Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Τι μια χαρα νιωθεις μωρη πρασινη βρωμουσα...γαμιεται η ψυχουλα σου μαλακομαλακομπουκη.
Εισαι με ενα πιστοποιητικο και με μια ταυτοτητα στο χερι ολημερις μωρη στραπατσα και οπου μπεις ο αστυνομομαγαζατορας η η αστυνομοσερβιτορα σε τσεκαρουν παπαρα.
Σύντομα τα habibia μας Ισλαμαμπανταίος και Μπαρμπαδούρος θα τα λύσουν αυτά θεματάκια με ένα μικροεμφύτευγμα κάτω απο το δέρμα και θα ζητάνε να βάλουν τους ατσιπάριστους σε ένα διαστημόπλοιο και να το στείλουν στην κοντινότερη μαυρη τρύπα του σύμπαντος :smitten: :smitten: :smitten:
 
Τελευταία τροποποίηση:

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.377
Κριτικές
1
Like
35.451
Πόντοι
6.256
Σαλαμ Αλεκουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυμ Γιουνανιδάκια μου :smitten: :smitten: :smitten:

Δηλώνω ευτυχισμένος ανεμβολίαστος:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Χαίρω άκρας υγείας και κανονικότητας :wanker::wanker::wanker: Καμιά μείωση τζίρου στις επιχειρήσεις μας, κανένας περιορισμός, καμιά υποχρέωση μάσκας ή κάποιου υγειονομικού μέτρου και καμιά ενόχληση! Τα αδέρφια μου συνεχίζουν να επισκέπτονται τον γεωγραφικό σας χώρο, όπου η υποδοχή και η φιλοξενία είναι άψογες και κανένας σας δεν δίνει δεκάρα για υγειονομικά πρωτόκολλα .:headbaning1::headbaning1::headbaning1:

Η ζωή είναι ωραία και απλή χωρίς περιορισμούς και σύνορα
:smitten::smitten::smitten:
Να μας τα θυμιζεις αυτα. Εμεις οι ελληνες τα εχουμε ξεχασει
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
451
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
Aν και ο ιός προήλθε από την Κίνα εντούτοις η συγκεκριμένη χώρα έχει τους λιγότερους θανάτους παγκοσμίως. Κατά τη δική μου άποψη τα σενάρια συνωμοσίας ξεκινούν από εδώ και τελειώνουν εδώ. Οι Κινέζοι κάτι μας κρύβουν...
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Αν θέλουνε να εμβολιαστεί όλος ο κόσμος υπάρχουν λύσεις...
Ας δώσουν μία ημερομηνία μέχρι πότε θα είναι δωρεάν το εμβόλιο και από κει και πέρα ας το χρεώσουν...
Όποιοςι ανεμβολιαστος νοσήσεi δεν θα αναλαμβάνει κανένα ταμείο τη νοσηλεία του...
Αυτο θα επρεπε να εχει γινει ηδη δηλαδη και οχι μονο ετσι..Δωρεαν για ολους το εμβολιο,Δωρεαν τα τεστ,Ναι στην επιλογη για το αν θα κανεις το εμβολιο,κανενας απολυτως διαχωρισμος αλλα οποιος ανεμβολιαστος νοσησει δεν νοσηλευτε και αν θελει να νοσηλευτει πληρωνει μια εισφορα απο 3.000 ευρω+ τα εξοδα νοσηλειας του ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΜΕΙΟ Απλα και ξαστερα και ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ,
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
Αυτο θα επρεπε να εχει γινει ηδη δηλαδη και οχι μονο ετσι..Δωρεαν για ολους το εμβολιο,Δωρεαν τα τεστ,Ναι στην επιλογη για το αν θα κανεις το εμβολιο,κανενας απολυτως διαχωρισμος αλλα οποιος ανεμβολιαστος νοσησει δεν νοσηλευτε και αν θελει να νοσηλευτει πληρωνει μια εισφορα απο 3.000 ευρω+ τα εξοδα νοσηλειας του..Απλα και ξαστερα και ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ,
Φίλτατε μία ερώτηση και μόνο που θα απαντήσω κιόλας...
Ποια ασφαλιστική εταιρία καλύπτει μεθυσμένο οδηγό...?
Καμία...
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Φίλτατε μία ερώτηση και μόνο που θα απαντήσω κιόλας...
Ποια ασφαλιστική εταιρία καλύπτει μεθυσμένο οδηγό...?
Καμία...
Επισης αν οποιοσδηποτε ανεμβολιαστος νοσησει να τρωει και μια αυτεπαγγελτη μυνησουλα για αποπειρα ανθρωποκτονιας εξ΄' αμελειας να πληρωνει τα δικαστικα εξοδα,να εχει παραπανω εσοδα το κρατος....
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.161
Κριτικές
1
Like
1.291
Πόντοι
216
Μα αν δεν εβγαζε χρημα η κουλοκυβερνηση νομιζεις θα νοιαζοταν για την δημοσια υγεια?
Εδω το χρημα και τα συμφεροντα είναι πολλά.
Οσο για τα εμβολια που τα δινει τσαμπα η κυβερνηση αυτα τα βγαζει και με το παραπάνω μεσω των ραπιντ και των μοριακων.
Αν δεν επιβαλλει το εμβολιο η κουλοκυβερνηση δεν θα μπορούσε να επιβαλλει το ραπιντ και το μοριακο,οποτε επιβαλλει το εμβολιο για να βγαζει απο ραπιντ και μοριακο.
Tιτάνα της διοικησης επιχειρησεων και της γνώσης διαφωτισε μας πως η κυβέρνηση βγάζει χρήμα απο τα rapid και τα μοριακα?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Tιτάνα της διοικησης επιχειρησεων και της γνώσης διαφωτισε μας πως η κυβέρνηση βγάζει χρήμα απο τα rapid και τα μοριακα?
Απο το φπα ρε ταδε,υπολογισε ραπιντ και μοριακα καθε μερα ποσα τσεπωνει.
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.161
Κριτικές
1
Like
1.291
Πόντοι
216

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Ουτε εγω εχω κανει και ειμαι ανεμβολιαστος,ας μας πουν αυτοι που εχουν κάνει
ημουν χτες σε ενα μπαρ που δουλευει ενας φιλος....το μισο προσωπικο ανεμβολίαστο αλλα με ραπντ παρολα αυτα οι πελάτες μπαινανε μονο με πιστοποιητικό εμβολιασμού και ταυτότητα :grin:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αντε βγάλε ακρη
 

kinks

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
2.318
Like
711
Πόντοι
96

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
Απο το φπα ρε ταδε,υπολογισε ραπιντ και μοριακα καθε μερα ποσα τσεπωνει.
Ρε Ζανούλη στο έγραψα και στο άλλο νήμα.
Μην ασχολείσαι με πράγματα που σε ξεπερνούν.
Γράψε για τραβέλια στο Αγκύρας που το κατέχεις. :2funny::2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
123
Like
51.075
Πόντοι
27.261
Αγριεμενος μπουκαρες Γιωργαρε
οχι ρε παιχτη... εγω αγριεμενος ???
αυτο δεν παιζει, το εχω πει αλλωστε.
χαβαλες να γινεται.
εδω δεν αγριεψαμε τοτε που μας βριζαν τις μανες (με πλατες), τωρα θα αγριεψουμε με τους ρουφιανους (με πλατες)?
αλλοι βγαζουν αφρους, εμενα βρηκες ?
popcorn.jpg
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ρε Ζανούλη στο έγραψα και στο άλλο νήμα.
Μην ασχολείσαι με πράγματα που σε ξεπερνούν.
Γράψε για τραβέλια στο Αγκύρας που το κατέχεις. :2funny::2funny:
Εσυ ομως δεν κατεχεις τιποτα ρε σκυλε εκει ειναι το προβλημα.
Εσυ ρε σκυλε κοπι πειστ μας κανεις τα φιλοκυβερνητικα σάιτ εδω μεσα,οσο για να μαθαινεις για το τι κανουν οι αλλοι εισαι μανουλα καημενη ενω γιαβτα δικα σου καμωματα μωκο
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Tιτάνα της διοικησης επιχειρησεων και της γνώσης διαφωτισε μας πως η κυβέρνηση βγάζει χρήμα απο τα rapid και τα μοριακα?
Αν βγάζει η κυβέρνηση χρημα από αυτά, κανενας από εμας εδω μέσα μπορεί να ξέρει...
Ωστόσο είναι ύποπτο το κόστος τους εδω στην Ελλάδα, στην Γερμανία ας πουμε κοστίζουν 0,80€ τα rapid
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Τι έγινε ρε αρχίδι, δεν πέθανε κάνας εμβολιασμένος σήμερα να βγεις να πανηγυρίσεις;
Βρε βλάκα, εσύ πέρα από πουτσα που μπαίνει στο κωλο σου και αρχιδια που μπουκωνεσαι, δεν ξέρεις άλλες λέξεις...

Τι θες να σ απαντήσω εγώ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom