Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

nick789

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
26
Like
12
Πόντοι
0
Προσφατη επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα...θετικες εντυπωσεις..ευγενικες και ωραιες σερβιτορες,αρκετα ζευγαρια..καλο παιχνιδι στο πισω δωματιο..αρκετα λεσβιακα και ωραιες φασεις..το μονο που ειναι λιγο εκνευριστικο κατα τη γνωμη μου οι τυποι που ρωτανε την ιδια ερωτηση καθε 10 λεπτα..αν σου λεει η κοπελα μου ευγενικα οτι δεν γουσταρει,γιατι να αλλαξει γνωμη μετα απο 10 λεπτα???οεο!!
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Προσφατη επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα...θετικες εντυπωσεις..ευγενικες και ωραιες σερβιτορες,αρκετα ζευγαρια..καλο παιχνιδι στο πισω δωματιο..αρκετα λεσβιακα και ωραιες φασεις..το μονο που ειναι λιγο εκνευριστικο κατα τη γνωμη μου οι τυποι που ρωτανε την ιδια ερωτηση καθε 10 λεπτα..αν σου λεει η κοπελα μου ευγενικα οτι δεν γουσταρει,γιατι να αλλαξει γνωμη μετα απο 10 λεπτα???οεο!!

Δεν βρήκες αγενέστατες σερβιτόρες?? και τον Μάριο με την φόρμα?? σου είπαν τιμή για τα ποτά που πήρες ή ακόμα το σκέφτονται? Εκπλήσσομαι….. Τι ο κωστακης27 μας είπε ψέματα? Ε δεν το πιστεύω……
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Δεν βρήκες αγενέστατες σερβιτόρες?? και τον Μάριο με την φόρμα?? σου είπαν τιμή για τα ποτά που πήρες ή ακόμα το σκέφτονται? Εκπλήσσομαι….. Τι ο κωστακης27 μας είπε ψέματα? Ε δεν το πιστεύω……

Έλα ρε χαπακωμένε,έγραψες επιτέλους ξανά στα θρεντ των σουινγκερ κλαμπ. Άντε για να μάθουμε κι εμείς οι υπόλοιποι τι παίζει πραγματικά εκεί.Για λέγε λοιπόν ρε τσιμεντόλιθε εσύ πότε πήγες και τι είδες???
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Έλα ρε χαπακωμένε,έγραψες επιτέλους ξανά στα θρεντ των σουινγκερ κλαμπ. Άντε για να μάθουμε κι εμείς οι υπόλοιποι τι παίζει πραγματικά εκεί.Για λέγε λοιπόν ρε τσιμεντόλιθε εσύ πότε πήγες και τι είδες???

Εσένα που σου έμειναν μόνο τα θρεντ μιας και πήρες τον πούλο και από εδώ.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Εσένα που σου έμειναν μόνο τα θρεντ μιας και πήρες τον πούλο και από εδώ.

Εσύ μαλακισμένη λούγκρα πάρε τον πούλο από τα θρεντ των σουινγκερ κλαμπ,άσχετους γκει δεν τους έχουμε καμία ανάγκη.
 

nick789

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
26
Like
12
Πόντοι
0
balander απ οσο ξερω δεν παιζει στο νιρβανα..αλλα αντι να βριζομαστε εδω δεν οργανωνουμε καμια παρτουζα καλυτερα?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
balander απ οσο ξερω δεν παιζει στο νιρβανα..αλλα αντι να βριζομαστε εδω δεν οργανωνουμε καμια παρτουζα καλυτερα?

Τύπε υπάρχει σχετικό θρεντ για παρτούζες,εδώ είναι θρεντ για σουινγκ κλαμπ και όποιος διαφωνεί θα τραμπουκίζεται.
 

nick789

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
26
Like
12
Πόντοι
0
καλα κωστακη χαλαρωσε μη μας δειρεις κιολας
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Τι παίζει από κόσμο τώρα με κορονοϊο, ξέρουμε; Πήγε κάνεις χθες, προχθές;
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21

Πιστεύω φίλε θα έχει κάνει ζημιά σε όλα τα μαγαζιά γενικά, δεν αναφέρομαι μόνο σε nirvana... μακάρι να κάνω λάθος και να βρεθεί κάποιος που πήγε και να μας πει ότι είχε κίνηση.
 

chris moraitis

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
261
Πόντοι
1
Η ζημιά είναι στο κεφάλι του Έλληνα που περιμένει πότε θα πεθάνει σπίτι του!! Ότι ζημιά προκλήθηκε στον χώρο της βιζιτας το ίδιο κ πολύ λιγότερο βέβαια στον χώρο των swinger club.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Τύποι μην ασχολείστε με αυτό το μαγαζί,άλλωστε και ο ιδιοκτήτης του δεν θέλει να γράφουν οι πελάτες στο φόρουμ τι γίνεται εκεί μέσα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:.Αφήστε τον στην μιζέρια του,λογικά όπου να ναι θα πάει για φούντο με το μυαλό που κουβαλάει  :rockon: :rockon: :rockon:. Υπάρχουν και άλλα κλαμπ για σουίνγκερς, που σίγουρα αξίζουν περισσότερο  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Η ζημιά είναι στο κεφάλι του Έλληνα που περιμένει πότε θα πεθάνει σπίτι του!! Ότι ζημιά προκλήθηκε στον χώρο της βιζιτας το ίδιο κ πολύ λιγότερο βέβαια στον χώρο των swinger club.

Σωστός.. γι αυτό είπα μακάρι να κάνω λάθος. Αν ο ελληνας είχε άλλα πράγματα στο κεφάλι του, θα ζούσαμε σε μια πολύ διαφορετική χώρα.
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Τύποι μην ασχολείστε με αυτό το μαγαζί,άλλωστε και ο ιδιοκτήτης του δεν θέλει να γράφουν οι πελάτες στο φόρουμ τι γίνεται εκεί μέσα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:.Αφήστε τον στην μιζέρια του,λογικά όπου να ναι θα πάει για φούντο με το μυαλό που κουβαλάει  :rockon: :rockon: :rockon:. Υπάρχουν και άλλα κλαμπ για σουίνγκερς, που σίγουρα αξίζουν περισσότερο  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

Τύπε μου, εγώ δεν έχω κάτι με το συγκεκριμένο μαγαζί ούτε με κάποιο άλλο. Φούντο σε κανένα δεν θα ήθελα να δω, ίσα ίσα που το ιδανικό θα ήταν να γεμίζουν και να ανοίγουν κι άλλα για να περνάμε καλά.

Με όλο τον σεβασμό προς εσένα, δεν έχω σκοπό να διαφωνήσουμε απλά λεω τη γνώμη μου.
 

nick789

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
26
Like
12
Πόντοι
0
Παιδες ξερουμε αν το ιδρυμα ειναι ανοιχτο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom