Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • sakis.jpg
    sakis.jpg
    19,2 KB · Εμφανίσεις: 26

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Δημοσιεύω και εδώ την κριτική μιας και αμφισβητείται από κάποιους ερωτύλους και φανατικούς του εν λόγω θεραπευτηρίου. Πιστεύω ο αρίστος να τα πει ένα χεράκι στην κυρία
"Ύστερα από τις δυθιραμβικές κριτικές πήγα και εγώ σε αυτό το περίφημο Diamond Spa.Ο χώρος τέλειος και καθαρός, το δωμάτιο ευρύχωρο με ντουζιέρα και η παρουσίαση των κορασίδων με χαιρετούρα.ΔΙάλεξα την Μαργαρίτα, πολύ'νόστιμη για τα γούστα μου με ωραίο σοκολατένιο κορμί,κωλαράκι και ένα προσωπάκι, όλο νοστιμιά. Το μασάζ της λεπτομερές με δύναμη και αγκώνα και πολύ λάδι για να γλυστρά.Αφού έκανε αρκετή ώρα μετά πήρε θέση για πίπα, έντεχνα ώστε να μην χουφτώνεται. Σημειωτέον η πίπα με προφυλακτικό.Μετά είπε τι θες να κάνουμε. Τι να θέλω κοπέλα μου Windsurfing να κάνεις.Πήγε να ανέβει και επικαλούμενη το στενό του αιδοίου της και το ευμεγέθες (λέμε τώρα) του "Παράσχου" πρότεινε αλλαγή θέσης.Α, ξέχασα ούτε λόγος για γλύψιμο ρώγας μιας και έβγαλε ιαχή πόνου.Μετά στην στάση πισωκολλητό πάλι δεν έμπαινε, δήθεν.Το γυρίσαμε στο μπροστινό , έμπαινε για λίγο μετά το έβγαλε προφασιζόμενη στενότητα.Μετα είπε που θέλεις να χύσεις?Ε, λέω καιγω δεν γαμιέται θα κάτσω να σκάσω τώρα, σιγά μην της κάνω φασαρία. Μου τον έπαιξε και έφυγε.
Κοπελα μου, που θα με ακους σίγουρα, με την τακτική αυτή δεν κερδίζεις πελάτες.Εντάξει καλό ήταν το μασάζ σου, αλλά εμείς δεν ερχόμαστε γιαυτό.Εάν δεν μπορείς να κάνεις σεξ, το λες από την αρχή. Η εν πάση περιπτώσει λες ότι μπορεί να μην παίξει σεξ, αν το εργαλείο σου είναι μεγάλο για μένα.Ή μη ζητάς όλο το ποσό. Γίνε επαγγελματίας με λίγα λόγια.
Καλό ταξίδι στο Βέλγιο"
Ας μου επιτεθούν τώρα όλοι οι αγαπούληδες....
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
Μπορείτε να μου στείλετε ΡΜ με τις κοπέλες που δουλεύουν σήμερα (Πέμπτη 8/8/13; Ευχαριστώ.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Δημοσιεύω και εδώ την κριτική μιας και αμφισβητείται από κάποιους ερωτύλους και φανατικούς του εν λόγω θεραπευτηρίου. Πιστεύω ο αρίστος να τα πει ένα χεράκι στην κυρία
"Ύστερα από τις δυθιραμβικές κριτικές πήγα και εγώ σε αυτό το περίφημο Diamond Spa.Ο χώρος τέλειος και καθαρός, το δωμάτιο ευρύχωρο με ντουζιέρα και η παρουσίαση των κορασίδων με χαιρετούρα.ΔΙάλεξα την Μαργαρίτα, πολύ'νόστιμη για τα γούστα μου με ωραίο σοκολατένιο κορμί,κωλαράκι και ένα προσωπάκι, όλο νοστιμιά. Το μασάζ της λεπτομερές με δύναμη και αγκώνα και πολύ λάδι για να γλυστρά.Αφού έκανε αρκετή ώρα μετά πήρε θέση για πίπα, έντεχνα ώστε να μην χουφτώνεται. Σημειωτέον η πίπα με προφυλακτικό.Μετά είπε τι θες να κάνουμε. Τι να θέλω κοπέλα μου Windsurfing να κάνεις.Πήγε να ανέβει και επικαλούμενη το στενό του αιδοίου της και το ευμεγέθες (λέμε τώρα) του "Παράσχου" πρότεινε αλλαγή θέσης.Α, ξέχασα ούτε λόγος για γλύψιμο ρώγας μιας και έβγαλε ιαχή πόνου.Μετά στην στάση πισωκολλητό πάλι δεν έμπαινε, δήθεν.Το γυρίσαμε στο μπροστινό , έμπαινε για λίγο μετά το έβγαλε προφασιζόμενη στενότητα.Μετα είπε που θέλεις να χύσεις?Ε, λέω καιγω δεν γαμιέται θα κάτσω να σκάσω τώρα, σιγά μην της κάνω φασαρία. Μου τον έπαιξε και έφυγε.
Κοπελα μου, που θα με ακους σίγουρα, με την τακτική αυτή δεν κερδίζεις πελάτες.Εντάξει καλό ήταν το μασάζ σου, αλλά εμείς δεν ερχόμαστε γιαυτό.Εάν δεν μπορείς να κάνεις σεξ, το λες από την αρχή. Η εν πάση περιπτώσει λες ότι μπορεί να μην παίξει σεξ, αν το εργαλείο σου είναι μεγάλο για μένα.Ή μη ζητάς όλο το ποσό. Γίνε επαγγελματίας με λίγα λόγια.
Καλό ταξίδι στο Βέλγιο"
Ας μου επιτεθούν τώρα όλοι οι αγαπούληδες....

οπως σου απαντησα και στα σχολια της κριτικης σου, το απαξιωτικο μου σχολιο δεν πηγαινε σε εσενα αλλα στον λαγο.
λιγη προσοχη  στο διαβασμα.
Θεωρω οτι η απολυτη γλοιωδεια με την οποία γραφει και κριτικαρει αδικει την προσπαθεια του ''αριστου''΄και της αννας. απορω επίσης πως ενας χρήστης που έχει και ''αξίωμα'' αναφερεται τοσο κραυγαλέα υπέρ ενός μαγαζιού.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
οπως σου απαντησα και στα σχολια της κριτικης σου, το απαξιωτικο μου σχολιο δεν πηγαινε σε εσενα αλλα στον λαγο.
λιγη προσοχη  στο διαβασμα.
Θεωρω οτι η απολυτη γλοιωδεια με την οποία γραφει και κριτικαρει αδικει την προσπαθεια του ''αριστου''΄και της αννας. απορω επίσης πως ενας χρήστης που έχει και ''αξίωμα'' αναφερεται τοσο κραυγαλέα υπέρ ενός μαγαζιού.

Πράγματι, φράσεις του στυλ "έφτασα στο Θεό", "η καλύτερη εμπειρία της ζωής μου" κλπ είναι υπερβολικές, ειδικά όταν λέγονται από έμπειρο άνθρωπο. Για μένα τέτοιες κριτικές έχουν μηδενική αξία (όπως, βέβαια, μηδενική αξία είχε και το παραλήρημα του Πύραυλου).
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
19
Like
3.092
Πόντοι
7.195
Πράγματι, φράσεις του στυλ "έφτασα στο Θεό", "η καλύτερη εμπειρία της ζωής μου" κλπ είναι υπερβολικές, ειδικά όταν λέγονται από έμπειρο άνθρωπο. Για μένα τέτοιες κριτικές έχουν μηδενική αξία (όπως, βέβαια, μηδενική αξία είχε και το παραλήρημα του Πύραυλου).

Η δικη σας εμονη ,ω "επιστημων " , για κριτικη επι παντος επιστητου στο σαιτ "εχει αραγε αξια" η προκειται περι παραληρηματος στυλ ΠΥΡΑΥΛΟΥ αρα ακρως κουραστικη !!!!!
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
203
Κριτικές
3
Like
1.011
Πόντοι
81
καλημερα εγω πιστευω οτι οποιοσ εχει προβλημα με το μαγαζι με τισ κοπελεσ με την αννα στη  εισοδο το λεει πριν φυγει απο το μαγαζι δεν το γραφει σε σαιτ εκει ειναι η μαγκια και οτι εισαι καιρο στα κολπα
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
203
Κριτικές
3
Like
1.011
Πόντοι
81
η καλυτερη πενταδα στα ραντεβου εκει πιστευω ειναι πρωτη η ευα μετα μαριλενα μετα μαργαριτα μετα αννα μετα τζενη και η αλλεσ απλα καλυπτουν κενα απο τισ αλλεσ με λιγα ραντεβου ο καθενασ διαλεγει με αλλα κριτιρια 
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Δημοσιεύω και εδώ την κριτική μιας και αμφισβητείται από κάποιους ερωτύλους και φανατικούς του εν λόγω θεραπευτηρίου. Πιστεύω ο αρίστος να τα πει ένα χεράκι στην κυρία
"Ύστερα από τις δυθιραμβικές κριτικές πήγα και εγώ σε αυτό το περίφημο Diamond Spa.Ο χώρος τέλειος και καθαρός, το δωμάτιο ευρύχωρο με ντουζιέρα και η παρουσίαση των κορασίδων με χαιρετούρα.ΔΙάλεξα την Μαργαρίτα, πολύ'νόστιμη για τα γούστα μου με ωραίο σοκολατένιο κορμί,κωλαράκι και ένα προσωπάκι, όλο νοστιμιά. Το μασάζ της λεπτομερές με δύναμη και αγκώνα και πολύ λάδι για να γλυστρά.Αφού έκανε αρκετή ώρα μετά πήρε θέση για πίπα, έντεχνα ώστε να μην χουφτώνεται. Σημειωτέον η πίπα με προφυλακτικό.Μετά είπε τι θες να κάνουμε. Τι να θέλω κοπέλα μου Windsurfing να κάνεις.Πήγε να ανέβει και επικαλούμενη το στενό του αιδοίου της και το ευμεγέθες (λέμε τώρα) του "Παράσχου" πρότεινε αλλαγή θέσης.Α, ξέχασα ούτε λόγος για γλύψιμο ρώγας μιας και έβγαλε ιαχή πόνου.Μετά στην στάση πισωκολλητό πάλι δεν έμπαινε, δήθεν.Το γυρίσαμε στο μπροστινό , έμπαινε για λίγο μετά το έβγαλε προφασιζόμενη στενότητα.Μετα είπε που θέλεις να χύσεις?Ε, λέω καιγω δεν γαμιέται θα κάτσω να σκάσω τώρα, σιγά μην της κάνω φασαρία. Μου τον έπαιξε και έφυγε.
Κοπελα μου, που θα με ακους σίγουρα, με την τακτική αυτή δεν κερδίζεις πελάτες.Εντάξει καλό ήταν το μασάζ σου, αλλά εμείς δεν ερχόμαστε γιαυτό.Εάν δεν μπορείς να κάνεις σεξ, το λες από την αρχή. Η εν πάση περιπτώσει λες ότι μπορεί να μην παίξει σεξ, αν το εργαλείο σου είναι μεγάλο για μένα.Ή μη ζητάς όλο το ποσό. Γίνε επαγγελματίας με λίγα λόγια.
Καλό ταξίδι στο Βέλγιο"
Ας μου επιτεθούν τώρα όλοι οι αγαπούληδες....
Φιλε perineο δεν σιωπω ηθελημενα (κοινως, κανω τη παπια!), επειδη δεν με "βολευει" η κριτικη σου! Υπαρχει ενα θεμα που μονο απο κοντα θα το συζητουσα, και μονο μαζι σου. Κανε εναν κοπο οποτε βρεις λιγο χρονο να ερθεις να πιουμε καφεδακι και να τα πουμε. Απο εκει και περα εσυ κρινεις αν θα πρεπει να δημοσιευθει η" οχι ο διαλογος μας.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
οπως σου απαντησα και στα σχολια της κριτικης σου, το απαξιωτικο μου σχολιο δεν πηγαινε σε εσενα αλλα στον λαγο.
λιγη προσοχη  στο διαβασμα.
Θεωρω οτι η απολυτη γλοιωδεια με την οποία γραφει και κριτικαρει αδικει την προσπαθεια του ''αριστου''΄και της αννας. απορω επίσης πως ενας χρήστης που έχει και ''αξίωμα'' αναφερεται τοσο κραυγαλέα υπέρ ενός μαγαζιού.
Φιλε ElftexTP, μην εισαι τοσο αυστηρος με το Λαγο. Η γραφη του ειναι υπερβολικη, αλλα ετσι ειναι και ο χαρακτηρας του. Ειναι παρορμητικος και χειμαρρωδης. Μπαινει στο μαγαζι και "γεμιζει" το χωρο. Πως θα μπορουσε να γραφει με χαμηλους τονους, οταν ειναι ετσι και στη καθημερινοτητα του??? Οποιος τον γνωριζει προσωπικα πιστευω οτι θα συμφωνησει μαζι μου.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Φιλε ElftexTP, μην εισαι τοσο αυστηρος με το Λαγο. Η γραφη του ειναι υπερβολικη, αλλα ετσι ειναι και ο χαρακτηρας του. Ειναι παρορμητικος και χειμαρρωδης. Μπαινει στο μαγαζι και "γεμιζει" το χωρο. Πως θα μπορουσε να γραφει με χαμηλους τονους, οταν ειναι ετσι και στη καθημερινοτητα του??? Οποιος τον γνωριζει προσωπικα πιστευω οτι θα συμφωνησει μαζι μου.

επειδη ξερεις και εμενα, οταν γραφουμε σε ενα φορουμ καλο ειναι να προσέχουμε. Μας διαβαζουν. Του ΠΥΡΑΥΛΟΥ, που τα γραπτα του αποτελουν λογοτέχνημα, δεν του αναγνωρίσαμε καμια ιδιαιτεροτητα....σε καθε περιπτωση, δεν κρινω, απλα σχολιαζω αυτα που βλεπω.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
επειδη ξερεις και εμενα, οταν γραφουμε σε ενα φορουμ καλο ειναι να προσέχουμε. Μας διαβαζουν. Του ΠΥΡΑΥΛΟΥ, που τα γραπτα του αποτελουν λογοτέχνημα, δεν του αναγνωρίσαμε καμια ιδιαιτεροτητα....σε καθε περιπτωση, δεν κρινω, απλα σχολιαζω αυτα που βλεπω.
O.K. φιλε, απλα τον γνωρισα και ειναι ατομο που αυτα που γραφει τα βιωνει, οσο και αν σου φαινεται παραξενο! Κακος που το αναφερω, αλλα οταν βγηκε απο το δωματιο ειπε την ατακα "πηγα στο θεο"!!! Ε.. δεν περιμενα κατι διαφορετικο στην κριτικη του! :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
μιας κ αναφερθηκε το ''ονομα'' μου ας πω κ γω 2 κουβεντες. Ποια γλοιωδια βρε ανεγκεφαλε? Το γεγονος οτι προσπαθω να αποτυπωσω πασαστατικα τα τεκταινομενα στο δωματιο με γλαφυρο τροπο κ οχι πεζοδρομιακο, δν το θεωρω γλυψιμο. Το οτι οταν βρισκομαι στο δωματιο, ζω στο 100% την εμπειρια κ οχι να χω το νου μου να βρω ενα ψεγαδι για να θαψω την κοπελα στην κριτικη μπορει να με κανει καπως υπερβολικο γιατι ξερω να εκτιμω τα εξωτερικα ερεθισματα... Το αν ο χαρακτηρας μου ειναι πληθωρικος αφηνω αλλους να το κρινουν....
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
το οτι ξερω κ μπορω να ''βγαζω'' στην κοπελα να αποδωσει το μαξιμουμ οφειλεται σε πολλους παραγοντες, οπως ευγενεια, καθαριοτητα, προσοχη στις αντιδρασεις της. Αν ξαναδεις το σχολιο μου, θα δεις οτι λεω απλα οτι τα οσα αναφερεις ειναι τελειως αντιθετα απο οσα ξερω οτι προσφερει η μαργαριτα, οχι μονο σε μενα, αλλα κ σε αλλους πελατες....οποτε μπηκαν καποιες σκεψεις στο μυαλο μου....
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Του ΠΥΡΑΥΛΟΥ, που τα γραπτα του αποτελουν λογοτέχνημα, δεν του αναγνωρίσαμε καμια ιδιαιτεροτητα....
Τον Πυραυλο προσωπικα δεν τον ξερω, μπορει να ειναι το καλυτερο παιδι, ομως οχι μονο με την κριτικη, αλλα κυριως η μετεπειτα συμπεριφορα του απεναντι μου, μου δινει την αισθηση οτι ειναι ενας μορφωμενος - καλλιτεχνης τραμπουκος. Μπορει να κανω και λαθος, ομως αυτη την εικονα παρουσιασε!!! Ας προσεχε! :idiot: Οι ποταποι "νταβατζηδες" μπορουν να ειναι και θερμοκεφαλοι, οι σπουδαιοι ελληνες "συγγραφεις" ομως μπορουν?????????
 

Συνημμένα

  • piravlos-trampoukos.jpg
    piravlos-trampoukos.jpg
    95,3 KB · Εμφανίσεις: 20

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
επειδη εχω μαθει να λειτουργω με το συναισθημα, με την ειλικρινεια και να μη φοβαμαι να ''εκτεθω'', αν εχω να διαλεξω θα διαλεξω να ειμαι ''ποταπος νταβαντζης κ ερωτυλος'' αν η αλλη επιλογη ειναι του γαμια του πληκτρολογιου, του τσαμπα μαγκα κ του προπονητη του καναπε....
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Για παμε τη φωτο της ημερας..................
 

Συνημμένα

  • african_beauty_2.jpg
    african_beauty_2.jpg
    152,6 KB · Εμφανίσεις: 88
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom