Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Αυτά που γράφεις είναι γιουνανίστικες πονηριές. Περνάνε και στους κολπίτες που είναι παραδόπιστοι. Δεν περνάνε όμως σε ανθρώπους που η πίστη τους είναι πάνω απο τα χρήματά σας. Σε ανθρώπους που παίρνουν τα εκρηκτικά και κάνουν επιθέσεις αυτοκτονίας τα τάλαρά σας είναι άχρηστα :takethis: :takethis: :takethis:
Γιάννη μου όταν κάψεις την κάρτα του ΑΤΜ θα σε πιστέψω....

Το παιδί που μου καθαρίζει τις βιτρίνες το λένε Μανώλη... :confused: :confused: :confused:
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Γιάννη μου όταν κάψεις την κάρτα του ΑΤΜ θα σε πιστέψω....

Το παιδί που μου καθαρίζει τις βιτρίνες το λένε Μανώλη... :confused: :confused: :confused:
Ο Μανώλης θα ξεπατώνει όλες της Ελληνίδες της γειτονιάς :takethis: :takethis: :takethis:
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.060
Like
11.290
Πόντοι
2.606
Η Πορτογαλία με 86% έχει ακόμα μέτρα.
Η Δανία με 75% τα έχει καταργήσει όλα σε επίπεδο ότι μπορείς να μπεις οπουδήποτε χωρίς καμία επίδειξη πιστοποιητικού.
Όλα είναι θέμα πολιτικών αποφάσεων. Και με 90% στην Ελλάδα μέτρα θα έχεις. Κατάλαβες χασοδίκη;
Ακριβως....εχτες κομπαζε ενας μαλακας υπουργος ,πως δεν τρεχει και τιποτα για τα καταστηματα λιανικης ,αφου το 74% των ενηλικων στη χωρα ειναι εμβολιασμενοι......σε καναλι πανελληνιας εμβελειας.....ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΟΥΛΟΙ!
Η
επισημη εκκλησια εκανε συστασεις να πηγαινουν ολοι με ραπιντ η αφου εμβολιαστουν.....και ανεπισημα η φαση ειναι μπατε σκυλοι αλεστε ενω τεραστια πλακα εχουν οι εξηγησεις απο τα διαφορα γαλαζια στελεχη στους ταλιμπαν ....καλυτερη απο ολες τις ατακες που ακουσα μακραν της δευτερης το "ξεσηκωθηκαν οι αριστεροι και δεν μπορουσαμε να κανουμε τιποτα" ...
Εχουμε να κανουμε με τεραστιους απατεωνες....οι εκκλησιες ειναι η κυριοτερη φωλια του κορωνα και εκει ειναι που συχναζει η πλεον ευπαθης ομαδα,αλλα οι πουστηδες υπο τον φοβο να στειλουν ηλικιωμενους ψηφοφορους στην αγκαλια του κοιραληφη ,για αλλη μια φορα διαλεξαν να διαλυσουν τους κλαδους που εχουν πληρωσει την νυφη πολυ ακριβα ηδη, ενω εχουν αναλογικα την μικροτερη συνεισφορα στο προβλημα αποδεδειγμενα.....
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Μουσικό-χορευτικό διάλειμμα τύποι :rockon:

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.060
Like
11.290
Πόντοι
2.606
Δεν ειναι θεμα πιστης, ουτε θεμα απεχθειας προς την εκκλησια ,ουτε θεμα με τους ηλικιωμενους...ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΘΕΜΑ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ....Αν εξαιρεθει ο πρωτος μηνας της πρωτης καραντινας που σε ολο τον κοσμο ολοι εψαχναν να βρουν τι και πως συμβαινει,η προσεγγιση στο ζητημα ειναι ξεκαθαρα και μονο με ΠΩΛΗΤΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ......ΡΕΖΙΛΗΔΕΣ!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Επέστρεψα πρίν λίγο απο το διαγνωστικό με αρνητικό τέστ , κρίμα να μην είναι θετικό να έπαιρνα και πιστοποιητικό νόσησης :P

Έκανα και ένα αντισωμάτων για να ξέρω αν αυτό που πέρασα τον Σεπτέμβρη ηταν covid η όχι , την Δευτέρα το βράδυ θα ξέρω.

Άσε που τώρα που το σκέφτομαι εμείς οι αρνητές πρέπει να δείχνουμε το αντισωμάτων σε ενδεχόμενο έλεγχο :dancing: εφόσον έχουμε δηλαδή... τα δικά μου δεν είναι σίγουρα ακόμα.

Όχι τίποτα άλλο , αλλά να δικαιολογήσουμε και το αρνητές.
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.060
Like
11.290
Πόντοι
2.606
ΕΧΟΥΝ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΙΑΛΥΣΗΣ ΤΗΣ ΜΕΣΑΙΑΣ ΤΑΞΗΣ..ΟΛΟΦΑΝΕΡΑ ....ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΛΥΣΟΥΝ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΙΜΟΚΟΝΤΟΡΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ,ΕΝΑ ΔΑΝΕΙΟ,ΜΙΑ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΡΥΘΜΙΣΗ....ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΡΟ....ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΤΗΣ ΜΕΣΑΙΑΣ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΑΣ ΤΑΞΗΣ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ,ΟΙ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ!!!
ΓΑΜΙΕΣΤΕ!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ο Μανώλης θα ξεπατώνει όλες της Ελληνίδες της γειτονιάς :takethis: :takethis: :takethis:
Ο Μανώλης ξεκωλιαζει τον νικολακη και τον κασιδα πισω απο τα σίδερα! Μήπως ξεκωλιαζει κι εσενα μιας και πας συχνά εκει για επίσκεψη η εσενα σε έχουν για χαλαλ και σε αφήνουν να σιτέψεις? :tooth:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.738
Πόντοι
2.356

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
ΕΧΟΥΝ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΙΑΛΥΣΗΣ ΤΗΣ ΜΕΣΑΙΑΣ ΤΑΞΗΣ..ΟΛΟΦΑΝΕΡΑ ....ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΛΥΣΟΥΝ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΙΜΟΚΟΝΤΟΡΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ,ΕΝΑ ΔΑΝΕΙΟ,ΜΙΑ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΡΥΘΜΙΣΗ....ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΡΟ....ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΤΗΣ ΜΕΣΑΙΑΣ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΑΣ ΤΑΞΗΣ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ,ΟΙ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ!!!
ΓΑΜΙΕΣΤΕ!
Σαλτα γαμησου ρε μαλακα, γραφικέ του χωριού που εισαι ένας άχρηστος για μπάτσες! Γκαριζε μαλακα, λιγο πιο δυνατά όμως :) :)
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.738
Πόντοι
2.356

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.499
Κριτικές
61
Like
42.802
Πόντοι
22.785
:kiss-mark: :kiss-mark: :kiss-mark: :kiss-mark:
Άκουσα τώρα στις ειδήσεις ότι όσοι έχουν εμβολιαστεί με Τζόνσον καί έχουν περάσει δύο μήνες πρέπει να εμβολιαστούν άμεσα..,
Τώρα τη μαλάκια είναι αυτή δεν ξέρω φίλοι μού..
ΓΙΑ ΨΆΞΤΕ ΤΟ ΌΜΩΣ....
ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ
2131510932

Καί έχουν μαύρα μεσάνυχτα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.748
Κριτικές
6
Like
11.205
Πόντοι
3.936
Επέστρεψα πρίν λίγο απο το διαγνωστικό με αρνητικό τέστ , κρίμα να μην είναι θετικό να έπαιρνα και πιστοποιητικό νόσησης. Έκανα και ένα αντισωμάτων για να ξέρω αν αυτό που πέρασα τον Σεπτέμβρη ηταν covid η όχι , την Δευτέρα το βράδυ θα ξέρω.
Άσε που τώρα που το σκέφτομαι εμείς οι αρνητές πρέπει να δείχνουμε το αντισωμάτων σε ενδεχόμενο έλεγχο :dancing: εφόσον έχουμε δηλαδή... τα δικά μου δεν είναι σίγουρα ακόμα.

Tα αντισωματα spike και αρκετα να ειναι δεν μπορουν απο μονα τους να σου εξασφαλισουν πιστοποιητικο νοσησης. Το πολυ πολυ να τρεναρεις τον προγραμματισμενο εμβολιασμο σου. Πρεπει πρωτα να γινει ενα το pcr test το οποιο εαν ειναι θετικο θα πρεπει να δηλωθει στον εοδυ (απο την αρχη της νοσησης επισημα) και αφου γινει αυτο μονο τοτε ξεκινα η διαδικασια για το χαρτι 6μηνης ελευθεριας. :confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Tα αντισωματα spike και αρκετα να ειναι δεν μπορουν απο μονα τους να σου εξασφαλισουν πιστοποιητικο νοσησης. Το πολυ πολυ να τρεναρεις τον προγραμματισμενο εμβολιασμο σου. Πρεπει πρωτα να γινει ενα το pcr test το οποιο εαν ειναι θετικο θα πρεπει να δηλωθει στον εοδυ (απο την αρχη της νοσησης επισημα) και αφου γινει αυτο μονο τοτε ξεκινα η διαδικασια για το χαρτι 6μηνης ελευθεριας. :confused:
Εσείς οι Πακιστανοί και οι γύφτοι έχετε αντισώματα εκ γενετής και πάσο ελευθερίας από @ARAVOTOURKOS(2) .... :alivedick: :smiling-face-with-heart-eyes::alivedick::smiling-face-with-heart-eyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom