Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

fordtoti

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2012
Μηνύματα
147
Like
506
Πόντοι
81
Ολες οι μέρες τις εβδομάδας έχουν την χάρη τους ....
 

tubanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
1
Την Πέμπτη περιμένουμε  :boobies:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Εγώ πάλι περιμενω την Παρασκευή και πιο πολύ το Σαββατο  :rolleyes:
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλημερα σε ολους.                                                            ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ !!!                     
 

Συνημμένα

  • ΠΕΜΠΤΗ2.jpg
    ΠΕΜΠΤΗ2.jpg
    200 KB · Εμφανίσεις: 25

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
aristo,κανε μια ενημερωση για προγραμματα και τιμες..ποιες απο τις κοπελες δινουν αυτα τα ωραια κωλαρακια για...φαγωμα??
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολους.                                                          Για να δουμε και την "Παρασκευη"!                 
 

Συνημμένα

  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2.jpg
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2.jpg
    150,3 KB · Εμφανίσεις: 17

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Μμμμ... ωραιο.... κ καλλιτεχνικη φωτο....
Ηλικια κ χωρα προελευσης της δεσποινις?? :sunglasses:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Επισκέφτηκα προ τριημέρου το μαγαζί με Λίγο περισσότερο χρόνο στη διάθεσή μου αυτή τη φορά. Δανάη και Αριστοτέλη δεν είδα (να φανταστώ ότι έκανε φωτογραφήσεις και δεν ήθελε να χάσει τον οίστρο της στιγμής;). Τέλος πάντων συνεννοήθηκα με την Άννα και διάλεξα την Άντζελα που είναι μελαχρινή Ρουμάνα με καλό σώμα (2,5άρι βυζί, ωραίος κώλος, λίγη κοιλίτσα από αυτές που μου αρέσουν). Μέτριο το πρόσωπο που ξεχωρίζουν τα ωραία χείλη και τα μαύρα μάτια. Μασάζ άνω του μέσου όρου των καταστημάτων του είδους. Πίπα με κοίταγμα προς τα πάνω, αρκετά καλή αλλά όχι deep throat (την περίμενα καλύτερη λόγω Ρουμανίας). Καλή συνέχεια με αλλαγή κανά δυο στάσεων και τέλος μετά από 50 λεπτά σύνολο. Στα θετικά ότι το κορίτσι που μιλάει καλά ελληνικά δεν έφυγε πριν ολοκληρωθεί η ώρα για την οποία πλήρωσα 80 ευρά. Αυτά
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Επισκέφτηκα προ τριημέρου το μαγαζί με Λίγο περισσότερο χρόνο στη διάθεσή μου αυτή τη φορά. Δανάη και Αριστοτέλη δεν είδα (να φανταστώ ότι έκανε φωτογραφήσεις και δεν ήθελε να χάσει τον οίστρο της στιγμής;). Τέλος πάντων συνεννοήθηκα με την Άννα και διάλεξα την Άντζελα που είναι μελαχρινή Ρουμάνα με καλό σώμα (2,5άρι βυζί, ωραίος κώλος, λίγη κοιλίτσα από αυτές που μου αρέσουν). Μέτριο το πρόσωπο που ξεχωρίζουν τα ωραία χείλη και τα μαύρα μάτια. Μασάζ άνω του μέσου όρου των καταστημάτων του είδους. Πίπα με κοίταγμα προς τα πάνω, αρκετά καλή αλλά όχι deep throat (την περίμενα καλύτερη λόγω Ρουμανίας). Καλή συνέχεια με αλλαγή κανά δυο στάσεων και τέλος μετά από 50 λεπτά σύνολο. Στα θετικά ότι το κορίτσι που μιλάει καλά ελληνικά δεν έφυγε πριν ολοκληρωθεί η ώρα για την οποία πλήρωσα 80 ευρά. Αυτά
Οχι γαμωτο, εχασα την ευκαιρια να σε γνωρισω! Στην κωλοΔΕΗ ημουν, κανα 3ωρο αναμονη για δυο λεπτων δουλεια.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Κατι μου χρωστας !!!  :idiot: :idiot: :idiot:
Τελος παντων, μια και θα εισαι offline και οπως λεει η παροιμια "μην ταξεις σε αγιο κερι και σε παιδι κουλουρι" (και επειδη δεν μπορω να στη στειλω σε πμ.), ας φερουμε το "Σαββατο" καμποσες ωρες νωριτερα.                        Με τις υγειες σου Λεοντα μου!
 

Συνημμένα

  • ΣΑΒΒΑΤΟ2.jpg
    ΣΑΒΒΑΤΟ2.jpg
    134,6 KB · Εμφανίσεις: 22

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Τελος παντων, μια και θα εισαι offline και οπως λεει η παροιμια "μην ταξεις σε αγιο κερι και σε παιδι κουλουρι" (και επειδη δεν μπορω να στη στειλω σε πμ.), ας φερουμε το "Σαββατο" καμποσες ωρες νωριτερα.                        Με τις υγειες σου Λεοντα μου!

:cool2: :cool2: Γνωστα μου ειναι τα,  :tits: :tits: :tits: :tits: και τα εχω χαρει δεωντος

και με την πρωτη ευκαιρια, θα τα ξαναχαρω τα  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: της ..... !!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom