Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
απαπα το Σαββατο τι μας εκανε...
Σαββατο θα΄ρθω...
 

skletzas

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καμια φωτογραφία με την κωλάρα της Τζένιφερ? :kissass:
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Δεν μας ειπες ποια στην εκανε ετσι και βγηκε εξω με πελατη Αριστοτελη. Παντως επειδη και εγω αρκετες φορες και οποτε με παιρνει παιρνω το τηλεφωνο της κοπελιας αν μου αρεσει και μου το δωσει, νομιζω οτι κανενας δεν θα παει να πει στο μαγαζι το γεγονος. Οποτε πιστευω οτι μαλλον εσυ εκανες τεστ για να φυλλας τα ρουχα σου και καλα κανεις. Οσο για τις κοπελες, εδω για 20-25 ευρώ κανει οσα κανει. Βγαινοντας εξω με τον πελάτη θα παρει στην ξεφτιλα 60 ευρω. Για σκεψου. Περιμενεις φιλοτιμο απο μια εκδιδομενη.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
τωρα τι γινεται?
ειδαμε πισω οψεις, ειδαμε μπροστινα συστηματα...
καινουργια εβδομαδα μπηκε, πως θα κρατησεις το προμοσιον στα υψηλα επιπεδα των προηγουμενων ημερων?
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Δεν μας ειπες ποια στην εκανε ετσι και βγηκε εξω με πελατη Αριστοτελη. Παντως επειδη και εγω αρκετες φορες και οποτε με παιρνει παιρνω το τηλεφωνο της κοπελιας αν μου αρεσει και μου το δωσει, νομιζω οτι κανενας δεν θα παει να πει στο μαγαζι το γεγονος. Οποτε πιστευω οτι μαλλον εσυ εκανες τεστ για να φυλλας τα ρουχα σου και καλα κανεις. Οσο για τις κοπελες, εδω για 20-25 ευρώ κανει οσα κανει. Βγαινοντας εξω με τον πελάτη θα παρει στην ξεφτιλα 60 ευρω. Για σκεψου. Περιμενεις φιλοτιμο απο μια εκδιδομενη.
 Και ομως, τις περισσοτερες φορες οι πελατες "τις δινουν" οταν τις χορτασουν. Το ποια ηταν αφορα κυριως τους "επαγγελματιες" του χωρου. Την αναφορα την εκανα για να εξηγησω τα "σκαμπανεβασματα στο ροστερ", που αναφερουν δικαιος μελοι του forum. Παρολαυτα εχω γνωρισει και κοπελες με φιλοτιμο!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
τωρα τι γινεται?
ειδαμε πισω οψεις, ειδαμε μπροστινα συστηματα...
καινουργια εβδομαδα μπηκε, πως θα κρατησεις το προμοσιον στα υψηλα επιπεδα των προηγουμενων ημερων?
Ιδωμεν!!! Γεωργιε, το ζητουμενο ειναι να μην γινουμε κουραστικοι και μονοτονοι.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα και καλη εβδομαδα !!!  ;) ;) ;)
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Δεν μας ειπες ποια στην εκανε ετσι και βγηκε εξω με πελατη Αριστοτελη. Παντως επειδη και εγω αρκετες φορες και οποτε με παιρνει παιρνω το τηλεφωνο της κοπελιας αν μου αρεσει και μου το δωσει, νομιζω οτι κανενας δεν θα παει να πει στο μαγαζι το γεγονος. Οποτε πιστευω οτι μαλλον εσυ εκανες τεστ για να φυλλας τα ρουχα σου και καλα κανεις. Οσο για τις κοπελες, εδω για 20-25 ευρώ κανει οσα κανει. Βγαινοντας εξω με τον πελάτη θα παρει στην ξεφτιλα 60 ευρω. Για σκεψου. Περιμενεις φιλοτιμο απο μια εκδιδομενη.

99 % η καινούργια η αντζελα. Οι άλλες ειναι τσεκαρισμενες.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Οχι γαμωτο, εχασα την ευκαιρια να σε γνωρισω! Στην κωλοΔΕΗ ημουν, κανα 3ωρο αναμονη για δυο λεπτων δουλεια.

Δεν το έχω κάνει ποτέ να μπω σε μαγαζί και να πω είμαι ο hooligan. Όσοι με ρωτάνε τους λέω το κανονικό μου όνομα.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Δεν το έχω κάνει ποτέ να μπω σε μαγαζί και να πω είμαι ο hooligan. Όσοι με ρωτάνε τους λέω το κανονικό μου όνομα.
Καλα, μην τα παιρνεις και ολα τοις μετρητοις!!! Ουτως η αλλως η διακριτικοτητα και η ανωνυμια για 'μενα ειναι ιερη.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • ΔΕΥΤΕΡΑ3.jpg
    ΔΕΥΤΕΡΑ3.jpg
    96,2 KB · Εμφανίσεις: 30

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Καλα, μην τα παιρνεις και ολα τοις μετρητοις!!! Ουτως η αλλως η διακριτικοτητα και η ανωνυμια για 'μενα ειναι ιερη.

Δεν το λέω για εσένα. Δική μου αντίληψη είναι. Εσένα σε ξέρω από αρκετά παλιά και σε αυτά τα θέματα είσαι από τους καλύτερους που έχω γνωρίσει.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ωραία πατουσάκια...

για βάλε και από τις πετίτ κοπελίτσες...

 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom