Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.678
Πόντοι
6.256
Επειδή είσαι ντελιβεράς ( :grin:)  και δεν ξέρεις απο αυτά
εγω θα σε σώσω απο κάτι τέτοια σκουπίδια
TF81dFTw_pl4scKahiaJ8cCChJ6NuPrT_f3VfxDr4w69y_5-hYYERBvpIIwelXr5qyS_ZA5FV-jUp4EY1OZG=s0

Εχω αυξημενη ευαισθησια σε αυτα τα θεματα τυπε...το ξερω οτι πρεπει να γραφω τετοια σκουπιδια στα αρχιδια μου αλλα λογω επαγγελματος,ντελιβερας :grin:,μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι.

Λοιπον μαλακισμενα γαμω τη μισανθρωπια σας,γαμω την οικονομια σας και γαμω τα σκατα που εχετε στο κεφαλι σας!!!Δεν θα αφησουμε κανεναν να πεθανει αμα περναει απο το χερι μας!!!Και ας παμε να ζησουμε στις σπηλιες μετα.

Γαμιεστε εσεις και τα λεφτα σας μουνοπανα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.271
Like
24.236
Πόντοι
6.056
Έχεις κάνει ποτέ εγχείρηση? Θυμάσαι την γλυκιά ζαλάδα της μέθης πριν την νάρκωση? Τι ποιο ανθρωπιστικά προτιμότερο για έναν παππού ή άρρωστο να φύγει ήσυχα ανάμεσα σε δικούς του ανθρώπους από το να πεθάνει πεταμένους  σαν τσουβάλι αναμεσα σε αγνώστους?
ρε βλακα δεν πας να γαμηθεις να τελειωνουμε?
αντε μουνοπανο
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Δεν υπαρχουν καραντινακηδες και αντικαρανινακηδες σε λιγο και εσυ αντικαραντινακιας θα εισαι, δεν θα εξαφανιστεί δια μαγιας ο ιος, αυτό που κανει ο Κουλης είναι παραλογο νομιζει ότι θα κρατησει την χωρα σε καραντινα για 1 ή 2 χρονια γιατι τοσο θελει να επελθει η ανοσια της αγελης σε τέτοιες συνθήκες, και τοσο περιπου θελει να βγει και το εμβολιο, τωρα αν βγαλει κανεναν λαγο από το καπελο ο Ραουλ στην Μασσαλια ή  βρεθει καποιο γρηγορο και αξιοπιστο τεστ τοτε πραγμα αλλαζει,αυτα όμως εχουν μεγαλα ποσοστα αβεβαιότητας δεν μπορει να βασισθείς εκει, θα μας παρει και θα μας σηκωσει ολους το καταλαβαίνεις????

Tυπε γαμας καθολου? :S
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.564
Κριτικές
36
Like
38.484
Πόντοι
19.795
Έχεις κάνει ποτέ εγχείρηση? Θυμάσαι την γλυκιά ζαλάδα της μέθης πριν την νάρκωση? Τι ποιο ανθρωπιστικά προτιμότερο για έναν παππού ή άρρωστο να φύγει ήσυχα ανάμεσα σε δικούς του ανθρώπους από το να πεθάνει πεταμένους  σαν τσουβάλι αναμεσα σε αγνώστους?
Ρε φιλε, παρτο χαμπαρι, η οικονομια δεν σωζεται παγκοσμιως, παρτο αποφαση την επομενη ημερα ο κοσμος θα ειναι διαφορετικος. Οτι και να κανεις δεν θα ξαναπιεις τη φραπεδια που φοβασαι οτι θα χασεις, στο τοσο ανετο, οσο την επινες πριν.
Θα τα χασουμε ολα. Ας προσπαθησουμε τουλαχιστον να μην χασουμε την ανθρωπια μας. ΤΕΛΟΣ.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.019
Like
28.516
Πόντοι
5.506
Έχεις κάνει ποτέ εγχείρηση? Θυμάσαι την γλυκιά ζαλάδα της μέθης πριν την νάρκωση? Τι ποιο ανθρωπιστικά προτιμότερο για έναν παππού ή άρρωστο να φύγει ήσυχα ανάμεσα σε δικούς του ανθρώπους από το να πεθάνει πεταμένους  σαν τσουβάλι αναμεσα σε αγνώστους?
αντε στον πουτσο μωρη καποτα....
σκουπιδι
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.271
Like
24.236
Πόντοι
6.056
Εχω αυξημενη ευαισθησια σε αυτα τα θεματα τυπε...το ξερω οτι πρεπει να γραφω τετοια σκουπιδια στα αρχιδια μου αλλα λογω επαγγελματος,ντελιβερας :grin:,μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι.

Λοιπον μαλακισμενα γαμω τη μισανθρωπια σας,γαμω την οικονομια σας και γαμω τα σκατα που εχετε στο κεφαλι σας!!!Δεν θα αφησουμε κανεναν να πεθανει αμα περναει απο το χερι μας!!!Και ας παμε να ζησουμε στις σπηλιες μετα.

Γαμιεστε εσεις και τα λεφτα σας μουνοπανα.
αυτο το μπασταρδο αστο να ψοφησει αν ερθει φτυνοντας τα πνευμονια του
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Εχω αυξημενη ευαισθησια σε αυτα τα θεματα τυπε...το ξερω οτι πρεπει να γραφω τετοια σκουπιδια στα αρχιδια μου αλλα λογω επαγγελματος,ντελιβερας :grin:,μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι.

Λοιπον μαλακισμενα γαμω τη μισανθρωπια σας,γαμω την οικονομια σας και γαμω τα σκατα που εχετε στο κεφαλι σας!!!Δεν θα αφησουμε κανεναν να πεθανει αμα περναει απο το χερι μας!!!Και ας παμε να ζησουμε στις σπηλιες μετα.

Γαμιεστε εσεις και τα λεφτα σας μουνοπανα.

Tυπε μπορει οποιος δε γουσταρει να υπογραφει υπευθυνη δηλωση οτι δε θα δεχτει καμια περιθαλψη απο δημοσιο νοσοκομειο και αντι για ταφη στον κλιβανο κατευθειαν και μενουν ολοι ευχαριστημενοι :S
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Ρε φιλε, παρτο χαμπαρι, η οικονομια δεν σωζεται παγκοσμιως, παρτο αποφαση την επομενη ημερα ο κοσμος θα ειναι διαφορετικος. Οτι και να κανεις δεν θα ξαναπιεις τη φραπεδια που φοβασαι οτι θα χασεις, στο τοσο ανετο, οσο την επινες πριν.
Θα τα χασουμε ολα. Ας προσπαθησουμε τουλαχιστον να μην χασουμε την ανθρωπια μας. ΤΕΛΟΣ.

Την ανθρωπιά σου την χάνεις όταν από ανευθυνότητα και δειλία υπονομεύεις το μέλλον των παιδιών για να παρατείνεις παση θυσία και για ελαχιστα χρόνια την ζωή γερόντων και αρρώστων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: txar

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Tυπε σε ποια ερευνα βρηκες οτι σε αυτο τον ιο υπαρχει 100 % ανοσια αγελης?  :think:
Μονο εάν γινει μεταλλαξη δεν θα υπαρχει ανοσια, αυτό εχει μεγαλα ποσοστα αβεβαιωτητας εάν θα συμβει, μπορει να συμβει και προς το καλυτερο και να εξαφανισθεί ο ιος, μπορει και να δυναμωσει οποτε τον ηπιαμε ολοι και γυρναμε στην εποχη των δεινοσαυρων, αυτά όμως είναι σε πολύ θεωρητικο επιπεδο, αυτην την στιγμη υπαρχει ανοσια εφοσων δεν εχει μεταλλαχθεί, ειπα και πριν ότι με τα παροντα δεδομενα η μονη λυση είναι η ανοσια της αγελης, εάν αλλαξει κατι προς το καλυτερο ποιος δεν το θελει???
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
αντε στον πουτσο μωρη καποτα....
σκουπιδι

Τυπε μη χαλας τη ζαχαρενια σου με τον sociopath αναρχοκαπιταλα, και κοιτα να ανεβασεις διαθεση τωρα που ο Προεδρας νικησε το χτικιο :grin:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Έχεις κάνει ποτέ εγχείρηση? Θυμάσαι την γλυκιά ζαλάδα της μέθης πριν την νάρκωση? Τι ποιο ανθρωπιστικά προτιμότερο για έναν παππού ή άρρωστο να φύγει ήσυχα ανάμεσα σε δικούς του ανθρώπους από το να πεθάνει πεταμένους  σαν τσουβάλι αναμεσα σε αγνώστους?


τι είναι αυτά που λες; δεν ντρέπεσαι;
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
Επιτέλους και κάποια ευχάριστα νέα:
www.sport24.gr/football/omades/Olympiakos/koronoios-kathares-oi-nees-eksetaseis-toy-vaggelh-marinakh.5695626.html]Κορονοϊός: "Καθαρές" οι νέες εξετάσεις του Βαγγέλη Μαρινάκη[/url]
Τα είπαμε, τα ξαναείπαμε,φτάνει πια, ήμαρτον.
Να πάτε στο θρεντάκιον του Οσφπ επιτέλους. :grin:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
Tυπε σε ποια ερευνα βρηκες οτι σε αυτο τον ιο υπαρχει 100 % ανοσια αγελης?  :think:

Αυξάνουν οι πιθανότητες να είσαι ο Τζιέλ ( GL )  :rockon:

Ο Φαρμακοποιός Τζιέλ θα έκανε αυτή την ερώτηση
πολύ δύσκολα ένας άλλος χρήστης του μπου.κομ

Κάτω σου έχω λινκ με επεισόδια της πολύ καλής
ντεντεκτιβίστικης σειράς

lie to me

όπου με βάση τις microexpressions ο αναλυτής

βρίσκει αν ψεύδονται οι ύποπτοι




51%2BDKcqi1JL.jpg



Καλώς ήλθες Τζιέλ  :rockon:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.678
Πόντοι
6.256
Tυπε μπορει οποιος δε γουσταρει να υπογραφει υπευθυνη δηλωση οτι δε θα δεχτει καμια περιθαλψη απο δημοσιο νοσοκομειο και αντι για ταφη στον κλιβανο κατευθειαν και μενουν ολοι ευχαριστημενοι :S

Μην φοβασαι τυπε και κατι τετοια αναρχιδα πουστρακια που λενε να ψοφησουν οι αλλοι με τον πρωτο βηχα και πυρετο θα τρεχουν τσιριζοντας στα νοσοκομεια να τους σωσουμε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom