Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Έχεις δει ποτέ άνθρωπο βραβευμένο από την ελληνική μαθηματική εταιρία με νορμαλ μαλλί?  :heavymetalbig:

https://[URL unfurl="true"]www.iefimerida.gr/sites/default/files/archive-files/mit-constantinos-daskalakis-texniti-noimosini-apokleistiki-sunenteuksi-1300.jpg[/img[/URL]]
[/quote]Ο Δασκαλακης το εχει ετσι απο αποψη ρε τύπε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
-Απο οσους νοσηλευονται, οι 50 ειναι λαθρο
-Πού το ειδες?
-Χαλαρωσε τύπε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.095
Κριτικές
184
Like
44.799
Πόντοι
22.266
αυτες τις μερες οργωσα σβαρνισα φραζαρα ψεκασα κλαδεψα και παλι ο χρονος δεν κυλα :S
θα αρχισω να βγαζω τις πετρες απο τα χωραφια μια μια :- :-
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
αυτες τις μερες οργωσα σβαρνισα φραζαρα ψεκασα κλαδεψα και παλι ο χρονος δεν κυλα :S
θα αρχισω να βγαζω τις πετρς απο τα χωραφια μια μια :- :-
Μην ξεχασεις να το γραψεις στην εξουσιοδοτηση τύπε
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
11
Like
5.622
Πόντοι
1.346
μην τσιμπατε, ποιος ειναι αυτος ο outis? τον ξερεις? ειναι γειτονας σου μηπως?
Ούτε το ένα ούτε το άλλο τύπε. Οι γείτονες μου ελάχιστα κατέχουν από Διαδίκτυο. Απλώς το φίλο ΝΑΣΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ :hi: ήθελα να παραθέσω με χιούμορ. Και συνεχίζω με πολλαπλές παραθέσεις (quote) ή κογιότ κατά κάποιον μακαρίτη :S :S :S

ΝΑΣΟ

κατσε να μπει ο αλεξ ο λαθρολαγνος τυπε να μας εξηγησει :S :S :S
ενώ λέει αυτά

Ρε τύποι, να μην βρειτε ενα θεμα να το γαμησετε δηλαδη
αμέσως παρακάτω

Τύποι πηρατε χαμπαρι οτι το νεο μελος ο παπάς ξεκινησε συζητηση με τον ποδολαγνο ε?
ασχολείται με τον παππά :S :S :S
τov oποίον παρέθεσα εγώ με επίπληξη :woldman: και λυπάμαι γιατί σε πρόλαβα άλλη μια φορά :S :S :S


Σοβαρεύοντας τώρα, θα καληνυχτίσω την διαδικτυακή παρέα, χρόνια πολλά λόγω της εθνικής επαιτείου, ας είμαστε αισιόδοξοι, εύχομαι υγεία σε όλους και τους οικείους σας αλλά εσένα ειδικά με τα 100Κ plus posts

Τύπε ο παπας μού φαινεται οτι ειναι τεραστια μορφη, θα μαθει μπαλιτσα σε πολυ κοσμο εδω μεσα
ξεκόλλησε από εδώ μέσα για κανένα χρόνο θα σου κάνει καλό να ξέρεις. Ήδη έχεις ξοδέψει ένα χρόνο της ζωής σου βλέποντας τα στατιστικά, κι ο μακαρίτης γύρω στα 6Κ είχε με 14 περίπου έτη "bourdela.com" ζωή.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.443
Κριτικές
514
Like
70.323
Πόντοι
41.129

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Ούτε το ένα ούτε το άλλο τύπε. Οι γείτονες μου ελάχιστα κατέχουν από Διαδίκτυο. Απλώς το φίλο ΝΑΣΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ :hi: ήθελα να παραθέσω με χιούμορ. Και συνεχίζω με πολλαπλές παραθέσεις (quote) ή κογιότ κατά κάποιον μακαρίτη :S :S :S

ΝΑΣΟ
ενώ λέει αυτά
αμέσως παρακάτω
ασχολείται με τον παππά :S :S :S
τov oποίον παρέθεσα εγώ με επίπληξη :woldman: και λυπάμαι γιατί σε πρόλαβα άλλη μια φορά :S :S :S


Σοβαρεύοντας τώρα, θα καληνυχτίσω την διαδικτυακή παρέα, χρόνια πολλά λόγω της εθνικής επαιτείου, ας είμαστε αισιόδοξοι, εύχομαι υγεία σε όλους και τους οικείους σας αλλά εσένα ειδικά με τα 100Κ plus posts
ξεκόλλησε από εδώ μέσα για κανένα χρόνο θα σου κάνει καλό να ξέρεις. Ήδη έχεις ξοδέψει ένα χρόνο της ζωής σου βλέποντας τα στατιστικά, κι ο μακαρίτης γύρω στα 6Κ είχε με 14 περίπου έτη "bourdela.com" ζωή.
Ευχαριστω για τις συμβουλες σου τύπε
Σε διαβεβαιωνω οτι δεν προκειται να τις ακολουθησω
Το ποσα ποσταρισματα εχω κανει στα 10 χρονια που ειμαι εδω μεσα δεν σε ενδιαφερει, δεν σε βαλαμε μετρητή των ποσταρισμάτων ούτε μου πληρωνεις εσυ το ιντερνετ
Αντε παιξε κανενα στοιχημα τωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom