Νέα

Νικολέττα Ράλλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apostolou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giannis178

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά και εδώ ένα pm τον κωδικό παρακαλώ!!!
 

noname1980

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ωραιο Forum...180 σελιδες χωρις ουσια που στις 150 οι χρηστες ζητανε των κωδικο για τα αρχεια της N.Ρ λες και αυτοι οι κομπλεξικοι που εχουν τους κωδικους αν τους δωσουν η εστω να ανεβασουν τα αρχεια σε κανα γνωστο ξενο site τι φοβουνται μην παει αυριο το Σδοε να τους ζητησει τιμολογια...

θα φτασει 1000 σελιδες και ακομα ο κοσμος θα ζηταει τα αρχεια...
Ενας admin να καθαρισει λιγο εγω δεν υπαρχει?
 

goodgreek22

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ωραιο Forum...180 σελιδες χωρις ουσια που στις 150 οι χρηστες ζητανε των κωδικο για τα αρχεια της N.Ρ λες και αυτοι οι κομπλεξικοι που εχουν τους κωδικους αν τους δωσουν η εστω να ανεβασουν τα αρχεια σε κανα γνωστο ξενο site τι φοβουνται μην παει αυριο το Σδοε να τους ζητησει τιμολογια...

θα φτασει 1000 σελιδες και ακομα ο κοσμος θα ζηταει τα αρχεια...
Ενας admin να καθαρισει λιγο εγω δεν υπαρχει?
Σωστος , τσιμπησαμε και εμεις και περιμενουμε σαν τους χαζους..Ας ληξει το θεμα να παμε παρακατω..
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.845
Πόντοι
5.406
Ωραιο Forum...180 σελιδες χωρις ουσια που στις 150 οι χρηστες ζητανε των κωδικο για τα αρχεια της N.Ρ λες και αυτοι οι κομπλεξικοι που εχουν τους κωδικους αν τους δωσουν η εστω να ανεβασουν τα αρχεια σε κανα γνωστο ξενο site τι φοβουνται μην παει αυριο το Σδοε να τους ζητησει τιμολογια...

θα φτασει 1000 σελιδες και ακομα ο κοσμος θα ζηταει τα αρχεια...
Ενας admin να καθαρισει λιγο εγω δεν υπαρχει?
Σιγά ρε μεγάλε εσύ, με 2 post κρίνεις και το φόρουμ. Δεν το κατάλαβα αυτό για τους κομπλεξικούς που έχουν τους κωδικούς.Μας ξέρουν και απο χθές για να μας δώσουν. Ότι θέλει κάνει ο καθ'ένας
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.680
Κριτικές
1
Like
5.628
Πόντοι
2.356
εχουν γεμισει σελιδες και σελιδες για fake news για μια βιζιτα σε πειραξε η σε ετσουξε που δε στις δωσαν?

μας πληρωσε ο συριζα για να κανουμε προεκλογικο τεστ καροτου/γαιδαρου
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Τον αλλον τον πειραξε οτι γεμισε η σελιδα με μαλακιες κ δεν τα ανεβαζουν δημοσια  :kneel: :S :headbang: :jerking: :idiot:
αντι να τον πειραξει που κατι βλαμμενα κανουν πλακα μεταξυ τους κ γεμιζουν ολες τις σελιδες με μαλακιες. Ας ανοιξουν μια σελιδα να κανουν τις πλακες τους μονοι τους. Το μονο σωστο ειναι πως ενας admin χρειαζεται σιγουρα
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.680
Κριτικές
1
Like
5.628
Πόντοι
2.356
μια τσατσα πες καλυτερα αφου το καναν μπουρδελο το θεμα!
 

Επισκέπτης
Σιγά ρε μεγάλε εσύ, με 2 post κρίνεις και το φόρουμ. Δεν το κατάλαβα αυτό για τους κομπλεξικούς που έχουν τους κωδικούς.Μας ξέρουν και απο χθές για να μας δώσουν. Ότι θέλει κάνει ο καθ'ένας

Καλα τα λεει ο τυπος...ξερεις τι ειναι να εισαι με το καυλι στο χερι εδω και 3 εβδομαδες για να τον παιξεις και να περιμενεις ματαια ενα pm με τον κωδικο;
 

Επισκέπτης
Τον αλλον τον πειραξε οτι γεμισε η σελιδα με μαλακιες κ δεν τα ανεβαζουν δημοσια  :kneel: :S :headbang: :jerking: :idiot:
αντι να τον πειραξει που κατι βλαμμενα κανουν πλακα μεταξυ τους κ γεμιζουν ολες τις σελιδες με μαλακιες. Ας ανοιξουν μια σελιδα να κανουν τις πλακες τους μονοι τους. Το μονο σωστο ειναι πως ενας admin χρειαζεται σιγουρα

Ετσι τυπε μια χαρα τα λες με τα μαλακισμενα να πουμε που κανουν πλακες και δεν αφηνουν τα σοβαρα μελη να αρμεγουν τις σαυρες τους με φωτογραφιες του καθε ξεκωλου!!!
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.834
Like
11.490
Πόντοι
3.656
Ετσι τυπε μια χαρα τα λες με τα μαλακισμενα να πουμε που κανουν πλακες και δεν αφηνουν τα σοβαρα μελη να αρμεγουν τις σαυρες τους με φωτογραφιες του καθε ξεκωλου!!!
ασε ρε τις μαλακιες και δωσε τον κωδικο στα παιδια :S
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.708
Like
27.997
Πόντοι
5.506

και εδω ενα πμ....ευχαριστω
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.136
Like
22.844
Πόντοι
5.506
Καλα τα λεει ο τυπος...ξερεις τι ειναι να εισαι με το καυλι στο χερι εδω και 3 εβδομαδες για να τον παιξεις και να περιμενεις ματαια ενα pm με τον κωδικο;



Ένα πμ παρακαλώ, αύριο κλείνω 4 εβδομάδες.  :S :S :S :S :S
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Τυπε εγω κλεινω 3 χρονια και ακομα περιμενω pm...στη σειρα σου! :S :S :S

εγω εχω δωσει χιλιαδες ευρω σε οποιον παπαρα μου δινει το paypal του και το μονο που εχω παρει ειναι η Ραλλη να την παρτουζωνουν 10 αραπηδες και μετα να την χυνουν .... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.834
Like
11.490
Πόντοι
3.656
εγω εχω δωσει χιλιαδες ευρω σε οποιον παπαρα μου δινει το paypal του και το μονο που εχω παρει ειναι η Ραλλη να την παρτουζωνουν 10 αραπηδες και μετα να την χυνουν .... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
σε σκαφος?? :S
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
δεν υπαρχει κρατος φιλε μου,ξεροσταλιαζει ο κοσμακης για ενα πμ και στα @@ τους οι ανευθυνουπευθυνοι

δεν υπαρχει ενας admin / τσατσα / προμοτορας να σωσει επιτελους τον κοσμακη απο τους επιτηδειους ??  :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom