Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μαζεψου τυπε. Δεν ειναι εποχες για εξοδα.
Εχεις δικιο....το αναψυκτικο το αφαιρω...δυο σουβλακια με νερακι!!!!



Πόση δύναμη καί άντοχή πρέπει να έχει κάποιος γιά να καινοτομήσει ?
Τα σεβη μου!!!!



ελα ρε παιχτουρα τυπε  :rockon:
Ναι, ειμαστε τυχεροι τυπε...που ζουμε στις εποχες που διανυουμε....για πολλους λογους!!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΚΟΥΡΑΣΗ:
Πρόσφατες μελέτες έχουν δείξει ότι η περιεκτικότητα ζάχαρης στο μέλι
είναι πιο χρήσιμη παρά επιζήμια για την αντοχή του σώματος.
Αυτοι, που παίρνουν το μέλι και κανέλα σε σκόνη σε ίσα μέρη,
είναι περισσότερο σε εγρήγορση και ευελιξία. Ο Dr Milton, ο οποίος
έχει κάνει την έρευνα, λέει ότι μισή κουταλιά μέλι σε ένα ποτήρι νερό
πασπαλισμένο με κανέλα σε σκόνη, να λαμβάνονται καθημερινά μετά το
βούρτσισμα και το απόγευμα περίπου στις 3:00 μ.μ.

ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ

Αργησε  ο δόκτωρ Μίλτον
και απο δω γιά στείλ΄τον
γαλακτομπούρεκο αν φάει,...
θα δει το μπούτσο να πετάει !

Για να μην πω για τρίγωνα Πανοράματος,....! :grin:



 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ειναι κανενας που νοιωθει ψυχικα ξεκουραστος αυτη την περιοδο με τους φορους και τα χαρατσια που μας ερχονται για να πληρωνουμε;;;;Εχετε ρε παιδια ορεξη για σεξ αυτη την περιοδο;;;; :think:
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
512
Κριτικές
6
Like
493
Πόντοι
306
έχουμε,έχουμε :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:2funny: :2funny:..σωστος αλλα με την ορεξη μενουμε, μιας και καυσιμα και να υπαρχουν, τα φυλαμε για τις πληρωμες των φορων!!!Ενταξ δεν μιλαμε να παμε να δωσουμε κανενα 20σαρικο σε μπουρδελο,.... αλλα που οι εποχες που διναμε 50αρια και 100 σταρια για να πηδηξουμε αβερτα.....εχω την εντυπωση θα τις νοσταλγησουμε αυτες τις εποχες....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Εχω παθει μεγαλη ζημια,καλα μου παιδια!!!Κανω σωστη διατροφη, που μου εδωσε ενας φιλος και καθε μερα θελω να γαμαω...αλλα θα καταστραφω οικονομικα...καθοτι δεν μπορω να γαμαω την ιδια γυναικα συνεχεια και ουτε επιθυμω σχεσεις διαρκειας!!!!...Κατα συνεπεια απο το να πληρωνω συνεχεια τανες, κανω απο αυτο το θρεντ, την προσφορα για καθε ενδιαφερομενη....οποια μου κατσει για μια ξεπετα, την κερναω δυο σουβλακια και ενα αναψυκτικο!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
θεικό !
μεγαλειώδης συμπεριφορά  :thumbsup:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
θεικό !
μεγαλειώδης συμπεριφορά  :thumbsup:
Καλε μου φιλε στις 21/11/11 που ειχα γραψει αυτο το ποστ για τα δυο σουβλακια και αναψυκτικο να κερασουμε για να μαμησουμε το ειχα γραψει πιο πολυ για χαβαλε!!!...Αμφιβαλλεις ομως, οσο προχωρα η κριση αυτο να μην γινει πραγματικοτητα;;;;;
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Καλε μου φιλε στις 21/11/11 που ειχα γραψει αυτο το ποστ για τα δυο σουβλακια και αναψυκτικο να κερασουμε για να μαμησουμε το ειχα γραψει πιο πολυ για χαβαλε!!!...Αμφιβαλλεις ομως, οσο προχωρα η κριση αυτο να μην γινει πραγματικοτητα;;;;;

τυπε μου,δεν εχεις καθολου αδικο.ετσι οπως παει το πραγμα,σε λιγο καιρο,θα γαμαμε τις ελλεηνιδες εστω και αν τις ταϊζουμε λιγο σανο.η,αυτο που τους ταιριαζει περισσοτερο,σκατα.ως γνωστον οι ελλεηνιδες και οι μυγες ειναι σκατοφαγες,με την μονη διαφορα οτι οι μυγες ειναι χρησιμες στο οικοσυστημα :s&m_3:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Καλε μου φιλε στις 21/11/11 που ειχα γραψει αυτο το ποστ για τα δυο σουβλακια και αναψυκτικο να κερασουμε για να μαμησουμε το ειχα γραψει πιο πολυ για χαβαλε!!!...Αμφιβαλλεις ομως, οσο προχωρα η κριση αυτο να μην γινει πραγματικοτητα;;;;;
καθόλου  ;)

όμως εγώ τα σουβλάκια και το αναψυκτικό , θα τα έδινα και για ένα άλλο λόγο ... : για να εξαφανιστούν , αφού πηδήξουμε.

αυτό θα ήταν πραγματικά μεγαλειώδες  :thumbsup:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τυπε μου,δεν εχεις καθολου αδικο.ετσι οπως παει το πραγμα,σε λιγο καιρο,θα γαμαμε τις ελλεηνιδες εστω και αν τις ταϊζουμε λιγο σανο.η,αυτο που τους ταιριαζει περισσοτερο,σκατα.ως γνωστον οι ελλεηνιδες και οι μυγες ειναι σκατοφαγες,με την μονη διαφορα οτι οι μυγες ειναι χρησιμες στο οικοσυστημα :s&m_3:
χαχαχα...δεν θα διαφωνησω απλα θα συμπληρωσω οτι οι Ελλε-ει-νιδες ειναι ψυχοπλακωτικες....


καθόλου  ;)

όμως εγώ τα σουβλάκια και το αναψυκτικό , θα τα έδινα και για ένα άλλο λόγο ... : για να εξαφανιστούν , αφού πηδήξουμε.

αυτό θα ήταν πραγματικά μεγαλειώδες  :thumbsup:
Μια μεγαλη αληθεια εγραψες....ορισμενες και αυτο συμβαινει με τις δικες μας περισσοτερο πιστευω.... νομιζουν οτι αμα πηδηχτουμε θα κανουμε και σχεση και σου γινονται στενος κορσες......βλεπεις οι Ελλε-ει-νιδες ανεκαθεν τον μαλακα ψαχνουν για μονιμη σχεση.....αντιθετα με τις ξενες που ψαχνουν για αρπαχτες, κατι που μας βολευει γιατι γαμαμε και φευγουμε.... :2funny: :2funny:....Μια ξενη αμα θελει να κανει σχεση μαζι σου, δεν θα σε πιεσει!
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
χαχαχα...δεν θα διαφωνησω απλα θα συμπληρωσω οτι οι Ελλε-ει-νιδες ειναι ψυχοπλακωτικες....

Μια μεγαλη αληθεια εγραψες....ορισμενες και αυτο συμβαινει με τις δικες μας περισσοτερο πιστευω.... νομιζουν οτι αμα πηδηχτουμε θα κανουμε και σχεση και σου γινονται στενος κορσες......βλεπεις οι Ελλε-ει-νιδες ανεκαθεν τον μαλακα ψαχνουν για μονιμη σχεση.....αντιθετα με τις ξενες που ψαχνουν για αρπαχτες, κατι που μας βολευει γιατι γαμαμε και φευγουμε.... :2funny: :2funny:....Μια ξενη αμα θελει να κανει σχεση μαζι σου, δεν θα σε πιεσει!

φιλαρακι,το να αρχισουμε να κατακρινουμε τις βρωμερες ελλεηνιδες,ξεφευγει απο τα ορια του θεματος που ανοιξες,και φυσικα μπαινει στο"τι τρεχει με τις ελλεηνιδες".ομως ειναι αληθεια,πως τις 10ετιες του 50-60,πραγματι οι αντρες τις γκομενες τις κερναγαν φαγητο για να τις γαμησουν,ουτε λεφτα ουτε τιποτα.και επειδη οι ελλεηνιδες ειναι βρωμερες σαρανταποδαρουσες,δεν θα εχουν καμια αναστολη τα χρονια που ερχονται,να κανουν τα παντα για ενα πιατο φαγητο  :pipa1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
και στην κατοχη το ιδιο εξαλλου καναν με τους φριτσηδες....μετα βεβαια εγιναν αντιστασιακες,ματαχαριτες κλπ κλπ κλπ  :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Μια μεγαλη αληθεια εγραψες....ορισμενες και αυτο συμβαινει με τις δικες μας περισσοτερο πιστευω.... νομιζουν οτι αμα πηδηχτουμε θα κανουμε και σχεση και σου γινονται στενος κορσες......βλεπεις οι Ελλε-ει-νιδες ανεκαθεν τον μαλακα ψαχνουν για μονιμη σχεση.....αντιθετα με τις ξενες που ψαχνουν για αρπαχτες, κατι που μας βολευει γιατι γαμαμε και φευγουμε.... :2funny: :2funny:....Μια ξενη αμα θελει να κανει σχεση μαζι σου, δεν θα σε πιεσει!

εύγε , πραγματικά μεγαλοπρεπές post  :thumbsup:

γι'αυτό οι ελεο-έλληνες για να πηδήξουν κάνουν "σχέση" και μετατρέπονται σε κοκερακια της κυρίας τους

http://[URL unfurl="true"]www.wtfcow.com/wp-content/uploads/2010/08/woman-and-dog.jpg[/img[/URL]]

πιστεύω ότι είναι παθολογική αυτή η συμπεριφορά , το υγιές για το άρρεν, κατ'εμέ είναι το fuck n' go , δεν είναι ανάγκη να κάνεις σχέση κάθε φορά που θέλεις να πηδήξεις , έλεος


 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Count me in. Δεν έχω όρεξη να σας το αναπτύξω τώρα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
οποιος ανοξει ταβερνα τα χρονια που ερχονται,μπορει να μην γινει πλουσιος,αλλα θα γαμησει καλα :zfuck: :zfuck: :zfuck:

:boobies: :boobies: :boobies:

:kissass2: :kissass2: :kissass2:
φίλε κατέβηκα χτές κέντρο , και είδα στην πιάτσα (τρίγωνο και πέριξ) κάτι πολύ δυνατά (νεαρά) κομμάτια
που ελλείψει χρημάτων και δουλειάς , νοικιάζαν το αιδοίο τους φτηνά

μ'ενθουσίασε πολύ αυτή η κατάσταση !
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
χαχαχα...για να ειμαι ενταξει με τον εαυτο μου...τις εχω και λιγο αχτι ...που μας ζαλιζουν τον ερωτα και τα γραφω αυτα!!!Δεν εχει Εθνικοτητα η αξιοπρεπεια πιστευω και υπαρχουν πολλες δικες μας, που αξιζουν σε θεματα ηθικης!!!Μετα καμμια γυναικα δεν θα κατσει να γαμηθει για δυο σουβλακια εκτιμω....ολες ξερουν τι κρυβουν αναμεσα στα ποδια τους και ποσο αξιζει αυτο!!!...Δοξα το Θεο, μαλακες παντα θα υπαρχουν και καμμια γυναικα φιλοι μου, δεν θα πεινασει, οσο και να προχωρησει η κριση στο μελλον(που θα προχωρησει εκτιμω)!!!Εμεις οι ανδρες θα πεινασουμε δυστυχως!!!!Γι αυτο και νοιωθω κουρασμενος απο τωρα, γιατι δεν βλεπω φως αισιοδοξιας στο μελλον, καλοι μου φιλοι!!!!!Καλο σας μεσημερι! :)
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
φίλε κατέβηκα χτές κέντρο , και είδα στην πιάτσα (τρίγωνο και πέριξ) κάτι πολύ δυνατά (νεαρά) κομμάτια
που ελλείψει χρημάτων και δουλειάς , νοικιάζαν το αιδοίο τους φτηνά

μ'ενθουσίασε πολύ αυτή η κατάσταση !

φιλτατε rigormortis...[size=40pt]καιρος να σφιξουν οι κωλοι.οτζαμπας πεθανε[/size] :knockinb: :knockinb: :knockinb:

οτι χρημα βγαζει ο καθεμια γκομενα θα το βγαζει με τον ιδρωτα της :pipa1: :pipa2: :fuck1:

στην αμερικη οι γκομενες για να βγαλουν τα τρελλα λεφτα ξεκωλιαζονται  :pipa3: :pipa3: :pipa3:  οι δικες μας εδω τι ειναι,εξυπνες;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
φίλε κατέβηκα χτές κέντρο , και είδα στην πιάτσα (τρίγωνο και πέριξ) κάτι πολύ δυνατά (νεαρά) κομμάτια
που ελλείψει χρημάτων και δουλειάς , νοικιάζαν το αιδοίο τους φτηνά

μ'ενθουσίασε πολύ αυτή η κατάσταση !
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Τι σε ενθουσιασε σε αυτο ?  :S

Εμενα με θλιβει πολυ αυτο το καταντι....  

Γιατι ΚΑΤΑΝΤΙ ειναι να ξεπουλας τον εαυτο σου επι πινακιου φακης στον καθε μαλακα.... Κι ας χτιζεις παλατια.

Ειμαι σιγουρος οτι δεν εχεις καμια αδελφη γιατι αν ειχες δεν θα το σκεφτοσουν καν αυτο....
Περισσοτερο κομπλεξ μου βγαζει παρα εξυπναδα ....
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Τι σε ενθουσιασε σε αυτο ?  :S

Εμεμα με θλιβει πολυ αυτο το καταντι....  

Γιατι ΚΑΤΑΝΤΙ ειναι να ξεπουλας τον εαυτο σου επι πινακιου φακης στον καθε μαλακα.... Κι ας χτιζεις παλατια.

μην βιαζεσαι φιλε.διαβασε τι εγραψα μολις πιο πανω απο'σενα.αλλο πορνεια,αλλο πουτανια,και την πορνεια την σεβομαστε,ως κοινωνικο φαινομενο,και τις πορνες συμπαθουμε.αλλα εδω μιλαμε για πουτανια,και προσωπικα εγω δεν λυπαμαι καθολου για ορισμενες γκομενες που το επαιζαν ιστορια χωρις να εχουν να προσφερουν τιποτα.τουλαχιστον τα κοριτσια των μπουρδελων,(κατα κανονα),κατι σου προσφερουν,εστω ευχαριστηση.οι μπαροβιες,μπουζουκοβιες ψωλες τι εχουν να δωσουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom