Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Πίνω καφέ και ψεκι πουθενά ..
Ρε εγω χθες μπηκα σε δυο μαγαζια μην γνωστων μου με το πιστοποιητικο εμβολιασμου ενος φιλου μου.
Ειπα οτι ξεχασα τη ταυτότητα στα γκαρσόνια και μουβειπαν δεν πειραζει αρκει το πιστοποιητικο.
Τωρα ετσι θα τα παρω αμπαριζα και θα πεινουμε και θα τρωμε διπλα διπλα
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Στηρίζω πρόταση τροβαδούρουγια έλεγχο ψεκιων στο λογκαρισμα.. δεν δεχόμαστε ανεμβολιαστους ούτε με μοριακό...
Το σπούτνικ του πορνομήτσου σας κάνει ή πρέπει να είναι εγκεκριμένο? :confused:
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Ρε εγω χθες μπηκα σε δυο μαγαζια μην γνωστων μου με το πιστοποιητικο εμβολιασμου ενος φιλου μου.
Ειπα οτι ξεχασα τη ταυτότητα στα γκαρσόνια και μουβειπαν δεν πειραζει αρκει το πιστοποιητικο.
Τωρα ετσι θα τα παρω αμπαριζα και θα πεινουμε και θα τρωμε διπλα διπλα
Καλέ μου Αδερφέ Ζαν, παίζεις το παιχνίδι της κυβέρνησης. Πρέπει να πας να μπεις έτσι και αν σου ζητήσουν οποιοδήποτε έγγραφο να κάνεις μεταβολή και να φευγεις μέχρι να χάσουν τις εισπράξεις των ανεμβολίαστων και να στρώσουν χαρακτήρα και να γίνουν σαν κι εμάς και να αφήνουν τον κόσμο να μπαίνει χύμα.
Στο ενδιάμεσο οι αραβικοί τεκέδες έχουν τις πόρτες ορθάνοιχτες και μέσα σε αυτούς περνάς πολύ καλύτερα απο τα πλεμπομάγαζα :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καλέ μου Αδερφέ Ζαν, παίζεις το παιχνίδι της κυβέρνησης. Πρέπει να πας να μπεις έτσι και αν σου ζητήσουν οποιοδήποτε έγγραφο να κάνεις μεταβολή και να φευγεις μέχρι να χάσουν τις εισπράξεις των ανεμβολίαστων και να στρώσουν χαρακτήρα και να γίνουν σαν κι εμάς και να αφήνουν τον κόσμο να μπαίνει χύμα.
Στο ενδιάμεσο οι αραβικοί τεκέδες έχουν τις πόρτες ορθάνοιχτες και μέσα σε αυτούς περνάς πολύ καλύτερα απο τα πλεμπομάγαζα :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Κανενα παιχνίδι δεν παιζω,απλα μια ζωη τους κοροιδευω και σκαρφιζομαι μεθοδους να τους ξεφεύγω.
Γιατί εκει που θα ειναι ο αθηναιος η ο καθε δεξιος εγω να απαγορεύεται να είμαι?
Τωρα ειμαι διπλα τους τους κοιταω και γελαω και απολαμβανω αυτο που αυτοι απλωσαν το μπρατσο και ειχαν 150 παλμους για να φανε το πείραματικο μπολιο και δεν ήξεραν τι θα τους κανει
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Κανενα παιχνίδι δεν παιζω,απλα μια ζωη τους κοροιδευω και σκαρφιζομαι μεθοδους να τους ξεφεύγω.
Γιατί εκει που θα ειναι ο αθηναιος η ο καθε δεξιος εγω να απαγορεύεται να είμαι?
Τωρα ειμαι διπλα τους τους κοιταω και γελαω και απολαμβανω αυτο που αυτοι απλωσαν το μπρατσο και ειχαν 150 παλμους για να φανε το πείραματικο μπολιο και δεν ήξεραν τι θα τους κανει
Εκεί που είμαστε εμείς δεν μπορείς να είσαι όχι λόγω πιστοποιητικού αλλά λόγω της οικονομικής σου κατάστασης(ανύπαρκτη)... :hi:
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Εκεί που είμαστε εμείς δεν μπορείς να είσαι όχι λόγω πιστοποιητικού αλλά λόγω της οικονομικής σου κατάστασης(ανύπαρκτη)... :hi:
Γιαλελέλι μου εγώ τα χοντρά επενδυτικά πακέτα θα τα χώσω στο μαγαζί του αδερφού κλόσερ :smitten: :smitten: :smitten:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Ρε εγω χθες μπηκα σε δυο μαγαζια μην γνωστων μου με το πιστοποιητικο εμβολιασμου ενος φιλου μου.
Ειπα οτι ξεχασα τη ταυτότητα στα γκαρσόνια και μουβειπαν δεν πειραζει αρκει το πιστοποιητικο.
Τωρα ετσι θα τα παρω αμπαριζα και θα πεινουμε και θα τρωμε διπλα διπλα
Εγω πήγα χτές στο μέρος που συχνάζω , άδειο το μαγαζί ... και μάλιστα κατα τις 8 - 8μιση το βράδυ που συνήθως δεν έβρισκες να κάτσεις εκείνη την ώρα.

Με τέστ και ταυτότητα κανονικά προβλεπόμενος εγω :P
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.737
Πόντοι
2.356
Το σπούτνικ του πορνομήτσου σας κάνει ή πρέπει να είναι εγκεκριμένο? :confused:
το σπουτνικ γενικα ενω ειπαν οτι το θελουν τελικα ζητουσαν και 2 φορες μοριακο και ενα καρο αλλα και ετσι οι φιλοι μας οι ρωσοι την βγαλαν τουρκια φετος. με το ζορι εφτασαν το 10% οι κρατησεις εκ ρωσιας σε σχεση με περυσι...

αλλα αυτες τις επιτυχιες δε τις ανακοινωνει ο κουλης γιατι αραγε!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.737
Πόντοι
2.356
Τι να πρωτοθυμηθουμε, πριν καιρο οταν εβγαιναν στα καναλια οι ειδικοι και ελεγαν οτι με το 50% των εμβολιασμενων χτιζεις τοιχος ανοσιας. Μετα εγινε 60% επειτα 70% κ.οκ. ?
και 100% να γινει τειχος δεν θα γινει ποτε!
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
το σπουτνικ γενικα ενω ειπαν οτι το θελουν τελικα ζητουσαν και 2 φορες μοριακο και ενα καρο αλλα και ετσι οι φιλοι μας οι ρωσοι την βγαλαν τουρκια φετος. με το ζορι εφτασαν το 10% οι κρατησεις εκ ρωσιας σε σχεση με περυσι...

αλλα αυτες τις επιτυχιες δε τις ανακοινωνει ο κουλης γιατι αραγε!
Ε ναι χαμπίμπι μου! Ξεροχύνω που οι Ρωσίδες χρειάζονται διαβατήριο, βίζα, πιστοποιητικά για να φέρουν τη κορμάρα τους στο γιουνανιστάν την ώρα που οι αδερφοί μου στα παραλια ξεσκίζονται με τα δώρα του μέγα Ερντογαν στους νέους του.
Και παράλληλα ο πιο εύκολος τρόπος για να μπει ένας αδερφός στο γιουνανιστάν είναι καταστρέφοντας οποιοδήποτε έγγραφο έχει πάνω του :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

ΚΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΛΙ ΑΚΜΠΑΡ :kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.737
Πόντοι
2.356
Βέβαια δεν έχει σημασία τι λέμε εμείς, και η Pfizer, ακόμα δεν έχουμε ακούσει ανάλυση από τους ειδικούς του νήματος, Κασσιανή, mounoxalasti, theiouli, κ.λπ.

Πιθανολογώ πως έχουν πάρει γραμμή από τον Savva να περιμένουν να δουν τι θα πει πρώτα ο εμβολιασμένος καθηγηταράς Κούβελας που τους πουλάει σανό και το τρώνε αμάσητο.
Ίσως πρέπει να δουν και την θέση που θα πάρει ο αοιδός Πετράκος, να το παίρνουν το χάπι ή να υπογράφουν δήλωση ό,τι δεν θέλουν θεραπεία για το σκοτεινό σχέδιο των Ιλλουμινάτι;


Ωστόσο να τους βάλω εγώ μερικά θέματα στο τραπέζι για να τα συζητήσουν στο επόμενο Δ.Σ. οι ψεκ πριν αποφασίσουν για την στάση τους:


1. Το χάπι είναι αναστολέας πρωτεάσης και δρα με τον ίδιο τρόπο όπως και το αντιπαρασιτικό ιβερμεκτίνη που χρησιμοποιήθηκε για τον κορονοϊό και συγκέντρωσε διφορούμενες απόψεις σε όλο τον κόσμο. (Ο Κούβελας ήταν εναντίον).

2. Δεν θα πάρει έγκριση, θα πάρει άδεια επείγουσας χρήσης, αυτό δηλαδή που τα ψεκ ονομάζουν πειραματικό.

3. Μήπως βγήκε πολύ γρήγορα, μόνο 8 μήνες κράτησαν οι δοκιμές; Ύποπτο, γιατί δεν βρίσκουν το χάπι για το καρκίνο;

4. Είναι μεγάλο σε μέγεθος για χάπι, μήπως έχει τσιπάκι με μεγάλη χωρητικότητα για καλύτερο έλεγχο;

5. Μήπως είναι κόλπο του Εβραίου για να αλλάξει ύπουλα το DNA όσων έμειναν ανεμβολίαστοι;

6. Μήπως μυστικά θα αλλάξουν τον τρόπο που ανιχνεύονται οι θετικοί για να τους το χώσουν;

7. Σιγά μην πάρουν φάρμακο από το κατεστημένο της χούντας Κούλη.



Αυτά σε πρώτη φάση και βλέπουμε…
οταν τα ελεγε ο πολακης ομως τον ειχατε για ψεκ ε?????????
φατε σκατα τωρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το ζητημα εμβολιασμενος ανεμβολιαστος πρέπει να τελειώσει.
Αποδειχτηκε οτι ολοι κολλανε και οτι ολοο νοσουν βαρια.
Το εμβολιο του κορονοιου ειναι ακριβως οπως ττοαντιγριπικο,το κανεις και εχεις για εως 4 μηνες κάποια ανοσια απο εκει και περα τελος δεν υπαρχουν αντισωματα και ξανακολλας γριπη και νοσεις και βαρια.
Το να εχω καποιον ο οποιος εκανε το κορονοεμβολιο πριν 5 6 η 7 μηνες και να το παιζει εμβολιασμενος ειναι για γελια και για κλάματα.
Μετα τους 4 μηνες ολοι θεωρουνται ανεμβολιαστοι και ολοι πρέπει να αντιμεφωπιζονται το ιδιο ανεξαρτητου εμβολιου και μη.
Εφοσον η γαμωκυβερνηση εβγαλε νομο να τσεκαρει παντου τα πιστοποιητικα αντιστοιχα θα ηταν πιο θεμιτο να τσεκαρει ολους αν εχουν τεσταριστει.
η κοινοβουλευτικη ομαδα της νεας δημοκρατιας ακομη δεν εχει δηλωσει οτι ολοι οι βουλευτες της παραταξης εχουν εμβολιαστει σε αντιθεση με τον συριζα!
ποιοι ειναι οι ψεκ οεο?
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
οταν τα ελεγε ο πολακης ομως τον ειχατε για ψεκ ε?????????
φατε σκατα τωρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


η κοινοβουλευτικη ομαδα της νεας δημοκρατιας ακομη δεν εχει δηλωσει οτι ολοι οι βουλευτες της παραταξης εχουν εμβολιαστει σε αντιθεση με τον συριζα!
ποιοι ειναι οι ψεκ οεο?
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΦΙΛΕ :wanker:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
οταν τα ελεγε ο πολακης ομως τον ειχατε για ψεκ ε?????????
φατε σκατα τωρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


η κοινοβουλευτικη ομαδα της νεας δημοκρατιας ακομη δεν εχει δηλωσει οτι ολοι οι βουλευτες της παραταξης εχουν εμβολιαστει σε αντιθεση με τον συριζα!
ποιοι ειναι οι ψεκ οεο?
Τυπε χαζοφερνεις λογω επιλογής ή είναι εκ γενετής;
Χθες δε μας έβαλε ο Ζανκλω την ΕΠΙΣΗΜΗ ΔΗΛΩΣΗ της ΝΔ για το πόσοι βουλευτές της είναι εμβολιασμενοι; Του Σεπτεμβρίου κιόλας δήλωση; Που ο Τόνυ μας έλεγε ότι δεν υπάρχει ώσπου καθάρισε ο Ζανκλω τη μπουγάδα;
Αναμενω δήλωση επισημη του ΣΥΡΙΖΑ για το ποσοι βουλευτές του είναι εμβολιασμενοι και την ανοιξιάτικη δήλωση Πολακη ότι θα εμβολιαστεί το φθινόπωρο.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Τυπε χαζοφερνεις λογω επιλογής ή είναι εκ γενετής;
Χθες δε μας έβαλε ο Ζανκλω την ΕΠΙΣΗΜΗ ΔΗΛΩΣΗ της ΝΔ για το πόσοι βουλευτές της είναι εμβολιασμενοι; Του Σεπτεμβρίου κιόλας δήλωση; Που ο Τόνυ μας έλεγε ότι δεν υπάρχει ώσπου καθάρισε ο Ζανκλω τη μπουγάδα;
Αναμενω δήλωση επισημη του ΣΥΡΙΖΑ για το ποσοι βουλευτές του είναι εμβολιασμενοι και την ανοιξιάτικη δήλωση Πολακη ότι θα εμβολιαστεί το φθινόπωρο.

Ορίστε, απο την φιλοκουλική Καθημερινή κιολας.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.737
Πόντοι
2.356
Τυπε χαζοφερνεις λογω επιλογής ή είναι εκ γενετής;
Χθες δε μας έβαλε ο Ζανκλω την ΕΠΙΣΗΜΗ ΔΗΛΩΣΗ της ΝΔ για το πόσοι βουλευτές της είναι εμβολιασμενοι; Του Σεπτεμβρίου κιόλας δήλωση; Που ο Τόνυ μας έλεγε ότι δεν υπάρχει ώσπου καθάρισε ο Ζανκλω τη μπουγάδα;
Αναμενω δήλωση επισημη του ΣΥΡΙΖΑ για το ποσοι βουλευτές του είναι εμβολιασμενοι και την ανοιξιάτικη δήλωση Πολακη ότι θα εμβολιαστεί το φθινόπωρο.
ο συριζα ανακοινωσε οτι ολοι οι βουλευτες του ειναι πληρως εμβολιασμενοι σε αντιθεση με τον κουλη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ορίστε, απο την φιλοκουλική Καθημερινή κιολας.
τυπε μην του πεις οτι εδω και 2 μηνες ειναι ηδη ολοι εμβολιασμενοι.... μην του πεις οτι τελικα ψεκασμενοι κυβερνουν!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.780
Like
14.449
Πόντοι
3.506
Αντισθένη φτιάξε ένα προγραμματάκι ώστε όταν κάνουμε login να πρέπει να σκανάρουμε και το πιστοποιητικό εμβολιασμού μέσω της κάμερας για να μπούμε...:hi:
Θα πρέπει να απολυμένεις το πληκτρολόγιο και το ποντίκι κάθε φορά μην τυχόν σου έρθει η κορόνα με wifi :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom