Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
1. Ειμαστε πισω παντως ...
παρα πολυ...
Οπως όλα τα πραγματα στην Ελλάδα ετσι και το swinging παει με ρυθμους χελωνας.

2. Το μαγαζι παντως θα το τιμησω καποια στιγμη...

βάσει του 1, έπρεπε να έχεις πάει ήδη από καιρό ρε φίλε, και να μας πεις και απόψεις

υ.γ. Σ αυτά τα μαγαζιά παίζουν και ψευτοζευγάρια; δηλαδή αγόρι-κορίτσι φίλοι που παν για να βρουν πήδο;
 

korjohn

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Στάνταρ θα παίζει γιατί δεν μπορεί να τσεκαριστεί αν όντως είναι ζευγάρι και σίγουρα θα πηγαίνουν και "φίλοι" είτε για χαβαλε είτε για πήδο όπως λες...
 

MARAYO

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μολις επαθα για το εν λογω μαγαζι ειπα να το επισκεφτω να δω τι γινεται στην Ελλαδα αφου μια μικρη εμπειρια απο εξωτερικο την εχω.
Για Ελλαδα που ειμαστε καπως οπισθοδρομικοι σε αυτο τον τομεα ειναι πολυ καλο.
Η επισκεψη εγινε στις 7/06/13  στις 0200 μαζι με μια πρωην μου που ειναι και λιγο ντροπαλη, (φυσικα δεν της ειπα τιποτα για το μπαρ ).Πνικτικη ατμοσφαιρα απο τσιγαρα και ποσο μαλλον για μενα που δεν καπνιζω, τα ποτα καθαρα , οι υπαλληλοι ευγενικοτατοι και ειχε περιπου καμια 50 αρια ατομα μεσα.Κανανε μπαμ απο ντυσιμο για το γιατι εχουν ερθει , ο χωρος ειναι ωραιος αν και υπογειο και φυσικα μπαινεις μεσα μονο αν συνοδευεσαι η εισαι μονη σου γυναικα , πακουρια αντρες φυσικα απαγορευονται.Η δικια μου προσπαθουσε να καταλαβει τι μπαρ ειναι που ομως της αρεσε και με ωραια μουσικη μεχρι που της την επεσε μια γκομενα απο ενα ζευγαρι που την ελεγε καυλα μου την χουφτωνε και ειχε αλλαξει δεκα χρωματα και μαζευοταν μεχρι που ηαλλη καταλαβε την χυλοπιτα.Φυσικα μετα αναγκαστηκα και της ειπα τι μαγαζι ειναι χωρις να της πω για το πριβε πανω οροφο.Οταν η γκαρσονα ηρθε και ρωτησε αν θα παμε στο πριβε και ειπα για να προλαβω γρηγορα ναι και τα ξανακουσα . Μετα απο λιγο ανεβηκαμε πανω με πριβε καρτουλα για να μπουμε και μπορω να πω ειχε καμια 40 ατομα . Το μερος εχειντουλαπακια για τα προσωπικα αντικειμενα οπως και στο εξωτερικο και αρχισαμε να κυκλοφορουμε μεσα στο σπιτι να δουμε τι γινεται.Με το που μπαινεις πας αριστερα σε ενα διαδρομο και εχει ενε δωματιο στα δεξια που 2 ζευγαρια κανανε σεξ πανω στο κρεββατι μεταξυ τους και στο τελος του διαδρομου εχει μια αιθουσα με καναπεδες γυρω γυρω και καρεκλες στο κεντρο που παιζει τσοντα . Στους καναπεδες πιπονοντουσαν  :pipa2:τα ζευγαρια και μετα πηδιονουσαν :knockinb: , αλλα το καλυτερο ηταν οτι υπηρχε αλλος ενα χω ρος με καναπεδες που καθοσουν εβλεπες μπροστα σου στα στρωματα ζευγαρια να το κανουν και διπλα μας τα ζευγαρια να χουφτωνουν οι γκομενες εμενα και οι αντρες την κοπελια που ειχα μαζι μου.Μου τον  :bigdick: :hammer: επαιζαν εγω εβαζα κανονικα δακτυλο αλλα μολις εβλεπαν οτι η κοπελα η δικια μου μαζευοταν σταματαγανε  :hammer:.Ειναι σιγουρο οτι θα ξαναπαω με πιο απελευθερωμενη κοπελα γιατι πραγματικα ειναι πολυ ωραια και ασυνηθιστο για Ελλαδα.Ξεχασα να σας πω εχει και ενα αλλο διαδρομο με καπως πιο πριβε για σεξ :fart-in-bed:
 

korjohn

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Μολις επαθα για το εν λογω μαγαζι ειπα να το επισκεφτω να δω τι γινεται στην Ελλαδα αφου μια μικρη εμπειρια απο εξωτερικο την εχω.
Για Ελλαδα που ειμαστε καπως οπισθοδρομικοι σε αυτο τον τομεα ειναι πολυ καλο.
Η επισκεψη εγινε στις 7/06/13  στις 0200 μαζι με μια πρωην μου που ειναι και λιγο ντροπαλη, (φυσικα δεν της ειπα τιποτα για το μπαρ ).Πνικτικη ατμοσφαιρα απο τσιγαρα και ποσο μαλλον για μενα που δεν καπνιζω, τα ποτα καθαρα , οι υπαλληλοι ευγενικοτατοι και ειχε περιπου καμια 50 αρια ατομα μεσα.Κανανε μπαμ απο ντυσιμο για το γιατι εχουν ερθει , ο χωρος ειναι ωραιος αν και υπογειο και φυσικα μπαινεις μεσα μονο αν συνοδευεσαι η εισαι μονη σου γυναικα , πακουρια αντρες φυσικα απαγορευονται.Η δικια μου προσπαθουσε να καταλαβει τι μπαρ ειναι που ομως της αρεσε και με ωραια μουσικη μεχρι που της την επεσε μια γκομενα απο ενα ζευγαρι που την ελεγε καυλα μου την χουφτωνε και ειχε αλλαξει δεκα χρωματα και μαζευοταν μεχρι που ηαλλη καταλαβε την χυλοπιτα.Φυσικα μετα αναγκαστηκα και της ειπα τι μαγαζι ειναι χωρις να της πω για το πριβε πανω οροφο.Οταν η γκαρσονα ηρθε και ρωτησε αν θα παμε στο πριβε και ειπα για να προλαβω γρηγορα ναι και τα ξανακουσα . Μετα απο λιγο ανεβηκαμε πανω με πριβε καρτουλα για να μπουμε και μπορω να πω ειχε καμια 40 ατομα . Το μερος εχειντουλαπακια για τα προσωπικα αντικειμενα οπως και στο εξωτερικο και αρχισαμε να κυκλοφορουμε μεσα στο σπιτι να δουμε τι γινεται.Με το που μπαινεις πας αριστερα σε ενα διαδρομο και εχει ενε δωματιο στα δεξια που 2 ζευγαρια κανανε σεξ πανω στο κρεββατι μεταξυ τους και στο τελος του διαδρομου εχει μια αιθουσα με καναπεδες γυρω γυρω και καρεκλες στο κεντρο που παιζει τσοντα . Στους καναπεδες πιπονοντουσαν  :pipa2:τα ζευγαρια και μετα πηδιονουσαν :knockinb: , αλλα το καλυτερο ηταν οτι υπηρχε αλλος ενα χω ρος με καναπεδες που καθοσουν εβλεπες μπροστα σου στα στρωματα ζευγαρια να το κανουν και διπλα μας τα ζευγαρια να χουφτωνουν οι γκομενες εμενα και οι αντρες την κοπελια που ειχα μαζι μου.Μου τον  :bigdick: :hammer: επαιζαν εγω εβαζα κανονικα δακτυλο αλλα μολις εβλεπαν οτι η κοπελα η δικια μου μαζευοταν σταματαγανε  :hammer:.Ειναι σιγουρο οτι θα ξαναπαω με πιο απελευθερωμενη κοπελα γιατι πραγματικα ειναι πολυ ωραια και ασυνηθιστο για Ελλαδα.Ξεχασα να σας πω εχει και ενα αλλο διαδρομο με καπως πιο πριβε για σεξ :fart-in-bed:

Φίλε μάλλον πρέπει να σε γουστάρει πολύ το γκομενάκι για να την πήγες εκεί στα μουλωχτά,να μην είπε τίποτα,να ανέβηκε πάνω και να άφησε να την μπαλαμουτιάσουν κιόλας...Σωστός ο παίκτης!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
1 φορα εχω παει και γινεται τρελο παρτι στον οροφο. Αυριο βραδυ θα ξαναπαω με ενα ξεκολακι που γνωρισα στο φειςμπουκ και χθες πηδηχθηκαμε στο 1ο ραντεβου ... αντε να δουμε καμια παρτουζα θα γινει αν ειναι διστακτικη σ'αυτο αλλα αυτη με εψησε να παμε αυριο στο μαγαζι
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.140
Πόντοι
456
1 φορα εχω παει και γινεται τρελο παρτι στον οροφο. Αυριο βραδυ θα ξαναπαω με ενα ξεκολακι που γνωρισα στο φειςμπουκ και χθες πηδηχθηκαμε στο 1ο ραντεβου ... αντε να δουμε καμια παρτουζα θα γινει αν ειναι διστακτικη σ'αυτο αλλα αυτη με εψησε να παμε αυριο στο μαγαζι

Αναμενουμε εντυπωσεις!!!
 

Aleka28

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,

Σκεφτόμαστε να πάμε 30 ή 31/8 με το αγόρι μου για πρώτη φορά. Με αυτά που διαβάζω από κριτικές, στο club είναι όλα πάνω κάτω normal. Για το bikini θέλω πληροφορίες όποιος μπορεί. Ανεβαίνεις πάνω καιξεκινάς; Ποια είναι η διαδικασία; Είναι υποχρεωτικό να είναι όλοι γυμνοί; Να κάνεις οπωσδήποτε κάτι με κάποιο άλλο ζευγάρι ή μπορείς απλά να πας για να δεις τι παίζει και να ασχοληθείς μόνο με το ταίρι σου;

Ευχαριστώ!!
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
to kalo einai ,an thes kanis kati ala den einai yporeotiko ............ an goustaris kanis kati an oxi mporis kai mono me to tairi sou
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
to kalo einai ,an thes kanis kati ala den einai yporeotiko ............ an goustaris kanis kati an oxi mporis kai mono me to tairi sou

Ελπίζω να καταλαβαίνεις καλά τα ελληνικά που γράφω εδώ.

Ομολογώ, πως αν κανονίζαμε να πάμε μαζί μια βόλτα προς τα εκεί, θα αισθανόμουν μια "ασφάλεια" με το να σε έχω δίπλα μου.

Που με άλλη γκόμενα, χωρίς τη δικιά σου εμπειρία δεν θα την αισθανόμουν.

Τι λες?
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
sorry ,pou den grafo kala ellenika .pantos prospatho :-* :-* :-* :-*
 

Aleka28

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,

Σκεφτόμαστε να πάμε 30 ή 31/8 με το αγόρι μου για πρώτη φορά. Με αυτά που διαβάζω από κριτικές, στο club είναι όλα πάνω κάτω normal. Για το bikini θέλω πληροφορίες όποιος μπορεί. Ανεβαίνεις πάνω και ξεκινάς; Ποια είναι η διαδικασία; Είναι υποχρεωτικό να είναι όλοι γυμνοί; Να κάνεις οπωσδήποτε κάτι με κάποιο άλλο ζευγάρι ή μπορείς απλά να πας για να δεις τι παίζει και να ασχοληθείς μόνο με το ταίρι σου;

Ευχαριστώ!!

Υπάρχει κανείς που έχει πάει, για πληροφορίες;;
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
ειναι ανοιχτο το καταστημα μαγκες???
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
καλησπερα... Εγω ειχα παει στο μαγαζι δυο φορες με την κοπελα μου... Μου αρεσε σαν μαγαζι και περασαμε αρκετα καλα μπορω να πω...Ενδιαφερον ειναι και καλη μουσικη γενικα παιζει...Εχει και λιγο χαβαλε...Και μετα  οταν ανεβαινεις επανω  αν θελεις περνας ευχαριστα ... Αναλογα τι σου αρεσει;;
 

gps49

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κανείς που έχει πάει, για πληροφορίες;;

Μην ανησυχείς. Ούτε πρέπει να είσαι γυμνή στον επάνω όροφο, ούτε σε αναγκάζει κανείς ή είσαι υποχρεωμένη να κανείς κάτι που δεν θέλεις.  Κάνεις ότι γουστάρεις εκεί και ο κόσμος ευγενικότατος. Αν είναι να σε πλησιάσουν πάντα ρωτάνε πριν μπούν στο παιχνίδι. Και αν κάποια στιγμή αλλάξεις γνώμη ή δεν γουστάρεις, απλά το λες και σταματάνε ….για να πάνε σε κανένα διπλανό ζευγάρι που είναι πιο δεκτικό :fuck2: Κανείς δεν μένει παραπονεμένος. :2on1:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Απ' όσο ξέρω είναι ανοιχτό. Θα πάω μάλλον αύριο με φίλη και θα ενημερώσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom