Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλη εβδομαδα σε ολους.                          Αφιερωμενα γενικος!!!
 

Συνημμένα

  • ΔΕΥΤΕΡΑ2.jpg
    ΔΕΥΤΕΡΑ2.jpg
    104,2 KB · Εμφανίσεις: 22

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Ευγε Aristo-teli,κράτησες την υπόσχεση σου και ξεκινάς πολύ καλά την εβδομάδα...Ταραξε λίγο τα νερά!
 

symvoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
85
Like
25
Πόντοι
0
Μπράβο στη διοίκηση του μαγαζιού!Επαγγελματίες με όλη την έννοια της λέξης..
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Δεν μπορω ομως να μην αφιερωσω και εναν στον "γυριστρουλη" Νεοσμυρνιωτη.           


  αυτον  επρεπε να μου αφιερωσεις.  καλος  ηταν και ο αλλος ,  αλλα  αυτος  ακομη καλυτερος. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
 επειδη  δεν παρακολουθησα  το   ολο   θεμα   απο  την αρχη  και  δεν  ξερω ,    οι φωτο  ειναι real ?      αν ναι ,    τοτε    μπραβο  στο  μαγαζι  για την  ιδεα  του και την  πρωτοπορια  του.    νομιζω  οτι  χρειαζομασταν  κατι   διαφορετικο  και  αληθινο.      
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  αλλα σαν ιδεα  ειναι πολυ καλη ,  και μπορει να εφαρμοστει.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
 επειδη  δεν παρακολουθησα  το   ολο   θεμα   απο  την αρχη  και  δεν  ξερω ,    οι φωτο  ειναι real ?      αν ναι ,    τοτε    μπραβο  στο  μαγαζι  για την  ιδεα  του και την  πρωτοπορια  του.    νομιζω  οτι  χρειαζομασταν  κατι   διαφορετικο  και  αληθινο.      
Ενα λογοπαιγνιο που ειχα με τον hooligan, μου εδωσε την ιδεα να το κανω, χωρις βεβαια να εκθεσω προσωπα.
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Για να ειμαστε σιγουροι οτι δεν βλεπουμε κωλους μαιμου οταν παμε στο μαγαζι να παραγγελνουμε συμφωνα με τις φωτο. Φερε τον κωλο της 15-5-13 η τον κωλο με το κοκκινο βρακι.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Για να ειμαστε σιγουροι οτι δεν βλεπουμε κωλους μαιμου οταν παμε στο μαγαζι να παραγγελνουμε συμφωνα με τις φωτο. Φερε τον κωλο της 15-5-13 η τον κωλο με το κοκκινο βρακι.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


  παραγγελια  ε    :2funny: ?  ταυτοπροσωπια  :grin:
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Για να ειμαστε σιγουροι οτι δεν βλεπουμε κωλους μαιμου οταν παμε στο μαγαζι να παραγγελνουμε συμφωνα με τις φωτο. Φερε τον κωλο της 15-5-13 η τον κωλο με το κοκκινο βρακι.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 :thumbsup: Περα απο τη πλακα, οσοι με γνωριζουν προσωπικα ξερουν οτι δεν ειναι το στυλ μου να κανω μαιμουδιες. Μου αρεσει ο χαβαλες αλλα ειμαι και αρκετα σοβαρος για να καταλαβω τι κακο θα εκανε κατι τετοιο στην αξιοπιστια μου.
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
Καλη εβδομαδα σε ολους.                           Αφιερωμενα γενικος!!!
μορτη αριστο την καλησπερα μου εις πολαπλπουν που λενε στο χωριο μου ,
εισαι πραγματικα επαγγελματιας σου βγαζω το καπελο και ασ φανει η καραφλα μου. λοιπον μορτη μου  πρωτα ηλθε στο
νερουλιασμενο μυαλο μκου το σουτιεν της τσουπρας και μετα στην γλωσα μου η γευση απο την ρωγα πολυ γνωστο βρε αδερφακι μου
επιτελους και ενα μαγαζι με επαγελματια και να ξερει να κανει χαβαλε μακαρι να μην το μαμησουν κανα δυο που δειλα δειλα προσπαθουν
εδω και μερες  την ευχη μου γιοκα μου νασαι καλα

 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom