Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Όπως είπα, δεν έχει πλεόν νόημα, ο,τι γέγονε, γέγονε,. Και μένα μου έκανε εντύπωση που δεν υπήρχε κανείς στο σαλόνι στην έξοδο
Καλημερα perineo. Φιλε μου αυτο που θελω να σου πω δεν ειναι θεμα κακης κριτικης, απλα θεωρω οτι ειναι κατι που πρεπει να συζητηθει κατ'ιδιαν. Για να ξεκαθαρισω λιγο τα πραγματα, τη κριτικη σου εγω προσωπικα δεν τη βρισκω ουτε κακη ουτε αδικη, υπαρχει ομως ενα, αλλα..., που θα ηθελα να πουμε απο κοντα, αν θελεις βεβαια και εσυ. Πες με "γραφικο", αλλα εχω και εγω ενα κωδικας δεοντολογιας που δεν θα ηθελα να παραβω. Να εισαι καλα και να εχεις μια καλη ημερα.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
σε καθε περιπτωση ομως , βλεποντας το προβλημα και απο μια αλλη οπτικη γωνια , πιστευω οτι δεν ειναι σωστο να συστηνουμε μονο "μιλα με την δ/νση μην γραφεις στο σαιτ" . ανεξαρτητα απο την παρεμβαση του αγαπητου αριστοτελη η της εκαστοτε ρεσεπσιονιστ πολυ ορθα ο φιλος μας εγραψε στο σαιτ.
αυτη ειναι η εγκαιρη και επικαιρη ενημερωση.
ετσι , και φυσικα και ο αριστοτελης μπορει να παρεμβει για την επιχειρηση του , και να υπαρχει real time ενημερωση εμας των υπολοιπων.
;)
 

Συνημμένα

  • pesta-xrisostome.jpg
    pesta-xrisostome.jpg
    16,3 KB · Εμφανίσεις: 53
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
<<άλλ' αντ' άλλα τα μεγάλα της Παρασκευής το γάλα>>  "Παρασκευουλα".........
 

Συνημμένα

  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 18.jpg
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 18.jpg
    61,2 KB · Εμφανίσεις: 27

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Εχω κάποιον φίλο που διατηρεί μια επιχείρηση,διαδικτυακού χαρακτήρα,τελείως άσχετη φυσικά με το αντικείμενο του site.Ομως,και ο χώρος στον οποίο δραστηριοποιείται ο φίλος αυτός,είναι έντονα ανταγωνιστικός,με προμότορες,παπαγαλάκια,κλπ.Εχει σχέση με χρηματοοικονομικά,και όπως καταλαβαίνετε,όπου υπάρχει χρήμα υπάρχει και καβγάς,και χτυπήματα κάτω απο τη μέση,κλπ.Ο φίλος λοιπόν αυτός έχει ένα μότο,εδω και πολλά χρόνια,που μου αρέσει ιδιαίτερα: "αν μείνατε ευχαριστημένοι απο τη δουλειά μας,απο τις υπηρεσίες μας,πεστε το και στους φίλους σας.Αν μείνατε δυσαρεστημένος,πεστε το σε μένα,για να το διορθώσω...."
Θεωρώ λοιπόν ότι αν ένα μαγαζί,όπως του Αρίστου,έχει δείξει γενικά καλή συμπεριφορά,αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία,όταν κάτι πάει στραβά.Και η δεύτερη αυτή ευκαιρία έχει την έννοια να μιλησει κανείς μαζί του,είτε προσωπικά,είτε πριβέ απο δω,ώστε να μπορέσει να διορθώσει το πρόβλημα.Βεβαίως,αν επαναληφθεί η αντιεπαγγελματική συμπεριφορά,τότε ασφαλώς η ενημέρωση των μελών του φόρουμ είναι η ενδεδειγμένη αντιμετώπιση......
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Εχω κάποιον φίλο που διατηρεί μια επιχείρηση,διαδικτυακού χαρακτήρα,τελείως άσχετη φυσικά με το αντικείμενο του site.Ομως,και ο χώρος στον οποίο δραστηριοποιείται ο φίλος αυτός,είναι έντονα ανταγωνιστικός,με προμότορες,παπαγαλάκια,κλπ.Εχει σχέση με χρηματοοικονομικά,και όπως καταλαβαίνετε,όπου υπάρχει χρήμα υπάρχει και καβγάς,και χτυπήματα κάτω απο τη μέση,κλπ.Ο φίλος λοιπόν αυτός έχει ένα μότο,εδω και πολλά χρόνια,που μου αρέσει ιδιαίτερα: "αν μείνατε ευχαριστημένοι απο τη δουλειά μας,απο τις υπηρεσίες μας,πεστε το και στους φίλους σας.Αν μείνατε δυσαρεστημένος,πεστε το σε μένα,για να το διορθώσω...."
Θεωρώ λοιπόν ότι αν ένα μαγαζί,όπως του Αρίστου,έχει δείξει γενικά καλή συμπεριφορά,αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία,όταν κάτι πάει στραβά.Και η δεύτερη αυτή ευκαιρία έχει την έννοια να μιλησει κανείς μαζί του,είτε προσωπικά,είτε πριβέ απο δω,ώστε να μπορέσει να διορθώσει το πρόβλημα.Βεβαίως,αν επαναληφθεί η αντιεπαγγελματική συμπεριφορά,τότε ασφαλώς η ενημέρωση των μελών του φόρουμ είναι η ενδεδειγμένη αντιμετώπιση......
Μεγάλη σοφία είπε..Δάκρυσα..Όλοι το ίδιο λένε..Αν κάθε φορά που μένει κάποιος δυσαρεστημένος δεν το αναφέρει, αλλά κάνει υποδείξεις στη διεύθυνση, χάνεται ένα μεγάλο τμήμα της πραγματικότητας. Όταν πχ πήγαμε στο Μούσες και μία από τις κοπέλες στον απλό χορό κάθησε 90'', δεν έπρεπε να αναφερθεί ονομαστικά εδώ (όπως και έγινε)??
Κάνετε ένα λάθος.Δένεστε ορισμένοι με ένα μαγαζί (για δικούς του λόγους ο καθένας) και δε βλέπετε την αλήθεια.Ο aristo-telis είναι ο μανατζερ.Προσπαθεί να διευθετεί ό,τι περνά από το χέρι του.από εκεί και πέρα όμως στο δωμάτιο η κοπέλε είναι μόνη της ,κάνει ό,τι θέλει,ανάλογα με το πώς αισθάνεται, αν έχει όρεξη,αν σκέφτεται το γκόμενο ή τις διακοπές ή αν σας απεχθάνεται κτλ..Το ίδιο κάνουμε όλοι στη δουλειά μας.Κριτικές θα υπάρχουν και καλές και κακές και αδιάφορες.Μην καταλήξει και αυτό το νήμα όπως του γνωστού στούντιο, όπου κάθε άσχημη κριτική γινόταν θέμα μαγαλύτερης σημασίας απ'ότι πραγματικά ήταν. Εκτός και αν κάποιος το θεωρεί ευκαιρία διαφήμισης και το εκμεταλλεύεται..
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Εχω κάποιον φίλο που διατηρεί μια επιχείρηση,διαδικτυακού χαρακτήρα,τελείως άσχετη φυσικά με το αντικείμενο του site.Ομως,και ο χώρος στον οποίο δραστηριοποιείται ο φίλος αυτός,είναι έντονα ανταγωνιστικός,με προμότορες,παπαγαλάκια,κλπ.Εχει σχέση με χρηματοοικονομικά,και όπως καταλαβαίνετε,όπου υπάρχει χρήμα υπάρχει και καβγάς,και χτυπήματα κάτω απο τη μέση,κλπ.Ο φίλος λοιπόν αυτός έχει ένα μότο,εδω και πολλά χρόνια,που μου αρέσει ιδιαίτερα: "αν μείνατε ευχαριστημένοι απο τη δουλειά μας,απο τις υπηρεσίες μας,πεστε το και στους φίλους σας.Αν μείνατε δυσαρεστημένος,πεστε το σε μένα,για να το διορθώσω...."
Θεωρώ λοιπόν ότι αν ένα μαγαζί,όπως του Αρίστου,έχει δείξει γενικά καλή συμπεριφορά,αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία,όταν κάτι πάει στραβά.Και η δεύτερη αυτή ευκαιρία έχει την έννοια να μιλησει κανείς μαζί του,είτε προσωπικά,είτε πριβέ απο δω,ώστε να μπορέσει να διορθώσει το πρόβλημα.Βεβαίως,αν επαναληφθεί η αντιεπαγγελματική συμπεριφορά,τότε ασφαλώς η ενημέρωση των μελών του φόρουμ είναι η ενδεδειγμένη αντιμετώπιση......
Φιλε andy51, εισαι ενα παλιο και σεβαστο σε εμενα, αλλα και σε πολλους πιστευω, μελος του forum. Ποσταρεις παντα ευγενικα αλλα και αρκετα αντικειμενικα, κατα τη γνωμη μου. Η αποψη σου εχει ιδιαιτερη βαρυτητα και τη θεωρω σωστη, ομως υπαρχει κατι, στην συγκεκριμενη περιπτωση, περαν του να "τραβηξω αυτι" κλπ. Δεν συνεβη και τιποτα τρομερο, ομως λογο "ιδιοτροπιας" μου, αν θελεις πες το, Θα ηθελα να το συζητησω μονο κατ'ιδιαν με τον ιδιο.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Μεγάλη σοφία είπε..Δάκρυσα..Όλοι το ίδιο λένε..Αν κάθε φορά που μένει κάποιος δυσαρεστημένος δεν το αναφέρει, αλλά κάνει υποδείξεις στη διεύθυνση, χάνεται ένα μεγάλο τμήμα της πραγματικότητας. Όταν πχ πήγαμε στο Μούσες και μία από τις κοπέλες στον απλό χορό κάθησε 90'', δεν έπρεπε να αναφερθεί ονομαστικά εδώ (όπως και έγινε)??
Κάνετε ένα λάθος.Δένεστε ορισμένοι με ένα μαγαζί (για δικούς του λόγους ο καθένας) και δε βλέπετε την αλήθεια.Ο aristo-telis είναι ο μανατζερ.Προσπαθεί να διευθετεί ό,τι περνά από το χέρι του.από εκεί και πέρα όμως στο δωμάτιο η κοπέλε είναι μόνη της ,κάνει ό,τι θέλει,ανάλογα με το πώς αισθάνεται, αν έχει όρεξη,αν σκέφτεται το γκόμενο ή τις διακοπές ή αν σας απεχθάνεται κτλ..Το ίδιο κάνουμε όλοι στη δουλειά μας.Κριτικές θα υπάρχουν και καλές και κακές και αδιάφορες.Μην καταλήξει και αυτό το νήμα όπως του γνωστού στούντιο, όπου κάθε άσχημη κριτική γινόταν θέμα μαγαλύτερης σημασίας απ'ότι πραγματικά ήταν. Εκτός και αν κάποιος το θεωρεί ευκαιρία διαφήμισης και το εκμεταλλεύεται..
Ταυρε μου εχεις και εσυ τα δικια σου. Να μπαινω και εγω στο δωματιο και να κραταω το φαναρι δεν γινεται. Ομως την κυρια ευθυνη στο βαπορι την εχει ο καπετανιος, και οχι το τζοβενο που πεταξε τα μηχανολαδα στη θαλασσα!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Φιλε andy51, εισαι ενα παλιο και σεβαστο σε εμενα, αλλα και σε πολλους πιστευω, μελος του forum. Ποσταρεις παντα ευγενικα αλλα και αρκετα αντικειμενικα, κατα τη γνωμη μου. Η αποψη σου εχει ιδιαιτερη βαρυτητα και τη θεωρω σωστη, ομως υπαρχει κατι, στην συγκεκριμενη περιπτωση, περαν του να "τραβηξω αυτι" κλπ. Δεν συνεβη και τιποτα τρομερο, ομως λογο "ιδιοτροπιας" μου, αν θελεις πες το, Θα ηθελα να το συζητησω μονο κατ'ιδιαν με τον ιδιο.

Μίλησα γενικά....ασφαλώς αν υπάρχει κάποια ειδική περίπτωση,θα πρέπει να αντιμετωπιστεί με ιδιαίτερο τρόπο.Και όπως γνωρίζεις καλά και εσυ,και πολλά μέλη του φόρουμ,καμμία σχέση με το μαγαζί δεν έχω,ούτε έχω έρθει απο κει,τουλάχιστον φέτος....απλά,επειδή εισαι παρων στο μαγαζί,αλλά και εδω,θεωρώ οτι ειδικά με σένα υπάρχει μια μεγαλύτερη άνεση επικοινωνίας,σε σχέση με άλλα μαγαζιά,όπου ο ιδιοκτήτης δεν είναι γνωστός,η δε υπεύθυνη αλλάζει κατά περίσταση.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Μίλησα γενικά....ασφαλώς αν υπάρχει κάποια ειδική περίπτωση,θα πρέπει να αντιμετωπιστεί με ιδιαίτερο τρόπο.Και όπως γνωρίζεις καλά και εσυ,και πολλά μέλη του φόρουμ,καμμία σχέση με το μαγαζί δεν έχω,ούτε έχω έρθει απο κει,τουλάχιστον φέτος....απλά,επειδή εισαι παρων στο μαγαζί,αλλά και εδω,θεωρώ οτι ειδικά με σένα υπάρχει μια μεγαλύτερη άνεση επικοινωνίας,σε σχέση με άλλα μαγαζιά,όπου ο ιδιοκτήτης δεν είναι γνωστός,η δε υπεύθυνη αλλάζει κατά περίσταση.
Ακριβως andy μου. Εφοσον επελεξα να ειμαι ενεργο μελος του forum, και να μη ποσταρω μονο ονοματα, λογικο ειναι να γεννιουνται συμπαθειες - αντιπαθειες και ανταλλαγες αποψεων, σε διαφορους τονους!!!
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
1.011
Πόντοι
81
καλησπερα  καταρχην ειμαι αντρασ με το μαγαζι δεν εχω καμια σχεση εκτοσ απο φιλια με μια κοπελα απλα εγω οσεσ φορεσ ειχα θεμα  με κοπελεσ  το ελεγα στο μαγαζι και μετα οταν πηγαινα εκει ο καλυτεροσ πελατησ  ημουνα τωρα ειναι θεμα του αριστου και τησ αννασ να ρωτανε αν περασε καλα ο πελατησ οταν φευγει αν θελει τιποτα αλλο ολα αυτα που κανουν πολλα μαγαζια και κερδιζεισ πελατεσ ετσι 
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα  καταρχην ειμαι αντρασ με το μαγαζι δεν εχω καμια σχεση εκτοσ απο φιλια με μια κοπελα απλα εγω οσεσ φορεσ ειχα θεμα   με κοπελεσ  το ελεγα στο μαγαζι και μετα οταν πηγαινα εκει ο καλυτεροσ πελατησ   ημουνα τωρα ειναι θεμα του αριστου και τησ αννασ να ρωτανε αν περασε καλα ο πελατησ οταν φευγει αν θελει τιποτα αλλο ολα αυτα που κανουν πολλα μαγαζια και κερδιζεισ πελατεσ ετσι 

Φίλε μου χίλια συγνώμη. Σε μπέρδεψε με τον sevi86. Πιστεύω να μην μου κρατάς κακία. Και παλι συγνώμη.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλο βραδυ σε ολους!
 

Συνημμένα

  • vradi-sexy.jpg
    vradi-sexy.jpg
    5,8 KB · Εμφανίσεις: 21

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
σε καθε περιπτωση ομως , βλεποντας το προβλημα και απο μια αλλη οπτικη γωνια , πιστευω οτι δεν ειναι σωστο να συστηνουμε μονο "μιλα με την δ/νση μην γραφεις στο σαιτ" . ανεξαρτητα απο την παρεμβαση του αγαπητου αριστοτελη η της εκαστοτε ρεσεπσιονιστ πολυ ορθα ο φιλος μας εγραψε στο σαιτ.
αυτη ειναι η εγκαιρη και επικαιρη ενημερωση.
ετσι , και φυσικα και ο αριστοτελης μπορει να παρεμβει για την επιχειρηση του , και να υπαρχει real time ενημερωση εμας των υπολοιπων.

Πιστευω και εγω οτι δεν ειναι σωστο  να μιλαμε μονο με την εκαστοτε διευθυνση για πολλους λογους.
Γιατι να ταυτοποιηθω μιλωντας με τον  Κυριο Αριστο  και τον καθε κυριο αριστο?
Πολυ ανεκτηκοτητα δινουμε στα κοριτσια. Αυτο παντα κατα την γνωμη μου.
Την δουλεια τους  κανουν . αυτο επελεξαν . ΝΑ ΕΚΔΙΔΟΝΤΑΙ.  Τα  γραφω λιγο χυμα αλλατι
Να γινει πρεπει να το παρουν χαμπαρι –κοριτσια, υπευθυνες-υπευθυνοι-νταβαντζηδες- οτι
Τα κοριτσια εργαζονται  πουλωντας υπηρεσιες με το κορμι τους αρα πρεπει να φροντιζουν
Να μεινει ο πελατης ευχαριστημενος. Τι θα πει δηλαδη ειναι κουρασμενη  και δεν ξερω και εγω τι αλλο.
Ισα ισα που οι γυναικες μπορουν να προσποιηθουν ανετα ποιο το δυσκολο δηλαδη?
Δεν λεω υπαρχουν και δυσκολες περιπτωσεις πελατων, αλλα εδω εν προκειμενω ο συναγωνιστης
Κατα γενικη ομολογια ηταν Κυριος  με ολη την σημασια της λεξεως δεν ζητησε τιποτα παραλογο
Ενα υποτιπωδες ΜΑΣΑΖ και σεξ κανονικο οπως προσφερει το μαγαζι με την εκαστοτε διαφιμηση τυου οπως διατυμπανιζει. Ποιο το δυσκολο δηλαδη . το 80ρι ομως το τσεπωσε κανονικωτατα
Και ουτε γατα ουτε ζημια.
Δεν καταλαβα δηλαδη τι θα πει θα το πω στην διευθυνση  να σε κανει ΝΤΑΝΤΑ?
Η κριτικη καλη  η κακη πρεπει να γραφεται εδω να την διαβαζουν ολοι και να μην αμφισβητηται απο τον /την ιδοκτητη/ια (μιλαω για ολα τα μαγαζια τωρα)

 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
1.011
Πόντοι
81
καλησπερα κοιτα εγω εχω παει 3 φορεσ εκει μια ειχα προβλημα ειπα στην κοπελα θα κανω προγραμα 6ο ευρω τελειωνουμε λει περασε η μιση ωρα θα δωσεισ 80 ευρω γιατι θα μου φωναζουν απο εξω αν παρω κοπελα για μια ωρα και βγει  στα 45 λεπτα θα τισ δωσω 80 η 70 ευρω δεν νομιζω
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16

Ο Αριστοτέλης είναι πάντα προσεκτικός ώστε στις φωτό που δημοσιεύει να μην φαίνονται τα πρόσωπα των κοριτσιών. Εσύ έχεις τη συγκατάθεση της κοπέλας για να δείξεις το πρόσωπό της;
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
1.011
Πόντοι
81
απο σαιτ την βρηκα
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
1.011
Πόντοι
81
και αν λεσ την δευτερη φωτο αυτη ειναι ασχετη φωτο
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Καλημερα perineo. Φιλε μου αυτο που θελω να σου πω δεν ειναι θεμα κακης κριτικης, απλα θεωρω οτι ειναι κατι που πρεπει να συζητηθει κατ'ιδιαν. Για να ξεκαθαρισω λιγο τα πραγματα, τη κριτικη σου εγω προσωπικα δεν τη βρισκω ουτε κακη ουτε αδικη, υπαρχει ομως ενα, αλλα..., που θα ηθελα να πουμε απο κοντα, αν θελεις βεβαια και εσυ. Πες με "γραφικο", αλλα εχω και εγω ενα κωδικας δεοντολογιας που δεν θα ηθελα να παραβω. Να εισαι καλα και να εχεις μια καλη ημερα.
μεταφραση....
κατι ειδε η κοπελα μαλλον απο αποψης υγειας και κολωσε να προχω
εγω αυτο καταλαβαινω...
μπορει ομως να εκανε και λαθος διαγνωση η θεραπαυτρια
πολλες φορες τα φαινομενα απατουν...
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
μεταφραση....
κατι ειδε η κοπελα μαλλον απο αποψης υγειας και κολωσε να προχω
εγω αυτο καταλαβαινω...
μπορει ομως να εκανε και λαθος διαγνωση η θεραπαυτρια
πολλες φορες τα φαινομενα απατουν...
Ωραία μετάφραση, μπράβο. Μα δεν είδες την κριτική μου; Είχα  διείσδυση,  η Μαργαρίτα όμως έκανε ότι πονούσε και άλλαζε στάση.Και εκεί το ίδιο,μετά από λίγο σταμάταγε με το πρόσχημα μεγέθους.Στο τέλος έβγαλε το προφυλακτικό και τελείωσα στο στήθος της.Και σημειώνω ότι δεν είμαι δα και  ο Rocco Siffredi.
Απολυτως κανένα πρόβλημα υγείας δεν έχω, οι θεραπέυτριες δεν είναι υποχρεωμένες να  κάνουν σεξ όταν δουν κάτι ύποπτο, απέχουν.Στο κάτω-κάτω θα ντρεπόταν να μου το έλεγε;;
Αν πίστευε η κοπέλα ότι έχω κάποιο πρόβλημα , δίνω στον Αρίστο το ελεύθερο να το δημοσιεύσει αυτό το (δήθεν) πρόβλημα.
Μην πάμε τώρα να δικαιολογήσουμε τα αδικαιολόγητα....




 

ALEXTHEKING

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα perineo. Φιλε μου αυτο που θελω να σου πω δεν ειναι θεμα κακης κριτικης, απλα θεωρω οτι ειναι κατι που πρεπει να συζητηθει κατ'ιδιαν. Για να ξεκαθαρισω λιγο τα πραγματα, τη κριτικη σου εγω προσωπικα δεν τη βρισκω ουτε κακη ουτε αδικη, υπαρχει ομως ενα, αλλα..., που θα ηθελα να πουμε απο κοντα, αν θελεις βεβαια και εσυ. Πες με "γραφικο", αλλα εχω και εγω ενα κωδικας δεοντολογιας που δεν θα ηθελα να παραβω. Να εισαι καλα και να εχεις μια καλη ημερα.

Αγαπητε Γιαννο-λεβεντοπαιδο Αριστο--  να σε ρωτησω κατι "ομορφαντραμου"?  μηπως στην μεχρι τωρα καριερα σου διετελεσες  "συνδικαλιστης" σε κανενα σωματιο ?  γιατι βρε γιαννο μου  μονο οι "συνδικαλιστες" αντιδρουν ετσι οπως εσυ και χειριζονται καποια θεματα.
δηλαδης οκ θα στο πω βρε  γιαννο μου "παλιοφιλε" ναι μεν δεχεσαι την κριτικη  , παραδεχεσαι το λαθος αλλα δεν το αναγνωριζεις πληρως
αφηνεις  μια θολουρα ενα μικρο μαυρο συννεφο να αιωρειται πανω απο τον καταγαλανο καλοκαιριατικο ουρανο της αττικης μας . το συννεφακη αυτο αφορα τον συναγωνιστη και πελατη σου . Το αφηνεις και ασε εμας τους υπολοιπους να αναρωτιομαστε μηπως φταιει ο πελατης.
βρε γιαννο μου θα σε μαλλωσω τι καμμωματα ειναι τουτα.
Δηλαδης πρεπει ολοιμας οταν ερχομαστε στο μαγαζι σου  να σε πλησιαζουμε --μ εισαι και ασχημος παναθεμασε---- να σου δινουμε παρων.
Μετα να μεταβαινουμε στο δωματιακι με την θεραπενιδα να της λεμε οτι ειμαι ο ταδε στο σαιτ και θα γραψω καλα λογια για σενα και ετσι θα περασουμε καλα .
Αυτο κανουν κανα τεσσαρι λιβανιστιρια  nicnames και αρχιζερις εσυ φιλακια  αγκαλιτσες και σιγα βρε γιαννο μου αριστο μου μην σου κανουμε και  blowjob για να περασουμε καλα στο στοθντιο σου.
Αληθεια  αγαπητε μου "φιλε" διευκρινισε μας το μαγαζι ειναι ΣΠΑ κανονικο με ολη την ενοια δηλαδη οι κορασιδες ειναι διπλωματουχες φυσικοθεραπευτριες ξερουν πολλα ειδη μασαζ . δηλαδης σουηδικο -κορεατικο -κινεζικο - φλαμανδεζικο  κ.ο.κ  και κανουν μονο αυτο δηλαδης δεν εκδιδονται????
η το μαγαζι σου ειναι στουντιο-- μασαζ δηλαδης σεξ ολων των αποχρωσεων με ολιγολεπτο μασαζακι για να γνωριστουν τα δυο κορμια, ανδρικο και γυναικειο?
αγαπητε μου εγω αυτο καταλαβα και στο παλιο μαγαζι και σε αυτο τωρα οτι ειναι στουντιο-μασαζ δηλαδης καμια διαφορα απο τα στουντιο που παρεχουν τις ιδιες και καλυτερες υπηρεσιες. μαλλον συγνωμη η διαφορα εγγειται στο οτι τα στουντιο δεν εχουν μασαζοκρεβατο.
εγω αυτο καταλαβα οταν ηλθα στο μαγαζι σου και ευτυχως που ελλειπες γιατι τωρα δεν θα μπορουσα να τα γραψω αυτα.
γιαννο μου φτιαξε τις υπηρεσιες σου  στα του σεξ __ αυτο θελει ο κοσμος  για να ξεδωσει-- και ασε τις παπαριες για δηθεν επαγγελματικο μασαζ και κουραφεξαλα. Οσο για τα λιβανιστιρια με τα φιλακια συνεχεια 10 φορες την μερα  ελεος γιαννο μο αριστο μου κανε λιγο κρατει.
Ολα τα ανωτερω φιλικωτατα  χωρις υστεροβουλιες και κακιες
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom