Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.751
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.870
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Αυτό πάντος οτι χρειάζονται τέστ οι ανεμβολίαστοι για να πιούν καφέ σε εξωτερικό χώρο αλλά δεν χρειάζονται οι εμβολιασμένοι σε εσωτερικό δεν ξέρω απο πού προκύπτει , αλλά σου λέει αν βάλουμε τέστ και στους εμβολιασμένους έστω και δωρεάν μπορεί να στραφούν και αυτοί εναντίον μας ; ποιός ξέρει.

Απο την άλλη μάλλον θέλει το καλό μας ο Κούλης σου λέει μην πίνετε καφέ σε εξωτερικούς χώρους και κρυολογήσετε :P
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.313
Like
51.275
Πόντοι
12.756
κανονικα μοριακα τεστ επρεπε να βαλει υποχρεωτικα για τα Ψεκια..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Αυτό πάντος οτι χρειάζονται τέστ οι ανεμβολίαστοι για να πιούν καφέ σε εξωτερικό χώρο αλλά δεν χρειάζονται οι εμβολιασμένοι σε εσωτερικό δεν ξέρω απο πού προκύπτει , αλλά σου λέει αν βάλουμε τέστ και στους εμβολιασμένους έστω και δωρεάν μπορεί να στραφούν και αυτοί εναντίον μας ; ποιός ξέρει.

Απο την άλλη μάλλον θέλει το καλό μας ο Κούλης σου λέει μην πίνετε καφέ σε εξωτερικούς χώρους και κρυολογήσετε :P
Ναι για αυτο το εκανε, το βρήκες!!!!!! :tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κανονικα μοριακα τεστ επρεπε να βαλει υποχρεωτικα για τα Ψεκια..
300 euro το ενα :)
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.751
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936
《Η πολιτεια λεει αποφασιζει.》 Μα ερχεται ομως και η ημερα που ο λαος ψηφιζει. Και ο λαος δεν ξεχνα
:embarrased:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Αυτό πάντος οτι χρειάζονται τέστ οι ανεμβολίαστοι για να πιούν καφέ σε εξωτερικό χώρο αλλά δεν χρειάζονται οι εμβολιασμένοι σε εσωτερικό δεν ξέρω απο πού προκύπτει , αλλά σου λέει αν βάλουμε τέστ και στους εμβολιασμένους έστω και δωρεάν μπορεί να στραφούν και αυτοί εναντίον μας ; ποιός ξέρει.

Απο την άλλη μάλλον θέλει το καλό μας ο Κούλης σου λέει μην πίνετε καφέ σε εξωτερικούς χώρους και κρυολογήσετε :P
Όλα ελευθερα ειναι βρε τυπε μου, προσωπικά, κανένας δεν μου έχει κάνει έλεγχο πουθενά, και είμαι άτομο που βγαίνω, είμαι προβλεπέ, εχω το πιστοποιητικό εμβολιασμού τσαλακωμένο στη κωλότσεπη και δεν μου το ζήτησε ποτέ κανείς (μάλλον νομίζουν ότι έχω και καπότες αναμεσα στο χαρτί)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Καλα μην πολυχρησιμοποιεις αυτη την λεξη δεν σε συμφερει γιατι στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι
OΞΩ μούλε!!!

Εσυ το ακούς καθε μέρα στην μονάδα :)
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
99
Like
14.592
Πόντοι
25.186
Αυτο που λες δεν ισχύει. Ακόμα κι οι θαμώνες μαγαζιών δεν μπαίνουν ετσι, τους ζητούνται πιστοποιητικά και τα ελέγχουν. Γιατι αν ΔΕΝ τα ελέγξουν, το μαγαζί κλείνει. Πες μου εσυ λοιπον αν ήσουν μαγαζάτορας τι θα έκανες? Θα έβαζες μεσα το ανεμβολιαστο κολλητάρι σου ή όχι? :)
Αστο φιλε
Μπροστα μου προχθες σε πολυσυχναστο μπαρ κλαμπ παρεα 7 κοριτσιων μπηκανε χυμα στο κυμα.Ο πορτιερης απλα τους ρωτησε Είστε ολες.μαζι??
Φανταζομαι και πόσοι αλλοι μπηκανε ετσι γιατι το μαγαζι ειχε 1000 ατομα.μεσα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Αστο φιλε
Μπροστα μου προχθες σε πολυσυχναστο μπαρ κλαμπ παρεα 7 κοριτσιων μπηκανε χυμα στο κυμα.Ο πορτιερης απλα τους ρωτησε Είστε ολες.μαζι??
Φανταζομαι και πόσοι αλλοι μπηκανε ετσι γιατι το μαγαζι ειχε 1000 ατομα.μεσα
Καλα :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξερεις καλα εσυ ποιος ειναι ο αυτος μ@υλος, φαινεται κιολας
Εσυ δεν ξερεις, αλλα δεν πειράζει :)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.878
Κριτικές
21
Like
11.104
Πόντοι
4.546
Αυτο ισχύει τυπε, ισχύει και το άλλο όμως, ακόμα και οι μαγαζάτορες ειναι πουτσα τους ολα.
Το Σάββατο ήμασταν παρεάκι 5 ατόμων, μεγαλη καφετέρια στη Νέα Φιλαδέλφεια, οι 2 ανεμβολιαστοι, οι υπόλοιποι τρείς εμβολιασμένοι, δεν είχαμε ουτε τα πιστοποιητικά εμβολιασμού μαζί μας (οσοι το έχουμε κάνει) αλλά επίσης ουτε και μας έλεγξε κανείς, μάλιστα η υποδοχή (2 μέτρα μουνι με βυζαρες) μας υποδέχτηκε με χαμόγελο απο τις βυζαρες μέχρι τ' αυτιά, "ελάτε καλέ μέσα έχουμε ελευθερα τραπεζια" ...

Η φάση είναι "εμείς θα κάνουμε ότι προσέχουμε, αυτοί θα κάνουν πως μας ελέγχουν"
Τηλεφωνάκι τσίμπισες?
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.169
Κριτικές
2
Like
9.109
Πόντοι
2.456

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Εντάξει mr malak@ 2021..
Ποσά ποστ έκανες σήμερα;
ΟΚ, εσυ ήσουν ο μαλακας! Δεν αμφέβαλλα… απο τους καλύτερους μαλακες του site, η μαλακια που σε δέρνει δεν παίζεται! Γι’ αυτο ένας μαλακας σαν κι εσενα θα μπορούσε να πει τετοια μαλακια!

Γιατι εισαι ΜΑΛΑΚΑΣ :)
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Στο περιθώριο. Εκει που αξίζετε :)

Δείτε μας να τρώμε και να διασκεδάζουμε :)

Ξυδάκι και ζουμί απο λάχανο!!!!

:thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:
H αληθεια ειναι το μεγαλυτερο ποσοστο των ψεκ στομ 80τ% ειναι αμορφωτοι τυποι που πολλοι απο αυτους ειναι και αεργοι ολη μερα καφενειο και ιντερνετ και επειδη ειναι και αμορφωτοι και δεν μπορουν να φιλτραρουν σωστα καμια πληροφορια καταληγουν να ειναι ψεκ γιατι ετσι νομιζουν οτι ξεχωριζουν απο το πληθος.Ειναι οι κλασσικοι τυποι που ολο καποιος και κατι φταει και εχουν αδικηθει που ειναι ναυαγια...Ερχομαστε ομως και στο υπολοιπο 20% εκει βρισκονται ανθρωποι που φοβουνται και τη σκια τους δλδ δεν βγαινουν καν απο το σπιτι ετσι και αλλιως και ειναι δουλεια σπιτι σπιτι δουλεια,αυτοι δικιολογουνται,υπαρχει και ενα μικρο ποσοστο ανθρωπων ομως ενεργων που ειναι μεσα στη πιατσα και δουλευουν και ειναι και καλοι στις δουλεις τους που ειναι ψεκ με αυτους πραγματικα απορω και απογοητευομαι,ομως υπαρχουν και αυτοι αποδεδειγμενα....Τωρα οποιος αρχιζει θεωριες και οτι ξερω εγω και ξερω και το μπολι και τα σκαμπο μου μεσα,ε σε αυτους κανονικα σε ενα ακραιο καθεστως ειτε λοβοτομη θα γινοτανε,η για να μην γινομαι υπερφιαλος πολλυ απλα δεν θα νοσηλευονταν αμα κολλουσαν και θα τους διναμε κεραλοιφη Βυζαντινον και γκοτζι μπερι για να καταπολεμησουν τον απλο αυτο ιο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom