Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nick789

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
26
Like
12
Πόντοι
0
ειναι ψιλοαπιθανο να βρεις γνωστο αλλα σιγα θα το παιρνα στην πλακα..πιο πιθανο ειναι να του λεγα δεν μου το λεγες τοσο καιρο?
 

lakiskiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
426
Πόντοι
301
στα 4 χρονια που ειμαστε στο χωρο εχουμε συναντιθει με φιλους απο τη δουλεια μου/δουλεια της γυναικας. εχουμε βρει 2 φιλες μας.....κ ολα ηταν τελεια...χαχα(καταλαβενετε).
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
αυτο που εχω να πω ειναι το εξης... εγω εχω πατημενα σαραντα... οι συνηθεις ωρες που παμε ειναι 12 με 4 και το παιχνιδι το ξεκιναμε κοντα στις 1... αλλες φορες με αλλους αλλες μονοι μας... εχουμε παει πανω απο 10 φορες... ολες τις φορες εχω χυσει απο 3 φορες και πανω, μπορει και 4... αυτο βπου βλεπω ειναι οτι τα αλλα ζευγαρια αντε να μπουν 2 φορες το πολυ... μαλιστα την τελευταια φορα μια παρεα απο τριανταρηδες το πολυ και το γκομενακια το πολυ 25 επαιξαν  μονο μια φορα... (της μιας της εδωσας και λιγο στο στομα)... δεν γαματε οι νεοι και ειναι κριμα...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη (05/10/19) με την κοκκινομάλλα μιλφάρα μου και με πολύ δυνατή διάθεση για καλτ σκηνικά όπως έχουμε συνηθίσει τόσα χρόνια στο Νιρβάνα :rockon::rockon:.Άφιξη γύρω στις 01:00,κάτσαμε σε τραπεζάκι κοντά στην είσοδο και παραγγείλαμε τα ποτά μας. Μετά από κανα μισάωρο κάνοντας μια κίνηση να πάω προς το w.c,με σταματάει ο μάριος και με ρωτάει αν είμαι ο kostakis27 που γράφει στο φόρουμ.Του απαντάω καταφατικά και μου λέει κάτσε λίγο να τα πούμε. Κάθομαι και ξεκινάει να μου κάνει παράπονα για την κριτική που έγραψα για το κλαμπ στις 04/06/19 προσπαθώντας μου αποδείξει ότι είχα άδικο και ήταν προσβλητική για την υπάλληλό του. Στην συνέχεια μου μίλησε απαξιωτικά για όλο το φόρουμ αλλά και για τα άτομα που γράφουμε κριτικές για το κλαμπ του και στο τέλος αποφάσισε να μου κάνει και υποδείξεις τι δέχεται ο ίδιος να γράφω για το κλαμπ του,διαφορετικά δεν θα με αφήσει να ξαναμπώ :jerking::jerking::jerking::headbang::headbang::headbang::headbang:.Πραγματικά χωρίς να τον ξέρω προσωπικά μέχρι χθες,δεν περίμενα ποτέ από τον μάριο να φερθεί έτσι και να μιλήσει τόσο άσχημα για το φόρουμ και τα άτομα που γράφουν την γνώμη τους για το μαγαζί του. Μάταια προσπάθησα να του αποδείξω ότι αυτά που λέει δεν έχουν καμία λογική και είναι ασυναρτησίες και τον προέτρεψα να φτιάξει λογαριασμό και να γράψει στο φόρουμ αυτά που μου είπε χθες για πάνω από μισή ώρα στο προσφορικό. Μου επανέλαβε αρκετές φορές πως δεν δέχεται ρεπορτάζ από κανέναν για το τι γίνεται στο κλαμπ του και πως αν ξαναγράψω περιγραφές για το τι έκανα στο κλαμπ δεν θα με αφήσει να ξαναμπώ :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::headbang::headbang::headbang::headbang:. Μετά από όλα αυτά φυσικά δεν είχε κανένα νόημα να συνεχίσω τον διάλογο μαζί του γιατί δεν έβγαζε πουθενά,απλά το κλείνω εδώ λέγοντας ένα ευχαριστώ στον μάριο για τις ωραίες στιγμές που πέρασα στο μαγαζί του,αλλά για μένα όπως και για αρκετά άτομα εδώ μέσα,το ρεπορτάζ όπως το λέει ο ίδιος,είναι πάνω απ'όλα,όπως και το φόρουμ είναι υπεράνω όλων και δεν δέχομαι υποδείξεις από κανέναν μαγαζάτορα για το τι θα γράψω εδώ μέσα. Δεν περιμένω να μου απαγορέψεις την είσοδο στο μαγαζί σου γιατί διαφωνείς με το φόρουμ,από μόνος μου σε απαξιώνω από εδώ και πέρα και παραθέτω την συμπεριφορά σου και τα λεγόμενά σου στα μέλη και τους επισκέπτες αυτού του σάιτ. Είχα μια άλλη γνώμη για σένα και δεν περίμενα ποτέ ότι θα μιλήσεις έτσι όχι για μένα τον ίδιο αλλά για ένα ολόκληρο φόρουμ όπου γράφουν και διαβάζουν για σένα. Με απογοήτευσες εντελώς και ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω τι κόλλημα έφαγες έτσι ξαφνικά. Τέλος πάντων εγώ εύχομαι σε όλα τα ζευγάρια που επιλέγουν το κλαμπ να περνούν δυνατές ερωτικές βραδιές και στον ιδιοκτήτη του κλαμπ να τονίζει σε όλα τα ζευγάρια από εδώ και στο εξής ότι δεν δέχεται κριτικές σαν τις δικές μου για το μαγαζί του στο φόρουμ.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Tύπε ο Μάριος σε έβγαλε σέντρα, ο Θέμης, από αυτά που βλέπουμε να γράφεις, πρέπει να σε έχει βγάλει από καιρό. Σου έμεινε μόνον ένα club. Kανόνισε να σε βγάλουν κι εκεί....  :grin:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Tύπε ο Μάριος σε έβγαλε σέντρα, ο Θέμης, από αυτά που βλέπουμε να γράφεις, πρέπει να σε έχει βγάλει από καιρό. Σου έμεινε μόνον ένα club. Kανόνισε να σε βγάλουν κι εκεί....  :grin:

Έτσι ακριβώς είναι τύπε,είναι η επόμενη κίνηση που περιμένω. Τι να κάνουμε είμαι ένας πιστός στρατιώτης του φόρουμ και δεν δέχομαι υποδείξεις από μαγαζάτορες τι θα γράφω εδώ μέσα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Το ξέρεις ότι διαφωνώ με πολλά από όσα γράφεις αλλά ότι θα δέχεσαι και χαρτάκι για το τι θα γράφεις, εντάξει ούτε κατά διάνοια....
Δε μου λες, η κοκκινομάλλα μιλφάρα είναι η ίδια που συνόδευε και ο Thomas, η τύπισσα που το είχε τεράστια ανάγκη; (Αλήθεια που χάθηκε αυτή η ψυχή; Μετά τη συνέντευξη που έδωσε τον έφαγε το μαύρο σκοτάδι)
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη (05/10/19) με την κοκκινομάλλα μιλφάρα μου και με πολύ δυνατή διάθεση για καλτ σκηνικά όπως έχουμε συνηθίσει τόσα χρόνια στο Νιρβάνα :rockon::rockon:.Άφιξη γύρω στις 01:00,κάτσαμε σε τραπεζάκι κοντά στην είσοδο και παραγγείλαμε τα ποτά μας. Μετά από κανα μισάωρο κάνοντας μια κίνηση να πάω προς το w.c,με σταματάει ο μάριος και με ρωτάει αν είμαι ο kostakis27 που γράφει στο φόρουμ.Του απαντάω καταφατικά και μου λέει κάτσε λίγο να τα πούμε. Κάθομαι και ξεκινάει να μου κάνει παράπονα για την κριτική που έγραψα για το κλαμπ στις 04/06/19 προσπαθώντας μου αποδείξει ότι είχα άδικο και ήταν προσβλητική για την υπάλληλό του. Στην συνέχεια μου μίλησε απαξιωτικά για όλο το φόρουμ αλλά και για τα άτομα που γράφουμε κριτικές για το κλαμπ του και στο τέλος αποφάσισε να μου κάνει και υποδείξεις τι δέχεται ο ίδιος να γράφω για το κλαμπ του,διαφορετικά δεν θα με αφήσει να ξαναμπώ :jerking::jerking::jerking::headbang::headbang::headbang::headbang:.Πραγματικά χωρίς να τον ξέρω προσωπικά μέχρι χθες,δεν περίμενα ποτέ από τον μάριο να φερθεί έτσι και να μιλήσει τόσο άσχημα για το φόρουμ και τα άτομα που γράφουν την γνώμη τους για το μαγαζί του. Μάταια προσπάθησα να του αποδείξω ότι αυτά που λέει δεν έχουν καμία λογική και είναι ασυναρτησίες και τον προέτρεψα να φτιάξει λογαριασμό και να γράψει στο φόρουμ αυτά που μου είπε χθες για πάνω από μισή ώρα στο προσφορικό. Μου επανέλαβε αρκετές φορές πως δεν δέχεται ρεπορτάζ από κανέναν για το τι γίνεται στο κλαμπ του και πως αν ξαναγράψω περιγραφές για το τι έκανα στο κλαμπ δεν θα με αφήσει να ξαναμπώ :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::headbang::headbang::headbang::headbang:. Μετά από όλα αυτά φυσικά δεν είχε κανένα νόημα να συνεχίσω τον διάλογο μαζί του γιατί δεν έβγαζε πουθενά,απλά το κλείνω εδώ λέγοντας ένα ευχαριστώ στον μάριο για τις ωραίες στιγμές που πέρασα στο μαγαζί του,αλλά για μένα όπως και για αρκετά άτομα εδώ μέσα,το ρεπορτάζ όπως το λέει ο ίδιος,είναι πάνω απ'όλα,όπως και το φόρουμ είναι υπεράνω όλων και δεν δέχομαι υποδείξεις από κανέναν μαγαζάτορα για το τι θα γράψω εδώ μέσα. Δεν περιμένω να μου απαγορέψεις την είσοδο στο μαγαζί σου γιατί διαφωνείς με το φόρουμ,από μόνος μου σε απαξιώνω από εδώ και πέρα και παραθέτω την συμπεριφορά σου και τα λεγόμενά σου στα μέλη και τους επισκέπτες αυτού του σάιτ. Είχα μια άλλη γνώμη για σένα και δεν περίμενα ποτέ ότι θα μιλήσεις έτσι όχι για μένα τον ίδιο αλλά για ένα ολόκληρο φόρουμ όπου γράφουν και διαβάζουν για σένα. Με απογοήτευσες εντελώς και ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω τι κόλλημα έφαγες έτσι ξαφνικά. Τέλος πάντων εγώ εύχομαι σε όλα τα ζευγάρια που επιλέγουν το κλαμπ να περνούν δυνατές ερωτικές βραδιές και στον ιδιοκτήτη του κλαμπ να τονίζει σε όλα τα ζευγάρια από εδώ και στο εξής ότι δεν δέχεται κριτικές σαν τις δικές μου για το μαγαζί του στο φόρουμ.

Σου ειναι ευκολο , προς διευκολυνση ολων, να ανεβασεις το κειμενο της εν λογω κριτικης της 4/6/19 για το Νιρβανα εδω σε αυτο το θρεντ?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Το ξέρεις ότι διαφωνώ με πολλά από όσα γράφεις αλλά ότι θα δέχεσαι και χαρτάκι για το τι θα γράφεις, εντάξει ούτε κατά διάνοια....
Δε μου λες, η κοκκινομάλλα μιλφάρα είναι η ίδια που συνόδευε και ο Thomas, η τύπισσα που το είχε τεράστια ανάγκη; (Αλήθεια που χάθηκε αυτή η ψυχή; Μετά τη συνέντευξη που έδωσε τον έφαγε το μαύρο σκοτάδι)

Όχι τύπε καμία σχέση με γκόμενες που συνοδεύουν τον θωμά. Πραγματικά χάθηκε ο τύπος,ούτε κι εγώ έχω νέα του.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Επίσκεψη μετά από αρκετό καιρό την Κυριακή 02/06 στο κλαμπ.Άφιξη γύρω στις 24:30,εκείνη την ώρα υπήρχαν άλλα 3 ζευγάρια στο κλαμπ. Ο χώρος είναι ίδιος όπως τον θυμόμουν από την τελευταία μου επίσκεψη.Μοναδική αλλαγή η barwoman η οποία είναι καινούργια κι εντελώς άσχετη με την δουλειά,ίσως είναι απλά μια φίλη/γκόμενα του μάριου,πάντως σίγουρα δεν έχει ξανακάνει αυτήν την δουλειά JerkingJerkingHeadbangHeadbang.Πήραμε ένα breezer και μια radler τα οποία ακόμα περιμένουμε να μάθουμε πόσο ακριβώς κοστίζουν για η ξανθιά μπαργουμαν το σκεφτόταν κανα τέταρτο μέχρι να αποφασίσει πόσο τελικά έχουν και μάλλον μας είπε μια τιμή στην τύχη JerkingJerking.Τέλος πάντων από εμένα μαύρο εντελώς σε αυτήν πατσαβούρα η οποία απλά ξενερώνει τα ζευγάρια.Γύρω στις 01:30 έγινε η πρώτη κίνηση από ζευγάρια να πάνε προς τον σκοτεινό χώρο μέσα δεξιά από τις τουαλέτες.Δεν χάσαμε χρόνο εγώ και η καυλιάρα κοκκινομάλλα μου και πήγαμε για μια πρώτη εξερεύνηση TongueTongueSmileBigSmileBig.Ένας 45αρης τύπος μαζί με μια κοντή γεματούλα γκόμενα είχαν ξεκινήσει με τσιμπούκι κι εμείς πλησιάσαμε σιγά σιγά κοντά τους.Αφού φασωθήκαμε για λίγο εναλλάξ σαν ζευγάρια η δικιά μου ξεκίνησε να τσιμπουκώνει τον τύπο και φυσικά περίμενα κι εγώ κάτι ανάλογο από την δικιά του.Δυστυχώς όμως όπως με ενημέρωσε η ίδια ήταν εκεί επί πληρωμή από τον 45αρη τυπά και δεν μπορούσε να κάνει κάτι περισσότερο μαζί μου JerkingJerkingHeadbangHeadbang.Αμέσως σταμάτησα την δικιά μου και άφησα με το πουλί στο χερί τον τρόμπα 45αρη.Εκείνος σάστισε και φυσικά δεν έβγαλε λέξη αφού κατάλαβε ότι δεν είμαι πρωτάρης ούτε χαζός για να με κοροιδέψει.Τέλος πάντων το προσπέρασα σύντομα αφού στα επόμενα 5 λέπτα είχε σκάσει μύτη ένα γνωστό μας παράνομο ζευγάρι με έναν 37αρη ψιλοφουσκωμένο κύριο και την 32αρα φίλη του η οποία φορούσε ένα μαύρο φόρεμα χωρίς εσώρουχο από κάτω SmileBigSmileBig.Αμέσως ξεκινήσαμε να φασωνόμαστε και να γλείφει ο ένας τα βυζιά της γυναίκας τους άλλου.Ο 37άρης έγδυσε την δικιά μου και της έκανε ένα πολύ δυνατό γλειφομούνι,ενώ εγώ δέχτηκα ένα ωραίο και υγρό τσιμπούκι από την φίλη του.Στην συνέχεια έβαλε καπότα κι έσκισε δυνατά την μουνάρα της δικιάς μου,ενώ εγώ έγλυφα τις βυζάρες της φίλης του και την δαχτύλιαζα.Η δικιά μου γούσταρε πολύ το γαμήσι του 37αρη και αφού έχυσε συνέχισε να της γλείφει την μουνάρα και τς βυζάρες της,ενώ της έκανε κι ένα σκληρό φίστινγκ.Εγώ τελείωσα με στοματικό από την φίλη του και μετά χαλαρώσαμε όλοι μαζί για λίγο στο μπαρ.Η ώρα κόντευε 03:00 και ήμασταν μόνο 3 ζευγάρια στο κλαμπ.Καπού εκεί αποχωρήσαμε κι εμείς μιας και νωρίτερα είχαμε κάνει παιχνίδι και σε παραλία SmileSunglassesRockonRockon.Έχω καταλήξει στο συμπεράσμα ότι οι Πέμπτες και οι Κυριακές είναι οι μέρες που επισκέπτονται το κλαμπ συνήθως παράνομα ζευγάρια και πρωτάρηδες,εξού και ο τίτλος της κριτικής. Εμείς αν και νόμιμο ζευγάρι δεν έχουμε θέμα με αυτό αρκεί να μην προσπαθήσει να μας ξεγελάσει κάποιος που έχει πληρώσει μια βίζιτα απλά για να μπει στο κλαμπ. Μεγάλο μείον η ξανθιά μπαργούμαν που δεν ξέρει που πάνε τα 4 JerkingJerkingHeadbangHeadbang.Ο μάριος κλασσικά στον κόσμο του απλά ανεβοκατεβαίνει και ανοίγει την πόρτα τις Πέμπτες και τις Κυριακές.

Αυτή είναι η κριτική με την οποία αποφάσισε να ασχοληθεί ξαφνικά ο μάριος για τον μύστη που μου την ζήτησε  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Απλος μην ασχολησε. Μαλλον εχει προβλημα και ψαχνει να βρει τι φταιει.
 

Επισκέπτης
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη (05/10/19) με την κοκκινομάλλα μιλφάρα μου και με πολύ δυνατή διάθεση για καλτ σκηνικά όπως έχουμε συνηθίσει τόσα χρόνια στο Νιρβάνα :rockon::rockon:.Άφιξη γύρω στις 01:00,κάτσαμε σε τραπεζάκι κοντά στην είσοδο και παραγγείλαμε τα ποτά μας. Μετά από κανα μισάωρο κάνοντας μια κίνηση να πάω προς το w.c,με σταματάει ο μάριος και με ρωτάει αν είμαι ο kostakis27 που γράφει στο φόρουμ.Του απαντάω καταφατικά και μου λέει κάτσε λίγο να τα πούμε. Κάθομαι και ξεκινάει να μου κάνει παράπονα για την κριτική που έγραψα για το κλαμπ στις 04/06/19 προσπαθώντας μου αποδείξει ότι είχα άδικο και ήταν προσβλητική για την υπάλληλό του. Στην συνέχεια μου μίλησε απαξιωτικά για όλο το φόρουμ αλλά και για τα άτομα που γράφουμε κριτικές για το κλαμπ του και στο τέλος αποφάσισε να μου κάνει και υποδείξεις τι δέχεται ο ίδιος να γράφω για το κλαμπ του,διαφορετικά δεν θα με αφήσει να ξαναμπώ :jerking::jerking::jerking::headbang::headbang::headbang::headbang:.Πραγματικά χωρίς να τον ξέρω προσωπικά μέχρι χθες,δεν περίμενα ποτέ από τον μάριο να φερθεί έτσι και να μιλήσει τόσο άσχημα για το φόρουμ και τα άτομα που γράφουν την γνώμη τους για το μαγαζί του. Μάταια προσπάθησα να του αποδείξω ότι αυτά που λέει δεν έχουν καμία λογική και είναι ασυναρτησίες και τον προέτρεψα να φτιάξει λογαριασμό και να γράψει στο φόρουμ αυτά που μου είπε χθες για πάνω από μισή ώρα στο προσφορικό. Μου επανέλαβε αρκετές φορές πως δεν δέχεται ρεπορτάζ από κανέναν για το τι γίνεται στο κλαμπ του και πως αν ξαναγράψω περιγραφές για το τι έκανα στο κλαμπ δεν θα με αφήσει να ξαναμπώ :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::headbang::headbang::headbang::headbang:. Μετά από όλα αυτά φυσικά δεν είχε κανένα νόημα να συνεχίσω τον διάλογο μαζί του γιατί δεν έβγαζε πουθενά,απλά το κλείνω εδώ λέγοντας ένα ευχαριστώ στον μάριο για τις ωραίες στιγμές που πέρασα στο μαγαζί του,αλλά για μένα όπως και για αρκετά άτομα εδώ μέσα,το ρεπορτάζ όπως το λέει ο ίδιος,είναι πάνω απ'όλα,όπως και το φόρουμ είναι υπεράνω όλων και δεν δέχομαι υποδείξεις από κανέναν μαγαζάτορα για το τι θα γράψω εδώ μέσα. Δεν περιμένω να μου απαγορέψεις την είσοδο στο μαγαζί σου γιατί διαφωνείς με το φόρουμ,από μόνος μου σε απαξιώνω από εδώ και πέρα και παραθέτω την συμπεριφορά σου και τα λεγόμενά σου στα μέλη και τους επισκέπτες αυτού του σάιτ. Είχα μια άλλη γνώμη για σένα και δεν περίμενα ποτέ ότι θα μιλήσεις έτσι όχι για μένα τον ίδιο αλλά για ένα ολόκληρο φόρουμ όπου γράφουν και διαβάζουν για σένα. Με απογοήτευσες εντελώς και ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω τι κόλλημα έφαγες έτσι ξαφνικά. Τέλος πάντων εγώ εύχομαι σε όλα τα ζευγάρια που επιλέγουν το κλαμπ να περνούν δυνατές ερωτικές βραδιές και στον ιδιοκτήτη του κλαμπ να τονίζει σε όλα τα ζευγάρια από εδώ και στο εξής ότι δεν δέχεται κριτικές σαν τις δικές μου για το μαγαζί του στο φόρουμ.
Κωστακη επρεπε να κανεις τον Κινεζο. Εμεναμε ξερουν και οι πετρες στην μπουρδελοπιατσα αλλα κανεις δε φανταζεται οτι ειμαι κορυφαιος influencer στο μπου.
 

Επισκέπτης
Έτσι ακριβώς είναι τύπε,είναι η επόμενη κίνηση που περιμένω. Τι να κάνουμε είμαι ένας πιστός στρατιώτης του φόρουμ και δεν δέχομαι υποδείξεις από μαγαζάτορες τι θα γράφω εδώ μέσα.
το χειροτερο για αυτα τα μαγαζια ειναι να λες οτι πηγαινουν βρωμοβιζιτες.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
754
Κριτικές
131
Like
7.024
Πόντοι
17.576
Σου ειναι ευκολο , προς διευκολυνση ολων, να ανεβασεις το κειμενο της εν λογω κριτικης της 4/6/19 για το Νιρβανα εδω σε αυτο το θρεντ?
μένω έκπληκτος με αυτά που διάβασα... Αν και σε πολλά διαφωνώ μαζί σου Κώστα (και σε άλλα τόσα συμφωνώ που γράφεις σε άλλα νήματα ) θεωρώ πως είσαι από τους αξιόπιστους συναγωνιστές... Στο μαγαζί έχω κάνει και εγώ επισκέψεις (περισσότερο μπαλαντέρ 3 φορές μόνο με κοπέλα σαν ζευγάρι) δεν είχα ποτέ παράπονο... αντίθετα πέρασα πολύ καλά...το σίγουρο είναι ότι μερικοί μας έχουν ανάγκη μέχρι να καθιερωθούν και μετά πρέπει να παίζουμε εμείς το παιχνίδι με τους δικούς τους όρους...κρίμα ... Λοιπόν και εγώ απ' την μεριά μου αν και συνολικά έχω πάει 10 φορές όλες κι όλες στην επόμενη θα προτιμησω άλλο χώρο...
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
πητερ βαν νορδεν , ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙς!

στοχω πει 100 φορες!
 

nick789

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
26
Like
12
Πόντοι
0
Κωστακη μη μασας..εισαι απ τους πιο γνωστες του αντικειμενου..
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Αγόρια, κανείς σας δεν κατάλαβε τι έγινε και κυρίως ΓΙΑΤΙ έγινε!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Ευχαριστώ όλους τους μύστες για τα λόγια υποστήριξης που μου γράφουν  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2: :hi: :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom