Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
το καλυτερο καλοκαιρινο δωρο για την τουριστικη σεζον εχει κανει στους τουρκους αλλα και για αλλα κρατη της μεσογειου
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
αετοΝΥΧΗ θεραπεια γρηγορα

nail-fungus-before-after.jpg
Κωλόχοντρε γέρο χάσε κάνα κιλό γιατί σε βλέπω με ανακοπή και ποπ κορν στο στόμα εκεί που κάθεσαι :)
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
αντε σειρα η καλαματα πατρα ναυπλιο σαντορινη χανια ηρακλειο κρητης ρεθυμνο
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
φωνη λογικης μεσα στο κομμα εχει φιμωθει εδω και παρα πολυ καιρο

κανει οτι μπορει για να παραδωσει την εξουσια σε αλλον ? η αλλους? διοτι δεν μπορει να κυβερνησει το βλεπουμε ολοι μας
Εκτος αν αυτο ειναι το σχεδιο του ανεμελου σαν εντολοδοχος

Η πληρης διαλυση οικονομιας κοινωνιας θεσμων

Τι σημαινει αυτο μνημονια δανεισμος μειωσεις μισθων συνταξεων και ο κυκλος συνεχιζεται

Ο κοροιδοιος ειναι το οχημα πανω στο οποιο βαδιζει η χουντοκυβερνηση

Εγω θα σας τα λεω
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
πρεπει να εσαι μαλακας για να σκεφτεσαι ετσι
Ο μαλάκας είσαι εσύ και το έχεις αποδείξει περίτρανα! Κάθε τρεις μήνες προβλέπεις επαναστάσεις και έχεις πάρει τα αρχίδια μου. Κάθε 1 μήνα προβλέπεις ανατροπή κι έχεις πάρει τα αρχίδια μου. Κάθε μέρα βλέπεις την κενωνια να βράζει κι έχεις πάρει τα αρχίδια μου.

Πες μου εσύ πόσο μαλάκας είσαι :)


οι νονοι του νησιου θα χασουν παρα πολλα φραγκα με το lockdown
Σωστά! Από την άλλη, θα ρεφάρουν με αυτά που κλέβουν κάθε χρόνο :)


που θα ξεσπασουν? στους τοπικους "αρχοντες" και σε οσους κυβερνητικους γνωριζουν στελνωντας μπιλιετακια για αρση του μετρου...ειδαλλως...
Είσαι ακόμα πιο μαλάκας αν πιστεύεις αυτό (το να στέλνουν μπιλιετάκια γαι εκφοβισμό). Για πες μου, πόσες φορές έχει γίνει αυτό? Και πόσες φορές έχει πιάσει? Ε, μαλάκα? :tooth:


για μενα καλως εκλεισε η μυκονος το ζητημα ειναι (οπως αναρτηθηκε χτες σε διαφορα sites) θα παρουν πισω το μετρο πριν τις 26 του μηνα?
To μέτρο θα αρθεί όταν πέσουν πάλι οι δείκτες. Το έχεις δει δεκάδες φορές μέχρι σήμερα... και πάλι παίρνεις τα αρχίδια μου :) Για σένα το "επανάληψη μήτηρ μαθήσεως" δεν ισχύει... καθότι μαλάκας! :)


εαν το κανουν αυτοματα οι αλλοι κατοικοι και επιχειρηματιες των αλλων νησιων θα εχουν ισχυρο αλλοθι για μη τηρηση των μετρων λογω εξαιρεσης της μυκονου
Είσαι μαλάκας? Μιλάς για άλλοθι παρανομίας?
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:


ειδομεν μεχρι τις 26
δωμεν πότε θα πέσουν οι δείκτες. Τουλάχιστον μάθε ορθογραφία έτσι ώστε τις μαλακίες που γράφεις να τις γράφεις σωστά :)


θα εχουμε τζερτζελεδες
Κατάλαβα... όπως προχθες με τους αντιεμβολιαστές που έριξαν την κυβέρνηση και η εξουσία ήρθε στον λαό!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Αρχισε εσυ θεραπεια και θα σταματησω
Εγώ δεν χρειάζομαι θεραπεία, θα την είχα κάνει αν υπήρχε λόγος.

ΕΣΥ χρειάζεσαι θεραπεία? Δες τη μάπα σου και απάντησε μόνος σου στο ερώτημα :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

Μπαρμπαπήδουλας


εχεις καταντησει ο τζονυ του κουλη

εαν νομιζεις οτι το θεμα της μυκονου θα κλεισει αβαβα εισαι παρα πολυ γελασμενος

κατσε στην πολυθιρονα σου και απολαυσε την απαντηση των μυκονιατων αλλα και αλλων παραγοντων αλλων νησιων

αρχιζει οπως λεγανε επι σημιτη σκληρο ροκ
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786

Μπαρμπαπήδουλας


εχεις καταντησει ο τζονυ του κουλη
Ενώ εσύ πιο μαλάκας κι από τον μπούλη!


εαν νομιζεις οτι το θεμα της μυκονου θα κλεισει αβαβα εισαι παρα πολυ γελασμενος
Το θέμα της Μυκόνου θα κλείσει όταν πέσουν οι δείκτες. Όπως γίνεται πάντα. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.


κατσε στην πολυθιρονα σου και απολαυσε την απαντηση των μυκονιατων αλλα και αλλων παραγοντων αλλων νησιων
Λες να με απασχολεί τόσο το θέμα της Μυκόνου? Έχω και δουλειές, στ' αρχίδια μου κι η Μύκονος κι οι Μυκονιάτες. Εξάλλου λεφτά έχουν, δεν θα πάθουν και τίποτα αν τους πάει μια σεζόν στράφι. Πιο πολύ λυπάμαι για την Κίμωλο ας πούμε, όχι για την Μύκονο!


αρχιζει οπως λεγανε επι σημιτη σκληρο ροκ
Ναι, οκ.... θύμισέ μας πότε ξεκινάει και η επόμενη επανάσταση και πότε οι επόμενες εκλογές! Σε 1 μήνα? Σε 2? Σε 5? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
και γιατί είσαι σίγουρος πως ΣΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟΥ γράφει την αλήθεια;
Γράφει ότι απέτυχε σε εξετάσεις 12 φορές, του κόψαν το Διδακτορικό, δεν πήρε την έδρα που του υποσχέθηκαν. Στο ellinika hoaxes που του έχουν αρκετά ... άρθρα (:2funny:) ως γιατρό τον προσφωνούνε. Άμα έλεγε ψέμματα για το πτυχίο του θα το είχαν εντοπίσει προτού του κάνουν οποιαδήποτε άλλη κριτική. Είναι περίπτωση.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
μπαρμπα

ηδη οι "ειδικοι" εχουν αρχισει να τα γυριζουν

το ιδιο και μεσα απο το μαξιμου

την επικοινωνιακη ζημια την κανανε ηδη παρα πολυ αγαρμπα και μη αναστρεψιμη

εαν ακυρωσουν το μετρο πριν τις 26 του μηνα τοτε δινεται αλλοθι στα αλλα νησια οτι το ιδιο αλλοθι θα ισχυει και για μας

οσοι πηγανε στο νησι (για ελληνες μιλαω) δεν προκειται να ξαναψηφισουν κουλη μετα απο αυτο το στραπατσο διοτι δεν τους εχουν μεινει λευτα
ασε που επιστροφης χρηματων ΠΟΤΕ δεν δινουν σε νησια τυπου μυκονου σε ελληνες τουριστες

το καραβι της επιστροφης θα εχουν απο σημερα οσοι ηλπιζαν να κανουν διακοπες εκει

και αυτο κοστιζει παρα πολλα ψηφαλακια

οπως ειπα πριν ο κουλης εκανε το καλυτερο καλοκαιρινο δωρο στους τουρκους και σε αλλα κρατη της μεσογειου

ηδη καμποσα ξενα sites αναδημοσιευουν το lockdown
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Στην Ελλάδα πάντως που είναι 50-50 εμβολιασμένοι και μη, όλοι στα νοσοκομεία είναι μη εμβολιασμένοι. Δε χρειάζεται να πάμε στο Ισραήλ.
Πιο αξιόπιστο το Ισραήλ, δίνει και αριθμούς.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.250
Κριτικές
2
Like
18.917
Πόντοι
3.656
Εκτος αν αυτο ειναι το σχεδιο του ανεμελου σαν εντολοδοχος

Η πληρης διαλυση οικονομιας κοινωνιας θεσμων

Τι σημαινει αυτο μνημονια δανεισμος μειωσεις μισθων συνταξεων και ο κυκλος συνεχιζεται

Ο κοροιδοιος ειναι το οχημα πανω στο οποιο βαδιζει η χουντοκυβερνηση

Εγω θα σας τα λεω
ο βλακουλι χαλάει το μνημονιο 99 χρόνια του αλεκση,
δε θα υπάρχει σάλιο για πληρωμές :2funny:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Πόσοι ασθενείς σε αριθμό είναι αυτοί? Όταν έχεις εμβολιάσει πλήρως εκατομμύρια τι να μας πουν μερικές δεκάδες ασθενείς? Τα εμβόλια προστατεύουν σε ποσοστό 90-95% με τη Δ. Ακόμα και 99% να ήταν πάλι μερικοί θα πήγαιναν νοσοκομείο. Επομένως για πόσα άτομα μιλάμε?
Δεν είναι τόσο απλό. Εξαρτάται από τον αριθμό των κρουσμάτων. Άλλο να έχεις ας πούμε 800 κρούσματα συνολικά και 50 βαριά νοσούντες εμβολιασμένους και άλλο να έχεις 8000 ή 80000 κρούσματα. Ας είναι όλος ο πληθυσμός εμβολιασμένος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom