Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.866
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Τελικα τι ισχυει για την " χαλαρωση " απο αυριο οσον αφορα την αλλαγη της ωρας απο 19:00 στις 21:00...

θα ισχυει μονο για τα ΣΚ ή για ολη την εβδομαδα???
Την υπόλοιπη εβδομάδα ηταν 9 έτσι κι αλλιώς , για Αθήνα και Θεσσαλονίκη τουλάχιστον , τωρα για επαρχεία δεν ξέρω.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.805
Πόντοι
21.896

o volcano δεν έλεγε τι καλά που είναι στη βουλγαρία;
Πιεζετε ο Μπόικο όπως κ ο Κούλης από τη Γερμανία φίλε
Αλλά θα ανοίξουν ξανά κ πολλά μαγαζιά γράφουν στα αρχιδια τους τις εντολές τις κυβερνήσεις ι μένουν ανοικτά
Όμως το κιανοεμποριο δεν έκλεισε ποτέ σε αντίθεση με την Ελλάδα που είναι κλειστο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.805
Πόντοι
21.896
Σε 2597 δεν έχω γράψει ποτέ για τον ιό ότι δεν υπάρχει κ πόσο καταστροφικής είναι. Εκτός από εκτίμηση μου ότι βάσει αυτά που βλέπω δεν μου φαίνεται τόσο καταστροφικός όσο το παρουσιάζουν τα κανάλια αλλά κ πάλι ιατρικά δεν μπορώ να το αναλύσω

Επίσης ποτε δεν εγραψα
Για το εμβόλιο αφού οι γνώσεις μου δεν επαρκούν για να το κρίνω ΑΛΛΑ.......για
Την καραντίνα μπορώ να κρίνω διότι αφορά την τσέπη μου

Μερικοί δίχως να έχετε κόψει τιμολόγια ή cmr packing list εξαγωγές εισαγωγές παραγωγή γράφετε κάτι αρλουμπες του τύπου ---- αυξάνονται οι καταθέσεις των ανθρώπων,,,,,,,,πως αυξάνονται ρε παιδιά;;;;με τον παραγόμενο πλούτο ή με τον εξωτερικό δανεισμό για να καλύψει μισθούς κ συντάξεις που κ αυτό το δάνειο -χρέος μετακυλειται στις επόμενες γενεές

;;;;;;;;;;;;;


Μη γράφεται ασυναρτητα πράγματα

Δεύτερον -γράφει ο άλλος πως δε θα ήταν κόλπο η μεγένθυση του ιού αφού φαλιριζουν οι κολοσσοί εταιρίες ;;;;;;
Να υπενθυμίσω σε μερικούς που είναι άσχετοι από παραγωγή πλούτου δλδ είναι δυ ή συνταξιούχοι τα εξής:
Το χρήμα που δανείζονται οι χώρες δεν είναι από την TUI ή από την εταιρία Lufthansa αλλά από τις αγορές που είναι πρόσωπα που έχουν μετοχές σε πολλές εταιρίες κ παίζουν μπάλα κερδίζοντας πολλά λεφτά κ τα έχουν για τοκογλυφικούς λόγους μετά μέσω δανείων
Δλδ κολοσσός μπορεί να είναι η εταιρία Α ή εταιρία Β αλλά τα κέρδη είναι απειροελάχιστα πάντα σε σχέση με το τζίρο διότι το παιχνίδι των μετόχων είναι το κέρδος να ρευστοποιειται προς σε αυτούς ώστε να έχουν ρευστό

Πολλές φορές πχ αν Εγώ έχω το δέκα τοις εκατό από διακόσιες τέτοιες εταιρίες κ έχοντας μαζέψει άπειρο χρημα από αυτές, με συμφέρει να καταποντιστεί η μετοχή ώστε έχοντας το χρημα εγώ ,να μπορώ να πάρω άλλο τριάντα τοις εκατό των μετόχων με χαμηλή τιμη λόγω κάποιας κρίσης που γκρέμισε τις μετοχές της

Αυτοί οι καρχαρίες κάνουν κουμάντο στην παγκόσμια οικονομία που δανείζουν τις τράπεζες κ μετέπειτα οι τράπεζες δανείζουν τα κράτη


Οπότε όπως εγώ δεν έχω μιλήσει ποτέ για εμβόλιο αφού είμαι άσχετος με ιατρική έτσι και κάποιοι να μη γράφετε παπαριές τύπου ,,,,πάμε καλά αφού αυξάνονται οι καταθέσεις ή τύπου ότι φαλιριζουν οι εταιρίες άρα δεν είναι λογικό να μεγενθυνεται το μέγεθος του ιού








Κομάντο κάνουν τα κεφάλαια κ οι αγορές κ όχι οι εταιρίες
Κ οι αγορές ετοίμαζαν εδώ κ καιρό την επόμενη παγκόσμια κρίση ώστε να πλουτίσουν παραπάνω

Ιός ασφαλώς κ υπάρχει απλώς κάποιοι το εκμεταλλεύονται στο έπακρο κ ελέγχοντας κυβερνήσεις λόγω των δανεισμων μπορούν να διογκώνουν ή όχι μια κρίση ,όπως τώρα στην πανδημία
 
Τελευταία τροποποίηση:

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
χαζομάρες γράφεις,
ας πούμε, οι λογικοί άνθρωποι τηρούν τα μέτρα και έχουν κόψει τις πουτάνες
Ας αφήσουμε έξω τους λογικούς από την κουβέντα. Το δίπολο είναι το εξής : εφαρμογή των μέτρων της κυβέρνησης ή όχι και κάνει ότι ο οποιοσδήποτε θεωρεί φρόνιμο. Όποιος εφαρμόζει το πρώτο
Σε 2597 δεν έχω γράψει ποτέ για τον ιό ότι δεν υπάρχει κ πόσο καταστροφικής είναι. Εκτός από εκτίμηση μου ότι βάσει αυτά που βλέπω δεν μου φαίνεται τόσο καταστροφικός όσο το παρουσιάζουν τα κανάλια αλλά κ πάλι ιατρικά δεν μπορώ να το αναλύσω

Επίσης ποτε δεν εγραψα
Για το εμβόλιο αφού οι γνώσεις μου δεν επαρκούν για να το κρίνω ΑΛΛΑ.......για
Την καραντίνα μπορώ να κρίνω διότι αφορά την τσέπη μου

Μερικοί δίχως να έχετε κόψει τιμολόγια ή cmr packing list εξαγωγές εισαγωγές παραγωγή γράφετε κάτι αρλουμπες του τύπου ---- αυξάνονται οι καταθέσεις των ανθρώπων,,,,,,,,πως αυξάνονται ρε παιδιά;;;;με τον παραγόμενο πλούτο ή με τον εξωτερικό δανεισμό για να καλύψει μισθούς κ συντάξεις που κ αυτό το δάνειο -χρέος μετακυλειται στις επόμενες γενεές

;;;;;;;;;;;;;


Μη γράφεται ασυναρτητα πράγματα

Δεύτερον -γράφει ο άλλος πως δε θα ήταν κόλπο η μεγένθυση του ιού αφού φαλιριζουν οι κολοσσοί εταιρίες ;;;;;;
Να υπενθυμίσω σε μερικούς που είναι άσχετοι από παραγωγή πλούτου δλδ είναι δυ ή συνταξιούχοι τα εξής:
Το χρήμα που δανείζονται οι χώρες δεν είναι από την TUI ή από την εταιρία Lufthansa αλλά από τις αγορές που είναι πρόσωπα που έχουν μετοχές σε πολλές εταιρίες κ παίζουν μπάλα κερδίζοντας πολλά λεφτά κ τα έχουν για τοκογλυφικούς λόγους μετά μέσω δανείων
Δλδ κολοσσός μπορεί να είναι η εταιρία Α ή εταιρία Β αλλά τα κέρδη είναι απειροελάχιστα πάντα σε σχέση με το τζίρο διότι το παιχνίδι των μετόχων είναι το κέρδος να ρευστοποιειται προς σε αυτούς ώστε να έχουν ρευστό

Πολλές φορές πχ αν Εγώ έχω το δέκα τοις εκατό από διακόσιες τέτοιες εταιρίες κ έχοντας μαζέψει άπειρο χρημα από αυτές, με συμφέρει να καταποντιστεί η μετοχή ώστε έχοντας το χρημα εγώ ,να μπορώ να πάρω άλλο τριάντα τοις εκατό των μετόχων με χαμηλή τιμη λόγω κάποιας κρίσης που γκρέμισε τις μετοχές της

Αυτοί οι καρχαρίες κάνουν κουμάντο στην παγκόσμια οικονομία που δανείζουν τις τράπεζες κ μετέπειτα οι τράπεζες δανείζουν τα κράτη


Οπότε όπως εγώ δεν έχω μιλήσει ποτέ για εμβόλιο αφού είμαι άσχετος με ιατρική έτσι και κάποιοι να μη γράφετε παπαριές τύπου ,,,,πάμε καλά αφού αυξάνονται οι καταθέσεις ή τύπου ότι φαλιριζουν οι εταιρίες άρα δεν είναι λογικό να μεγενθυνεται το μέγεθος του ιού








Κομάντο κάνουν τα κεφάλαια κ οι αγορές κ όχι οι εταιρίες
Κ οι αγορές ετοίμαζαν εδώ κ καιρό την επόμενη παγκόσμια κρίση ώστε να πλουτίσουν παραπάνω

Ιός ασφαλώς κ υπάρχει απλώς κάποιοι το εκμεταλλεύονται στο έπακρο κ ελέγχοντας κυβερνήσεις λόγω των δανεισμων μπορούν να διογκώνουν ή όχι μια κρίση ,όπως τώρα στην πανδημία


Γιατί γράφεις σεντόνι ρε συναγωνιστή. Γράψε απλά να το καταλάβουμε.........


Accumulation.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.805
Πόντοι
21.896
Ας αφήσουμε έξω τους λογικούς από την κουβέντα. Το δίπολο είναι το εξής : εφαρμογή των μέτρων της κυβέρνησης ή όχι και κάνει ότι ο οποιοσδήποτε θεωρεί φρόνιμο. Όποιος εφαρμόζει το πρώτο



Γιατί γράφεις σεντόνι ρε συναγωνιστή. Γράψε απλά να το καταλάβουμε.........


Accumulation.
Αφού επιμένουν. Σε ασυναρτατα πράγματα χωρίς να γνωρίζουν

Σα να γράφω εγώ για mrna dna
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Το πρώτο μέρος της ανάρτησης είναι μισή απάντηση στον pezoporos και δεν βγάζει νόημα. Απλά έμεινε και τα ανάρτησε όλα μαζί.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.805
Πόντοι
21.896
Το πρώτο μέρος της ανάρτησης είναι μισή απάντηση στον pezoporos και δεν βγάζει νόημα. Απλά έμεινε και τα ανάρτησε όλα μαζί.
Κ το δεύτερο στο bourdeliaeis_anhr που λέει πάμε καλά διότι αυξάνονται οι καταθέσεις καθώς επίσης ότι η ύπαρξη ιού δεν συμφέρει τους πλούσιους επειδή φαλιριζουν οι εταιριες
 
  • Like
Αντιδράσεις: dik

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.475
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786
ο γιατρός (και ο νόμος) λέει 10, για να προσπαθήσει ο ασθενής να εφαρμόσει 9 και να κάνει τελικά 8.
ο μανιχαϊσμός είναι παιδικός.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
ο γιατρός (και ο νόμος) λέει 10, για να προσπαθήσει ο ασθενής να εφαρμόσει 9 και να κάνει τελικά 8.
ο μανιχαϊσμός είναι παιδικός.

Τότε πώς γίνεται ο barock ο οποίος :
- υποστηρίζει την κυβέρνηση
- δεν εφαρμόζει επακριβώς τα μέτρα
- εφαρμόζει όλους τους κανόνες υγιεινής
να χαρακτηρίζεται καραντινόκαβλος και εγώ που :
- δεν υποστηρίζω την κυβέρνηση
- δεν εφαρμόζω επακριβώς τα μέτρα
- εφαρμόζω όλους τους κανόνες υγιεινής
να χαρακτηρίζομαι ψεκασμένος;;; Στην τελική η διαφορά μας είναι ΜΌΝΟ η στήριξη στην κυβέρνηση. Εγώ δεν στηρίζω αλλά εφαρμόζω κανόνες υγιεινής, αυτός στηρίζει και εξίσου εφαρμόζει κανόνες υγιεινής.

ΚΑΙ ΟΙ ΔΎΟ ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΌΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΉ ΑΠΟΣΤΑΣΙΟΠΟΙΗΣΗ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.682
Κριτικές
99
Like
14.492
Πόντοι
25.186
Ρε παιδια 2 ερωτησεις

1)Αυτα τα νυχάδικα ειναι τοσο σημαντικά ωστε να ανοιγουν πρώτα απο όλα,.......τι στον πούτσο???

2)Επίσης οι αρχαιολογικοι χωροι ειναι επίσης τοσο σοβαρη προτεραιότητα, και πόσες πόλεις πλην Αθηνας εχουν αρχαιολογικους χωρους δηλαδη??

Και ποιος νοιαζεται εν μεσω κρισης να παει σε........αρχαιολογικό χωρο??????

Αυτοι που αποφασίζουν ειναι εντελώς ηλίθιοι και εκτός κοινωνίας???????????????
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Αφού επιμένουν. Σε ασυναρτατα πράγματα χωρίς να γνωρίζουν

Σα να γράφω εγώ για mrna dna
Οπότε όπως εγώ δεν έχω μιλήσει ποτέ για εμβόλιο αφού είμαι άσχετος με ιατρική
Δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος στην Ελλάδα ή στον κόσμο να γνωρίζει εμπεριστατωμένα τις λειτουργίες και τις επιδράσεις του mRNA εμβολίου.
Οι μόνοι που ξέρουν είναι αυτοί που έχουν κάνει πειράματα και το έχουν αναπτύξει καθώς και οι ανώτεροί τους στην φαρμακευτική εταιρία και όσοι αυτοί λογοδοτούν.
Όλοι οι υπόλοιποι απλά μπουρδολογούν θετικά ή αρνητικά ανάλογα με τα συμφέροντά τους.

Απο ένα σημείο και μετά είναι θέμα εμπιστοσύνης. Εμπιστεύεσαι Pfizer και Moderna και τους πολιτικούς ή «επιστήμονες» πλασιέδες τους στις δυτικές παροικίες; Πας και το κάνεις.
Εμένα αν με ρωτήσετε δεν εμπιστεύομαι τίποτα από όλο το σύστημα που έχουν στήσει.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.805
Πόντοι
21.896
Ρε παιδια 2 ερωτησεις

1)Αυτα τα νυχάδικα ειναι τοσο σημαντικά ωστε να ανοιγουν πρώτα απο όλα,.......τι στον πούτσο???

2)Επίσης οι αρχαιολογικοι χωροι ειναι επίσης τοσο σοβαρη προτεραιότητα, και πόσες πόλεις πλην Αθηνας εχουν αρχαιολογικους χωρους δηλαδη??

Και ποιος νοιαζεται εν μεσω κρισης να παει σε........αρχαιολογικό χωρο??????

Αυτοι που αποφασίζουν ειναι εντελώς ηλίθιοι και εκτός κοινωνίας???????????????
Στους αρχαιολογικούς χώρους δεν υπάρχει πρόβλημα όσοι είναι υπεθριοι διότι λίγα άτομα σε μεγάλο χώρο

Άρα για τα νυχαδικα είναι μια βεβαίωση ότι μας κυβερνάνε οι γυναίκες ΧΑ χα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.305
Κριτικές
1
Like
35.343
Πόντοι
6.256
Ρε παιδια 2 ερωτησεις

1)Αυτα τα νυχάδικα ειναι τοσο σημαντικά ωστε να ανοιγουν πρώτα απο όλα,.......τι στον πούτσο???

2)Επίσης οι αρχαιολογικοι χωροι ειναι επίσης τοσο σοβαρη προτεραιότητα, και πόσες πόλεις πλην Αθηνας εχουν αρχαιολογικους χωρους δηλαδη??

Και ποιος νοιαζεται εν μεσω κρισης να παει σε........αρχαιολογικό χωρο??????

Αυτοι που αποφασίζουν ειναι εντελώς ηλίθιοι και εκτός κοινωνίας???????????????
Αρχαιολογικοι χωροι, δε θα πατήσει κανεις, σανό το θέμα, θα τα ξύνουν οι εργαζόμενοι αλλα δε θα ναι σπίτι με 534€

Με κομμωτηρια θα σας χαλαρωσει ο κούλης?
Καλα σας δουλευει ο καντέμης
 
Τελευταία τροποποίηση:

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.682
Κριτικές
99
Like
14.492
Πόντοι
25.186
Στους αρχαιολογικούς χώρους δεν υπάρχει πρόβλημα όσοι είναι υπεθριοι διότι λίγα άτομα σε μεγάλο χώρο

Άρα για τα νυχαδικα είναι μια βεβαίωση ότι μας κυβερνάνε οι γυναίκες ΧΑ χα
Δεν εννοω αυτο φιλε,φυσικ ακαι ειναι ασφαλείς

Εννοώ οτι απο 1002 δραστηριότητες πιο σημαντικές επιλέγουν τους αρχιαολογικούς χωρους!Τι σόι προτεραιότητα ειναι αυτη,ποιος ενδιαφέρεται να πάει τέτοια εποχη?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.805
Πόντοι
21.896
Δεν εννοω αυτο φιλε,φυσικ ακαι ειναι ασφαλείς

Εννοώ οτι απο 1002 δραστηριότητες πιο σημαντικές επιλέγουν τους αρχιαολογικούς χωρους!Τι σόι προτεραιότητα ειναι αυτη,ποιος ενδιαφέρεται να πάει τέτοια εποχη?
Έλα μωρέ απλώς για να λένε ότι κάτι ανοίξανε ,να γίνονται επιτροπές ,να τσεπωνουν τα λεφτά από τις επιτροπές κ όλα καλά
Κλασσική δημόσιοι είναι κ αυτοί τις επιτροπης
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.305
Κριτικές
1
Like
35.343
Πόντοι
6.256
ο αρχιξεφτιλας της επιτροπης που λουφαξε?
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Δεν υπαρχει καμία αυξηση των αυτοκτονιων.
Μην ξεχνιώμαστε:confused:
* Είχε και 1-2 απόπειρες μέσα στην εβδομάδα ενώ το προηγούμενο διάστημα μέρα παρα μέρα έβρισκαν και κάποιον κρεμασμένο..
Φιλανδία της δεκαετίας του 90 γίναμε στη χώρα με τον καλύτερο καιρό...:confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom