Νέα

Nightstories ...... Ιστορίες και φωτογραφίες (σε μαγαζιά) της νύχτας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 665K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.943
Κριτικές
8
Like
2.960
Πόντοι
506
STUDIO24

ff95319_n.jpg
Μα γιατί δεν μπορώ να βρω ένα καλό παιδί με λεφτά να με αγαπάει για αυτό που είμαι και να κάνουμε οικογένεια μαζί? Γιατί όλοι οι άντρες να είναι τόσο μαλάκες και να με θέλουν μόνο για να με γαμάνε και μετά με πετάνε? Εγώ σαν γυναίκα ψυχή δεν έχω?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.333
Πόντοι
266
Ou la la
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1692530792874.jpg
    FB_IMG_1692530792874.jpg
    61,3 KB · Εμφανίσεις: 314
  • received_1045594839765249.jpeg
    received_1045594839765249.jpeg
    63,1 KB · Εμφανίσεις: 297
  • received_261376880003708.jpeg
    received_261376880003708.jpeg
    77,8 KB · Εμφανίσεις: 291
  • received_943432003398674.jpeg
    received_943432003398674.jpeg
    61 KB · Εμφανίσεις: 301

GGG75

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
4
Like
11
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Χθες το βράδυ είπα να βγω για ένα ποτάκι με 1 φιλαράκι σε γνωστό καλοκαίρινο μαγαζί κοντά στο καλιμαρμαρο.
Απέναντι μια γκόμενά γύρω στα 28 όταν λέμε μοντέλο μοντέλο! Δεκάρι από πάνω μέχρι κάτω. Η πιο ωραία του μαγαζιού χθες.
Έτσι όπως γυρνάω το βλεμμα μου με χαιρετάει κ αυθόρμητα της κλείνω το μάτι. Μην τα πολυλογώ με πλησιάζει μου λέει το όνομα της κλπ και με ρωτάει αν συχνάζω στο μαγαζί αυτό γιατί κάτι της θυμίζω. Απαντάω όχι και ότι είναι η πρώτη φορά. Γελάει κλπ και αμηχανος εγώ μένω κόκκαλο δεν απαντάω σαν να έκανα αγγαρεία και μου χαμογελάει κ φεύγει. Το κουλό ΤΗΣ υπόθεσης είναι ότι η γκόμενά ήταν μαζί με έναν άντρα ακόμα κ όταν ήρθε σε μένα αυτός ήταν λίγο πιο πισω και χωρίς να είμαι σίγουρος δίνω αρκετές πιθανότητες να ήταν κ πουστης..η τυπισσα είχε έναν αέρα όμως διαφορετικό.. έπειτα αφού έφυγε κουνιόταν κάπως περίεργα μες το μαγαζί..τι φάση ειλικρινά ...
 
OP
OP
unknowndark

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
Σαββατο βράδυ και ειμαι σε μια επαρχιακή φοιτητουπολη της β.Ελλαδας, εχω παει με άλλους 2 φιλους μου φοιτητές σε ενα κλαμπ για ποτακι....κάποια στιγμη εχει παει 5 η ωρα και ο ψηλος της παρέας παει να παραγγείλει το τεταρτο πότο απο την μουναρα barwoman, πιάνουν συζήτηση και αρχίζουν το μπιρι-μπιρι....στο εντωμεταξύ η τύπισσα μιλάει και με έναν αλλον γνωστό μας στην αλλη άκρη του μπαρ, και κάποια στιγμή γίνετε πηγαδάκι όπου καβλαντιζουν και οι 3.

6 η ωρα παμε να φύγουμε και ο ψηλός λεει "φύγετε εσείς εγω θα κάτσω έχω κανονίσει φάση"

Τι είχε γίνει........η συζήτηση μεταξύ τους φούντωσε και κανόνισαν μόλις σχολάσει η τυππισα να πανε για παρτούζα σπίτι της όλοι μαζί!

Δεν το περίμενα να ηταν τοσο...τανα!
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
397
Like
1.744
Πόντοι
201
Ήθελα να ήξερα όλες αυτές μετά που θα περάσει η μπογιά τους τι θα κάνουν. Επίσης δεν είναι επαγγελματίες πουτανες να τα κονομανε να φτιάξουν καβατζα. Τα τεκμήρια στο internet μένουν για πάντα εάν υπάρχει πιθανότητα στο μέλλον να κάνουν οικογένεια και τα βρίσκουν τα παιδιά τους τα συγγενικά τους πρόσωπα τι σκατα δικαιολογίες θα βρουν?
Τώρα γιατί τα γράφω αυτά ανάθεμα και να ξέρω.
Την καλημέρα μου σε όλους
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.943
Κριτικές
8
Like
2.960
Πόντοι
506
σ
Ήθελα να ήξερα όλες αυτές μετά που θα περάσει η μπογιά τους τι θα κάνουν. Επίσης δεν είναι επαγγελματίες πουτανες να τα κονομανε να φτιάξουν καβατζα. Τα τεκμήρια στο internet μένουν για πάντα εάν υπάρχει πιθανότητα στο μέλλον να κάνουν οικογένεια και τα βρίσκουν τα παιδιά τους τα συγγενικά τους πρόσωπα τι σκατα δικαιολογίες θα βρουν?
Τώρα γιατί τα γράφω αυτά ανάθεμα και να ξέρω.
Την καλημέρα μου σε όλους
Στα αρχίδια μας τύπε τι θα γίνει με αυτές στο μέλλον. Να κυκλοφορούν όπως θέλουν, να τα πετάνε όλα έξω να παίρνουμε μάτι. Καλά κάνουν τα κορίτσια
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
397
Like
1.744
Πόντοι
201
σ

Στα αρχίδια μας τύπε τι θα γίνει με αυτές στο μέλλον. Να κυκλοφορούν όπως θέλουν, να τα πετάνε όλα έξω να παίρνουμε μάτι. Καλά κάνουν τα κορίτσια
Μαζί σου για αυτό στο τέλος έγραψα "γιατί τα γράφω..."
 
  • Like
Αντιδράσεις: ZoReN
OP
OP
unknowndark

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
Ήθελα να ήξερα όλες αυτές μετά που θα περάσει η μπογιά τους τι θα κάνουν. Επίσης δεν είναι επαγγελματίες πουτανες να τα κονομανε να φτιάξουν καβατζα. Τα τεκμήρια στο internet μένουν για πάντα εάν υπάρχει πιθανότητα στο μέλλον να κάνουν οικογένεια και τα βρίσκουν τα παιδιά τους τα συγγενικά τους πρόσωπα τι σκατα δικαιολογίες θα βρουν?
Τώρα γιατί τα γράφω αυτά ανάθεμα και να ξέρω.
Την καλημέρα μου σε όλους

Τι τους νοιάζει τι θα γίνει σε 25-30 χρονιά που θα ειναι γριές, αυτές τώρα που ειναι νέες θέλουν να το εκμεταλλευτούν και να περάσουν καλα.....
που υπο μια έννοια εχουν και δίκαιο γιατι και εμεις τωρα που είμαστε νεοι θέλουμε να κάνουμε πράγματα γιατι οταν θα παμε 70 χρονών ολα θα ειναι ανούσια πλέον στην ζωη!
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
397
Like
1.744
Πόντοι
201
Τι τους νοιάζει τι θα γίνει σε 25-30 χρονιά που θα ειναι γριές, αυτές τώρα που ειναι νέες θέλουν να το εκμεταλλευτούν και να περάσουν καλα.....
που υπο μια έννοια εχουν και δίκαιο γιατι και εμεις τωρα που είμαστε νεοι θέλουμε να κάνουμε πράγματα γιατι οταν θα παμε 70 χρονών ολα θα ειναι ανούσια πλέον στην ζωη!
Καλησπέρα. Σίγουρα είσαι πιτσιρικάς αλλά πιστέψτε ότι στα 55 σου θα είσαι ποιοτικός γαμιας. Σας εύχομαι καλά μουνια στον μπούστο σας !!!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Σαββατο βράδυ και ειμαι σε μια επαρχιακή φοιτητουπολη της β.Ελλαδας, εχω παει με άλλους 2 φιλους μου φοιτητές σε ενα κλαμπ για ποτακι....κάποια στιγμη εχει παει 5 η ωρα και ο ψηλος της παρέας παει να παραγγείλει το τεταρτο πότο απο την μουναρα barwoman, πιάνουν συζήτηση και αρχίζουν το μπιρι-μπιρι....στο εντωμεταξύ η τύπισσα μιλάει και με έναν αλλον γνωστό μας στην αλλη άκρη του μπαρ, και κάποια στιγμή γίνετε πηγαδάκι όπου καβλαντιζουν και οι 3.

6 η ωρα παμε να φύγουμε και ο ψηλός λεει "φύγετε εσείς εγω θα κάτσω έχω κανονίσει φάση"

Τι είχε γίνει........η συζήτηση μεταξύ τους φούντωσε και κανόνισαν μόλις σχολάσει η τυππισα να πανε για παρτούζα σπίτι της όλοι μαζί!

Δεν το περίμενα να ηταν τοσο...τανα!
Δεν μπορούσε να σας βολέψει και τους αλλους δυο η τυπισσα; Τι φοβόταν μην την πουν πουτανα;;:cheesy:
 
OP
OP
unknowndark

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
Δεν μπορούσε να σας βολέψει και τους αλλους δυο η τυπισσα; Τι φοβόταν μην την πουν πουτανα;;:cheesy:


Που να ξέρω ρε φίλε εγω και ο αλλος δεν είχαμε μιλήσει καθόλου μαζί της....ασε μου δεν θέλαμε να κάνουμε και χαλάστρα στον ψηλό!

πόσους να έπαιρνε πια η καημένη? .....ηδη είχε κανονίσει για 2 :cheesy:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.981
Πόντοι
34.538

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
688
Κριτικές
1
Like
1.772
Πόντοι
206
Εγώ θα πρότεινα να τους έριχναν και ζελέ για να είναι σωστός ο γατοκαυγάς. Παρακαλείται ο κάτοχος του βίντεο να το ανεβάσει αμοντάριστο να έχουμε καλύτερη εικόνα και ήχο
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom