Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Εσύ πάλι και το nickname σου λάθος το επέλεξες.

Έπρεπε να διαλέξεις μεταξύ των: χυσοδοχείο, κοπριά και τενεκές!

Σκουπίδι!
Καλά ότι πεις!

Προς το παρόν, σκουπισου από τα χυσια των 300+ και 500+ αντίστοιχα, τράβα μια πηχτή να ηρεμήσεις και πάρε τα χάπια σου, κουράδα πατημένη που ζέχνει, με πράσινες μύγες γύρω-γύρω! :)

ΦΟΥΚΑΡΟΜΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΚΑ!!!!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.565
Πόντοι
3.656
Δεν μπορεί κανείς να ξέρει με βεβαιότητα την προέλευση του ιού. Πάντως πολλοί (και ιολόγοι ανάμεσά τους) έχουν εκφράσει την επιστημονική τους άποψη ότι μπορεί να είναι προϊόν κάποιου εργαστηρίου καθώς 4 πρωτεϊνες με ίδιο φορτίο που φέρει στην ακίδα του δεν μπορεί πρακτικά να συμβεί με το φυσικό τρόπο κάποιας μετάλλαξης. Τώρα οι Αμερικάνοι κάνανε τη δουλειά στους Κινέζους (λόγω οικονομικών λόγων) ή οι ίδιοι οι Κινέζοι από μαλακία τους ξέφυγε δεν μπορώ να το ξέρω. Πάντως ιός με τέτοια μεταδοτικότητα, χωρίς πρακτικά μεγάλη εποχιακή διακύμανση, τέτοιο εύρος βλαβών στον οργανισμό και θνησιμότητας μεταξύ των νοσούντων καθώς και μια τόσο μεγάλη δεξαμενή "ασυμπτωματικών" δεν έχω ματαδεί. Ακόμα ξεπαστρέφει με μεγαλύτερη συχνότητα ηλικιωμένους ή άτομα με συνοσηρότητες και αφήνει σχεδόν αλώβητα τα παιδιά σε ποσοστά που πρώτη φορά έχουν παρατηρηθεί (ότι καλύτερο για τα συστήματα παροχής συντάξεων που γλιτώνουν δικαιούχους). Και τέλος με πρόσχημα της πανδημίας του ιού την καταπάτηση κάθε έννοιας ατομικής ελευθερίας και επιβολή μέτρων που διαχρονικά θα φέρουν μάλλον πολλά δεινά από ψυχολογικές αιτίες και άλλα αδιάγνωστα νοσήματα που τελικά θα φουντώσουν τους θανάτους.
Υποθέτω πως καταλαβαίνεις ότι όλα τα παραπάνω είναι σκέψεις χωρίς αποδεικτικά στοιχεία, και πως .....4 πρωτεϊνες με ίδιο φορτίο που φέρει στην ακίδα του δεν μπορεί πρακτικά να συμβεί με το φυσικό τρόπο κάποιας μετάλλαξης. ...... είναι απόλυτα αναπόδεικτο, ακόμα κι αν το πει η κορυφαία Ομάδα Γενετιστών. Οι Ιοί υπάρχουν δισεκατομμύρια χρόνια πριν εμφανιστούν οι Σάπιενς και θα συνεχίσουν να υπάρχουν πολλά περισσότερα μετά την εξαφάνισή τους, ΑΚΡΙΒΩΣ επειδή μεταλλάσσονται συνέχεια.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.909
Πόντοι
5.506

Μπαρμπαπήδουλας


για να το λυσουμε το θεμα

δεν μπορει ενας δημοσιογραφος να εξυβριζει και να απειλει πολιτες χωρις να τον εχει εγκαλεσει η δικαιοσυνη για τις ποιες ακατανομαστες φρασεις του και υποδειξεις του
Ο φιλος σου ομως ο Χιος μπορει να γραφει τερατα στα πρωτοσελιδα της κωλοφυλλαδας του για οποιονδηποτε πολιτη, ε;
Εκεινος ειναι αλλος δημοσιογραφος

Μπετο.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Στην Βουλγαρία σαν να ξεκίνησε η πτώση απο ότι βλέπω σε κρούσματα και θανάτους τις τελευταίες μέρες απο οτι βλέπω στα γραφήματα , μακάρι να συνεχίσει και να ξεκινήσει και εδω η πτώση σύντομα ...

 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.214
Πόντοι
12.756
Στην Βουλγαρία σαν να ξεκίνησε η πτώση απο ότι βλέπω σε κρούσματα και θανάτους τις τελευταίες μέρες απο οτι βλέπω στα γραφήματα , μακάρι να συνεχίσει και να ξεκινήσει και εδω η πτώση σύντομα ...

Σαββα μολις εμβολιαστεις θα ξεκινησει η πτωση των κρουσματων
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.858
Κριτικές
184
Like
44.128
Πόντοι
21.896
Κόλλησε το σαητ πριν;;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Σαββα μολις εμβολιαστεις θα ξεκινησει η πτωση των κρουσματων
Εγώ εμβολιαστώ δεν εμβολιαστώ , προς το παρόν τουλάχιστον λίγη διαφορά κάνει γιατί έχω τα αντισώματα λόγω νόσησης :sunglasses:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.214
Πόντοι
12.756
Εγώ εμβολιαστώ δεν εμβολιαστώ , προς το παρόν τουλάχιστον λίγη διαφορά κάνει γιατί έχω τα αντισώματα λόγω νόσησης :sunglasses:
για αυτο σου εχω δωσει συχγωροχαρτι μεχρι Ιανουαριο..μετα θα κανεις το ενισχυμενο και τελος ολα..
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Τρέξτε για να θωρακισετε τον οργανισμό σας σύντροφοι ✊

FB_IMG_1636898492368.jpg
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.751
Κριτικές
62
Like
45.561
Πόντοι
9.297
να γινουν πολιτες δευτερης κατηγοριας ΤΩΡΑ...λιγοτερα δικαιωματα ακομα και απο τους λαθρομεταναστες... :wanker:
Να εγκατασταθούν σε ειδικα συγκροτήματα κατοικιών όπου υπηρεσίες υγείας θα παρέχουν οι ανεμβολιαστοι υγειονομικοί χωρίς μισθό φυσικά....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.751
Κριτικές
62
Like
45.561
Πόντοι
9.297

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.751
Κριτικές
62
Like
45.561
Πόντοι
9.297
Λεφτά υπάρχουν...για άλλη μια φορά δικαιώνεται ο Γιωργάκης....και κάτι μου λέει ότι πολλοί από αυτούς που τον ψήφισαν και αυτόν και τον Τσιπρεσκου καταστρέφοντας την Ελλάδα συνεχίζουν το καταστροφικό τους έργο( με τον εαυτό τους ,αν μη τι άλλο).
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Πάντως Τούρκος δεν είσαι, έχω φίλους στην Κων/πολη και είναι και πολύ οκ τα παιδιά :wink:
Ενα πράμα ειναι: ΜΑΛΑΚΑΣ και νοσταλγός του κασιδα. ΤΟΣΗ σύφιλη εχει φάει που το παίζει αραβομαλακας! :)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.751
Κριτικές
62
Like
45.561
Πόντοι
9.297
Οι ανεμβολιαστοι λάθρο να μαστιγωνονται από 72 σέξυ νοσοκόμες μέχρι να πουν"Μπιρ Αλλάχ" και να δεχθούν να κάνουν το εμβόλιο .
Και για να τους ευχαριστήσουμε για την συνεργασία θα τους καλοτα'ι'σουμε ώστε να πουν με χαρά "Μάσα Αλλάχ"!
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
8
Like
3.279
Πόντοι
786
Ρε τύπε κατάλαβες τί έγραψα; Το διάβασες;
Αυτό που είπε ο Κύρτσος είπα.
Ότι 2 χρόνια μετά την πανδημία, με εμβόλια διαθέσιμα έχουμε πάνω από 50 νεκρούς τη μέρα.
Αυτό δε γίνεται ούτε στην κεντρική, ούτε στη βόρεια Ευρώπη.
Αυτό γίνεται σε χώρες όπως η Ρουμανία και η Βουλγαρία.
Και παρέθεσα και τον πίνακα που δείχνει ότι εδώ και μήνες είμαστε στο top 10 των θανάτων κάθε μέρα.
Σε τί ακριβώς διαφωνείς;
Προσέβαλα τον Κούλη κι ενοχλήθηκες σα την κοπριά τον Μπαρμπαπήδουλα;
Η ρ και η β είναι πολύ χειρότερα, διότι έχουν πολύ χαμηλότερα επίπεδα εμβολιασμού,
ε τι να κάνουμε, αυτό είναι το επίπεδο του λαού,
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.770
Like
14.419
Πόντοι
3.506
Η ρ και η β είναι πολύ χειρότερα, διότι έχουν πολύ χαμηλότερα επίπεδα εμβολιασμού,
ε τι να κάνουμε, αυτό είναι το επίπεδο του λαού,
Ασε μην πιάσουμε και το δικό μας επίπεδο στην κουβέντα :confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom