας τους αμαρτολους γιατι εδο μεσα πιξαμε στους εβρεους και τους αραποσαταναδες ΑΜΑ ΣΟΒΑΡΑ ΑΣΧΟΛΙΘΕΙς ΜΕ ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΙΜΑΤΟς !!! και δεν εγκαταληψεις το πιμνιο παλι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θα μπο και γο με κανα 600 αρι ευρα να δεις πος μπορο να κανο ανετα τα 600 6000 αλλα με προβληματιζει αυτο που εγινε με της ετεριες  :think: :think: :think:  τελος παντον καλη χρονια αδερφε !!!  παο για βοτκες  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αδερφε πες στην αδερφη σου να τραβιξει κανα κομποσκινι για μας τους αμαρτολους γιατι εδο μεσα πιξαμε στους εβρεους και τους αραποσαταναδες ΑΜΑ ΣΟΒΑΡΑ ΑΣΧΟΛΙΘΕΙς ΜΕ ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΙΜΑΤΟς !!! και δεν εγκαταληψεις το πιμνιο παλι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θα μπο και γο με κανα 600 αρι ευρα να δεις πος μπορο να κανο ανετα τα 600 6000 αλλα με προβληματιζει αυτο που εγινε με της ετεριες  :think: :think: :think:  τελος παντον καλη χρονια αδερφε !!!  παο για βοτκες  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Εχεις δικιο...δεν θα ασχοληθω...αλλα θα γραψω με το καινουργιο χρονο καποια συστηματα που εχω βγαλει και μελετησει και δινουν κερδος αμα δεν παιζεις για τα πολλα(λογο της ιδιομορφιας του ποδοσφαιρικου κουπονιου του Ο.Π.Α.Π πρεπει να τον παιζεις με εξυπνα συστηματα...αμα θελεις στο μελλον μεγαλο κερδος, αυξανεις το πονταρισμα σου..οχι απο την αρχη ομως...καθοτι τα τυποποιημενα συστηματα ειναι μονο για χαζους και ηλιθιους)!!!!Καλη βολτα να εχεις στην εξοδο σου!!! :)...Γιατι θα το κανω και θα τα γραφω...αν με ρωτησεις;;;...Μου αρεσει να βοηθω τους συνανθρωπους μου....αν ειμαι σε θεση Γνωσης να το κανω!!!Τα παντα στο κοσμο αυτο ειναι θεμα Γνωσης και μελετης!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ειμαι πλεον στην ανωτατη οροφη σκεψης και πνευματικης διαυγειας!!!....Αφηνω παρακαταθηκη στο θρεντ εδω, ενα ποιημα-αριστουργημα.............

Μολις συνηλθα απο τους ισχυρους ηδονικους τρανταγμους που ειχα προχτες απο την Ντιανα και την Κατριν!!!Νεανικο ειναι το σκαφος μου,....στα μετρα του ΙΚΑΡΟΥ, με σκεψη ομως συνετη, σαν κεινη του ΔΑΙΔΑΛΟΥ!Ειμαι παλιος Τραγουδιστης Και χορευτης σπουδαιος!Του ΒΑΚΧΟΥ και του Ερωτα,Αγωνιστης,ΩΡΑΙΟΣ!    
Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Συναγωνιστες καλησπερα σας και ευχομαι Χρονια πολλα και καλα μουνια στο καυλι σας, με το καινουργιο χρονο!!!

Εχω αρχισει και γυμναζομαι να κανω μυωδη κορμι, σαν τον νικ μποντος που ηταν παλια μελος εδω.... και εχω ενημερωθει οτι ειναι φουσκωτος ο τυπος και τερας σωματικης δυναμης.....

Να παρω τιποτα βιταμινες απο το φαρμακειο μαζι με τα βαρακια(φυσικα για να φτασω να σηκωνω παγκο 160 κιλα που μου εχουν γραψει αλλοι σεβαστοι συναγωνιστες... οτι σηκωνει για πλακα ο Μπομπος...το βλεπω χλωμο)....αλλα να φτασω να σηκωνω 100 κιλα και εγω σαν παιδι!!


Τι βιταμινες να παρω ναουμε ωστε και μετα να μην νιωθω κουρασμενος;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom