Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Το nirvana είναι χάλια. Μπορεί κάποτε να εξυπηρέτησε καταστάσεις αλλά εδώ και χρόνια είναι ξεπερασμένο. Το ότι σε κάποιους αρέσει, και το δέχομαι, δε σημαίνει ότι το 2+2 είναι γεμάτο μπαρμπαδες με βίζιτες. Και το C4C που εμένα μου αρέσει καλύτερα σαν κλαμπ, αν εξαιρέσεις τα παιχνίδια της Κυριακής, είναι στην ουσία παρεϊστικο να πιεις το ποτάκι σου.
τι παιχνίδια εχει τη Κυριακή;;;εννοείς ότι έχει λίγο κοσμο;;;
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Εδώ μέσα το θρεντ πιστεύω εγώ είναι για νά λέμε τής εμπειρίες μας για τό εν λόγω μαγαζί όχι κάτι άλλο,τώρα βίζιτες και τραβεστί δεν κολλάνε στο swingers και είναι ανεπιθύμητοι στον χώρο αυτό από την κοινότητα των swingers
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Εδώ μέσα το θρεντ πιστεύω εγώ είναι για νά λέμε τής εμπειρίες μας για τό εν λόγω μαγαζί όχι κάτι άλλο,τώρα βίζιτες και τραβεστί δεν κολλάνε στο swingers και είναι ανεπιθύμητοι στον χώρο αυτό από την κοινότητα των swingers

Τύπε έχεις δίκιο,απλά να προσθέσω ότι οι βίζιτες προέρχονται από τα μπαρμπάδια και τα τραβεστί από τα λιγούρια που δεν βρίσκουν με τίποτα μουνί για να μπουν σε αυτά τα κλαμπ.Για μένα πρέπει και οι 2 κατηγορίες να τρώνε πόρτα σε αυτά τα κλαμπ,κάτι που δυστυχώς συνήθως δεν συμβαίνει για λόγους επιβίωσης των μαγαζιών.
 

Giorgio6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
15
Κριτικές
13
Like
496
Πόντοι
290
Ρε παιδες μην αγχώνεστε για το τι γίνεται στα Swingers Club εξάλλου μην ξεχνάτε ότι είναι Χώρος Για Παιχνίδι Και Ανταλλαγή Συντρόφων!!!Αποκλειστικά για ζευγάρια!!!
Εκτός από 2 μέρες της εβδομάδας που παίζουν και Μόνοι Άντρες στο 2+2 με κάποιο αντίτυπο!
Η αλήθεια είναι μία και ο μπακλαβάς γωνία που λένε!!!
Σ'αυτά τα μαγαζιά Πάνε τα αποφασισμένα ζευγάρια, ζευγάρια νεαρής ηλικίας όπως έχει αναφερθεί σε παλαιότερες κριτικές, και μπαρμπαδια όπως έχει αναφερθεί, όπως βέβαια και ψευτοζευγάρια!Είτε με κάποια φίλη ή κάποια εφήμερη σχέση για την καυλάντα ή ακόμη και με κάποια βίζιτα!!!Αυτό το ξέρουμε Όλοι!!!
Γιατί κανείς δεν ξέρει αν αυτή που κάθεται δίπλα σου ή απέναντι σου είναι γυναίκα του, επαγγελματίας ή φίλη.
Το Μόνο Που Χάλασε Είναι Ότι Πηγαίνουν Και Κάποιοι Να Παίρνουν Μόνο Μάτι!Και σ'αυτό δεν έχει αναφερθεί Κανένας!!!

Στο ζουμί τώρα!!!

Κατα την ταπεινή μου άποψη:
Η μόνη διαφορά είναι στους χώρους κάθε μαγαζιού,και φυσικά στον κόσμο που μαζευει.Όλα ωραία είναι και κάθε ένα έχει το δικό του στύλ!!!
 
Να Περνάμε Καλά Και Αυτό Μετράει!!! :heavymetalbig:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Τύπε giorgio6969 σε κόβω θαμώνα σε αυτά τα κλαμπ  :headbaning1: :headbaning1: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Πιστεύω τουλάχιστον να μην πηγαίνεις μόνο για μάτι αλλά να παίζεις κιόλας  :rockon: :rockon: :rockon:.Αναμένω κριτική σου να ξεροχύσω άγρια  :erection: :erection:
 

klearxos000

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
94
Like
280
Πόντοι
20
μαγκες αυτο το μαγαζι μια δεκαετια και λιγο παραπανω ηταν το μαγαζι,ολοι μεσα εκει μια παρεα,μετα το καβαλησε λιγακι ο Μαριος και εξαφανηστηκαν ολοι.Σημερα μαζευει οτι μπορει ααπλα για επιβιωσει.
 

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.715
Πόντοι
201
Καλησπερα μαγκες! Σκεφτομαι να παω με την κοπελα που νταραβεριζομαι εδω και λιγο καιρο και την κολλητη της σε καποιο απο αυτα τα μαγαζια.. μας εχει καρφωθει σαν ιδεα και δε θα αργησει η υλοποιηση, γιατι μας καυλωνει πολυ και τους 3 μας..επειδη εχω μπερδευτει απο αυτα που διαβαζω, που μας προτεινετε να παμε; Εγω ειμαι 30 κατι και αυτες late 20s
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ξεκίνα από τα δύο που είναι Πειραιά. Είναι και πολύ κοντά. Δες χώρους, λογική του κάθε μαγαζιού, κόσμο που μαζεύει. Και μετά πήγαινε νιρβάνα. Οπότε αποφασίζετε εσείς ποιο σας ταιριάζει για να παίξετε.
 

chris moraitis

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
261
Πόντοι
1
μαγκες αυτο το μαγαζι μια δεκαετια και λιγο παραπανω ηταν το μαγαζι,ολοι μεσα εκει μια παρεα,μετα το καβαλησε λιγακι ο Μαριος και εξαφανηστηκαν ολοι.Σημερα μαζευει οτι μπορει ααπλα για επιβιωσει.
αυτό βλέπεις εσύ σύμφωνα με το επίπεδο μυαλού που έχεις, το νιρβάνα μαζεύει όλη την αφρόκρεμα κ το γνωρίζεις κ εσύ! Swing club δεν είναι, αλλά είναι η πιο vip λέσχη γνωριμιών για αυτό τον χώρο. Οπότε ο καθένας μετά μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματα του. Να πάτε σε όλα κ τελευταία στο Νιρβάνα!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
μαγκες αυτο το μαγαζι μια δεκαετια και λιγο παραπανω ηταν το μαγαζι,ολοι μεσα εκει μια παρεα,μετα το καβαλησε λιγακι ο Μαριος και εξαφανηστηκαν ολοι.Σημερα μαζευει οτι μπορει ααπλα για επιβιωσει.

Τύπε τον μάριο τον έφαγε η μουνοδουλίαση και πήγε άπατος.Δεν έβαζε είσοδο στο ''μπικινι'',κέρναγε αβέρτα όλα τα μουνιά και τις παρέες τους,οπότε που να βγει το μαγαζί.Η κατάντια του είναι η άσχετη ξανθιά μπαργούμαν.
 

volcano

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
29
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα.Επειδή θα πάω με την κοπέλα που παίζω τι ώρα είναι καλά να πάει κανείς?
 

lakiskiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
426
Πόντοι
301
Καλημέρα.Επειδή θα πάω με την κοπέλα που παίζω τι ώρα είναι καλά να πάει κανείς?

σαββατο μετα τις 12. αλλα θα ειναι περιορισμενα τα πραγματα λογο διακοπων. δεν εχει τωρα κ πολυ κοσμο.το καλο ειναι απο τελοι σεπτ μεχρι κ μαϊ, μετα ξεκινανε οι διακοπες...χαχα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Καλημέρα.Επειδή θα πάω με την κοπέλα που παίζω τι ώρα είναι καλά να πάει κανείς?

Τύπε αν είστε πρωτάρηδες να πάτε Πέμπτη ή Κυριακή για να μπείτε σιγά σιγά στο κλίμα. Αν είστε ψαγμένοι Παρασκευή,Σάββατο μετά τις 01:00.
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Εμείς μόνο Nirvana έχουμε πάει αλλά δεν κάναμε κάτι εκεί. Αξίζει και για ποτό απλώς ως μαγαζί. Κάποια στιγμή θα δοκιμάσουμε κι εκεί, αλλά ψάχνουμε ζευγάρι ώστε οι άντρες να κάνουμε DP στις συζύγους μας. Το λεσβιακό κόμμάτι είναι μάλλον αδιάφορο?
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Η σχέση μας δεν έχει επηρεαστεί από τα γαμήσια. Είναι σαν να πηγαίνουμε κινηματογράφο, είναι διαχωρισμένο το σεξουαλικό κομμάτι από τα συναισθήματα ή την καθημερινότητα. Μετά το όργιο πάμε κανονικά για κρέπα, τσιγάρο και αναψυκτικά.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Η σχέση μας δεν έχει επηρεαστεί από τα γαμήσια. Είναι σαν να πηγαίνουμε κινηματογράφο, είναι διαχωρισμένο το σεξουαλικό κομμάτι από τα συναισθήματα ή την καθημερινότητα. Μετά το όργιο πάμε κανονικά για κρέπα, τσιγάρο και αναψυκτικά.

Τύπε να κόψεις αυτές τις ανθυγιεινές συνήθειες με τις κρέπες,τα αναψυκτικά και τα τσιγάρα και να κάνεις περισσότερες παρτούζες.
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Θεσσαλονίκη πως γίνεται φάση αν πάμε Χαλκιδική και πεταχτούμε & προς Λευκό Πύργο για ούζο?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει τίποτα. Αν δεν έχεις γνωρίσει κάποιο ζευγάρι μέσα από τα ανάλογα sites θα μείνεις μόνο στα ούζα.
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
πεμπτη θα ειμαι αθηνα με την φιλη μου.. θα χει κοσμο να επισκευτουμε η ματαια?? μηπως αξιζει καλυτερα να παμε σε κανενα απο τον πειραια... ας μου απαντησει καποιος γνωστης.. ty
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
πεμπτη θα ειμαι αθηνα με την φιλη μου.. θα χει κοσμο να επισκευτουμε η ματαια?? μηπως αξιζει καλυτερα να παμε σε κανενα απο τον πειραια... ας μου απαντησει καποιος γνωστης.. ty

Τύπε κανένα μαγαζί δεν έχει κόσμο τις Πέμπτες.Αν είσαι πρωτάρης επιβάλλεται να πας μια πέμπτη για να μπεις στο κλίμα.Αν η φίλη σου είναι βίζιτα τότε να πας στο 2+2,όπου θα βρεις και σίγουρη παρέα από άλλες βίζιτες και μπαρμπάδια.Αν όχι τότε να πας νιρβάνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom