Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Τι σε ενθουσιασε σε αυτο ?  :S

Εμεμα με θλιβει πολυ αυτο το καταντι....  

Γιατι ΚΑΤΑΝΤΙ ειναι να ξεπουλας τον εαυτο σου επι πινακιου φακης στον καθε μαλακα.... Κι ας χτιζεις παλατια.

απεναντίας θεωρώ τον φεμινισμό κατάντημα , ένα παρα φύση προϊόν του οικονομικού σύστηματος που επηρρεάζει την σεξουαλική ηθική

το φαινόμενο "σχέσης" είναι η κατατρόπωση της αρσενικής φυσιολογίας απο τη φεμινιστική μόδα

υγ: μπορούμε να αναπτύξουμε αργότερα τα περι φεμινισμού

φιλτατε rigormortis...[size=40pt]καιρος να σφιξουν οι κωλοι.οτζαμπας πεθανε[/size] :knockinb: :knockinb: :knockinb:

οτι χρημα βγαζει ο καθεμια γκομενα θα το βγαζει με τον ιδρωτα της :pipa1: :pipa2: :fuck1:

στην αμερικη οι γκομενες για να βγαλουν τα τρελλα λεφτα ξεκωλιαζονται  :pipa3: :pipa3: :pipa3:  οι δικες μας εδω τι ειναι,εξυπνες;

fuck n' go my friend

αυτή είναι η πιο εξευγενισμένη και ανώτερη συμπεριφορά !
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
μην βιαζεσαι φιλε.διαβασε τι εγραψα μολις πιο πανω απο'σενα.αλλο πορνεια,αλλο πουτανια,και την πορνεια την σεβομαστε,ως κοινωνικο φαινομενο,και τις πορνες συμπαθουμε.αλλα εδω μιλαμε για πουτανια,και προσωπικα εγω δεν λυπαμαι καθολου για ορισμενες γκομενες που το επαιζαν ιστορια χωρις να εχουν να προσφερουν τιποτα.τουλαχιστον τα κοριτσια των μπουρδελων,(κατα κανονα),κατι σου προσφερουν,εστω ευχαριστηση.οι μπαροβιες,μπουζουκοβιες ψωλες τι εχουν να δωσουν;
Ε γιαυτο λεω οτι ολα αυτα ειναι ξεσπασμα κομπλεξ και απωθημενων, που δε μπορουν να διαχειριστουν ολοι οπως πρεπει.....

Ολοι οι ανθρωποι περναμε φασεις και αλλοτε θεωρουμε τον εαυτο μας υπερανω, αλλοτε μας παιρνει απο κι κατω, αναλογα την περισταση ....

Εξ' ου λοιπον και οι αναλογες συμπεριφορες μεχρι να στρωσουμε βλεποντας με αλλο ματι μερικα πραγματα....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Πρεπει να καταλαβουμε ολοι, οτι υπαρχουν γυναικες που επιζητουν μετα αρρωστημενης μανιας το σεξ και αλλες οχι, το ιδιο ισχυει και για ανδρες.
Οι συμπεριφορες ειναι αλλο θεμα και παει αναλογα τι επιλογες εχει ο καθενας και η καθεμια απο τον περιγυρο της και φυσικα το τι μυαλα κουβαλαει ...
Και φυσικα ολα μαζι πανε αναλογα με το τι ζηταει και τι επιδιωκει ο καθενας απο την ζωη του  ;)
Γιαυτο υπαρχουν οι νορμαλ και τα ψωνια ως διαφοροποιηση.




Επεισης αλλο μια γυναικα να πηγαινει με πολλους για το κεφι της και την χαρα της χωρις πληρωμη και αλλο για το χρημα και μαλιστα λογω αναγκης
Οταν παει λογω αναγκης, πρεπει να λυπασαι γιαυτο και οχι να χαιρεσαι εκδικητικα, για τις χυλοπιτες που πιθανον εχεις φαει στην ζωη σου.... αυτο δειχνει κακια και μικροπρεπεια.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Από πού πηγάζει η τόση ικανοποίηση όταν πληρώνεις κάποια για να την πηδήξεις.... :think: :think: :think: σου τα παίρνει κ την πηδάς...να την πηδούσες τζάμπα να το καταλάβω. :P

 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
Η ικανοποιηση πηγαζει απ το γεγονος οτι καταφερνεις να εκπληρωσεις τον στοχο σου πχ να γαμησεις ενα ωραιο γκομενακι ευκολα γρηγορα και απλα...ολα εχουν ενα τιμημα αλλα στην τελικη αυτο που μετραει ειναι να επιτευχθει ο στοχος σου που ειναι το γαμησι  :knockinb:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Από πού πηγάζει η τόση ικανοποίηση όταν πληρώνεις κάποια για να την πηδήξεις.... :think: :think: :think: σου τα παίρνει κ την πηδάς...να την πηδούσες τζάμπα να το καταλάβω. :P
Καλε μου νεαρε φιλε, δεν υπαρχει στην ζωη αυτη τζαμπα πηδημα!!!!Εισαι μορφωμενο παιδι...σκεψου το λιγο :idiot:....Δηλαδη αν εχεις μια γκομενα, την γαμας τζαμπα νομιζεις;;;;....Και τι γαμησι θα τις κανεις;;;;....Αμα πας να τις τα πεταξεις στην μαπα,.....θα σου πει.... για ποια με περασες και θα σε ξενερωσει!!!...Αμα της ζητησεις κωλο ....οι περισσοτερες αρνουνται!!!!....Αν κανω λαθος διορθωσε με!!!!!..ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΤΟ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΓΑΜΗΣΙΑ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΠΗΓΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥΣ!!!....ΕΙΔΕΜΗ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΞΥΝΑ ΓΑΜΗΣΙΑ!!!...Τα εχεις σκεφτει, αυτα τα ολιγα;;;;Γι αυτο, αλλα και για αλλους πολλους λογους που βαριεμαι να αναφερω...καλυτερα να πηγαινεις στις τανες και να γαμας οπως επιθυμεις, συμφωνα με τα προγραμματα που κανει η καθε μια τους....αλλα το βασικοτερο, μετα εισαι ......Ελευθερος ανθρωπος!!!!...Αυτο που το βαζεις;;;;;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καλε μου νεαρε φιλε, δεν υπαρχει στην ζωη αυτη τζαμπα πηδημα!!!!Εισαι μορφωμενο παιδι...σκεψου το λιγο :idiot:....Δηλαδη αν εχεις μια γκομενα, την γαμας τζαμπα νομιζεις;;;;....Και τι γαμησι θα τις κανεις;;;;....Αμα πας να τις τα πεταξεις στην μαπα,.....θα σου πει.... για ποια με περασες και θα σε ξενερωσει!!!...Αμα της ζητησεις κωλο ....οι περισσοτερες αρνουνται!!!!....Αν κανω λαθος διορθωσε με!!!!!..ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΤΟ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΓΑΜΗΣΙΑ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΠΗΓΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥΣ!!!....ΕΙΔΕΜΗ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΞΥΝΑ ΓΑΜΗΣΙΑ!!!...Τα εχεις σκεφτει, αυτα τα ολιγα;;;;Γι αυτο, αλλα και για αλλους πολλλους λογους που βαριεμαι να αναφερω...καλυτερα να πηγαινεις στις τανες και να γαμας οπως επιθυμεις, συμφωνα με τα προγραμματα που κανει η καθε μια τους....αλλα το βασικοτερο, μετα εισαι ......Ελευθερος ανθρωπος!!!!...Αυτο που το βαζεις;;;;;
παιχτουρα τι κανεις μαν;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μεγαλωνω... :2funny: :2funny: :2funny:...καλα ειμαι, προσπαθω να εναρμονιστω στις σημερινες εποχες......
δωσε καμια προβλεψη μεγαλε γκουρου και ανελεητε τιμωρε του οπαπ να παμε διακοπες μιας και μας εγαμησε η εφορια.....
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δωσε καμια προβλεψη μεγαλε γκουρου και ανελεητε τιμωρε του οπαπ να παμε διακοπες μιας και μας εγαμησε η εφορια.....
Ασε να τσουλησουν λγο τα πρωταθληματα, γιατι τωρα στις αρχες καθοτι δεν ξερουμε την κατασταση των ομαδων....δυσκολα να παμε ταμειο!!!!.....Δεν ειδες χτες με την Σενταν;;;;;(ετσι ενα παραδειγμα αναφερω)!!!!....Μετα απο δυο αγωνιστικες, αν βλεπω τιποτα θα το γραφω στο θρεντ του στοιχηματος!!!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Καλε μου νεαρε φιλε, δεν υπαρχει στην ζωη αυτη τζαμπα πηδημα!!!!Εισαι μορφωμενο παιδι...σκεψου το λιγο :idiot:....Δηλαδη αν εχεις μια γκομενα, την γαμας τζαμπα νομιζεις;;;;....Και τι γαμησι θα τις κανεις;;;;....Αμα πας να τις τα πεταξεις στην μαπα,.....θα σου πει.... για ποια με περασες και θα σε ξενερωσει!!!...Αμα της ζητησεις κωλο ....οι περισσοτερες αρνουνται!!!!....Αν κανω λαθος διορθωσε με!!!!!..ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΤΟ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΓΑΜΗΣΙΑ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΠΗΓΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥΣ!!!....ΕΙΔΕΜΗ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΞΥΝΑ ΓΑΜΗΣΙΑ!!!...Τα εχεις σκεφτει, αυτα τα ολιγα;;;;Γι αυτο, αλλα και για αλλους πολλους λογους που βαριεμαι να αναφερω...καλυτερα να πηγαινεις στις τανες και να γαμας οπως επιθυμεις, συμφωνα με τα προγραμματα που κανει η καθε μια τους....αλλα το βασικοτερο, μετα εισαι ......Ελευθερος ανθρωπος!!!!...Αυτο που το βαζεις;;;;;

αυτό είναι το βασικότερο , και το άφησες για το τέλος ?  :2funny:
δεν είναι το σέξ,  είναι το ότι δεν έχεις καμία δέσμευση και υποχρέωση μετά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Καλε μου νεαρε φιλε, δεν υπαρχει στην ζωη αυτη τζαμπα πηδημα!!!!Εισαι μορφωμενο παιδι...σκεψου το λιγο Idiot....Δηλαδη αν εχεις μια γκομενα, την γαμας τζαμπα νομιζεις;;;;....Και τι γαμησι θα τις κανεις;;;;....Αμα πας να τις τα πεταξεις στην μαπα,.....θα σου πει.... για ποια με περασες και θα σε ξενερωσει!!!...Αμα της ζητησεις κωλο ....οι περισσοτερες αρνουνται!!!!....Αν κανω λαθος διορθωσε με!!!!!..ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΤΟ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΓΑΜΗΣΙΑ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΠΗΓΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥΣ!!!....ΕΙΔΕΜΗ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΞΥΝΑ ΓΑΜΗΣΙΑ!!!...Τα εχεις σκεφτει, αυτα τα ολιγα;;;;Γι αυτο, αλλα και για αλλους πολλους λογους που βαριεμαι να αναφερω...καλυτερα να πηγαινεις στις τανες και να γαμας οπως επιθυμεις, συμφωνα με τα προγραμματα που κανει η καθε μια τους....αλλα το βασικοτερο, μετα εισαι ......Ελευθερος ανθρωπος!!!!...Αυτο που το βαζεις;;;;
Δηλάδή εσένα την ελευθερία σου την καθορίζει μια γυναίκα??? ¨Ελεος ρε φίλε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Δεδομένου ότι κοστίζει ο κούκος αηδόνι, γιατί μπορεί μεν το 20ρικο να πιάνει τον τόπο του, αλλά καλώς ή κακώς ξοδεύω λεφτά τα οποία δε μου ανήκουν νιώθοντας τύψεις, το σκέφτομαι πολύ σοβαρά αν θα κινήσω για τη Φυλής και σαν σε άμυνα του οργανισμού οι ορμές μου προσαρμόζονται αναλόγως. Σε αυτό συντελούν και κάμποσα οικονομικά στραπάτσα που μου έχουν συμβεί, όπως πχ τη φάση με την μπαρόβια ή που μου κλέψανε την εξάτμιση στο μηχανάκι. Σε συνδυασμό και με την κάκιστη ψυχολογική μου κατάσταση που απορρέει από οικογενειακά προβλήματα και την ανασφάλεια για το μέλλον (ήδη σκέφτομαι τι πείνα πρόκειται να περάσω, μόλις τελειώσω σπουδές/στρατό), το αποτέλεσμα είναι η κατακόρυφη κάθοδος της λίμπιντο.
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
358
Like
307
Πόντοι
21
Δεδομένου ότι κοστίζει ο κούκος αηδόνι, γιατί μπορεί μεν το 20ρικο να πιάνει τον τόπο του, αλλά καλώς ή κακώς ξοδεύω λεφτά τα οποία δε μου ανήκουν νιώθοντας τύψεις, το σκέφτομαι πολύ σοβαρά αν θα κινήσω για τη Φυλής και σαν σε άμυνα του οργανισμού οι ορμές μου προσαρμόζονται αναλόγως. Σε αυτό συντελούν και κάμποσα οικονομικά στραπάτσα που μου έχουν συμβεί, όπως πχ τη φάση με την μπαρόβια ή που μου κλέψανε την εξάτμιση στο μηχανάκι. Σε συνδυασμό και με την κάκιστη ψυχολογική μου κατάσταση που απορρέει από οικογενειακά προβλήματα και την ανασφάλεια για το μέλλον (ήδη σκέφτομαι τι πείνα πρόκειται να περάσω, μόλις τελειώσω σπουδές/στρατό), το αποτέλεσμα είναι η κατακόρυφη κάθοδος της λίμπιντο.
Φιλε σε νιωθω.Και γω βρισκομαι σχεδον στην ιδια κατασταση.Στην οικογενεια εχουμε αρκετα προβληματα,οικονομικα και μη.Ειμαι ντροπαλος,εχω λιγες επαφες κτλ.
  Εχω αποφασισει ηδη μολις τελειωσω τις σπουδες να μεταναστευσω στην γερμανια.Καποιες φορες σκεφτομαι οτι ισως περασω μεγαλυτερες μοναξιες εκει,αλλα θελω να ειμαι αισιοδοξος.Αν εισαι φιλικος,ολο και καποιος θα βρεθει να κολλησετε
 Οπως και χει ομως αν δουλεψω,θα εχω καποια οικονομικη ανεση να πηγαινω στα μπουρδελα χαχαχαχα

 Υ.Γ Να θυμασαι φιλε,οτι παντα υπαρχει λυση.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Για κάθε τραίνο υπάρχουν επιβάτες που λένε. Χαίρομαι πάντα όταν βρίσκω ομοιοπαθείς.
Προσωπικά δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο μπορώ να ελπίζω από το εξωτερικό. Το αντικείμενο που σπουδάζω δε μου αρέσει καθόλου, οπότε δύσκολο να δουλέψω σε αυτό με ζήλο και να γίνω αρκετά καλός, ώστε να θεωρούμαι ανταγωνιστικός στην ξένη αγορά εργασίας. Εξάλλου, το αφτί μου έχει πάρει αρκετές απάτες για επαγγελματική αποκατάσταση που είχαν τάξει σε μετανάστες στη Γερμανία.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Φιλε σε νιωθω.Και γω βρισκομαι σχεδον στην ιδια κατασταση.Στην οικογενεια εχουμε αρκετα προβληματα,οικονομικα και μη.Ειμαι ντροπαλος,εχω λιγες επαφες κτλ.
  Εχω αποφασισει ηδη μολις τελειωσω τις σπουδες να μεταναστευσω στην γερμανια.Καποιες φορες σκεφτομαι οτι ισως περασω μεγαλυτερες μοναξιες εκει,αλλα θελω να ειμαι αισιοδοξος.Αν εισαι φιλικος,ολο και καποιος θα βρεθει να κολλησετε
 Οπως και χει ομως αν δουλεψω,θα εχω καποια οικονομικη ανεση να πηγαινω στα μπουρδελα χαχαχαχα

 Υ.Γ Να θυμασαι φιλε,οτι παντα υπαρχει λυση.

Για κάθε τραίνο υπάρχουν επιβάτες που λένε. Χαίρομαι πάντα όταν βρίσκω ομοιοπαθείς.
Προσωπικά δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο μπορώ να ελπίζω από το εξωτερικό. Το αντικείμενο που σπουδάζω δε μου αρέσει καθόλου, οπότε δύσκολο να δουλέψω σε αυτό με ζήλο και να γίνω αρκετά καλός, ώστε να θεωρούμαι ανταγωνιστικός στην ξένη αγορά εργασίας. Εξάλλου, το αφτί μου έχει πάρει αρκετές απάτες για επαγγελματική αποκατάσταση που είχαν τάξει σε μετανάστες στη Γερμανία.

αμφότεροι μετασυνουσιακή κατάθλιψη ?  :think:

 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
358
Like
307
Πόντοι
21
Για κάθε τραίνο υπάρχουν επιβάτες που λένε. Χαίρομαι πάντα όταν βρίσκω ομοιοπαθείς.
Προσωπικά δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο μπορώ να ελπίζω από το εξωτερικό. Το αντικείμενο που σπουδάζω δε μου αρέσει καθόλου, οπότε δύσκολο να δουλέψω σε αυτό με ζήλο και να γίνω αρκετά καλός, ώστε να θεωρούμαι ανταγωνιστικός στην ξένη αγορά εργασίας. Εξάλλου, το αφτί μου έχει πάρει αρκετές απάτες για επαγγελματική αποκατάσταση που είχαν τάξει σε μετανάστες στη Γερμανία.
 Δεν ειναι αναγκη να δουλεψεις στο αντικειμενο που σπουδασες.Σκεψου το σαν προκληση.Πρεπει να κανεις κατι  για να ξεφυγεις απο τη μιζερια.
   Απατεωνες παντα υπαρχουν.Δεν σημαινει οτι δεν μπορεις να βρεις κατι σε καποιο ελληνικο εστιατοριο πχ.  

  'Η μπορεις να βρεις μεσω ιντερνετ καποιους να σε φιλοξενησουν για 1-2 βδομαδες στο εξωτερικο,να ξεφυγεις λιγο απο τα προβληματα και να ψαξεις για τιποτα.Μια καλη ιστοσελιδα για αυτο ειναι το   Το σαιτ ειναι πολυ οργανωμενο.Μπορεις να παρεις μια αρκετα καλη ιδεα του τι τυπος ειναι ο αλλος εστω και απο μακρια.Πολλοι  εχουν κανει τα ταξιδια μεελαχιστα χρηματα  τροπο ζωης.

Ενας φιλος μου κανοντας οτοστοπ και μενοντας σε αγνωστους που εβρισκε μεσω ιντερνετ,εφτασε απο την τουρκια στην ολλανδια.Τωρα ειναι στη σκωτια και δουλευει σε μια τραπεζα ως ανειδικευτος.

 Υ.Γ Τι σπουδαζεις εσυ;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Η ικανοποιηση πηγαζει απ το γεγονος οτι καταφερνεις να εκπληρωσεις τον στοχο σου πχ να γαμησεις ενα ωραιο γκομενακι ευκολα γρηγορα και απλα...ολα εχουν ενα τιμημα αλλα στην τελικη αυτο που μετραει ειναι να επιτευχθει ο στοχος σου που ειναι το γαμησι  :knockinb:
Τι ικανοποιηση μπορεις να λαβεις ως ανδρας, οταν ξερεις απο μεσα σου, οτι η κοπελα χωρις το 10-20-40-50-100-1000ρικο κι οσα θες βαλε, δεν θα σου καθοταν ουτε στον αιωνα τον απαντα ?
Θαρρεις απο μεσα της λεει .... τι μαναρι εισαι εσυ ?
Περισσοτερο τελειωνε μαλακα, γιατι περιμενουν κι αλλοι 5 απ'εξω να κονομησω θα λεει, παρα οτι φανταζεσαι και καμαρωνεις.....

Ειναι ντροπη για οποιον θεωρει τον εαυτο του ανδρα, να πληρωνει για να ερθει σε συνουσια με καποια που εξω δεν θα του εριχνε ουτε βλεφαρο

Ειναι αποτυχια για τον ανδρα ως ανδρα να πληρωνει ..... απο την αλλη δεν μπορεις να εισαι συνεχως στο εργοχειρο.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom