Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • ΠΕΜΠΤΟΥΛΑ 15.jpg
    ΠΕΜΠΤΟΥΛΑ 15.jpg
    58,4 KB · Εμφανίσεις: 26

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
:2funny:Ωραια παραλια !!!χεχεχεε !ποια καλη κοπελα ειναι ομως ? να την αφησω να χειριστη το κορμι μου ? που εχει αρκετα "πιαστη " στο γραφειο !!!
τι "καλες" κοπελες εχουμε σημερα ?
:kissass:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
επειδη εχω μαθει να λειτουργω με το συναισθημα, με την ειλικρινεια και να μη φοβαμαι να ''εκτεθω'', αν εχω να διαλεξω θα διαλεξω να ειμαι ''ποταπος νταβαντζης κ ερωτυλος'' αν η αλλη επιλογη ειναι του γαμια του πληκτρολογιου, του τσαμπα μαγκα κ του προπονητη του καναπε....
Ούτε σε ξέρω,ούτε σε κρίνω αλλά μην ξεχνάς ότι κι οι δύο αυτές επιλογές
που ανέφερες,από το πληκτρολόγιο "παίζουν μπάλα"......
:grin:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
παντα επικαιρος κ κατευθειαν στο στοχο!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλο βραδυ σε ολους!!!
 

Συνημμένα

  • sexy_girl_into_the_night.jpg
    sexy_girl_into_the_night.jpg
    44,1 KB · Εμφανίσεις: 27

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Ζητώ συγνώμμη από τον Elftex ,   τα παίρνω όλα πίσω, γιατί δεν αφορούσαν εμένα τα πυρά του.Παρεννόηση.
Τώρα για ένα σχόλιο της Dani69  ότι "όποιος είναι μάγκας το αναφέρει στο μαγαζί" έχω να απαντήσω τα εξής:Πάμε να περάσουμε καλά και όχι να τσακωθούμε και να διαμαρτυρηθούμε. Εδώ ανεβαίνουν και καλές αλλά και κακές κριτικές και αυτό πρέπει να το καταλάβουν όσοι έχουν μια επιχείρηση.Και επειδή είσαι σίγουρα  μια από τις εργαζόμενες,αν κρίνω από την ορθογραφία και το συντακτικό, κυρία μου, άμα εσύ είσαι ξηγημένη, δεν πρόκειται να έχεις τόσο κακή κριτική.Αν είσαι η Μαργαρίτα, ταθελες και τάπαθες, ας πρόσεχες.'Ηθελες να τσιμπήσεις το 80άρι κάνοντας μασάζ και μαλακία αποφεύγοντας με προσχήμα το σεξ.
Εν πάση περιπτώσει, την ώρα που τελείωσα και όταν έφευγα δεν υπήρχε κανείς στο σαλόνι, για να του έλεγα κάτι.Τώρα και ασφαλώς ο Αριστοτέλης με την απάντησή του, είμαι σίγουρος ότι θα κάνει τα δέοντα ώστε να μην επαναληφθεί ανάλογο περιστατικό.Άλλωστε δεν μπορεί να κάνει και τον χωροφύλακα, δεν μπορεί με το ζόρι να αλλάξει την διάθεση,τα χούγια και τις παραξενιές της κάθε μιας.Για την ιστορία ούτε  βρωμίλος είμαι, ούτε αγενής, ούτε χοντρός-αποκρουστικός, η ηλικία μου είναι 35+, για να σκεφθεί ότι "καλά, κανάς γύφτος θαναι για να του συμπεριφερθεί έτσι"

 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
παντως περινεο πηγαινε στον αριστο για κατι θαχει να σου πει
για τη συμπεριφορα της κορασιδος.
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
παντως περινεο πηγαινε στον αριστο για κατι θαχει να σου πει
για τη συμπεριφορα της κορασιδος.
Ρε παιδια, δεν κάθομαι τώρα να συζητήσω γιατί δεν ήθελε να απαυτωθεί.Δεν με ενδιαφέρει, αν την έπιασε αιφνίδια μουνόκραμπα, αν  είχε τσακωθεί με τον γκόμενο ή αν είχε βαρυστομαχιά από κοκορέτσι, σημασία έχει  η αντιπεαγγελματική συμπεριφορά της.Αν είχε κάποιο πρόβλημα, ας το έλεγε εξ αρχής.Εκεί είναι η μαγκιά δεσποινίς Dani69.
Και η κριτική μου είναι για την συγκεκριμένη και όχι για το μαγαζί, συλλήβδην.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.195
Πόντοι
46.232
πάντα θα υπάρχουν καλές και κακές κριτικές.
πάντως εγώ σου λέω να πάς την επόμενη φορά και να μιλήσεις με τον aristo...πάντως μου κάνει εντύπωση που λές ότι δεν ήταν κανένας στο σαλόνι.
ο dani69 δεν είναι η Μαργαρίτα.
καλό βράδυ  ;)
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Για να μην υπάρχει απορία ο dani69 ειναι ο παλιός davidpav.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
19
Like
3.092
Πόντοι
7.195
σε καθε περιπτωση ομως , βλεποντας το προβλημα και απο μια αλλη οπτικη γωνια , πιστευω οτι δεν ειναι σωστο να συστηνουμε μονο "μιλα με την δ/νση μην γραφεις στο σαιτ" . ανεξαρτητα απο την παρεμβαση του αγαπητου αριστοτελη η της εκαστοτε ρεσεπσιονιστ πολυ ορθα ο φιλος μας εγραψε στο σαιτ.
αυτη ειναι η εγκαιρη και επικαιρη ενημερωση.
ετσι , και φυσικα και ο αριστοτελης μπορει να παρεμβει για την επιχειρηση του , και να υπαρχει real time ενημερωση εμας των υπολοιπων.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα σε ολη την τρελο :grouphug: !!!
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
πάντα θα υπάρχουν καλές και κακές κριτικές.
πάντως εγώ σου λέω να πάς την επόμενη φορά και να μιλήσεις με τον aristo...πάντως μου κάνει εντύπωση που λές ότι δεν ήταν κανένας στο σαλόνι.
ο dani69 δεν είναι η Μαργαρίτα.
καλό βράδυ  ;)
Όπως είπα, δεν έχει πλεόν νόημα, ο,τι γέγονε, γέγονε,. Και μένα μου έκανε εντύπωση που δεν υπήρχε κανείς στο σαλόνι στην έξοδο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom