Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
μάγκες μια ερώτηση: αν ο άλλος έχει μαζί βίζιτα, τότε η βίζιτα ζητάει λεφτά για να γίνει η παρτούζα; δεν μας έχει τύχει
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Πιθανόν να ζητάει τα έξοδα όμως είναι του άλλου
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Μοναδική αλλαγή η barwoman η οποία είναι καινούργια κι εντελώς άσχετη με την δουλειά,ίσως είναι απλά μια φίλη/γκόμενα του μάριου,πάντως σίγουρα δεν έχει ξανακάνει αυτήν την δουλειά JerkingJerkingHeadbangHeadbang.Πήραμε ένα breezer και μια radler τα οποία ακόμα περιμένουμε να μάθουμε πόσο ακριβώς κοστίζουν για η ξανθιά μπαργουμαν το σκεφτόταν κανα τέταρτο μέχρι να αποφασίσει πόσο τελικά έχουν και μάλλον μας είπε μια τιμή στην τύχη JerkingJerking.Τέλος πάντων από εμένα μαύρο εντελώς σε αυτήν πατσαβούρα η οποία απλά ξενερώνει τα ζευγάρια.

Μεγάλο μείον η ξανθιά μπαργούμαν που δεν ξέρει που πάνε τα 4 JerkingJerkingHeadbangHeadbang.

Ο μάριος κλασσικά στον κόσμο του απλά ανεβοκατεβαίνει και ανοίγει την πόρτα τις Πέμπτες και τις Κυριακές.

Αυτή είναι η κριτική με την οποία αποφάσισε να ασχοληθεί ξαφνικά ο μάριος

Βλέπεις στην πραγματική ζωή έτσι είναι.
Όταν θίγεις κάποιον σου ρίχνει και αυτός ένα άκυρο και παίρνεις το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία.

Για εμένα μάγκας μεγάλος ο Μάριος και εάν αρχίσει να ρίχνει άκυρο σε μερικούς μερικούς ίσως θα επανέλθουν κάποια ζευγάρια.

Όλα τα υπόλοιπα περί καθοδήγησης για το τι θα γράφεις είναι απλά σάλτσες δικές σου για να δείξεις ότι προσβάλλει τάχα μου το φορουμ και να δημιουργήσεις εντυπώσεις όπως συνήθως κάνεις.

Και μην ξεχνάς να πηγαίνεις Πέμπτη που το ποτό έχει 4 ευρώ!!! προσφορά.
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Κωστακη επρεπε να κανεις τον Κινεζο. Εμεναμε ξερουν και οι πετρες στην μπουρδελοπιατσα αλλα κανεις δε φανταζεται οτι ειμαι κορυφαιος influencer στο μπου.

θα συμφωνήσω απόλυτα πώς κάποιες φορές είναι πολύ καλό να μην γνωρίζουν εάν ασχολείσαι με το site ή όχι. Και όχι μόνο αυτό το φόρουμ παιδιά αλλά γενικά. Μην ξεχνάτε πώς ο διάολος έχει πολλά ποδάρια.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
θα συμφωνήσω απόλυτα πώς κάποιες φορές είναι πολύ καλό να μην γνωρίζουν εάν ασχολείσαι με το site ή όχι. Και όχι μόνο αυτό το φόρουμ παιδιά αλλά γενικά. Μην ξεχνάτε πώς ο διάολος έχει πολλά ποδάρια.

Εγώ αγαπητέ θα διαφωνήσω διότι εάν θέλεις να είσαι μάγκας και όχι κότα θα πρέπει να έχεις και το θάρρος να υποστείς τις συνέπειες. Η εποχή της κουκούλας και του ρουφιάνου έχει τελειώσει προ πολλού.
Είναι ωραίο να μπορείς να εκφέρεις την γνώμη σου αλλά μέσα στα πλαίσια και τους κανόνες μιας εξελιγμένης κοινωνίας
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.784
Πόντοι
6.515
Έτσι ακριβώς είναι τύπε,είναι η επόμενη κίνηση που περιμένω. Τι να κάνουμε είμαι ένας πιστός στρατιώτης του φόρουμ και δεν δέχομαι υποδείξεις από μαγαζάτορες τι θα γράφω εδώ μέσα.

ποιος είναι ο τυπος μαριος να την λεει στον κωστακη που τον διαβαζουν 100.000 μελη?  :undecided: :undecided: :undecided:
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
ποιος είναι ο τυπος μαριος να την λεει στον κωστακη που τον διαβαζουν 100.000 μελη?  :undecided: :undecided: :undecided:

:2funny: :2funny: :2funny:

και το γλύψιμο που ρίχνει στο τέλος τι σου λέει?

λέγοντας ένα ευχαριστώ στον μάριο για τις ωραίες στιγμές που πέρασα στο μαγαζί του.....

και συνεχίζει

Τέλος πάντων εγώ εύχομαι σε όλα τα ζευγάρια που επιλέγουν το κλαμπ να περνούν δυνατές ερωτικές βραδιές
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Το ξέρεις ότι διαφωνώ με πολλά από όσα γράφεις αλλά ότι θα δέχεσαι και χαρτάκι για το τι θα γράφεις, εντάξει ούτε κατά διάνοια....
Δε μου λες, η κοκκινομάλλα μιλφάρα είναι η ίδια που συνόδευε και ο Thomas, η τύπισσα που το είχε τεράστια ανάγκη; (Αλήθεια που χάθηκε αυτή η ψυχή; Μετά τη συνέντευξη που έδωσε τον έφαγε το μαύρο σκοτάδι)
καμία σχέση η κοκκινομάλλα. τον Κωστακη27 και τον γνωρίζω και την κοπέλα του και τα έχουμε πει και στα του αγωνα .
δεν χαθηκα stokadoura απλα λογο δουλείας και διακοπές και λίγο οι έρωτες με μια κοπέλα κολησα λιγο .
Ηδη εχω επανέλθει στον χώρο και θα σας ενημερώνω για τα σκηνικά .
οσο για την συνέντευξη που εδωσα δεν εχω καθολου τυψεις και δεν εχω να απολογηθω σε κανεναν .
Με εψαξαν να με βρουν από το VICE και δεν θα αφηνα ετσι κατι τετοιο που διαβαζοντας το θα εκανε και άλλο κοσμο να ασχοληθεί με το swinging .
"τιποτα δεν εχει αλλαξει ,τιποτα δεν είναι όπως παλια "
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Εγώ φίλε Θωμά σου έγραψα ένα σχόλιο, ευτυχώς που υπάρχουν και άτομα σαν εσένα που λατρεύουν τον χώρο και βγάζουν λατρεία προς τον έξω κόσμο και μιλούν με τόση πορφυρια για τα γούστα που υπάρχουν αλλά δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι την δυνατότητα να τα κάνουν
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Βλέπεις στην πραγματική ζωή έτσι είναι.
Όταν θίγεις κάποιον σου ρίχνει και αυτός ένα άκυρο και παίρνεις το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία.

Για εμένα μάγκας μεγάλος ο Μάριος και εάν αρχίσει να ρίχνει άκυρο σε μερικούς μερικούς ίσως θα επανέλθουν κάποια ζευγάρια.

Όλα τα υπόλοιπα περί καθοδήγησης για το τι θα γράφεις είναι απλά σάλτσες δικές σου για να δείξεις ότι προσβάλλει τάχα μου το φορουμ και να δημιουργήσεις εντυπώσεις όπως συνήθως κάνεις.

Και μην ξεχνάς να πηγαίνεις Πέμπτη που το ποτό έχει 4 ευρώ!!! προσφορά.

Από πότε έγινες σουίνγκερ ρε καθυστερημένε??? Κολλητός βλέπω ο μάριος,τι έγινε πίνετε μαζί κρασί τις Πέμπτες και χαζεύετε την άχρηστη ξανθιά μπαργούμαν??? Άντε τράβα στο ίδρυμα και πάρε γρήγορα τα χάπια σου τρόμπα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
καμία σχέση η κοκκινομάλλα. τον Κωστακη27 και τον γνωρίζω και την κοπέλα του και τα έχουμε πει και στα του αγωνα .
δεν χαθηκα stokadoura απλα λογο δουλείας και διακοπές και λίγο οι έρωτες με μια κοπέλα κολησα λιγο .
Ηδη εχω επανέλθει στον χώρο και θα σας ενημερώνω για τα σκηνικά .
οσο για την συνέντευξη που εδωσα δεν εχω καθολου τυψεις και δεν εχω να απολογηθω σε κανεναν .
Με εψαξαν να με βρουν από το VICE και δεν θα αφηνα ετσι κατι τετοιο που διαβαζοντας το θα εκανε και άλλο κοσμο να ασχοληθεί με το swinging .
"τιποτα δεν εχει αλλαξει ,τιποτα δεν είναι όπως παλια "
Kοίτα, τόσο καλό δεν έκανε αφού έλεγες πως δεν παίζεις με τη μόνιμη σύντροφό σου, η οποία δεν τρελαίνεται για το σπορ, αλλά με την παράνομη σχέση σου. Και είχε βγει και μία φήμη πως ο Θέμης δεν ενθουσιάστηκε με τη συνέντευξη και κάποιες αναφορές στο μαγαζί του. Και όχι μόνον αυτός. Και στην rc φρίκαραν και έγινε μεγάλο πανηγύρι για πάρτη σου.
Τύψεις γιατί να νιώθεις; Και γιατί να απολογηθείς; Σιγά! Το κομμάτι σου έκανες. Απλά πρέπει να καταλαβαίνεις τι μπορείς να πεις δημόσια και τι όχι. Δεν είσαι πεντάχρονος.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Από πότε έγινες σουίνγκερ ρε καθυστερημένε??? Κολλητός βλέπω ο μάριος,τι έγινε πίνετε μαζί κρασί τις Πέμπτες και χαζεύετε την άχρηστη ξανθιά μπαργούμαν??? Άντε τράβα στο ίδρυμα και πάρε γρήγορα τα χάπια σου τρόμπα.

Πρώτον σε ένα άνθρωπο ο οποίος εργάζεται θα πρέπει να αναφέρεσαι με πιο ήπιους χαρακτηρισμούς και σεβασμό για να μην σου πω ότι δεν θα έπρεπε να την αναφέρεις καν αλλά τέτοιος μαλάκας που είσαι τι μπορεί να περιμένει κανείς.

Δεύτερον δεν είμαι κολλητός ούτε φερέφωνο κανενός απλά όταν του ρίχνεις λάσπη τόσο καιρό καλά έκανε και σου έριξε και αυτός άκυρο. Μάγκας!!!

Τρίτον εάν είμαι swinger ή όχι κωλόβλαχε δεν θα σου δώσω αναφορά… ουστ από δω που έμαθες και το swinging.

Τέταρτον  όλο τα ίδια και τα ίδια λες. Το ίδρυμα, τα χάπια …. Εντάξει το κατάλαβα ότι δεν έχεις κάτι άλλο να πεις βλακέντιε. Το λεξιλόγιο σου είναι τόσο φτωχό όσο και το κεφάλι σου.

Η ερώτηση μου όμως έμεινε αναπάντητη με την Νικολέτα σε διεγείραν τα μούσια του? Κρος που βρήκες και εσύ να παίξεις όταν υπάρχουν ένα σωρό καλύτερα

Γράψε τώρα και ως καλλικάντζαρος
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Kοίτα, τόσο καλό δεν έκανε αφού έλεγες πως δεν παίζεις με τη μόνιμη σύντροφό σου, η οποία δεν τρελαίνεται για το σπορ, αλλά με την παράνομη σχέση σου. Και είχε βγει και μία φήμη πως ο Θέμης δεν ενθουσιάστηκε με τη συνέντευξη και κάποιες αναφορές στο μαγαζί του. Και όχι μόνον αυτός. Και στην rc φρίκαραν και έγινε μεγάλο πανηγύρι για πάρτη σου.
Τύψεις γιατί να νιώθεις; Και γιατί να απολογηθείς; Σιγά! Το κομμάτι σου έκανες. Απλά πρέπει να καταλαβαίνεις τι μπορείς να πεις δημόσια και τι όχι. Δεν είσαι πεντάχρονος.

Σωστά!! το swinging αφορά κατά βάση παντρεμένα ζευγάρια ή ζευγάρια σε σοβαρή πολύχρονη σχέση και όχι τον κάθε πικραμένο που απλά βρίσκει κάποια βίζιτα ή μη μόνο και μόνο για να πηγαίνει σε αυτού του είδους τα μαγαζιά να πηδήξει καμιά γυναίκα με ένα ποτό των 7 ευρώ.

Έχουν μπερδευτεί με το polyamory. Τώρα σε ότι αφορά την ηλικία του μάλλον πεντάχρονος είναι...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Πρώτον σε ένα άνθρωπο ο οποίος εργάζεται θα πρέπει να αναφέρεσαι με πιο ήπιους χαρακτηρισμούς και σεβασμό για να μην σου πω ότι δεν θα έπρεπε να την αναφέρεις καν αλλά τέτοιος μαλάκας που είσαι τι μπορεί να περιμένει κανείς.

Δεύτερον δεν είμαι κολλητός ούτε φερέφωνο κανενός απλά όταν του ρίχνεις λάσπη τόσο καιρό καλά έκανε και σου έριξε και αυτός άκυρο. Μάγκας!!!

Τρίτον εάν είμαι swinger ή όχι κωλόβλαχε δεν θα σου δώσω αναφορά… ουστ από δω που έμαθες και το swinging.

Τέταρτον  όλο τα ίδια και τα ίδια λες. Το ίδρυμα, τα χάπια …. Εντάξει το κατάλαβα ότι δεν έχεις κάτι άλλο να πεις βλακέντιε. Το λεξιλόγιο σου είναι τόσο φτωχό όσο και το κεφάλι σου.

Η ερώτηση μου όμως έμεινε αναπάντητη με την Νικολέτα σε διεγείραν τα μούσια του? Κρος που βρήκες και εσύ να παίξεις όταν υπάρχουν ένα σωρό καλύτερα

Γράψε τώρα και ως καλλικάντζαρος

Ρε άντε αυτοκτόνησε παλιομαλάκα,αποτυχημένε καραγκιόζη που θα μας κάνεις και υποδείξεις περι σουίγκινγκ. Πάρε όλο το κουτί με τα χάπια και ψόφα,εδω μέσα θα σ'έχουμε κάθε μέρα στην καρπαζιά καθυστερημένε.Άντε κλάψε τώρα στην αγκαλιά κανενός τραβεστί που σε γλεντάνε καλά και πες τι σου κάνουμε εδώ μέσα κρυφόπουστρα. Ετοιμάσου τώρα να σε ξεφτιλίσουν και οι μύστες καλικάτζαρος και θωμας11565656 για τις μαλακίες που γράφεις,στήσε την κωλάρα σου κι έλα με την όπισθεν τρόμπα.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Ρε άντε αυτοκτόνησε παλιομαλάκα,αποτυχημένε καραγκιόζη που θα μας κάνεις και υποδείξεις περι σουίγκινγκ. Πάρε όλο το κουτί με τα χάπια και ψόφα,εδω μέσα θα σ'έχουμε κάθε μέρα στην καρπαζιά καθυστερημένε.Άντε κλάψε τώρα στην αγκαλιά κανενός τραβεστί που σε γλεντάνε καλά και πες τι σου κάνουμε εδώ μέσα κρυφόπουστρα. Ετοιμάσου τώρα να σε ξεφτιλίσουν και οι μύστες καλικάτζαρος και θωμας11565656 για τις μαλακίες που γράφεις,στήσε την κωλάρα σου κι έλα με την όπισθεν τρόμπα.

Μαγκιά κλανιά και ο κώλος φινιστρίνι Κωστάκη. Βάλε την κοκκινομάλλα σου να βγει στην γύρα να σου βρει κανα κροσάκι....
 

Zadorno

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
12
Like
24
Πόντοι
0
Είμαι 38, παντρεμένος & str8. Ψάχνω συνάντηση σε εχεμυθο χωρο (πχ adult theater) να χύσουμε εσώρουχα και φωτο των γυναικών μας. Ψάχνω μόνο επι τουτου οποτε επικοινωνήστε με άνεση. Skype zadorino101@mail.com
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Είμαι 38, παντρεμένος & str8. Ψάχνω συνάντηση σε εχεμυθο χωρο (πχ adult theater) να χύσουμε εσώρουχα και φωτο των γυναικών μας. Ψάχνω μόνο επι τουτου οποτε επικοινωνήστε με άνεση. Skype zadorino101@mail.com

Η κάμερα που έχεις είναι hd? για να έχουμε και καλή ανάλυση...  :2funny: :2funny: στην μαλακία που θα παίξουμε :bigdick:
 

nkir

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Υπάρχει κανείς να με πάρει για μπαλαντέρ
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Γιατί αν τις γ@μήσουμε & τις χύσουμε κανονικά υπάρχει πρόβλημα; Οι φωτογραφίες δεν είναι swinging, περιορίζεται στα πλαίσια του φετιχισμού
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom