Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Mηπως εχεις αμφιβολια οτι δεν ειμαι εμβολιασμενος;Να στο στειλω αν ειναι.

Δεν μας εσωσε το εμβολιο κυριε του μπλε κομματος.

Ολλανδια 85% εμβολιασμενοι. Lockdown!!
Ο αλεξ εχει μείνει ακομα οτι το εμβολιο τον προστατευει.
Εδω ολοι εμβολιασμενοι κολλάνε μεταξι τους
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ο αλεξ εχει μείνει ακομα οτι το εμβολιο τον προστατευει.
Εδω ολοι εμβολιασμενοι κολλάνε μεταξι τους
Φυσικα με προστατευει, εσεις μπορειτε να παιζετε το πουλακι σας για να κανετε πολιτικη, ουτε δεκα χρονων δηλαδη. Τοση ανωριμοτητα.

Περιμενω επισης να ανοιξει η τριτη δοση να παω απο τους πρωτους.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
497
Like
737
Πόντοι
86
Ε ρε και γινει λοκνταουν ο δικηγορος δεν θα εχει μουτρα να μπει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Το λοκνταουν στπυς ανεμβολιαστους μετραει?

Ο αλεξ εχει μείνει ακομα οτι το εμβολιο τον προστατευει.
Εδω ολοι εμβολιασμενοι κολλάνε μεταξι τους
Του το εξηγησαν κ αλλοι βλεπω.Εχει κολλησει η βελονα του βλεπω ομως.Δεν παιρνει χαμπαρι.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Πολυ κακώς. Εμενα τι με νοιαζει τι εκανε η Ολλανδια?
Νοιαζει ομως τους εμβολιασμενους ολλανδους που εμβολιαστηκαν και τωρα τρωνε την παστελα.
Οι νοσηλειες στις μεθ αυξανονται και εσυ τσαμπουνας οχι στο λοκνταουν.
Που θα τους βαλει ολους? Θα πεθανει κοσμος εκτος μεθ και εσυ μου τραγουδάς οχι στο λοκνταουν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Νοιαζει ομως τους εμβολιασμενους ολλανδους που εμβολιαστηκαν και τωρα τρωνε την παστελα.
Οι νοσηλειες στις μεθ αυξανονται και εσυ τσαμπουνας οχι στο λοκνταουν.
Που θα τους βαλει ολους? Θα πεθανει κοσμος εκτος μεθ και εσυ μου τραγουδάς οχι στο λοκνταουν
Να πανε να εμβολιαστουνε
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Και το σημερινό δε λέει κάτι. Στην κατάταξη θανάτων ανά 100.000 πληθυσμού δεν έχει αλλάξει τίποτα σήμερα σε σχέση με χθες.

Εξακολουθείς να μη καταλαβαίνεις τί ακριβώς έγραψα;

Έχουμε ήδη τενεκέδες τύπου Μπαρμπαπήδουλας και Λεκλερκ που κουράζουν, μη το κάνεις πιο δύσκολο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Του το εξηγησαν κ αλλοι βλεπω.Εχει κολλησει η βελονα του βλεπω ομως.Δεν παιρνει χαμπαρι.
Αν δηλαδη πειτε εκατο φορες την ιδια μαλακια, θα πρεπει εγω να αλλαξω γνωμη και να εγκαταλειψω την κοινη λογικη? Ωραιος.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Να πανε να εμβολιαστουνε
Δεν προλαβαίνουν και να εμβολιαστουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν δηλαδη πειτε εκατο φορες την ιδια μαλακια, θα πρεπει εγω να αλλαξω γνωμη και να εγκαταλειψω την κοινη λογικη? Ωραιος.
Οταν στο λενε 100 και εσυ επιμενεις σημαινει πως πρέπει να κοιταχτεις
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Το λοκνταουν στπυς ανεμβολιαστους μετραει?
Οχι μονο ΔΕΝ μετραει, αλλά ειναι και μεγαλη επιθυμια μου να ανακοινωθει. Κλειδωμενοι ολοι σπιτια τους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν προλαβαίνουν και να εμβολιαστουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οταν στο λενε 100 και εσυ επιμενεις σημαινει πως πρέπει να κοιταχτεις
Μπερδευεσαι, οι 100 λενε αυτο που λεω εγω και δυο-τρεις τενεκεδες λετε μαλακιες
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
497
Like
737
Πόντοι
86
Ειδα τον χαρτης της ελλαδας.Σε συγκριση μεχρι πριν μερες 3-4 που υπηρχαν και αρκετες περιοχες με κιτρινο τωρα σχεδον ολη η χωρα ειναι στο κοκκινο.Σε αυτην την περπτωση αν γινει κατι θα ειναι πανελλαδικο.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οχι μονο ΔΕΝ μετραει, αλλά ειναι και μεγαλη επιθυμια μου να ανακοινωθει. Κλειδωμενοι ολοι σπιτια τους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μπερδευεσαι, οι 100 λενε αυτο που λεω εγω και δυο-τρεις τενεκεδες λετε μαλακιες
Φτιαξε απο μια αμυγδαλεζα σε καθε νομο και βαλτε μεσα ολους τπυς ανεμβολιαστους.
Παντως ο φανατισμος σου σε εκανε να χασεις καθε επαφη με την δημοκρατια και τα ανθρώπινα δικαιώματα.
Ειδες πως ο κουλης σας πηγαινει στην ακρα δεξια
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ειδα τον χαρτης της ελλαδας.Σε συγκριση μεχρι πριν μερες 3-4 που υπηρχαν και αρκετες περιοχες με κιτρινο τωρα σχεδον ολη η χωρα ειναι στο κοκκινο.Σε αυτην την περπτωση αν γινει κατι θα ειναι πανελλαδικο.
Τιποτα αν δεν γινει λοκνταουν θα κλαψουνε μανουλες.
Η χωρα θα ξεφτιλιστει παγκοσμιως και ο κουλης θα φύγει με ελικόπτερο.
Αλι και τρισαλι απο τον κοσμακη που θα πεθαινει αβοηθητος.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Εξακολουθείς να μη καταλαβαίνεις τί ακριβώς έγραψα;

Έχουμε ήδη τενεκέδες τύπου Μπαρμπαπήδουλας και Λεκλερκ που κουράζουν, μη το κάνεις πιο δύσκολο.
Καταλαβαίνω άριστα τι έγραψες. Εσύ πιαστηκες από κάτι που, για κάποιον άγνωστο λογο, σου κάνει εντύπωση ενω δε λέει απολύτως τίποτα.
Και χθες και σήμερα η Ελλάδα, η Αγγλία, η Γερμανία είναι στην ιδια θέση, στην κατάταξη των χωρών σε νεκρούς ανά 100000 κατοίκους. Κι ας ανεβοκατεβαίνουν θέσεις στον πίνακά σου.
Κι η καταταξη ανά μονάδα πληθυσμού είναι αυτή που έχει σημασία. Οι νεκροί της χώρας σε σχέση με τον πληθυσμό της.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Φτιαξε απο μια αμυγδαλεζα σε καθε νομο και βαλτε μεσα ολους τπυς ανεμβολιαστους.
Παντως ο φανατισμος σου σε εκανε να χασεις καθε επαφη με την δημοκρατια και τα ανθρώπινα δικαιώματα.
Ειδες πως ο κουλης σας πηγαινει στην ακρα δεξια
Φανατικοι ειστε εσεις, που κρινετε τα επιστημονικα ζητηματα με βαση την πολιτικη.

Εγω ειμαι απολυτως λογικος και συνετος.
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Καταλαβαίνω άριστα τι έγραψες. Εσύ πιαστηκες από κάτι που, για κάποιον άγνωστο λογο, σου κάνει εντύπωση ενω δε λέει απολύτως τίποτα.
Και χθες και σήμερα η Ελλάδα, η Αγγλία, η Γερμανία είναι στην ιδια θέση, στην κατάταξη των χωρών σε νεκρούς ανά 100000 κατοίκους. Κι ας ανεβοκατεβαίνουν θέσεις στον πίνακά σου.
Κι η καταταξη ανά μονάδα πληθυσμού είναι αυτή που έχει σημασία. Οι νεκροί της χώρας σε σχέση με τον πληθυσμό της.

Α εντάξει, εφόσον δηλαδή είμαστε καλύτερα από το Βέλγιο που έλεγε και ο κρετίνος στο αβαταρ μου, όλα καλά.
Τί κι αν πεθαίνουν 50+ τη μέρα ενώ έχουμε εμβόλια εδώ κι έναν χρόνο...
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.747
Κριτικές
1
Like
5.724
Πόντοι
2.356
Καλα οι πολιτικαντηδες τυπου κουλη νομιζουν οτι επιασαν τον παπα απο τα αρχιδια.Αν και θεωρω τον κουλη τελειως βλακα,εσυ τι νομιζεις; Θα πραξει αυτα που λεει αν πχ οι θανατοι πιασουν τους 120-150 ανα ημερα; Ολοι θα λενε μα καλα τοσο πανηλιθιοι ειναι που δεν κανουν λοκνταουν; Ηδη σημερα 80 ατομα γνωρισαν τον αγιο πετρο.Μια ανασα βρισκομαστε απο τους 100.
Προσωπικα τα μετρα που παιρνουν τα θεωρω γελοια και δεν θα αλλαξει τιποτα.
Αν δεν κλεισουν τα παντα,απο σχολεια ως μπουζουκια,μπαρ κλπ δεν θα αλλαξει τιποτα.Προσωπικα θα αφηνα ανοιχτη την αγορα μονο μικρων μαγαζιων οπως ρουχα,παπουτσια,οπτικα κλπ.
Γενικη κατακραυγη θα φαει ο κουλης οταν συνεχιστει η κατρακυλα με 100 θανατους την ημερα και το πηγαινει χαλαρα οπως τωρα.
Πιστεψε με το μαυρο που θα φαει στις εκλογες οταν εχει χασει μια οικογενεια απο ενα ατομο θα ειναι πολλαπλασιο απο τωρα που αφηνει ανοιχτη την αγορα.
Ειμαι σιγουρος οτι θα του γυρισει μπουμερανγκ.
το θεμα ειναι οτι ο αλεξ θα τον ξαναψηφισει και ας μας αραδειαζει αρλουμπες εδω μεσα ολη μερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom