Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εγω θελω και την πιπα ολοκληρη επισης....και βασικα πολλα ζευγαρια χωριζουν για το θεμα της πιπας απο οτι εχω ακουσει....οι ελλεηνιδες εχουν θεμα με το τσιμπουκι.....δεν το κανουν με ευχαριστηση.....
Ψαξε(το φατσοβιβλιο ειναι ιδανικο για να ψαχτεις) για χωρισμενες σαρανταρες Ελληνιδες...κανουν τα καλυτερα τσιμπουκια και τα ρουφανε ολα....εχουν στρωσει ορισμενες....η αγαμια της βοηθησε... :2funny: :2funny:
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
axaxouxas - συμφωνώ απόλυτα ότι δεν είναι παιχνίδι, ούτε το παιδί χαριτωμένο σκυλάκι

Απλά πιστεύω ότι είμαστε "υποχρεωμένοι" να συντελέσουμε στην αναπαραγωγή, δεν είναι προαιρετικό ... αμα γουστάρουμε. Και ναι, πρέπει να το κάνουμε σωστά, με αγάπη, υπευθυνότητα κ.λ.π.  
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Παντρεμένος φίλτατε ή όχι; η δική μου εμπειρία λέει το εξής:η γυναίκα είναι μία χαρά πριν το γάμο, μετά το γάμο παθαίνει τραλαλά και δεν ξέρει τι της γίνεται...... και τις υποχωρήσεις τις κάνει ο άντρας πλέον, μέχρι του σημείου να πει άι σιχτιρ και πήγαινε από εκεί που ήρθες....
Ευτυχως φιλε μου οχι ... τετοια εποχη μονο γιαυτο δεν ειναι ......


Τα υπολοιπα τα ξερω μου τα λενε διαφορα φιλαρακια και γνωστοι μου
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
11
Like
3.492
Πόντοι
4.615
Ψαξε(το φατσοβιβλιο ειναι ιδανικο για να ψαχτεις) για χωρισμενες σαρανταρες Ελληνιδες...κανουν τα καλυτερα τσιμπουκια και τα ρουφανε ολα....εχουν στρωσει ορισμενες....η αγαμια της βοηθησε... :2funny: :2funny:
Συμφωνώ και επαυξάνω στις σαραντάρες χωρισμένες που τα ρουφάνε όλα.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ψαξε(το φατσοβιβλιο ειναι ιδανικο για να ψαχτεις) για χωρισμενες σαρανταρες Ελληνιδες...κανουν τα καλυτερα τσιμπουκια και τα ρουφανε ολα....εχουν στρωσει ορισμενες....η αγαμια της βοηθησε... :2funny: :2funny:
φατσοβιβλιο;αυτα μου τα χει απαγορευσει ο πνευματικος μου ο αρχιμανδριτης πηγασιος ......
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
axaxouxas - συμφωνώ απόλυτα ότι δεν είναι παιχνίδι, ούτε το παιδί χαριτωμένο σκυλάκι

Απλά πιστεύω ότι είμαστε "υποχρεωμένοι" να συντελέσουμε στην αναπαραγωγή, δεν είναι προαιρετικό ... αμα γουστάρουμε. Και ναι, πρέπει να το κάνουμε σωστά, με αγάπη, υπευθυνότητα κ.λ.π.  
:thumbsup:
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
11
Like
3.492
Πόντοι
4.615
Ευτυχως φιλε μου οχι ... τετοια εποχη μονο γιαυτο δεν ειναι ......


Τα υπολοιπα τα ξερω μου τα λενε διαφορα φιλαρακια και γνωστοι μου
Αδερφέ, μην παντρευτείς ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66

ναι

βαλτο κ στο σι βι σου αν πας στη ξενιτια για δουλεια

απλα μπορει να μπει κ καμια καινουρια τσουπρα κ να αρχισεις το διπλαρωμα με τα πμ οπως εχεις ειδικευτει τοσα χρονια κ να ειναι το τυχερο σου
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.010
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
απλα μπορει να μπει κ καμια καινουρια τσουπρα κ να αρχισεις το διπλαρωμα με τα πμ οπως εχεις ειδικευτει τοσα χρονια κ να ειναι το τυχερο σου
Ειναι μεγαλη σιγανοπαπαδια ο Μητσος.
Τα καλυτερα κρος και σχεδον ολες τις γυναικες του bou. εχει "κερασει"...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ο Μητσος ειναι μαγκας και ξερει να αποφευγει τις κακοτοπιες.....μονο αυτο γραφω!!
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.010
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Ειναι πρυτανης στο πανεπιστημιο της Ζωης ο Μητσος.
Μας πουλαει και μας αγοραζει για πλακα...

τι να κλασουν τα εκπα οι οξφορδες κ οι ματσατσουτσες

κονταρι με λαχεια κυριοι


καληνυχτα σας
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ειναι πρυτανης στο πανεπιστημιο της Ζωης ο Μητσος.
Μας πουλαει και μας αγοραζει για πλακα...
Εχει καλα στοιχεια γιατι απο παιδι αγωνιζεται στην επιβιωση..... αλλα ειναι συναισθηματικος....κατι που ειναι ομορφο αλλα και βασανιστικο ομως!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom