Νέα

Νικολέττα Ράλλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apostolou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kapap

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
οποιος εχει κατι ας στειλει εδω ειμαι περιμενω τα πολλα λογια ειναι φτωχεια που σημαινει δεν εχω τιποτα και τρολαρω και εγινα καποιος
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
οποιος εχει κατι ας στειλει εδω ειμαι περιμενω τα πολλα λογια ειναι φτωχεια που σημαινει δεν εχω τιποτα και τρολαρω και εγινα καποιος

στειλε πμ να δω ποιος εισαι
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.702
Like
27.982
Πόντοι
5.506
οποιος εχει κατι ας στειλει εδω ειμαι περιμενω τα πολλα λογια ειναι φτωχεια που σημαινει δεν εχω τιποτα και τρολαρω και εγινα καποιος
τυπε αντε για να μην στεναχωριεσε...αν δεν ησουνα τεμπελακος θα εβλεπες οτι το νημα εχει 187 σελιδες απο της οποιες οι 184 ειναι τρολλ και αστειακια μεταξυ των μελων...
πριν τα ζητατε ολα στο χερι και κατηγορητε  ψαξτε λιγο αλλοιως ....
ζητα πιμι απο ποδολαγνο αυτος εχει ολα τα ανωμαλα
 

ledis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
339
Like
502
Πόντοι
81
οποιος εχει κατι ας στειλει εδω ειμαι περιμενω τα πολλα λογια ειναι φτωχεια που σημαινει δεν εχω τιποτα και τρολαρω και εγινα καποιος

Μπαινε εδω τυπε (κωδικός: kutas)
κι εδω
Ανα τακτα διαστήματα τις ανεβαζουν τις φωτο της Ράλλη. Εχε τα εκει σταντ μπαι, τσέκαρε και αλλες φωτο οσο περιμενεις :cum: και ξεσκισε το ριφρες μπατον μεχρι να τις βαλουν παλι...  :headbaning2:

 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.831
Like
11.484
Πόντοι
3.656
τυπε αντε για να μην στεναχωριεσε...αν δεν ησουνα τεμπελακος θα εβλεπες οτι το νημα εχει 187 σελιδες απο της οποιες οι 184 ειναι τρολλ και αστειακια μεταξυ των μελων...
πριν τα ζητατε ολα στο χερι και κατηγορητε  ψαξτε λιγο αλλοιως ....
ζητα πιμι απο ποδολαγνο αυτος εχει ολα τα ανωμαλα
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.979
Like
5.023
Πόντοι
1.106
Χρόνια Πολλά στο κορίτσι μας
 

sfentonas83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Τύποι κανά pm με υλικό από την εορτάζουσα, έτσι για το καλό σήμερα;
 

thanoskil

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εψαξα ολες τις σελιδες τελικα υπαρχει υλικο και αν υπαρχει πως μπορω να το παρω? μπορειτε να το στειλετε? επισης γιατι δεν το ποσταρετε? εδώ να το παρουν ολοι και ζητανε πμ και τετοια? το χρεωνετε? το κρατατε μεταξυ σας? αν είναι ετσι να μην στειλω σε κανεναν μηνυμα δεν θελω να πρηξω κανεναν οποτε αν μπορειτε εξηγηστε μου γιατι τωρα μπηκα και εκανα ποστ εδώ.

ευχαριστω

ελπιζω να μου εξηγησει καποιος
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.133
Like
22.838
Πόντοι
5.506
παιδια εψαξα ολες τις σελιδες τελικα υπαρχει υλικο και αν υπαρχει πως μπορω να το παρω? μπορειτε να το στειλετε? επισης γιατι δεν το ποσταρετε? εδώ να το παρουν ολοι και ζητανε πμ και τετοια? το χρεωνετε? το κρατατε μεταξυ σας? αν είναι ετσι να μην στειλω σε κανεναν μηνυμα δεν θελω να πρηξω κανεναν οποτε αν μπορειτε εξηγηστε μου γιατι τωρα μπηκα και εκανα ποστ εδώ.

ευχαριστω

ελπιζω να μου εξηγησει καποιος


Tύπε, αν πραγματικά θέλεις κάποιο ακυκλοφόρητο βίντεο ή φωτογραφίες στείλε πιμι στο νικνειμ troubakhs.  :hi:
 

thanoskil

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Tύπε, αν πραγματικά θέλεις κάποιο ακυκλοφόρητο βίντεο ή φωτογραφίες στείλε πιμι στο νικνειμ troubakhs.  :hi:

ευχαριστω για την απαντηση αλλα κοιταξα το παιδι που λες και εχει κρυφη την επικοινωνια
επισης οταν λες ακυκλοφορητο εννοεις οτι υπαρχουν και αλλα που εχουν βγει βιντεο και φωτο
οι οποιες ειναι που? που θα βρω βιντεο που εχει βγει οχι ακυκλοφορητο και φωτο που θα τις βρω γιατι εδω διαβαζω για 20 φωτο για πολλες για λιγες
τελικα που θα τα βρω? μπορει να μου στειλει καποιος το υλικο που εχει? εχετε υλικο? εχεις υλικο μπορεις να το στειλεις με vola με mega με καποιον τροπο?
ευχαριστω
 

kapap

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εψαξα ολες τις σελιδες τελικα υπαρχει υλικο και αν υπαρχει πως μπορω να το παρω? μπορειτε να το στειλετε? επισης γιατι δεν το ποσταρετε? εδώ να το παρουν ολοι και ζητανε πμ και τετοια? το χρεωνετε? το κρατατε μεταξυ σας? αν είναι ετσι να μην στειλω σε κανεναν μηνυμα δεν θελω να πρηξω κανεναν οποτε αν μπορειτε εξηγηστε μου γιατι τωρα μπηκα και εκανα ποστ εδώ.

ευχαριστω

ελπιζω να μου εξηγησει καποιος

υλικο δεν υπαρχει 3με 4 φωτο ειναι αυτα τιποτα αλλο, εχω στειλει σε 10 ατομα πριβε μηνυμα και κανεις δεν απαντα ουτε μιλαει
κανεις δεν εχει κανενα υλικο αλλιως θα το ποσταρανε καπου και θα το βλεπαμε. οποτε αστο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom