Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Σύμφωνα με όσα μεταδίδει η La Repubblica μόνο στην επαρχία της Λομβαρδίας οι νεκροί είναι 3.095 που σημαίνει ότι είναι θέμα ωρών να ξεπεράσει την Κίνα, μια χώρα δηλαδή του 1,3 δισ. ανθρώπων......

Οντως :dunno:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.219
Κριτικές
3
Like
1.745
Πόντοι
496
Αστα να πανε φιλε

βασικα ετσι οπως το πανε αυτοι οντως θα αποκτησουν ανοσια αγελης μιας κ θα νοσησει ολος ο πληθυσμος και θα πεθανουν οσοι ειναι να πεθανουν
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Χωρίς να σκοπεύω σε διασπορά ψευδών και χαλκευμένων ειδήσεων, η "μαζική" έξοδος από την Αθήνα ήταν μειωμένη σε μεγάλο ποσοστό σε σχέση με το προηγούμενο Σαββατοκύριακο (σύμφωνα με έγκυρα στοιχεία που δημοσιεύει το cnn) και οι εικόνες με τις γεμάτες ασφυκτικά παραλίες είναι πλασματικές προκειμένου να ζητηθούν ευθύνες απ' τον "ανεύθυνο" όχλο όταν θα ξεσπάσει η επιδημία με μορφή φονικού.

Το τελευταίο δεν υποστηρίζεται με στοιχεία αλλά βεβαιώνεται από ανθρώπους εγνωσμένου κύρους που μετράνε τα λόγια τους και συμφωνεί με την εικόνα που προσπαθούν να παρουσιάσουν τα φίλα προσκείμενα στην κυβέρνηση μμε:

χτυπάνε προκαταβολικά την υποτιθέμενη ανευθυνότητα του πολίτη για το κύμα του θανατικού που θ' ακολουθήσει.

Εγώ προσωπικά αφενός δεν θέλω να σπείρω τη διχόνοια τέτοιες ώρες -τ' απογεύματα είμαι πασιφιστής- κι αφετέρου από χτες, όση αντικειμενικότητα κι αν μπορεί να έχει μια προσωπική μαρτυρία, έχω πραγματικά τρομάξει με την ευπείθεια και τη συμμόρφωση του κόσμου, τουλάχιστον στην Αθήνα.

πες μας έναν.
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
οποιος δεν εχει καταλαβει οτι τα τεστ ειναι το πιο χρησιμο ειναι βλακας και επικινδυνος


η ιταλια ετσι το πληρωσε


προφανως αυτα π γραφει απο πανω ο ποπο ειναι σωστα

Αφού δεν υπάρχουν τεστ
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Στη ζωή παιδί μου δεν μπορούμε να έχουμε ότι θέλουμε.

Δεν μπορείς να τα έχεις όλα αλλά μπορείς να έχεις αυτά που σου χρειάζονται
για να εισαι ευτυχισμένος.
Κι αυτά δεν παζαρεύονται.
Ο καθένας θέλει αυτά που γουστάρει κι αν τα θέλει πολύ θα τα αποκτήσει. Μα κι αν δεν τα αποκτήσει όλα μαζί, έχει γλύκα
η προσπάθεια και θα συνεχίσει
μέχρι να τα αποκτήσει.
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Σύμφωνα με όσα μεταδίδει η La Repubblica μόνο στην επαρχία της Λομβαρδίας οι νεκροί είναι 3.095 που σημαίνει ότι είναι θέμα ωρών να ξεπεράσει την Κίνα, μια χώρα δηλαδή του 1,3 δισ. ανθρώπων......

Την Κίνα την έχει ξεπεράσει από χθες. 3255 νεκρούς οι Κινέζοι 4032 οι Ιταλοί.
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36

Ο Θανάσης Καμπαγιάννης, μέλος του δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών, συνήγορος πολιτικής αγωγής στην πολύκροτη δίκη της χρυσής αυγής (εκπροσωπώντας τους Αιγύπτιους αλιεργάτες) του οποίου η καταληκτική αγόρευση κυκλοφόρησε σε βιβλίο κάνοντας θραύση.

Ρε συ δεν μιλάω στον αέρα. Αν τώρα θες να μειώσεις το κύρος του ανθρώπου, ξεφτίλισέ τα όλα, μπορείς.
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36
Το τελευταίο δεν υποστηρίζεται με στοιχεία αλλά βεβαιώνεται από ανθρώπους εγνωσμένου κύρους που μετράνε τα λόγια τους και συμφωνεί με την εικόνα που προσπαθούν να παρουσιάσουν τα φίλα προσκείμενα στην κυβέρνηση μμε:

μεταφραση του παραπανω

μαζευτηκαν οι 8 του ανταρσυα που κανανε "μεγαλειωδη συγκεντρωση" στο Συνταγμα σημερα για ανοιχτα συνορα σε αντεργραουντ τσιπουραδικο και βγαλανε φιρμανι
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Χωρίς να σκοπεύω σε διασπορά ψευδών και χαλκευμένων ειδήσεων, η "μαζική" έξοδος από την Αθήνα ήταν μειωμένη σε μεγάλο ποσοστό σε σχέση με το προηγούμενο Σαββατοκύριακο (σύμφωνα με έγκυρα στοιχεία που δημοσιεύει το cnn) και οι εικόνες με τις γεμάτες ασφυκτικά παραλίες είναι πλασματικές προκειμένου να ζητηθούν ευθύνες απ' τον "ανεύθυνο" όχλο όταν θα ξεσπάσει η επιδημία με μορφή φονικού.

Το τελευταίο δεν υποστηρίζεται με στοιχεία αλλά βεβαιώνεται από ανθρώπους εγνωσμένου κύρους που μετράνε τα λόγια τους και συμφωνεί με την εικόνα που προσπαθούν να παρουσιάσουν τα φίλα προσκείμενα στην κυβέρνηση μμε:

χτυπάνε προκαταβολικά την υποτιθέμενη ανευθυνότητα του πολίτη για το κύμα του θανατικού που θ' ακολουθήσει.

Εγώ προσωπικά αφενός δεν θέλω να σπείρω τη διχόνοια τέτοιες ώρες -τ' απογεύματα είμαι πασιφιστής- κι αφετέρου από χτες, όση αντικειμενικότητα κι αν μπορεί να έχει μια προσωπική μαρτυρία, έχω πραγματικά τρομάξει με την ευπείθεια και τη συμμόρφωση του κόσμου, τουλάχιστον στην Αθήνα.

Γκεμπελίσκο...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.134
Like
28.674
Πόντοι
5.506
Χωρίς να σκοπεύω σε διασπορά ψευδών και χαλκευμένων ειδήσεων, η "μαζική" έξοδος από την Αθήνα ήταν μειωμένη σε μεγάλο ποσοστό σε σχέση με το προηγούμενο Σαββατοκύριακο (σύμφωνα με έγκυρα στοιχεία που δημοσιεύει το cnn) και οι εικόνες με τις γεμάτες ασφυκτικά παραλίες είναι πλασματικές προκειμένου να ζητηθούν ευθύνες απ' τον "ανεύθυνο" όχλο όταν θα ξεσπάσει η επιδημία με μορφή φονικού.

Το τελευταίο δεν υποστηρίζεται με στοιχεία αλλά βεβαιώνεται από ανθρώπους εγνωσμένου κύρους που μετράνε τα λόγια τους και συμφωνεί με την εικόνα που προσπαθούν να παρουσιάσουν τα φίλα προσκείμενα στην κυβέρνηση μμε:

χτυπάνε προκαταβολικά την υποτιθέμενη ανευθυνότητα του πολίτη για το κύμα του θανατικού που θ' ακολουθήσει.

Εγώ προσωπικά αφενός δεν θέλω να σπείρω τη διχόνοια τέτοιες ώρες -τ' απογεύματα είμαι πασιφιστής- κι αφετέρου από χτες, όση αντικειμενικότητα κι αν μπορεί να έχει μια προσωπική μαρτυρία, έχω πραγματικά τρομάξει με την ευπείθεια και τη συμμόρφωση του κόσμου, τουλάχιστον στην Αθήνα.
στον πουτσο μας τυπε
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.137
Πόντοι
506

Εντωμεταξύ, οι νεκροί αυξάνονται με δραματικούς ρυθμούς στην Αγγλία, την Ισπανία, την Γαλλία, την Γερμανία, την Ελβετία και την Ολλανδία.

Φοβάμαι ότι και εκεί θα γίνει ακριβώς ότι έγινε στην Ιταλία.....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.525
Κριτικές
1
Like
35.728
Πόντοι
6.256
Η κριτική που κάνουν αυτή την περίοδο οι συνάδελφοι του τσιόρδα ειναι καθαρά υπόθεση ζήλειας. Ζηλευουν τη θέση του. Δεν μπορεί να εξηγηθεί αλλιώς.
Επιστήμονες μεν, αρχικατίνες δε.
Ποιά μέλη του μπού ειναι;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Εντωμεταξύ, οι νεκροί αυξάνονται με δραματικούς ρυθμούς στην Αγγλία, την Ισπανία, την Γαλλία, την Γερμανία, την Ελβετία και την Ολλανδία.

Φοβάμαι ότι και εκεί θα γίνει ακριβώς ότι έγινε στην Ιταλία.....

Γαμησε  τα τοτες φιλε
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Η κριτική που κάνουν αυτή την περίοδο οι συνάδελφοι του τσιόρδα ειναι καθαρά υπόθεση ζήλειας. Ζηλευουν τη θέση του. Δεν μπορεί να εξηγηθεί αλλιώς.
Επιστήμονες μεν, αρχικατίνες δε.
Ποιά μέλη του μπού ειναι;

Ε καλα
Χαρακτηριστικο του ελληναρα
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
να σου απαντησω για ενα ηλιθιο προφανως κομματοσκυλο που επειδη καποιοι συνδικαλιζονται αυτοματως δεν μετρανε σαν επιστημονες?τεσπα,οσον αφορα τα εκατομυρια που αναφερει στο βιντεο του Φαρσαλινου υπάρχει η διαψευση,χωρις να ειμαι ειδικος και με απλους υπολογισμους καταλαβαινω οτι δεν μετρας καποια υποτιθεμενα εκατομμυρια  για να ανακοψεις εναν ιο που θα σου κοστισει τρις στην οικονομια
η σοβαροτητα του τυπου που απανταει μεσω facebook τελειωνει και τυπικα οταν ταχα ανησυχει για τις αντιρρησεις που θα εχουν οι πολιτες να τους γινει διαγνωστικος έλεγχος τη στιγμη που δεν ανησυχει για τις αντιρρησεις των πολιτων οταν τους κλειδαμπαρωνουν μεσα,για λογους υγειας το τεστ και η παρακολουθηση των ασυμπτωματικων θα ηταν απολυτα δικαιολογημενη εφοσον θα συντελουσε στην αναχαιτηση του ιου
ο Φαρσαλινός καρδιολόγος δεν είναι; Τι έχει να πει επί του θέματος;;; Τον θυμάμαι πριν λίγο καιρό που έβγαινε στα κανάλια να μιλάει για το άτμισμα και τα ηλεκτρονικά τσιγάρα.
λεει στο βιντεο οτι εχει ασχοληθει ερευνητικα και με τις επιδημιες αλλα ρε τυπε αν το παρακολουθησεις δεν λέει οτι ανακαλυψε τη πενικιλινη απλά τι κανανε οι αλλες χωρες στο θεμα,απλα  πραγματα δηλαδη που αποδεικνυονται και απο την τελευταια στροφη που εκανε η Ιταλία
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.592
Κριτικές
36
Like
38.586
Πόντοι
19.795
Η κριτική που κάνουν αυτή την περίοδο οι συνάδελφοι του τσιόρδα ειναι καθαρά υπόθεση ζήλειας. Ζηλευουν τη θέση του. Δεν μπορεί να εξηγηθεί αλλιώς.
Επιστήμονες μεν, αρχικατίνες δε.
Ποιά μέλη του μπού ειναι;
Δεν νομιζω να ζηλευει κανεις εναν ανθρωπο που βγαινει και κανει τον κυβερνητικο εκπροσωπο του χαρου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom