Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Ολα τα ανωτερω φιλικωτατα  χωρις υστεροβουλιες και κακιες
Καλημερα σε ολους!!!   Δηλαδη αν ησουν εχθρικος, υστεροβουλος και κακος, πως θα εγραφες???  :2funny: :2funny: :2funny:     Μπραβο σου, με ξεμπροστιασες! Κερδιζεις .........
 

Συνημμένα

  • loukoumi.jpg
    loukoumi.jpg
    5,4 KB · Εμφανίσεις: 20
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Πιστευω και εγω οτι δεν ειναι σωστο  να μιλαμε μονο με την εκαστοτε διευθυνση για πολλους λογους.
Γιατι να ταυτοποιηθω μιλωντας με τον  Κυριο Αριστο  και τον καθε κυριο αριστο?
Πολυ ανεκτηκοτητα δινουμε στα κοριτσια. Αυτο παντα κατα την γνωμη μου.
Την δουλεια τους  κανουν . αυτο επελεξαν . ΝΑ ΕΚΔΙΔΟΝΤΑΙ.  Τα  γραφω λιγο χυμα αλλατι
Να γινει πρεπει να το παρουν χαμπαρι –κοριτσια, υπευθυνες-υπευθυνοι-νταβαντζηδες- οτι
Τα κοριτσια εργαζονται  πουλωντας υπηρεσιες με το κορμι τους αρα πρεπει να φροντιζουν
Να μεινει ο πελατης ευχαριστημενος. Τι θα πει δηλαδη ειναι κουρασμενη   και δεν ξερω και εγω τι αλλο.
Ισα ισα που οι γυναικες μπορουν να προσποιηθουν ανετα ποιο το δυσκολο δηλαδη?
Δεν λεω υπαρχουν και δυσκολες περιπτωσεις πελατων, αλλα εδω εν προκειμενω ο συναγωνιστης
Κατα γενικη ομολογια ηταν Κυριος   με ολη την σημασια της λεξεως δεν ζητησε τιποτα παραλογο
Ενα υποτιπωδες ΜΑΣΑΖ και σεξ κανονικο οπως προσφερει το μαγαζι με την εκαστοτε διαφιμηση τυου οπως διατυμπανιζει. Ποιο το δυσκολο δηλαδη . το 80ρι ομως το τσεπωσε κανονικωτατα
Και ουτε γατα ουτε ζημια.
Δεν καταλαβα δηλαδη τι θα πει θα το πω στην διευθυνση  να σε κανει ΝΤΑΝΤΑ?
Η κριτικη καλη  η κακη πρεπει να γραφεται εδω να την διαβαζουν ολοι και να μην αμφισβητηται απο τον /την ιδοκτητη/ια (μιλαω για ολα τα μαγαζια τωρα)
  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • psixopathis.jpg
    psixopathis.jpg
    32,5 KB · Εμφανίσεις: 32
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Ωραία μετάφραση, μπράβο. Μα δεν είδες την κριτική μου; Είχα  διείσδυση,  η Μαργαρίτα όμως έκανε ότι πονούσε και άλλαζε στάση.Και εκεί το ίδιο,μετά από λίγο σταμάταγε με το πρόσχημα μεγέθους.Στο τέλος έβγαλε το προφυλακτικό και τελείωσα στο στήθος της.Και σημειώνω ότι δεν είμαι δα και  ο Rocco Siffredi.
Απολυτως κανένα πρόβλημα υγείας δεν έχω, οι θεραπέυτριες δεν είναι υποχρεωμένες να  κάνουν σεξ όταν δουν κάτι ύποπτο, απέχουν.Στο κάτω-κάτω θα ντρεπόταν να μου το έλεγε;;
Αν πίστευε η κοπέλα ότι έχω κάποιο πρόβλημα , δίνω στον Αρίστο το ελεύθερο να το δημοσιεύσει αυτό το (δήθεν) πρόβλημα.
Μην πάμε τώρα να δικαιολογήσουμε τα αδικαιολόγητα....
Φιλε perineo, ημαρτον!!! Δεν αμφισβητω σε καμια περιπτωση την κριτικη σου!!! Αν σου ειναι τοσο δυσκολο αυτο που σου ζητησα, μενουμε στην κριτικη σου και ολα καλα. Θα με βοηθουσες πολυ παντως!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Αγαπητε Γιαννο-λεβεντοπαιδο Αριστο--  να σε ρωτησω κατι "ομορφαντραμου"?  --μ εισαι και ασχημος παναθεμασε----
Ολα τα ανωτερω φιλικωτατα  χωρις υστεροβουλιες και κακιες
Μα γιατι το λες αυτο???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Ugly-Man..jpg
    Ugly-Man..jpg
    56,3 KB · Εμφανίσεις: 21
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
<<Αγαπητε Γιαννο-λεβεντοπαιδο Αριστο--  να σε ρωτησω κατι "ομορφαντραμου"?  --μ εισαι και ασχημος παναθεμασε----
Ολα τα ανωτερω φιλικωτατα  χωρις υστεροβουλιες και κακιες>>                                                                                                       Μαλλον θα φταιει το οτι δεν εχω καθολου αλβανικα γονιδια στο DNA μου!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
σιγα βρε γιαννο μου αριστο μου μην σου κανουμε και  blowjob για να περασουμε καλα στο στοθντιο σου.
Ολα τα ανωτερω φιλικωτατα  χωρις υστεροβουλιες και κακιες
Μμμμμμμμμ!!!!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • dagani.jpg
    dagani.jpg
    15,9 KB · Εμφανίσεις: 27

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Καλημερα αρχισανε τα τυμπανα του πολεμου να παιζουν ξανα...πωπω σοβαρα τι ρολο παιζει αν ενας ανθρωπος που ειναι Υπευθυνος για τον χωρο ειναι ομορφος η οχι ? ειστε πραγματικα τραγικοι και μονο το γεγονος οτι το παιδι ειναι καθε μερα και βοηθαει - απανταει σε οτι χρειαστει ο πελατης ειναι Υπερ του . Σταματηστε να μιλατε ασχημα ποσο μαλλον οταν βλεπω οτι οι περισσοτεροι ειστε νεοι χρηστες οπως εγω λιγος σεβασμος δεν κανει κακο εκτος και αν σας χτυπουσαν μικρους και τωρα βγαζετε τα ψυχολογικα σας.

Φιλικα παντα :-)
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλημερα αρχισανε τα τυμπανα του πολεμου να παιζουν ξανα...πωπω σοβαρα τι ρολο παιζει αν ενας ανθρωπος που ειναι Υπευθυνος για τον χωρο ειναι ομορφος η οχι ? ειστε πραγματικα τραγικοι και μονο το γεγονος οτι το παιδι ειναι καθε μερα και βοηθαει - απανταει σε οτι χρειαστει ο πελατης ειναι Υπερ του . Σταματηστε να μιλατε ασχημα ποσο μαλλον οταν βλεπω οτι οι περισσοτεροι ειστε νεοι χρηστες οπως εγω λιγος σεβασμος δεν κανει κακο εκτος και αν σας χτυπουσαν μικρους και τωρα βγαζετε τα ψυχολογικα σας.

Φιλικα παντα :-)
Για τα καλα σου λογια θα σου αφιερωσω μια Super Sexy "Παρασκευουλα"!!!
 

Συνημμένα

  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 19.jpg
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 19.jpg
    66,3 KB · Εμφανίσεις: 25

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Ενταξει σκεφτηκα να το ζητησω απο μονος μου...αλλα λεω ο ανθρωπος μπορει να εχει δουλεια σημερα και να μην προλαβενει χαχα!

:rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλημερα αρχισανε τα τυμπανα του πολεμου να παιζουν ξανα...πωπω σοβαρα τι ρολο παιζει αν ενας ανθρωπος που ειναι Υπευθυνος για τον χωρο ειναι ομορφος η οχι ? ειστε πραγματικα τραγικοι και μονο το γεγονος οτι το παιδι ειναι καθε μερα και βοηθαει - απανταει σε οτι χρειαστει ο πελατης ειναι Υπερ του . Σταματηστε να μιλατε ασχημα ποσο μαλλον οταν βλεπω οτι οι περισσοτεροι ειστε νεοι χρηστες οπως εγω λιγος σεβασμος δεν κανει κακο εκτος και αν σας χτυπουσαν μικρους και τωρα βγαζετε τα ψυχολογικα σας.

Φιλικα παντα :-)
 

Συνημμένα

  • pare-naxis.gif
    pare-naxis.gif
    143,1 KB · Εμφανίσεις: 37
  • pianistas.jpg
    pianistas.jpg
    11,5 KB · Εμφανίσεις: 29
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλο υπολοιπο Σσββατοκυριακο!!!
 

Συνημμένα

  • filia.png
    filia.png
    17,9 KB · Εμφανίσεις: 23

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Φιλε perineo, ημαρτον!!! Δεν αμφισβητω σε καμια περιπτωση την κριτικη σου!!! Αν σου ειναι τοσο δυσκολο αυτο που σου ζητησα, μενουμε στην κριτικη σου και ολα καλα. Θα με βοηθουσες πολυ παντως!
Αρίστο δεν είπα τίποτε σε σένα , στον συναγωνιστή Froid  που έβγαλε αβίαστα συμπεράσματα και ερμήνευσε την απάντησή σου κατά το δοκούν.Το ξέρω ότι δεν την αμφισβητείς και αυτό σε τιμά.Άλλωστε, όπως είπα, δεν μπορείς πια να ελέγχεις και τα πάντα.
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
τελικα αγαπητε αριστο  αποδικνειεις καθε μερα οτι οταν σε στριμωχνουν το γυριζεις στην '' κουκουρουκου''
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Εχω κάποιον φίλο που διατηρεί μια επιχείρηση,διαδικτυακού χαρακτήρα,τελείως άσχετη φυσικά με το αντικείμενο του site.Ομως,και ο χώρος στον οποίο δραστηριοποιείται ο φίλος αυτός,είναι έντονα ανταγωνιστικός,με προμότορες,παπαγαλάκια,κλπ.Εχει σχέση με χρηματοοικονομικά,και όπως καταλαβαίνετε,όπου υπάρχει χρήμα υπάρχει και καβγάς,και χτυπήματα κάτω απο τη μέση,κλπ.Ο φίλος λοιπόν αυτός έχει ένα μότο,εδω και πολλά χρόνια,που μου αρέσει ιδιαίτερα: "αν μείνατε ευχαριστημένοι απο τη δουλειά μας,απο τις υπηρεσίες μας,πεστε το και στους φίλους σας.Αν μείνατε δυσαρεστημένος,πεστε το σε μένα,για να το διορθώσω...."
Θεωρώ λοιπόν ότι αν ένα μαγαζί,όπως του Αρίστου,έχει δείξει γενικά καλή συμπεριφορά,αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία,όταν κάτι πάει στραβά.Και η δεύτερη αυτή ευκαιρία έχει την έννοια να μιλησει κανείς μαζί του,είτε προσωπικά,είτε πριβέ απο δω,ώστε να μπορέσει να διορθώσει το πρόβλημα.Βεβαίως,αν επαναληφθεί η αντιεπαγγελματική συμπεριφορά,τότε ασφαλώς η ενημέρωση των μελών του φόρουμ είναι η ενδεδειγμένη αντιμετώπιση......




:rockon: :rockon: :rockon:

ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ!!!!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Λοιπόν πάρτε ένα βιντεακι για αρχη των διακοπών.
Αυτές είναι υπηρεσίες. Αρίστο λίγο ακόμα προσπάθεια για να κάνουμε σύγκριση!! (οχι οτι τωρα δεν είσαστε καλοί)

Καλημερα σε ολους, καλημερα Λεοντα μου!!!
 

Συνημμένα

  • vizia 2.jpg
    vizia 2.jpg
    33,2 KB · Εμφανίσεις: 23
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom