Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
εγω δεν φοβαμαι κανεναν , εσυ εισαι κομπλεξικος επειδη νομιζεις οτι σε φοβαμαι  ;) ;) ;)
για το δευτερο δεν ξερω...
Διαφορα θεματα και οχι για αυτα της οικονομιας που εχουν παραχεστει εδω μεσα...
καλα συνεχισε καλα το πας :jerking: :jerking: :jerking:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.836
Κριτικές
127
Like
8.074
Πόντοι
7.885
Είχα βάρδια χθες και παρότι δεν έκανα τίποτα νιώθω κουρασμένος :rolleyes: :huh:.Τελικά μόνο όταν γαμάω ξεκουράζομαι :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλοι μου διαδικτυακοι φιλοι χαιρομαι που σας ξαναβρισκω!!!...Το απογευμα θα ειμαι στην διαθεση σας.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
"Καλυτερα δυστυχης και να γνωριζω, παρα ευτυχης και κοροιδο"!!!!(Ντοστο...)!!!!Νοιωθω κουρασμενος, γιατι δεν μπορω να συλλαβω το μηνυμα που ηθελε να δωσει ο Ντοστογιεφσκι!!!!!
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
"Καλυτερα δυστυχης και να γνωριζω, παρα ευτυχης και κοροιδο"!!!!(Ντοστο...)!!!!Νοιωθω κουρασμενος, γιατι δεν μπορω να συλλαβω το μηνυμα που ηθελε να δωσει ο Ντοστογιεφσκι!!!!!
καλως τον παιχτη... ολα καλα ????
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλοι μου διαδικτυακοι φιλοι χαιρομαι που σας ξαναβρισκω!!!...Το απογευμα θα ειμαι στην διαθεση σας.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

εεεεελα ρε παικτουρα παικταρα!

Μεχρι να πεθανεις νιωθεις αθανατος τυπε

καλα ξηγιεσαι εισαι ωραια μορφη σε παω  :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καλως τον φοινικα του φορουμ.....τεραστιο ρεσπεκτ.....αναμενουμε νεοτερα...που ησουν ;τι εκανες;παντρευτηκες;χωρισες;πηγες εξωτερικο;τι;
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεω νοιωθω κουρασμενος πλεον...απεναντιας νοιωθω τυχερος, που ζω τις εποχες που διανυουμε!!!!! :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ΚΟΥΡΑΣΗ:
Πρόσφατες μελέτες έχουν δείξει ότι η περιεκτικότητα ζάχαρης στο μέλι
είναι πιο χρήσιμη παρά επιζήμια για την αντοχή του σώματος.
Αυτοι, που παίρνουν το μέλι και κανέλα σε σκόνη σε ίσα μέρη,
είναι περισσότερο σε εγρήγορση και ευελιξία. Ο Dr Milton, ο οποίος
έχει κάνει την έρευνα, λέει ότι μισή κουταλιά μέλι σε ένα ποτήρι νερό
πασπαλισμένο με κανέλα σε σκόνη, να λαμβάνονται καθημερινά μετά το
βούρτσισμα και το απόγευμα περίπου στις 3:00 μ.μ.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.836
Κριτικές
127
Like
8.074
Πόντοι
7.885
Αύριο φεύγουμε για ΝΚ (βολή Κ/Β) και νιώθω ήδη κουρασμένος :uglystupid: :headbang:.Άντε να τελειώνουμε και μ'αυτήν την παπαριά :jerking: :birdman: :birdman:Πάντως είμαι ήδη όπως προβλέπεται :grin: :grin:,αξύριστος,ακούρευτος και με λερωμένη στολή μαλάκες άσπροι  :birdman: :birdman: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εχω παθει μεγαλη ζημια,καλα μου παιδια!!!Κανω σωστη διατροφη, που μου εδωσε ενας φιλος και καθε μερα θελω να γαμαω...αλλα θα καταστραφω οικονομικα...καθοτι δεν μπορω να γαμαω την ιδια γυναικα συνεχεια και ουτε επιθυμω σχεσεις διαρκειας!!!!...Κατα συνεπεια απο το να πληρωνω συνεχεια τανες, κανω απο αυτο το θρεντ, την προσφορα για καθε ενδιαφερομενη....οποια μου κατσει για μια ξεπετα, την κερναω δυο σουβλακια και ενα αναψυκτικο!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Η προσφορα(δυο σουβλακια και ενα αναψυκτικο) ισχυει μεχρι 31-12-2011.Απαραιτητη προυποθεση, για οσες ενδιαφερονται ειναι να ειναι ενηλικες....ειδεμη να πανε να φανε σουβλακια αλλου!!!
 

Επισκέπτης
Εχω παθει μεγαλη ζημια,καλα μου παιδια!!!Κανω σωστη διατροφη, που μου εδωσε ενας φιλος και καθε μερα θελω να γαμαω...αλλα θα καταστραφω οικονομικα...καθοτι δεν μπορω να γαμαω την ιδια γυναικα συνεχεια και ουτε επιθυμω σχεσεις διαρκειας!!!!...Κατα συνεπεια απο το να πληρωνω συνεχεια τανες, κανω απο αυτο το θρεντ, την προσφορα για καθε ενδιαφερομενη....οποια μου κατσει για μια ξεπετα, την κερναω δυο σουβλακια και ενα αναψυκτικο!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Μαζεψου τυπε. Δεν ειναι εποχες για εξοδα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Η προσφορα(δυο σουβλακια και ενα αναψυκτικο) ισχυει μεχρι 31-12-2011.Απαραιτητη προυποθεση, για οσες ενδιαφερονται ειναι να ειναι ενηλικες....ειδεμη να πανε να φανε σουβλακια αλλου!!!
Πόση δύναμη καί άντοχή πρέπει να έχει κάποιος γιά να καινοτομήσει ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom