Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lakiskiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
426
Πόντοι
301
ετσι ακριβως....χαχα
ολοι σιγα σιγα κ μετα στο full....χαχα
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Σε τσοντάδικο  ζευγάρι λέει να πάει ή θα πλακώσουν μόνο τριχωτοί γκέη;
 

lakiskiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
426
Πόντοι
301
καλη εβδομαδα να εχουμε!
το σαββατο ειχε παρτυ μασκε...οποτε καταλαβενετε τι εγινε! πιτα το μαγαζι, πιτα κ τα δωματια. ηταν εκπληκτικα!
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Ρε παιδιά , δώστε τα φώτα σας ... θέλω να μυήσω την γυναικα για αρχή στο same room sex και βλέπουμε για ανταλλαγές κτλ .... αλλά είναι του ακριβώς αντίθετου τύπου ... ούτε να ακούσει καν . Τελικά που είναι πιο ήρεμα να την πάω , να μπει λίγο στο πνεύμα χωρίς να την φοβίσω .. ήρεμα , χαλαρά μπας και καταφέρω κάτι ; .... Όποιος συναγωνιστής έχει άποψη καλοδεχούμενη αλλά όχι για χαβαλέ... στα σοβαρά μιλάμε .....
το πιο χαλαρο ειναι το c4c στον πειραια!
 

niksam

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Like
36
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε μου.. θα το κοιτάξω .....
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Αρκετό παιχνίδι και χθες στο Nirvana. Αν κάποιος ήταν εκεί και γνωρίζει πληροφορίες για το πως μπορούμε να βρούμε την ψηλή μουναρα με το άσπρο string που πιπωνε 2-3 άτομα μαζί, να έρθει pm.
 

lakiskiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
426
Πόντοι
301
Αρκετό παιχνίδι και χθες στο Nirvana. Αν κάποιος ήταν εκεί και γνωρίζει πληροφορίες για το πως μπορούμε να βρούμε την ψηλή μουναρα με το άσπρο string που πιπωνε 2-3 άτομα μαζί, να έρθει pm.

καλημερα! την φαση την χασαμε! αλλα?? που καθοταν εξω? σε πιο σημειο του μπαρ?
 

lion33

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
ηλικιες πανω των 30 στο μαγαζι?
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
612
Like
737
Πόντοι
86
λεμε να παμε σημερα το βραδυ με την δικια μου, θα εχει κοσμο Κυριακατικα ?  απο την εμπειρια του καποιοs αν ξερει να με βοηθησει
 

Lufc

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
74
Like
31
Πόντοι
0
λέμε με τη συζυγο αποψε να παμε.για παιχνιδι με άλλο ζευγαρι και αν κατσει,η δικιά μου ειναι προθυμη για παρτούζα...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
λέμε με τη συζυγο αποψε να παμε.για παιχνιδι με άλλο ζευγαρι και αν κατσει,η δικιά μου ειναι προθυμη για παρτούζα...

Τύπε πιστεύω να περάσατε καλά,σίγουρα θα το έχετε τεράστια ανάγκη. Οι Κυριακές έχουν καταντήσει γενικά μέρες για πρωτάρηδες και στανταρ θαμώνες,αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
 

Lufc

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
74
Like
31
Πόντοι
0
Τύπε πιστεύω να περάσατε καλά,σίγουρα θα το έχετε τεράστια ανάγκη. Οι Κυριακές έχουν καταντήσει γενικά μέρες για πρωτάρηδες και στανταρ θαμώνες,αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
να είσαι καλά παγουρα,αλλά τελικά δεν πήγαμε εκεί,άλλαξε το σενάριο,ήπιε η σύζυγος και έγινε αλλού το γλέντι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Τύπε πάντως κάντε μια επίσκεψη και από νιρβάνα,ίσως να το έχει τεράστια ανάγκη και η δικιά σου  :think: :think: :happy: :happy: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Lufc

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
74
Like
31
Πόντοι
0
Τύπε πάντως κάντε μια επίσκεψη και από νιρβάνα,ίσως να το έχει τεράστια ανάγκη και η δικιά σου  :think: :think: :happy: :happy: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
ρε συ παγουρα,αποψε σε ριχνουν β εθνικη και το μυαλο σου ειναι στο νιρβανα,δεν παιζεσαι!!!!!!!μια παρτουζα την εχει κατα νου η δικια μου,εχω τους προβληματισμους μου για το τι παιζει στο νιρβανα,επειδη ειναι ελλαδισταν!αν μπορεις σε πμ,δωσε περισσοτερες πληροφοριες...!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
ρε συ παγουρα,αποψε σε ριχνουν β εθνικη και το μυαλο σου ειναι στο νιρβανα,δεν παιζεσαι!!!!!!!μια παρτουζα την εχει κατα νου η δικια μου,εχω τους προβληματισμους μου για το τι παιζει στο νιρβανα,επειδη ειναι ελλαδισταν!αν μπορεις σε πμ,δωσε περισσοτερες πληροφοριες...!

Τύπε τι ακριβώς σε προβληματίζει στο νιρβάνα,ο κόσμος,ο χώρος,η μουσική,τα ποτά???Η δικιά σου γουστάρει να παίξει λεσβιακό,θα κάνει κανα στοματικό σε άλλον άντρα,θα κάτσει να γαμηθεί με άλλον άντρα,θα την ξεσκίσει όλο το κλαμπ???
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Τύπε πάντως κάντε μια επίσκεψη και από νιρβάνα,ίσως να το έχει τεράστια ανάγκη και η δικιά σου  :think: :think: :happy: :happy: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

μυστη kostakis θα επρεπε να ησουν πιλοτος σε lufthansa klm airfrance
εχουν τις πιο ρομαντικες πουραντζες για αερσυνοδους
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
μυστη kostakis θα επρεπε να ησουν πιλοτος σε lufthansa klm airfrance
εχουν τις πιο ρομαντικες πουραντζες για αερσυνοδους

Τύπε γουστάρουν νιρβάνα αυτές οι πουράτζες αεροσυνοδοί???
 

Lufc

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
74
Like
31
Πόντοι
0
Τύπε τι ακριβώς σε προβληματίζει στο νιρβάνα,ο κόσμος,ο χώρος,η μουσική,τα ποτά???Η δικιά σου γουστάρει να παίξει λεσβιακό,θα κάνει κανα στοματικό σε άλλον άντρα,θα κάτσει να γαμηθεί με άλλον άντρα,θα την ξεσκίσει όλο το κλαμπ???
kostakis,γουστάρω τις παρτούζες με τη γυναίκα μου,όπως θέλω εγώ και χωρίς καφριλικια...ότι κατάλαβες κατάλαβες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom