Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.234
Κριτικές
27
Like
4.044
Πόντοι
4.895
σε βαση απολυτων αριθμων αυτο ισχυει και αυτο δηλωσες με τα κλασματα και τα ποσοστα που παρεθεσες τυπε! εσυ ανεφερες οτι στα 2 τριτα των ατυχυματων των νεκρων φορανε ζωνη και στο ενα τριτο οχι....
γυρνα πισω στην τριτη δημοτικου λοιπον γιατι η απαντηση παραμενει οτι οι περισσοτεροι που τα κακαρωνουν φορουσαν τη ζωνη τους....
κατσαπλια σε πληρώνει ο αντισθενης να μας διασκεδαζεις ή συμμετέχεις αφιλοκερδώς ;
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
2
Like
812
Πόντοι
96

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ρε μαλάκα δεν θυμαμαι εσενα αποστομωσα? τα επισημα στοιχεια του ισραηλ.
59% στις μεθ εμβολιασμενοι.
Και στην ελλαδα πι εμβολιασμενοι στις μεθ καθε μερα θα αυξανονται
Ρε γαμημενο σπόρι που μενεις με την μαμα ακόμα και δεν εχεις ιδέα τι σου γίνεται. Για το Ισραήλ μιλαμε ρε πλεμπα της Άγκυρας? Για Ελλαδα μιλαμε! Η μπαλίτσα στην εξέδρα, το κάνετε ολα τα αριστερά σκουπίδια οταν φεύγουν τα χυσαμολια στα μαπιδια σας! :)

Αλλα και για Ισραήλ να μιλήσουμε, πόσοι εμβολιασμένοι πεθαίνουν βρε τριμάλακα τραΜΟΥΝΑ και εκει?

Εισαι μαλακας με περικεφαλαία, αγράμματος που μας βγάζεις τα μάτια καθε φορά που διαβάζουμε τις πίπες που λες, άεργο κοπρόσκυλο που παίρνει για χαρτζιλίκι τα ΚΕΑ παρανόμως και σε ταΐζει η μαμα!

ΟΡΣΕ μαλακα μπουλη!!!! :tooth: :tooth: :tooth:

O μεγαλυτερος μπουλοΜΑΛΑΚΑΣ που εχω συναντήσει EVER!!! :tooth:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ελα μωρη αρρώστια επιστήμονα του μπου..
Τι δουλειά είπαμε πως κάνεις κ βαράς 20ωρα στο μπου;
Θέατρο...
:jerking: :jerking2:
Ξερεις τι δουλειά κάνω (γιατι εχω πει), ξερεις ποσα βγάζω (γιατι εχω δείξει).

Απο την αλλη εσυ τρως τα λεφτά του μπαμπά και της μαμάς, όντας ενα κοπρόσκυλο που θα ψοφήσει στην ψάθα. Κι αυτοί ειναι δεδομένο κι ετσι ΠΡΕΠΕΙ :)
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.499
Like
4.671
Πόντοι
1.706
Να σε δω με τον μπαρμπα μαζι να γελαω ρε αθηναιε...
Αν η κυβέρνηση δεν βαλει χερι στην εστιαση σημαίνει οτι θα φουντωσει ο κοβιντ και θα παμε για μαζικο κλείσιμο μετα.
Αν ειναι σωστοι πρέπει να μαζεύτει η εστιαση μονο εξω
Ασε ρε Ζανούλη.
Επειδή εσύ την βγάζεις χειμώνα-καλοκαίρι με περιπτερόμπυρο στο παγκάκι πρέπει να κάτσουμε και εμείς έξω;
Πιάσε μια δουλίτσα, να μην την βγάζεις μόνο με ΚΕΑ, κάνε και το εμβόλιο και έλα εσύ μέσα.
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Ασε ρε Ζανούλη.
Επειδή εσύ την βγάζεις χειμώνα-καλοκαίρι με περιπτερόμπυρο στο παγκάκι πρέπει να κάτσουμε και εμείς έξω;
Πιάσε μια δουλίτσα, να μην την βγάζεις μόνο με ΚΕΑ, κάνε και το εμβόλιο και έλα εσύ μέσα.
Κουταβι δεν ειμαστε ολοι ιδιοι.
Επειδη εσεις εισαστε συστημικοι πρεπεινα ειμαστε ολοι?
Μηπως να ψηφισω και νδ ρε κουταβι?
Χαχαχαχαχαχα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Κουταβι δεν ειμαστε ολοι ιδιοι.
Επειδη εσεις εισαστε συστημικοι πρεπεινα ειμαστε ολοι?
Μηπως να ψηφισω και νδ ρε κουταβι?
Χαχαχαχαχαχα
Οχι, δεν πρέπει να κανεις το εμβόλιο γιατι δεν σε θελουμε μεσα ρε βρωμιαρη.

Μονο αυτο, τίποτε αλλο :)
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Ρε γαμημενο σπόρι που μενεις με την μαμα ακόμα και δεν εχεις ιδέα τι σου γίνεται. Για το Ισραήλ μιλαμε ρε πλεμπα της Άγκυρας? Για Ελλαδα μιλαμε! Η μπαλίτσα στην εξέδρα, το κάνετε ολα τα αριστερά σκουπίδια οταν φεύγουν τα χυσαμολια στα μαπιδια σας! :)

Αλλα και για Ισραήλ να μιλήσουμε, πόσοι εμβολιασμένοι πεθαίνουν βρε τριμάλακα τραΜΟΥΝΑ και εκει?

Εισαι μαλακας με περικεφαλαία, αγράμματος που μας βγάζεις τα μάτια καθε φορά που διαβάζουμε τις πίπες που λες, άεργο κοπρόσκυλο που παίρνει για χαρτζιλίκι τα ΚΕΑ παρανόμως και σε ταΐζει η μαμα!

ΟΡΣΕ μαλακα μπουλη!!!! :tooth: :tooth: :tooth:

O μεγαλυτερος μπουλοΜΑΛΑΚΑΣ που εχω συναντήσει EVER!!! :tooth:
Το ισραηλ μαλακα ηταν η πρωτη χωρα που πετυχε πρωτη ποσοστο εμβολιασμενων στο 60% μετα οι ρυθμοι του επεσαν και τωρα αν θυμαμαι εχει φτασει στο 62% εμβολιασμενους.
Λοιπον με ενα 38% ανεμβολιαστους δικαιολογειται να εχει στις μεθ 59% εμβολιασμενους και 41% ανεμβολιαστους?
Τι σου λενε αυτα τα νουμερα ξερεις?
Οτι ειτε μπολιασμενοι ειτε ανεμβολιαστοι ειναι ενα και το αυτό και ξερεις γιατι?
Γιατι τα εμβολια μαλακα δεν εχουν μακροχρονια ανοσια,ηδη απο τους 3 μηνες και μετα χανουν μεγαλο ποσοστο ανοσιας και αμυνας και στο 6μηνο ειναι σαν να μην εχεις κανει καθολου εμβολιο γι αυτο μαλακα σου πετανε 3η δοση για να ξανακανεις αντισωματα για αλλους 3 μηνες χοντρικα και μεχρι το 6μηνο που θα τα χασεις θα φας 4η και παμε λεγοντας για να θεωρεισαι σχετικα προστατευμενος.
Με λιγα λογια μετα τη δευτερη δοση για 3μηνες υπαρχει μια σχετικη ανοσια μετα το 3μηνο χανονται αντισωματα και ανοσια καινστο 6μηνο εισαι ανεμβολιαστος,οποτε οι εμβολιασμενοι ειδικα σ αυτους που περασε το 3μηνο θελει μασκουλα και προσοχη γιατι το βαξιν φινιτο λα μουζικα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Το ισραηλ μαλακα ηταν η πρωτη χωρα που πετυχε πρωτη ποσοστο εμβολιασμενων στο 60% μετα οι ρυθμοι του επεσαν και τωρα αν θυμαμαι εχει φτασει στο 62% εμβολιασμενους.
Λοιπον με ενα 38% ανεμβολιαστους δικαιολογειται να εχει στις μεθ 59% εμβολιασμενους και 41% ανεμβολιαστους?
Τι σου λενε αυτα τα νουμερα ξερεις?
Οτι ειτε μπολιασμενοι ειτε ανεμβολιαστοι ειναι ενα και το αυτό και ξερεις γιατι?
Γιατι τα εμβολια μαλακα δεν εχουν μακροχρονια ανοσια,ηδη απο τους 3 μηνες και μετα χανουν μεγαλο ποσοστο ανοσιας και αμυνας και στο 6μηνο ειναι σαν να μην εχεις κανει καθολου εμβολιο γι αυτο μαλακα σου πετανε 3η δοση για να ξανακανεις αντισωματα για αλλους 3 μηνες χοντρικα και μεχρι το 6μηνο που θα τα χασεις θα φας 4η και παμε λεγοντας για να θεωρεισαι σχετικα προστατευμενος.
Με λιγα λογια μετα τη δευτερη δοση για 3μηνες υπαρχει μια σχετικη ανοσια μετα το 3μηνο χανονται αντισωματα και ανοσια καινστο 6μηνο εισαι ανεμβολιαστος,οποτε οι εμβολιασμενοι ειδικα σ αυτους που περασε το 3μηνο θελει μασκουλα και προσοχη γιατι το βαξιν φινιτο λα μουζικα
Εισαι μαλακας, οέο εισαι μαλακας, εισαι μαλααααααααακας, οέο εισαι μαλαααααακααααας!!!! :tooth: :tooth: :tooth:

Mπετόστοκος ρε μεγάλε και αδικείται και η λέξη! :tooth:
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Αυτό έλειπε μωρή Κασσιανή, να είμαστε όλοι φτωχοί, άσχημοι, και πούστηδες σαν εσένα.
Εγω δεν θα ηθελα ποτε να ημουν βαμμενος πασοκος και για μια πουτσα να βγω σε προωρη συνταξη με αντάλλαγμα να αλλαξοπιστησω και γινω δεξιο τσιρακι οπως εγινες εσυ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εισαι μαλακας, οέο εισαι μαλακας, εισαι μαλααααααααακας, οέο εισαι μαλαααααακααααας!!!! :tooth: :tooth: :tooth:

Mπετόστοκος ρε μεγάλε και αδικείται και η λέξη! :tooth:
Η μπάλα εκτος γηπεδου στο παρκινγκ
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Εγω δεν θα ηθελα ποτε να ημουν βαμμενος πασοκος και για μια πουτσα να βγω σε προωρη συνταξη με αντάλλαγμα να αλλαξοπιστησω και γινω δεξιο τσιρακι οπως εγινες εσυ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η μπάλα εκτος γηπεδου στο παρκινγκ
Εσυ δεν θα παρεις συνταξη ΠΟΤΕ. Βάζεις στοιχημα?

Και ετσι ΠΡΕΠΕΙ! :)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Η μπάλα εκτος γηπεδου στο παρκινγκ
Για τις πούτσες που μας τσαμπουνάς? Εκτός γηπέδου θα είσαι εσύ μια ζωή!

Όξω πούστη απ' την παράγκα κι όξω από μπαρ και εστιατόρια. Όχι επειδή είσαι ψέκας, αλλά βρωμας κιόλας! :confused:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.171
Κριτικές
2
Like
9.115
Πόντοι
2.456
Ξερεις τι δουλειά κάνω (γιατι εχω πει), ξερεις ποσα βγάζω (γιατι εχω δείξει).

Απο την αλλη εσυ τρως τα λεφτά του μπαμπά και της μαμάς, όντας ενα κοπρόσκυλο που θα ψοφήσει στην ψάθα. Κι αυτοί ειναι δεδομένο κι ετσι ΠΡΕΠΕΙ :)
Πες κ το άλλο με το Τοτό
mr malamk@ 2021;
:2funny: :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
:jerking2::jerking2::jerking2:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ναι αλλα μεχρι τωρα μαλακακο μεσα ειμαι,τωρα ποτε θα βγω οξω οπως λες θα το δουμε.
Στις καντίνες και στα σουβλατζίδικα που πας για να φας κανένα πιτόγυρο ή hot-dog με 2-3 ευρώ, είσαι μέσα. Δεν με νοιάζει, εκεί δεν πάω εγώ. Σε αυτά που πάω εγώ είσαι απέξω και ξερογλείφεσαι πουστάκι! Κι έτσι ΠΡΕΠΕΙ! :)

Τράβα να μπεις στο Base Grill. Στο Case del Toro, στο CTC, στο Scvala Vinoteca... ούτε καν θα τα ξέρεις. Κι ούτε θα τα μαθεις ποτέ! :)

Αν μπεις, σφύρα μου κλέφτικα!!! :tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πες κ το άλλο με το Τοτό
mr malamk@ 2021;
:2funny: :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
:jerking2::jerking2::jerking2:
Tάδε έφη το άνεργο κοπρόσκυλο που το ταΐζει η μαμά κι ο μπαμάς!

Ντροπή και αίσχος! Και το καλύτερο? Δεν το καταλαβαίνεις!!! :tooth:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Τα ξερουμε τι κανεις.
Δεν πειράζει, καλό είναι να το νομίζεις αυτό :)

Εισαι ενας αεργος με δηλωμενο ενα χωραφι για να θεωρεισαι αγροτης.
Σου απάντησα κατάλληλα και εγώ και μέλη άλλα. Αλλά παρόλα αυτά, τις ίδιες μαλακίες ανεβάζεις για να τις διαβάζεις! Ρούφα πούτσα, μπάλα και τραμπάλα, σταλινικό απολίθωμα που τρως τα λεφτά της μαμάς και του μπαμπά, μαζί με παράνομα ΚΕΑ που εισπράττεις :)

Βγάζεις οτι τσεπωσεις απο καμια επιδοτηση και δουλευεις 20 ωρες την μερα στο μπου.
Παρόλα αυτά, βγάζω τα χιλιαπλάσια από σένα. ΚΑΙ βγάζω ΚΑΙ είμαι στο bou να σε γαμάω, στραπονιάρα πουτανίτσα του Αγκύρας! Με παραδέχεσαι? :)

Τωρα για την ψαθα θειτσο πολυ φοβάμαι οτι πολυ την αναφερεις και μαλλον εκει θα καταληξεις.
Με περίπου 2.000€ μηνιαία σύνταξη που έχω προετοιμάσει εδώ και 20 χρόνια, στα 65 μου, από ιδιωτική ασφαλιστική εταιρεία? θα σου δίνω την εθνική σύνταξη που θα παίρνω για να έχεις να τρως σουβλάκια και να αγοράσεις καμιά ψάθα! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Λοιπον μιας και μου κωλοτριβεσαι θα σου πω που εχω παει και ψαξε να δεις τιμες.
Στη φιλαδελφεια στις ηπα εχω παει στο ocean prime με ψαρικα που ουτε ξερεις οτι υπαρχουν και εκει τα πατια στοιχιζουν οσο χαλας εσυ 5 μηνες στο μεταξι και επισης εχω παει στο morimoto ενα απο τα καλυτερα σουσαδικα.
ΟΚ, πήγαινε και σε αυτά που σου είπα. Δεν θα πας. Και ξέρεις γιατί? Για δύο λόγους:

1. Είσαι ψέκας και δεν έχεις πιστοποιητικό εμβολιασμού
2. Δεν έχεις τα φράγκα. Ούτε σαλάτα δεν μπορείς να πάρεις από εκεί φτωχομπινέ! Που πα ρε καραμήτρο με 200 ευρώ ΚΕΑ?

laugh.gif
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Δεν αναιρεσες τιποτα αρα ισχυουν αυτα.
Ειδες πως ξεβρακωνεσαι μαλακακο.
Τι να αναιρέσω?

- Ότι Pick up μπορεί να αγοράσει ο καθένας?
- Ότι ήμουν στην Λίμνη Δόξα κι εσύ εδώ στο bou?
- Ότι έτρωγα τα παΐδάκια μου κι εσύ φακές?

Όχι, δεν αναίρεσα τίποτα τραΜΟΥΝΑΡΑ μου! :)
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Λοιπον μιας και μου κωλοτριβεσαι θα σου πω που εχω παει και ψαξε να δεις τιμες.
Στη φιλαδελφεια στις ηπα εχω παει στο ocean prime με ψαρικα που ουτε ξερεις οτι υπαρχουν και εκει τα πατια στοιχιζουν οσο χαλας εσυ 5 μηνες στο μεταξι και επισης εχω παει στο morimoto ενα απο τα καλυτερα σουσαδικα.
Βιταμάρα μου το έψαξα και είναι απίθανο να σε αφήσαν να μπεις στο αεροπλάνο για Αμέρικα χωρίς εισιτήριο...:confused::confused::confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.107
Πόντοι
27.261
Τι να αναιρέσω?

- Ότι Pick up μπορεί να αγοράσει ο καθένας?
- Ότι ήμουν στην Λίμνη Δόξα κι εσύ εδώ στο bou?
- Ότι έτρωγα τα παΐδάκια μου κι εσύ φακές?

Όχι, δεν αναίρεσα τίποτα τραΜΟΥΝΑΡΑ μου! :)
ναι αλλα το γκομενακι που ειπες οτι ησουν μαζι, δεν το εγραψες ομως.
αρα παλι με χειρονακτικη εργασια την εβγαλες λεβιε ΠΙΝΑΤ :jerking:
ρε αρχιμαλακα εχω βαρεθει να σε γλενταω λεμε :2funny:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
ναι αλλα το γκομενακι που ειπες οτι ησουν μαζι, δεν το εγραψες ομως.
αρα παλι με χειρονακτικη εργασια την εβγαλες λεβιε ΠΙΝΑΤ :jerking:
ρε αρχιμαλακα εχω βαρεθει να σε γλενταω λεμε :2funny:
Καλα εσυ εισαι μαλακας εντελώς! Κι αγαμητος εντελώς και χωρις γκομενα.

Οποτε φθονείς κι εσυ κι ετσι πρέπει!

Κατα τα αλλα, πήρες τα φάρμακα σου αυτοανοσο σαπάκι που σου γαμησε την ζωη η γκομενα? Μαλακα αυτο ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ που εχω ακούσει ποτε! Σου ΓΑΜΗΣΕ όλη την ζωη και καλα να πάθεις αυτοανοσε σκατοπουστα!!!! :dancing: :dancing:

Karma is a bitch, BITCH!!! :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom