Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
ετσι και ετσι αναλογα τις μερες...
Αλλες φορες εχει πολυ καλο κοσμο αλλες φορες οχι και τοσο.
Παντως αν οντως γουσταρετε το swinging και ειστε παντρεμενο ζευγαρι σιγουρα θα βρειτε κατι να σας ταιριαζει.
Μην παρεξηγησετε το "παντρεμενο ζευγαρι" το γραφω γιατι οι περισσοτεροι εκει ειναι ζευγαρια παντρεμενα
και συνηθως ζητανε το ιδιο και απο οτυς αλλους για να προχωρησουνε.Λογω εχεμυθιας ισως...δεν ξερω...




Να γιατι ζητανε να εισαι παντρεμενος kotsako. Γιατι ο κλασικος ανατολιτοπαπαρας ελληνας θελει να κανει τον εξυπνο και να γαμησει μια αντε δυο φορες στο κλεφτο, ενω μπορει να τα βρει με τον εαυτο του και το ταιρι του και να περνα καλυτερα περισσοτερες φορες.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
καλά και εγώ αν πάω με καμια ξέκωλη γκόμενα θα πάω,η γυναίκα μου ούτε κατα διάνοια  :grin:
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Να γιατι ζητανε να εισαι παντρεμενος kotsako. Γιατι ο κλασικος ανατολιτοπαπαρας ελληνας θελει να κανει τον εξυπνο και να γαμησει μια αντε δυο φορες στο κλεφτο, ενω μπορει να τα βρει με τον εαυτο του και το ταιρι του και να περνα καλυτερα περισσοτερες φορες.

πάντως πιστεύω ότι οι πιο πολλοί παρόλο που λένε ότι είναι παντρεμένοι, δεν θα είναι με τις γκόμενες θα είναι και αυτοί...
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Πήγα χθες.
Στις 12:00 που πήγαμε υπήρχαν 4-6 άτομα μέσα.
Μέχρι τις 02:15 που φύγαμε, είχαν μαζευτεί καμιά 50ριά.
Ούτε κατά διάνοια το μαγαζί δε χωράει 300-400 άτομα όπως είπε ο kotsakos. Στα 100 (βία) δε θα πέφτει καρφίτσα. Γενικώς, είναι μικρός (και υπόγειος) χώρος. Εξαερισμός πολύ καλός.
Τρία ποτά = 24 ευρώ. Χωρίς απόδειξη βέβαια. Αυτό δε με χαλάει, απλά θα ήθελα να πάρω (την πρώτη φορά) μία, έστω και μικρότερη για να δω την επωνυμία πάνω στην απόδειξη. Ντράπηκα όμως να ζητήσω απόδειξη από το (συμπαθέστατο) κοριτσάκι που σερβίρει.
Κάποια στιγμή ήρθε το κοριτσάκι και έφερε μια κάρτα (τη βάζω εδώ από κάτω) πίσω από την οποία σημείωσε δυο ψευδώνυμα που μας ζήτησε να ορίσουμε.
Αν κατάλαβα καλά η κάρτα (που μας την άφησε συμπληρωμένη και με ημερομηνία πάνω της) θα χρησιμοποιηθεί για να ανέβουμε στο δωμάτιο (που παρέχεται δωρεάν) είτε παρέα με άλλους, είτε μόνοι μας.
Η κοπελιά είπε ότι τα δωμάτια ανοίγουν στις 01:30, και ότι για το "άνοιγμα" θα ειδοποιούσε ο DJ από τα μεγάφωνα.
Στις 01:45 (που παράγγειλα το δεύτερο ποτό και) τη ρώτησα "τι γίνεται με τα δωμάτια?" η απάντηση ήταν "Ανοίγουν 01:30 ΜΕ 02:00".
Μεχρι τις 02:15 που βαρεθήκαμε και φύγαμε δεν είχε γίνει κάτι τέτοιο.

Ο κόσμος (χαζεύαμε τους άλλους) ήταν από 25 ώς 60, με κυρίαρχες ηλικίες τα 40. Ένας καράφλας περί τα 55 κάρφωνε με επιμονή τα βυζιά της δικιάς μου (32) που είνει εξαιρετικά και είχε φροντίσει να τα "προβάλλει" κατάλληλα, αλλά δεν έκανε καμία κίνηση επαφής.

Είδα και ωραίο ζευγαράκι, τύπος περί τα 28-30 με Gilf 50+ που τον κοίταζε στα μάτια σα μεζεδάκι, και άλλα διάφορα γραφικά. Γενικώς πέφτει μπαλαμούτι μεταξύ ζευγαριών χωρίς ντροπές. Εμείς δεν είμαστε τέτοιοι τύποι, πάντως εγώ έχωνα τη μουσούδα μου στο ντεκολτέ της δικιάς μου κάθε φορά ποου ο 55 καρφωνότανε σε αυτά πάνω από 30".

Για τα κέρδη του μαγαζιού (επειδή το συζητήσαμε):
25 ζευγάρια x 30 ευρώ το καθένα, = 750 είσπραξη τη βραδιά.
12 βράδια ανοιχτά το μήνα = 9 χιλιάρικα το μήνα.
Οριακά βγαίνει νομίζω. Έχει παρκαδόρο, DJ, δυο σερβιτόρες, μπάρμαν (υποθέτω - δε φαινόταν), κάποιον πάνω στα δωμάτια (που μαζεύει τις κάρτες - είπε η σερβιτόρα), και σίγουρα υπάρχει (αφανής) καθαρίστρια, λογιστής κλπ. Είναι μεροκάματα αυτά.

Ο παρκαδόρος που τον ρώτησα τι ώρα κλείνει το μαγαζί μου είπε "Ότι ώρα φύγει ο τελευταίος πελάτης".

Συμπερασματικά δεν καταλάβαμε και πολλά πράματα από swinging.
Καταλήξαμε ότι θα ξαναπάμε άλλη μια φορά, αλλά αυτή πια θα είναι στις 03:00, φαίνεται πως το "νωρίς" δεν έχει νόημα.
Και δυο ώρες καθιστοί σε ένα καναπέ έστω πίνοντας, έστω χαζεύοντας, γίνεται λίγο κουραστικό.

Αυτά.
 

Συνημμένα

  • Bikini.jpg
    Bikini.jpg
    20,8 KB · Εμφανίσεις: 36

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ...  ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑ ΜΑΓΑΖΙ... ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ;  ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ; ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΑΙΖΕΙ...  ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ... ΑΞΙΖΕΙ; :)
 

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
186
Like
11
Πόντοι
1
Σήμερα κατά της 12 θα πάω με την δικια μου στο nirvana… σκεφτήκαμε να το ανακοινώσουμε εδω με σκοπό να το δει κάποιο νέο ζαγάρι και να συναντηθούμε εκεί αν υπάρχει λιπών κάποιο ζευγάρι σε ηλικία 18 μέχρι 23 που ψήνετε να πάει ας μας ενημερώσει ευχαριστούμε!!!!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Σήμερα κατά της 12 θα πάω με την δικια μου στο nirvana… σκεφτήκαμε να το ανακοινώσουμε εδω με σκοπό να το δει κάποιο νέο ζαγάρι και να συναντηθούμε εκεί αν υπάρχει λιπών κάποιο ζευγάρι σε ηλικία 18 μέχρι 23 που ψήνετε να πάει ας μας ενημερώσει ευχαριστούμε!!!!

Κώλο δίνει η δικιά σου;
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ο μπαρμαν ή ο πορτιερης του μαγαζιου να ειναι αραγε? :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Σήμερα κατά της 12 θα πάω με την δικια μου στο nirvana… σκεφτήκαμε να το ανακοινώσουμε εδω με σκοπό να το δει κάποιο νέο ζαγάρι και να συναντηθούμε εκεί αν υπάρχει λιπών κάποιο ζευγάρι σε ηλικία 18 μέχρι 23 που ψήνετε να πάει ας μας ενημερώσει ευχαριστούμε!!!!
εχω κατι ζαγαρια στο χωριο να στα φερω τυπε?
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Επειδη πολυς λογος γινεται για το τι βγαζει το μαγαζι και το εαν βγαζει και το τι παιζει γενικα... εγω θα σας πω τα εξης απλα πραγματα...

Το οτι βγαζει βγαζει, αυτο δεν χωραει αμφιβολια σε καμια περιπτωση κανεις δεν ανοιγει μια επιχειρηση για να βαζει λεφτα απο την τσεπη του, μπορει ομως να βγαζει λιγα ή μπορει να ειναι απλα ιδιοκτητο εξαλου και να νοικιαζει διαμερισματα απο επανω ποσο νομιζεται πως νοικιαζονται στην περιοχη αυτη που ειναι απο τις φτηνοτερες της αθηνας ετσι που εχουμε γινει?

Μην ξεχνατε λοιπον οτι το μεγαλυτερο εξοδο μιας επιχειρησης ειναι το ενοικιο απο εκει και περα τα υπολοιπα ειναι σχετικα με την δουλεια! Μπορει ο ανθρωπος επισης να το εχει hobby και να αποδεχεται πως τωρα θα βγαζει λιγα αλλα στο μελλον θα παει καλυτερα και θα εξαργηρωσει την επενδυση (αμην και ποτε)

Επισης ναι υπαρχουν οι πελατες που θα πανε θα παρουν 2 ποτα θα ριξουν ενα γαμισακι και θα φυγουν, υπαρχουν ομως και παρεες καθε ειδους που προς χαριν επιδειξης και μονο θα ανοιξουν σαμπανιες! οποτε αμα βγαλετε ενα μεσο ορο το καθε ατομο ενα εικοσαρικο το αφηνει! Και εγω πηγα ειπιαμε δυο ποτακια κουβεντιασαμε επεσαν και 2 τσιμπουκακια και φυγαμε.... απο εμας δεν εβγαλε το μαγαζι αλλα η παρεα που ηταν διπλα μας ειχε ανοιξει 2 μπουκαλια!!

Δεν υπαρχουν ουτε βιντεο ουτε κοκες ουτε λιονταρια απλη λογικη χρειαζεται, πηγαινεται λοιπον σε ενα μαγαζι περαστε καλα και μην ασχολειστε με τα υπολοιπα ή οταν ασχοληθειται καντε το διεξοδικα!
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ... ΠΗΓΑ ΔΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ... ΩΡΑΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ... ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΚΟΣΜΟ..  ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ 2 ΟΡΟΦΟ...  ΑΡΓΑ.. ΕΚΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΟ... ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ... ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ  ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΤΙ....!!! ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ..
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ... ΠΗΓΑ ΔΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ... ΩΡΑΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ... ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΚΟΣΜΟ..  ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ 2 ΟΡΟΦΟ...  ΑΡΓΑ.. ΕΚΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΟ... ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ... ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ  ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΤΙ....!!! ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ..

δεν νομιζω πως επιτρεπεται σε μονους αντρες η εισοδος
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
ΓΕΙΑ ΣΑΣ... ΝΟΜΙΖΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΣΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ... ΚΑΤΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ...
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
ΓΕΙΑ ΣΑΣ... ΝΟΜΙΖΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΣΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ... ΚΑΤΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ...

Δεν επιτρέπεται η είσοδος σε μόνους άντρες... Αυτό είναι 100% σίγουρο... Ο μόνος τρόπος για να μπορέσεις να μπεις μόνος σου, είναι να είσαι πελάτης του μαγαζιού, να έχεις πάει πολλές φορές με γυναίκα... και πάλι πρέπει να πάρεις άδεια από τον υπεύθυνο και να σε γνωρίζει...
Επίσης ένας βασικός όρος... και να μπεις μόνος σου υπό αυτές τις προιποθέσεις και πάλι δεν μπορείς να ενοχλήσεις κάποιο ζευγάρι... απλά πίνεις το ποτό σου... αν ενοχλήσεις, έφυγες...

Είναι αυστηρά τα πράγματα... και καλά κάνουν... Αν μπορούσε να μπει έτσι απλά ο κάθε ένας μόνος του, θα χάλαγε το μαγαζί σε μια βδομάδα...
Βλέπε adult theater που ξεκίνησε με τις καλύτερες προοπτικές και κατάντησε ένα τσοντοσινεμά της σειράς...
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ... ΠΗΓΑ ΔΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ... ΩΡΑΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ... ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΚΟΣΜΟ..  ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ 2 ΟΡΟΦΟ...  ΑΡΓΑ.. ΕΚΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΟ... ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ... ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ  ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΤΙ....!!! ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ..

για πες περισσότερες λεπτομέρειες! 
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Τελικα βρηκα παρεα και πηγα στο Νιρβανα το προηγουμενο Σαββατο.

Το κλαμπ ειναι ομορφο και απλο σε διακοσμηση με λογικες τιμες σε ποτα και αναψυκτικα αν και σιγουρα εκει δεν πας για να πιεις!.....

Ανεβηκαμε εν συνεχεια επανω εγω με την αλλη κοπελα οπου πηραμε ενα δωματιο (ντροπαλη γαρ) και ξεσκιστηκαμε με καθε τροπο...


...


το δωμάτιο πόσο το χρεώνει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom