Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Ράπιντ έκανα χτές , αλλά εδω που τα λέμε το ράπιντ δεν σε εξασφαλίζει γιατί μπορεί να κολλήσεις την επόμενη , ενώ το αντισωμάτων αν δείξει οτι έχεις πολλά δεν θα εξαφανιστούν την επόμενη μέρα.
Όλα καλά είναι, να φοράς και τη μάσκα σου όταν μπαίνεις στο σάιτ όπως κι εγώ τώρα που μιλάμε... :confused: :confused: :confused:
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
44
Like
1.755
Πόντοι
3.425
Αναρωτιεμαι αν σχολιασε ποτέ κανενας τις παρενεργειες του βιαγκρα ή του σιαλις
Χασοδίκη μου, αν θυμάμαι καλά είχαν κάψει κάποιοι φλάντζες και βαλβίδες στην καρδιά και επίσης κάποιοι τα έβλεπαν όλα μπλε. Γι αυτό είμαι κατά της Pfizer: Γιατι θα με μετατρέψει σε γαλάζιο αγόρι της γαλάζιας γενιάς (δηλαδή Νου-δούλη) και γω είναι καρα-αριστερός, δηλαδή βαθύ κόκκινο.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.737
Πόντοι
2.356
Από την αρχή ειπώθηκε ότι το εμβόλιο δεν είναι κάτι θαυματουργό. Η προστασία που παρέχει είναι καλή, όχι όμως και αποτρεπτική για τα πάντα. Τα άτομα που είναι εμβολιασμένα θα κολλήσουν, θα νοσήσουν και κάποια θα καταλήξουν, απλά οι αριθμοί θα είναι μικρότεροι από το αν ήταν ανεμβολίαστοι. Η Επιστήμη δεν σου υπογράφει Συμβόλαια, πιθανότητες σου δίνει και οι Λογικοί άνθρωποι προτιμούν τον πιο αβέβαιο κίνδυνο. Υπάρχει λοιπόν η εξής ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ. Όσοι εμβολιάστηκαν πίστευαν την Επιστήμη που έλεγε ότι υπήρχε ο Ιός, και το εμβόλιο σου εγγυάται καλή προστασία. Οι Αντιεμβολιαστές είτε δεν πιστεύουν ότι ο Ιός υπάρχει, είτε πιστεύουν πως είναι κάτι σαν τη γρίπη. Το άτομο λοιπόν που θα ασθενήσει από τον κατά τη γνώμη του ανύπαρκτο Ιό, έσπασε τα μούτρα του πάνω στην πραγματικότητα. Αυτή είναι η έννοια του Carma is a Bitch. Αλλά ακόμα κι αν κάποια άτομα διασκεδάζουν με αυτή την εξέλιξη, στην πράξη δεν έχει την παραμικρή σημασία. Η πραγματικότητα δεν ενδιαφέρεται για τα συναισθήματα κανενός όντος. Είτε κάνουν πάρτυ, είτε πέσουν σε βαθιά κατάθλιψη οι εμβολιασμένοι βλέποντας ανεμβολίαστους να κολλάνε τον ανύπαρκτο Ιό, η εξέλιξη της ασθένειας θα εξαρτηθεί από την κράση και μόνο του ασθενούς, και μελλοντικά ίσως από κάποιο αποτελεσματικό φάρμακο
οσοι εμβολιαστηκαν χεστηκαν και το καναν με μιση καρδια ειτε γιατι τους πρηξαν απο τις δουλειες ειτε γιατι δε τους περισσευουν τα λεφτα για τα ραπιντ ειτε γιατι φαγανε παπατζα οτι θα παιρναν πισω τη ζωη τους...

το 80% των εμβολιασθεντων δε φοβοταν τον ιο και ελαχιστοι (ευπαθεις και χεστες κυριως) το καναν με ιατρικα κριτηρια
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.737
Πόντοι
2.356
Ράπιντ έκανα χτές , αλλά εδω που τα λέμε το ράπιντ δεν σε εξασφαλίζει γιατί μπορεί να κολλήσεις την επόμενη , ενώ το αντισωμάτων αν δείξει οτι έχεις πολλά δεν θα εξαφανιστούν την επόμενη μέρα.
ραπιντ τυπε και να εχεις κολλησει ειναι ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΩΝ οποτε μεχρι να βγουν τα αντισωματα κανει 4 και 5 μερες να φανει.... γνωστος μου κολλησε κυριακη πηγε δουλεια και το εμαθε τελικα μεσοβδομαδα στο δευτερο τεστ οτι εχει κορωνα...
απο την κυριακη ομως στο οικογενειακο τραπεζι της βδομαδας κολλησε και τους υπολοιπους που ειχε να τους δει απο τοτε....
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.737
Πόντοι
2.356
Αμα θελει το κρατος μπορει να τους υποχρεωσει να εμβολιαστουν με εμμεσο τροπο....η τιμη του χαπιου για πενθημερη θεραπεια ειναι γυρω στα 700 ντολαρς.Ανετα μπορει το κρατος να μην δικαιολογει συνταγογραφηση σε ανεμβολιαστους.

Αμα τωρα οι ψευτομαγκες γουσταρουν να πληρωνουν απο τη τσεπη τους 700 δολαρια οποτε κολλανε δικαιωμα τους....
γιατι να πληρωσουμε δε μπορω να το καταλαβω αλλα οκ...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Σε γράφω στην μπούτσο μου όπως κι οποιoνδήποτε λέει πίπες :)


ΕΣΥ προσωπικά δεν πληρώνεις τίποτα. Μόνο παίρνεις. Γενικά τις ΜΕΘ τις πληρώνουμε ΟΛΟΙ, εκτός από κάτι κοπρόσκυλα μπούληδες σαν εσένα !


Ακριβώς. Είτε είναι κόβιντ είτε οτιδήποτε άλλο. Αλλά ΕΣΥ δεν πρέπει να μιλάς γιατί ΔΕΝ πληρώνεις.


Στ' αρχίδια μου η δημόσια περίθαλψη, έχω ιδιωτική. Παρόλα αυτά, πληρώνω για την δημόσια ούτως ή άλλως. Ε, δικαίωμά μου είναι να μην θέλω να πληρώνω για κάτι κόπρους σαν εσένα. Προτιμώ να πληρώνω για τους άλλους που πληρώνουν και οι ίδιοι... ασχέτως αν εγώ χρησιμοποιώ τις υπηρεσίες της δημόσιας υγείας ή όχι.


Δηλαδή είσαι ΟΚ να έχουμε 150.000 νεκρούς...
Μαλάκας είσαι? Εδώ σκούζεις για τις 16.000 :)


Ναι ενώ μέχρι τώρα δεν έβγαζαν κέρδη οι ολίγοι, έβγαζαν οι πολλοί. Η pfizer ας πούμε θα έκλεινε αν δεν έβγαζε το εμβόλιο.... ε? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Το τι μαλακία σκέφτεται αυτή η γκλάβα είναι απίστευτο!!! :tooth:
Τοτε ρε παπάρακο εσυ λες οτι εχεις ιδιωτικη οπως εχω και εγω γιατι σε νοιαζει ρε μαλακα αν νοσηλευτει καποιος ανεμβολιαστος στη μεθ?
Θες να πηγαινεις εσυ στα πολυτελή ξενοδοχεια νοσοκομεια της αττικης αλλα ο ανεργος να μην παει ουτε στο δημοσιο επειδη εσυ πληρωνεις στο κρατος για τη δημοσια υγεια.
Μην πληρωνεις ρε μαλακα ποιος σου ειπε να πληρωνεις?
Αλλα δεν εχεις τα κοτσια να μην πληρωσεις γιατι θα χρεωνεσαι,οποτε ασε τον καθε ανθρωπακο να εχει την δωρεαν περιθαλψη του και αν θες να κανεις μαγκιες χεστη να τις κανεις στη κυβερνηση σου που σου τα παιρνει κανονικά και με το νομο, μαλακομαλακα.
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Παιδιά εγώ έκανα το Σάββατο το εμβόλιο τις Johnson..πέρα από κάποια μουδιάσματα στα χέρια και πόδια δεν είχα παρενέργειες..οσον αφορά δεύτερες και τρίτες δόσεις έχω επιφυλάξεις σχετικά με την ασφάλεια.. δεν έχουν γίνει δοκιμές για μακροπρόθεσμες συνέπειες .. επίσης τώρα που τυχαία η phizer έβγαλε το χάπι άμεσως μετά την ανακοίνωση μιας άλλης εταιρείας, νομίζω δεν υπάρχει λόγος για τοση μανία με τα εμβόλια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Τοτε ρε παπάρακο εσυ λες οτι εχεις ιδιωτικη οπως εχω και εγω γιατι σε νοιαζει ρε μαλακα αν νοσηλευτει καποιος ανεμβολιαστος στη μεθ?
Θες να πηγαινεις εσυ στα πολυτελή ξενοδοχεια νοσοκομεια της αττικης αλλα ο ανεργος να μην παει ουτε στο δημοσιο επειδη εσυ πληρωνεις στο κρατος για τη δημοσια υγεια.
Μην πληρωνεις ρε μαλακα ποιος σου ειπε να πληρωνεις?
Αλλα δεν εχεις τα κοτσια να μην πληρωσεις γιατι θα χρεωνεσαι,οποτε ασε τον καθε ανθρωπακο να εχει την δωρεαν περιθαλψη του και αν θες να κανεις μαγκιες χεστη να τις κανεις στη κυβερνηση σου που σου τα παιρνει κανονικά και με το νομο, μαλακομαλακα.
Ο βλάκας θέλει το δεκαευρο του να χει πέραση ώστε να πληρώνει για να γλύψει πακιστανικό σπερμοζουμο
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.387
Κριτικές
1
Like
35.464
Πόντοι
6.256
Οι νεατερνταλ που ρθαν απ την κρήτη ουτε αποστασεις ουτε μάσκες , στα βρώμικα παπάρια τους τα εξυπνα μετρα του αινστάιν κούλη
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.082
Πόντοι
27.261
Εννοειται.
Εξαλλου νομιμοποιουμαι πληρως να το ζητησω, γιατι για να μπουμε στα δικαστηρια χρειαζεται
πιστοποιητικο
ή ραπιντ.
Τους λεω λοιπον εξ αρχης, εχετε? Χρειαζεται για το δικαστηριο.
Αν μου πουν οχι, τους λεω οτι λυπαμαι πολυ, εχω ευπαθη ατομα στην οικογενεια μου και δεν μπορω να ρισκαρω την υγεια τους για χαρη σας, μπορειτε να απευθυνθειτε σε αλλον συναδελφο
Ανεμβολιαστοι πελατες δεν περνανε το κατωφλι του γραφειου μου
δηλαδη το δικαστηριο δεχεται κοσμο με ραπιδοτεστ, ενω ο πιμποδικηγορος δε δεχεται ανεμβολιαστους.
κατα τα αλλα μπαινει στο δικαστηριο με ανεμβολιαστους, που εχουν κανει ραπιδοτεστ.
:confused:
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.059
Like
11.288
Πόντοι
2.606
δηλαδη το δικαστηριο δεχεται κοσμο με ραπιδοτεστ, ενω ο πιμποδικηγορος δε δεχεται ανεμβολιαστους.
κατα τα αλλα μπαινει στο δικαστηριο με ανεμβολιαστους, που εχουν κανει ραπιδοτεστ.
:confused:
Το παιδι τσεπωνε χαρτζιλικι απο τον γερο του μεχρι τα 40 του- μας ειπε,δεν βλεπει κατι περιεργο σε αυτο-μας ειπε...δεν μιλαει σε ανεμβολιαστους -μας ειπε....γενικα μας λεει μας λεει μας λεει ...μας εχει παει γαμιωντας στην αρλουμπα.....
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.059
Like
11.288
Πόντοι
2.606
με μια αποφαση οι μπινεδες στερουν την αγορα απο το 25% του τζιρου της-επισημως....Στελνουν αυτους που και καλα θελουν να προστατεψουν μονο σε φαρμακεια και σουπερμαρκετ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΙΜΩΡΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ ,ΤΡΩΜΕ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ!

ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΦΙΡΜΑΝΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΞΑΝΑΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΟΠΡΙΤΕΣ!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.387
Κριτικές
1
Like
35.464
Πόντοι
6.256
Το παιδι τσεπωνε χαρτζιλικι απο τον γερο του μεχρι τα 40 του- μας ειπε,δεν βλεπει κατι περιεργο σε αυτο-μας ειπε...δεν μιλαει σε ανεμβολιαστους -μας ειπε....γενικα μας λεει μας λεει μας λεει ...μας εχει παει γαμιωντας στην αρλουμπα.....
Το παιδι ειναι ευχαριστημενο με την διαχειριση της πανδημιας, το τσουναμι που ερχεται δεν το βλεπει γιατι ειναι μπλε,
Ειδε εβδομαδιαιες φωτιες με άπνοια ειδε καυσωνα στις 25 σεπτεμβρη ειδε σεισμικο ρήγμα στο μαρούσι, ειδε τοσα παραξενα και μπερδευτηκε
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.059
Like
11.288
Πόντοι
2.606
Εσυ ανακατευεις την πολιτικη με το θεμα της πανδημιας
Φυσικα θα ειχαμε ζωστεί φυσεκλικια, γιατι αν κυβερνουσε ο Συριζα θα ειχαμε 50.000 νεκρους ηδη
Εχουμε και λεμε.....τα χειροτερα περιοριστικα μετρα στον κοσμο,την πιο μαλακισμενη καραντινα εβερ και πιο πολλους νεκρους ανα εκατομμυριο ακομα και απο κρατη του τριτου κοσμου.....ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΑΠΟ ΣΑΣ???? ΘΑ ΠΥΡΟΔΟΤΟΥΣΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΠΥΡΗΝΙΚΑ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΕΣ?

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΗΛΙΘΙΟΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.082
Πόντοι
27.261
Το παιδι τσεπωνε χαρτζιλικι απο τον γερο του μεχρι τα 40 του- μας ειπε,δεν βλεπει κατι περιεργο σε αυτο-μας ειπε...δεν μιλαει σε ανεμβολιαστους -μας ειπε....γενικα μας λεει μας λεει μας λεει ...μας εχει παει γαμιωντας στην αρλουμπα.....
3 καμπαλερος απλα :uglystupid:
μαλλον μεχρι τα 40 μελετουσε ολα τα πρωϊνογκοσιπαδικα για να το παιζει τρεντυ στα σουλατσα του, τωρα το γυρισε στα τουρκικα και στα ριαλιτι για πιο ποιοτητα.
ευτυχως που υπαρχουν, ξαναλεω, για να περναμε καλα και να δακρυζουμε απο τα γελια με τις μαλακιες τους.
αλλα οταν τα βγαζουμε στη φορα, κανουνε ναζακια και ξεκινανε το τσιφτετελι.
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Καλέ μου αδερφέ @Islamabantaios44 το τελευταίο διάστημα έχεις γίνει μεγάλη κακίστρω στρίγκλα σαν αυτές τις αγάμητες σπυριάρες σε κάθε τάξη του λυκείου που κάρφωναν στους καθηγητές τις αταξίες της τάξης.
Δεν σου ταιριάζει αυτή η συμπεριφορά!:confused: Ελπίζω να μην σου συμβαίνει κάτι κακό ή κάποια απογοήτευση στη ζωή σου :babycry:
Βέβαια σε συγχαίρω, πως ακολουθώντας πιστά το δογμα κούλι ακμπαρ :kneel: κρατάς χαλαρή στάση απέναντι στον μη εμβολιασμό μου και των αδερφών μου, ενώ για τους Γιουνάνιδες ανεμβολίαστους εύχεσαι κρεμάλες! Είσαι σε σωστό δρόμο :smitten::smitten::smitten:
 
Τελευταία τροποποίηση:

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.638
Like
3.005
Πόντοι
1.706
Αρκετα με τα εγκληματα.
Εγκλήματα θα έχεις σε καθημερινή βάση όσο κυβερνάει (ο Θεός να την κάνει κυβέρνηση) ο Κούλης. Δεν βαρέθηκες να ακούς κάθε μέρα για βιασμούς, δολοφονίες και αυτοκτονίες; Ή μήπως και αυτό είναι παγκόσμιο φαινόμενο και δεν φέρει απολύτως καμία ευθύνη ο γουρλός;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom