Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.188
Like
2
Πόντοι
16
εύγε , πραγματικά μεγαλοπρεπές post  :thumbsup:

γι'αυτό οι ελεο-έλληνες για να πηδήξουν κάνουν "σχέση" και μετατρέπονται σε κοκερακια της κυρίας τους

http://[URL unfurl="true"]www.wtfcow.com/wp-content/uploads/2010/08/woman-and-dog.jpg[/img[/URL]]

πιστεύω ότι είναι παθολογική αυτή η συμπεριφορά , το υγιές για το άρρεν, κατ'εμέ είναι το fuck n' go , δεν είναι ανάγκη να κάνεις σχέση κάθε φορά που θέλεις να πηδήξεις , έλεος
[/quote]

:2funny:

Ωραία κυρία btw.  :)
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.188
Like
2
Πόντοι
16
Η ικανοποιηση πηγαζει απ το γεγονος οτι καταφερνεις να εκπληρωσεις τον στοχο σου πχ να γαμησεις ενα ωραιο γκομενακι ευκολα γρηγορα και απλα...ολα εχουν ενα τιμημα αλλα στην τελικη αυτο που μετραει ειναι να επιτευχθει ο στοχος σου που ειναι το γαμησι  :knockinb:

Λιτός και ακριβής.  :grin:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δηλάδή εσένα την ελευθερία σου την καθορίζει μια γυναίκα??? ¨Ελεος ρε φίλε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
  Δηλαδη οι παντρεμενοι ειναι ελευθεροι, να κουμανταρουν την προσωπικη ζωη τους οπως θελουν;;;
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.188
Like
2
Πόντοι
16
Τι ικανοποιηση μπορεις να λαβεις ως ανδρας, οταν ξερεις απο μεσα σου, οτι η κοπελα χωρις το 10-20-40-50-100-1000ρικο κι οσα θες βαλε, δεν θα σου καθοταν ουτε στον αιωνα τον απαντα ?
Θαρρεις απο μεσα της λεει .... τι μαναρι εισαι εσυ ?
Περισσοτερο τελειωνε μαλακα, γιατι περιμενουν κι αλλοι 5 απ'εξω να κονομησω θα λεει, παρα οτι φανταζεσαι και καμαρωνεις.....

Ειναι ντροπη για οποιον θεωρει τον εαυτο του ανδρα, να πληρωνει για να ερθει σε συνουσια με καποια που εξω δεν θα του εριχνε ουτε βλεφαρο

Ειναι αποτυχια για τον ανδρα ως ανδρα να πληρωνει ..... απο την αλλη δεν μπορεις να εισαι συνεχως στο εργοχειρο.....

Ρε τύπε τι φεμινιστικό παραλήρημα είναι αυτό.  :grin:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τι ικανοποιηση μπορεις να λαβεις ως ανδρας, οταν ξερεις απο μεσα σου, οτι η κοπελα χωρις το 10-20-40-50-100-1000ρικο κι οσα θες βαλε, δεν θα σου καθοταν ουτε στον αιωνα τον απαντα ?
Θαρρεις απο μεσα της λεει .... τι μαναρι εισαι εσυ ?
Περισσοτερο τελειωνε μαλακα, γιατι περιμενουν κι αλλοι 5 απ'εξω να κονομησω θα λεει, παρα οτι φανταζεσαι και καμαρωνεις.....

Ειναι ντροπη για οποιον θεωρει τον εαυτο του ανδρα, να πληρωνει για να ερθει σε συνουσια με καποια που εξω δεν θα του εριχνε ουτε βλεφαρο

Ειναι αποτυχια για τον ανδρα ως ανδρα να πληρωνει ..... απο την αλλη δεν μπορεις να εισαι συνεχως στο εργοχειρο.....
Οχι καλε μου φιλε, δεν ειναι αποτυχια....υπαρχουν ανδρες που εχουν επιτυχια στις γυναικες, δεν ειναι ανικανοι δηλαδη να βρουν γυναικα και πληρωνουν και πηγαινουν σε τανες γιατι φοβουνται την δεσμευση...!!!!Μεσα στην κατηγορια αυτη..... ειμαι εγω αλλα και πολλοι αλλοι!!!!Κατα συνεπεια δεν ειναι αποτυχια...αλλα φοβος!!!!!
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Οχι καλε μου φιλε, δεν ειναι αποτυχια....υπαρχουν ανδρες που εχουν επιτυχια στις γυναικες, δεν ειναι ανικανοι δηλαδη να βρουν γυναικα και πληρωνουν και πηγαινουν σε τανες γιατι φοβουνται την δεσμευση...!!!!Μεσα στην κατηγορια αυτη..... ειμαι εγω αλλα και πολλοι αλλοι!!!!Κατα συνεπεια δεν ειναι αποτυχια...αλλα φοβος!!!!!
Φόβος για πιο πράγμα ρε παίχτουρα...όποια πηδήξεις εκεί έξω κ δεν είναι ιερόδουλη θα θέλει  γάμο μετά;;;

 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Φόβος για πιο πράγμα ρε παίχτουρα...όποια πηδήξεις εκεί έξω κ δεν είναι ιερόδουλη θα θέλει  γάμο μετά;;;
Συναισθηματικος φοβος...πολλοι ανδρες και γυναικες εχουν πληγωθει στο παρελθον απο σχεσεις σταθερες και μακροχρονιες και δυσκολα αποφασιζουν να κανουν στο μελλον αλλη σχεση!!!!....ΓΙ ΑΥΤΟ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!..Που ζεις δεν το βλεπεις;;;;;
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Συναισθηματικος φοβος...πολλοι ανδρες και γυναικες εχουν πληγωθει στο παρελθον απο σχεσεις σταθερες και μακροχρονιες και δυσκολα αποφασιζουν να κανουν στο μελλον αλλη σχεση!!!!....ΓΙ ΑΥΤΟ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!..Που ζεις δεν το βλεπεις;;;;;
Ντάξει τώρα με κάλυψες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Από ότι φένεται εσύ παιχτούρα καθώς και ο πζ έχετε την κακή συνήθεια να κρύβεστε πίσω από το δακτυλό σας...το ξαναέγραψα και άλλη φορα πως είναι δειλία για έναν άνδρα να απαντάει στις ερωτήσεις που του κάνουν με ερωτήσεις...λοιπόν το πάω πάλι ποιό ευγενικά παιχτούρα, σε παρακαλώ μπρείς να μου εξηγίσεις για ποιό λόγω θεωρείς οτι από μια γυναίκα εξαρτείς την ελευθερία σου? στο δικό σου ερώτημα τώρα δεν μπορώ να απαντήσω γιατί δεν έχω κάνει παντρεμένος ακόμα...επίσης να προσθέσω οτι φίλε παιχτούρα δεν πρέπει να τα τσοθβαλιάζεις όλα, δεν είναι όλες οι ελληνίδες μαλακισμένες, οτι είναι ένας μεγάλος αριθμός συμφωνώ αλλά όχι όλες, μια καλή μου φίλη είναι ακριβώς το αντίθετο απο όσα έχεις γράψει για αυτές και ίσως θα έπρεπε να είναι το παράδειγμα για πολλές γυναίκες ακόμα...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Από ότι φένεται εσύ παιχτούρα καθώς και ο πζ έχετε την κακή συνήθεια να κρύβεστε πίσω από το δακτυλό σας...το ξαναέγραψα και άλλη φορα πως είναι δειλία για έναν άνδρα να απαντάει στις ερωτήσεις που του κάνουν με ερωτήσεις...λοιπόν το πάω πάλι ποιό ευγενικά παιχτούρα, σε παρακαλώ μπρείς να μου εξηγίσεις για ποιό λόγω θεωρείς οτι από μια γυναίκα εξαρτείς την ελευθερία σου? στο δικό σου ερώτημα τώρα δεν μπορώ να απαντήσω γιατί δεν έχω κάνει παντρεμένος ακόμα...επίσης να προσθέσω οτι φίλε παιχτούρα δεν πρέπει να τα τσοθβαλιάζεις όλα, δεν είναι όλες οι ελληνίδες μαλακισμένες, οτι είναι ένας μεγάλος αριθμός συμφωνώ αλλά όχι όλες, μια καλή μου φίλη είναι ακριβώς το αντίθετο απο όσα έχεις γράψει για αυτές και ίσως θα έπρεπε να είναι το παράδειγμα για πολλές γυναίκες ακόμα...
Δέσμευση σημαίνει ακριβώς απώλεια ελευθερίας...τουλάχιστον αυτής του φλερτ κ της πολυγαμίας.

Τώρα αν εσύ έχεις γκόμενα ή σύζυγο κ ξενοπηδάς δικαιωμά σου αλλά δεν τηρείς αυτό στο οποίο έχεις συμφωνήσει.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Από ότι φένεται εσύ παιχτούρα καθώς και ο πζ έχετε την κακή συνήθεια να κρύβεστε πίσω από το δακτυλό σας...το ξαναέγραψα και άλλη φορα πως είναι δειλία για έναν άνδρα να απαντάει στις ερωτήσεις που του κάνουν με ερωτήσεις...λοιπόν το πάω πάλι ποιό ευγενικά παιχτούρα, σε παρακαλώ μπρείς να μου εξηγίσεις για ποιό λόγω θεωρείς οτι από μια γυναίκα εξαρτείς την ελευθερία σου? στο δικό σου ερώτημα τώρα δεν μπορώ να απαντήσω γιατί δεν έχω κάνει παντρεμένος ακόμα...επίσης να προσθέσω οτι φίλε παιχτούρα δεν πρέπει να τα τσοθβαλιάζεις όλα, δεν είναι όλες οι ελληνίδες μαλακισμένες, οτι είναι ένας μεγάλος αριθμός συμφωνώ αλλά όχι όλες, μια καλή μου φίλη είναι ακριβώς το αντίθετο απο όσα έχεις γράψει για αυτές και ίσως θα έπρεπε να είναι το παράδειγμα για πολλές γυναίκες ακόμα...
Θα προσπαθησω, καλε μου φιλε, να σου απαντησω σε ολα....παμε.....Οχι δεν ειναι δειλια σ΄ενα ανδρα να απαντα με ερωτησεις ειναι μεθοδος διαλογου.....μπορεις να το ψαξεις και να το ρωτησεις και αλλου αυτο!!!...Παμε παρακατω....Αμα κανεις μια σταθερη σχεση εκτιμω οτι αν σεβεσαι τον συντροφο σου, δεν θα εισαι πλεον απολυτα ελευθερος...εκτος αν γραφεις στα @@ σου, τον συντροφο σου!!!Γι' αυτο και οι περισσοτερες σταθερες σχεσεις ειναι προβληματικες!!!...Αποψη μου, αλλα σου την τεκμηριωνω.......μπορεις και εσυ απο να να με ρωτας.... να μπεις στο κοπο, αν επιθυμεις να μου τεκμηριωσεις την οποια δικη σου αντιθετη αποψη!!!!Παμε τωρα και στο τελευταιο....δεν ισοπεδωνω τις Νεοελληνιδες...το μεσημερι δε προνοησα και σ΄ενα μου ποστ το εγραψα(αν πας δυο-τρεις σελιδες πισω θα το διαβασεις)!!!Απλα οι περισσοτερες τις εχει κανει η κοινωνια μας, δηλαδη εμεις στην ουσια να μην μπορουν να εκφραστουν ελευθερα σε μια σχεση!!!Στην ουσια ειμαστε εμεις υπευθυνοι..αν θελεις να σου απαντησω σοβαρα και υπευθυνα!!!....Αυτα!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεδομένου ότι κοστίζει ο κούκος αηδόνι, γιατί μπορεί μεν το 20ρικο να πιάνει τον τόπο του, αλλά καλώς ή κακώς ξοδεύω λεφτά τα οποία δε μου ανήκουν νιώθοντας τύψεις, το σκέφτομαι πολύ σοβαρά αν θα κινήσω για τη Φυλής και σαν σε άμυνα του οργανισμού οι ορμές μου προσαρμόζονται αναλόγως. Σε αυτό συντελούν και κάμποσα οικονομικά στραπάτσα που μου έχουν συμβεί, όπως πχ τη φάση με την μπαρόβια ή που μου κλέψανε την εξάτμιση στο μηχανάκι. Σε συνδυασμό και με την κάκιστη ψυχολογική μου κατάσταση που απορρέει από οικογενειακά προβλήματα και την ανασφάλεια για το μέλλον (ήδη σκέφτομαι τι πείνα πρόκειται να περάσω, μόλις τελειώσω σπουδές/στρατό), το αποτέλεσμα είναι η κατακόρυφη κάθοδος της λίμπιντο.
Τωρα σε διαβασα, που πηγα τις σελιδες πισω και θα σου απαντησω.....μην το βαλλεις κατω και αγωνισου...ειδικα που εισαι νεος!!!!Να εχεις υποψη σου, οτι αν θελεις να λεγεσαι ανδρας στην ψυχη...στα δυσκολα θα αποδειξεις την αξια σου!!!!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Οχι καλε μου φιλε, δεν ειναι αποτυχια....υπαρχουν ανδρες που εχουν επιτυχια στις γυναικες, δεν ειναι ανικανοι δηλαδη να βρουν γυναικα και πληρωνουν και πηγαινουν σε τανες γιατι φοβουνται την δεσμευση...!!!!Μεσα στην κατηγορια αυτη..... ειμαι εγω αλλα και πολλοι αλλοι!!!!Κατα συνεπεια δεν ειναι αποτυχια...αλλα φοβος!!!!!

Συναισθηματικος φοβος...πολλοι ανδρες και γυναικες εχουν πληγωθει στο παρελθον απο σχεσεις σταθερες και μακροχρονιες και δυσκολα αποφασιζουν να κανουν στο μελλον αλλη σχεση!!!!....ΓΙ ΑΥΤΟ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!..Που ζεις δεν το βλεπεις;;;;;

Άψογος ο παίχτουρας , συμφωνώ απολύτως  :thumbsup:

όμως θα το πώ πιο απλά : δεν είναι όλοι οι άντρες ίδιοι , υπάρχουν διαφορετικότητες όπως το ίδιο συμβαίνει και στη φύση , άλλα πλάσματα είναι τα κολιμπρί , άλλα τα κοάλα και άλλα τα ιγκουάνα , δεν είναι δυνατόν όλοι να λειτουργούν με τον ίδιο τρόπο.

υπάρχει λοιπόν μια κατηγορία αντρών , που άρεσκέται πολύ περισσότερο στο σέξ , απ'ότι στο εκάστοτε θηλεο που του το προσφέρει , δλδ θέλει απλά να εκκενώνει το περιεχόμενο των σπερματοδόχων κύστεών του , χωρίς να δεσμέυεται συναισθηματικά , χωρίς να εξαρτά την ικανοποίησή του απ'τις διαθέσεις/ορέξεις ενός συγκεκριμένου θηλυκού.

πολλές φορές μου φαίνεται πραγματικά αδιανόητο , γιατί κάθε φορά που ερεθιζόμαστε σεξουαλικά απλά στη θέα ενός γυναικείου σώματος , να θέλουμε να κάνουμε συναισθηματική σχέση με την κάτοχό του και να εξαρτάμε την ικανοποίησή μας απο τις διαθέσεις του ?

πραγματικά παρά φύση  & παθολογική κατάσταση

ευτυχώς που τα 25000 χρόνια εξέλιξης του homo sapiens μέσω της πορνείας έδωσαν λύση σ'αυτό το "παρα-φυση" , όμως και εκτός πορνείας υπάρχουν γυναίκες που αν είσαι ειλικρινής μαζί τους , καταλαβαίνουν τι θέλεις και απλά περνάς καλά μαζί τους...βέβαια υπάρχουν κι'άλλες που μπερδέυονται μ'αυτό το ανόητο φαινόμενο της "συναισθηματικής σχέσης" και σου τα πρήζουν και γελοιοποιούνται και οι ίδιες βέβαια μέσω τηλεφώνων, sms κτλ κτλ

τέλοσπάντων , το επιμύθιο είναι : έκαστος στο είδος του  
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
υπάρχει λοιπόν μια κατηγορία αντρών , που άρεσκέται πολύ περισσότερο στο σέξ , απ'ότι στο εκάστοτε θηλεο που του το προσφέρει , δλδ θέλει απλά να εκκενώνει το περιεχόμενο των σπερματοδόχων κύστεών του , χωρίς να δεσμέυεται συναισθηματικά , χωρίς να εξαρτά την ικανοποίησή του απ'τις διαθέσεις/ορέξεις ενός συγκεκριμένου θηλυκού.
Αληθες, υπαρχει αλλα στην ουσια και αυτη η κατηγορια, αν το μελετησεις απο φοβο κινειται ετσι.....το γραφεις μονος σου.....στο κοκκινο πλαισιο(χωρις να δεσμευεται συναισθηματικα)....στην ουσια ειναι φοβος, καλε μου φιλε!!!Και αν δεν ειναι φοβος ειναι διαφορες ανασφαλειες που πηγαζουν απο την παιδικη ηλικια!!!Μεγαλη σημασια στο καθε ανθρωπο, παιζουν τα βιωματα της παιδικης του ηλικιας!!!!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Αληθες, υπαρχει αλλα στην ουσια και αυτη η κατηγορια, αν το μελετησεις απο φοβο κινειται ετσι.....το γραφεις μονος σου.....στο κοκκινο πλαισιο(χωρις να δεσμευεται συναισθηματικα)....στην ουσια ειναι φοβος, καλε μου φιλε!!!Και αν δεν ειναι φοβος ειναι διαφορες ανασφαλειες που πηγαζουν απο την παιδικη ηλικια!!!Μεγαλη σημασια στο καθε ανθρωπο, παιζουν τα βιωματα της παιδικης του ηλικιας!!!!
ενδεχομένως να έχεις δίκιο

αλλά άκου και κάτι άλλο:
το κολιμπρί γιατί φοβάται το νερό και ο σαργός την ξηρά ?
γιατί έτσι είναι η φύση τους ! ,δεν μπορούμε να διορθώσουμε την φύση , δεν μπορούμε να την κανονικοποίησουμε και να την καλουπώσουμε όπως εμείς θέλουμε.

αν κάποιος είναι των "σχέσεων" και κάποιος άλλος απλά του άνευ συναισθηματικής δέσμευσης σέξ , είναι απλά επειδή έτσι λειτουργεί το λιμβικό σύστημα στον εγκέφαλό τους

πραγματικά δεν μπορώ να κατανοήσω γιατί συμπεριφορικά πρέπει να είμαστε όλοι το ίδιο και να προσομοιάζουμε σε ένα συγκεκριμένο πρότυπο , και ότι αποκλίνει απ'αυτό πρέπει να το παθολογικοποιούμε και να νιώθουμε ενοχές αν διαφοροποιούμαστε απ'αυτό

για μένα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα , αρκεί να λειτουργεί καλά ο άνθρωπος
"η παθολογικοποίηση όσων αποκλίνουν απο την ομοιομορφία" είναι ηλιθιότητα κατ'εμέ
άσε που πιστεύω (όπως προείπα) ότι το υπάρχον σύστημα του φεμινισμού και του μονογαμισμού
είναι παρα φύση .
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
πραγματικά δεν μπορώ να κατανοήσω γιατί συμπεριφορικά πρέπει να είμαστε όλοι το ίδιο και να προσομοιάζουμε σε ένα συγκεκριμένο πρότυπο , και ότι αποκλίνει απ'αυτό πρέπει να το παθολογικοποιούμε και να νιώθουμε ενοχές αν διαφοροποιούμαστε απ'αυτό
Εισαι 'δυνατος' συνομιλητης και την χαιρομαι την διαδικτυακη συζητηση μαζι σου!!!Τωρα ειμαι αναγκασμενος να συμφωνησω μαζι σου...γιατι ευκολα κρινουμε συμπεριφορες ανθρωπων που διαφερουν απο την μαζα,.... αντι να προσπαθησουμε να τις μελετησουμε!!!!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Εισαι 'δυνατος' συνομιλητης και την χαιρομαι την διαδικτυακη συζητηση μαζι σου!!!Τωρα ειμαι αναγκασμενος να συμφωνησω μαζι σου...γιατι ευκολα κρινουμε συμπεριφορες ανθρωπων που διαφερουν απο την μαζα,.... αντι να προσπαθησουμε να τις μελετησουμε!!!!

...απλά για να ολοκληρώσω την θεωρία μου , τόνισα το "αρκεί να λειτουργούν καλά" για να δεχτούμε την διαφορετικότητά τους ώς κάτι το απόλυτα υγιές.

θέλω να πώ ότι αν κάποιος πχ
πονάει στο στήθος στα καλά του καθουμένου ή έχει 100 ουρία στο αίμα του , σίγουρα αποκλίνει απο την ομοιομορφία αλλά σίγουρα επειδή έχει πρόβλημα σε κάποιο όργανό του που δεν θα του επιτρέπει να λειτουργεί καλά.

αντίθετα αν κάποιος γουστάρει τις πουτάνες και τις ξεπέτες , δεν γουστάρει "σχέσεις" και παρόλαυτά λειτουργεί καλά και είναι χαρούμενος έτσι,
σίγουρα αποκλίνει απο την ομοιομορφία , αλλά  ποιός ο λόγος να παθολογικοποιήσουμε αυτό το φαινόμενο ?

κανένας
ας αφήσουμε την φύση να εκφραστεί !

colibri.jpg

κολιμπρί
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
...απλά για να ολοκληρώσω την θεωρία μου , τόνισα το "αρκεί να λειτουργούν καλά" για να δεχτούμε την διαφορετικότητά τους ώς κάτι το απόλυτα υγιές.

θέλω να πώ ότι αν κάποιος πχ
πονάει στο στήθος στα καλά του καθουμένου ή έχει 100 ουρία στο αίμα του , σίγουρα αποκλίνει απο την ομοιομορφία αλλά σίγουρα επειδή έχει πρόβλημα σε κάποιο όργανό του που δεν θα του επιτρέπει να λειτουργεί καλά.

αντίθετα αν κάποιος γουστάρει τις πουτάνες και τις ξεπέτες , δεν γουστάρει "σχέσεις" και παρόλαυτά λειτουργεί καλά και είναι χαρούμενος έτσι,
σίγουρα αποκλίνει απο την ομοιομορφία , αλλά  ποιός ο λόγος να παθολογικοποιήσουμε αυτό το φαινόμενο ?

κανένας
ας αφήσουμε την φύση να εκφραστεί !
colibri.jpg

κολιμπρί
Σωστος.....ας αφησουμε την φυση να εκφραστει....ακριβως ετσι!!!!Σε τελικη αναλυση οπως την βρισκει ο καθενας....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:thumbsup:

...εξάλλου ποίοι είμαστε εμείς, να αμφισβητήσουμε τους κανόνες της
Μεγαλη συζητηση καλε μου φιλε!!!...Το μονο πανω στο Συμπαν και στην Φυση, που εχει τιμη ΑΠΟΛΥΤΗ ειναι ο ΘΑΝΑΤΟΣ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom