Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
εγω κραταω ακομα μια πισινη γιατι υπαρχει μια διαισθηση στον αερα οτι κατι δεν παει καλα....
οι νεοταξιτες δεν εχουν περιθωρια, πρέπει να κανουν κινηση,ηδη ο πουτινιαρης ανακαλεσε τον πρεσβευτη του, ειμαστε κοντα σε μεγαλα γλεντια
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Τι εγινε ρε σεις?που ειναι αυτες οι τρελοκαραντινοκαβλες....που μας ειχαν κανει τις αρχιδαρες ζεπελιν?....να μας πουν ρε παιδι μου κατι,εστω για το χεσιμο στην κρητη.....αυξηθηκε λεει?
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
οι νεοταξιτες δεν εχουν περιθωρια, πρέπει να κανουν κινηση,ηδη ο πουτινιαρης ανακαλεσε τον πρεσβευτη του, ειμαστε κοντα σε μεγαλα γλεντια
Τυπε το νου εσυ ,ο σωρρος θελει να σε τζιπαρει γιατι εχει εντοπισει τη δραση σου στο μπουρδελα...
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
δεν υπαρχει καραντινα εδω και τουλαχιστον 1 μηνα...ολοι εξω ειμαστε, πορειες σχεδον καθε μερα, γενικα της πουτανας παντου...
μονο ο μαλακας ο κουλης κραταει κλειστο το λιανεμποριο, για να ψωφησουν και οι τελευταιοι εμποροι...

o κοσμος εσκασε μετα απο 1 χρονο καραντινα...τα κρουσματα λογικα θα αυξηθουν, τα πεθανουν και καποιοι εκτος μεθ και παμε παρακατω...2-3 μηνακια μειναν ακομα μεχρι το καλοκαιρι!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ναι ναι τακη....δεν υπαρχει καραντινα...φορτωσε γυναικα και πεθερα στο στεησον να πας να ψωλαρεις απο δραπετσωνα βουλιαγμενη,να αλλαξεις λιγο παραστασεις και τα λεμε αν πεσεις σε κανα βλαχαδερο....
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
162227485_3766887543430085_6983983713311514484_o.jpg
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Πέρσυ τέτοια εποχή ήμουν Νέα Υόρκη--τρανζιτ-- κ πήρα να ευχειθω σε κουμπάρα μου που είναι διάσημος Έλληνας εφοπλιστής
(Δυστυχώς εγώ καμία σχέση με αυτά???)

,Mιλουσαμε κ μου έλεγε ότι ξεκινάει η καραντίνα Ελλάδα

Μού είπε μια σοφή κουβέντα
Το 2020 σσ πέρσυ ,,δεν δύναται να εφαρμοστεί καμία καραντίνα για πανδημία διότι ο τρόπος ζωής μας είναι δομημένος έτσι

Τελικά δικαιώθηκε ένα χρόνο μετά που με περισσότερα κρούσματα ανοιγει η οικονομια

Μερικοί άνθρωποι δεν ειναι τυχαίο που έγιναν πλούσιοι τελικα :confused:
Ρε φίλε εγώ είμαι από τους πρώτος που κράζει την καραντίνα δες τα μηνύματά μου.
Με τη λογική σου έπρεπε να είμαι ο Έλον Μασκ τώρα.


Από τότε που ανακοινώθηκε το λοκντάουν ήμουν αντίθετος μαζί με λίγα εκλεκτά μέλη.
Όταν όλοι εσείς βγαίνατε στα μπαλκόνια και χειροκροτάγατε. :jerking:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Ρε φίλε εγώ είμαι από τους πρώτος που κράζει την καραντίνα δες τα μηνύματά μου.
Με τη λογική σου έπρεπε να είμαι ο Έλον Μασκ τώρα.


Από τότε που ανακοινώθηκε το λοκντάουν ήμουν αντίθετος μαζί με λίγα εκλεκτά μέλη.
Όταν όλοι εσείς βγαίνατε στα μπαλκόνια και χειροκροτάγατε. :jerking:
Δες κ τα δικά μου
Κανείς φυσιολογικός άνθρωπος που εργάζεται δεν είναι της καραντίνας
Είναι απαρχαιωμένη λύση δυστυχώς
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
Η στραβος είναι ο γυαλός η στραβά αρμενιζουμε
Μετά από 5 μήνες καραντίνας ανακαλύψαμε ότι στραβά αρμενιζουμε.
Δέν αποκλειεται βέβαια μετά από λίγο να βλέπουμε πάλι στραβό το γυαλο.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Δες κ τα δικά μου
Κανείς φυσιολογικός άνθρωπος που εργάζεται δεν είναι της καραντίνας
Είναι απαρχαιωμένη λύση δυστυχώς
Δεν είναι απαρχαιωμένη. Οι αρχαίοι δεν ήταν ηλίθιοι.
Όταν υπήρχε αρρώστια σε καραντίνα μπαίνανε οι άρρωστοι, όχι οι υγιείς.
Αυτό σημαίνει καραντίνα, η απομόνωση των αρρώστων.

Τώρα φυσικά στη δυστοπία που ζούμε κακώς τους βάζω ιδέες.
Ικανούς τους έχω να κάνουν "καραντίνα" με μια φανταστική αρρώστεια και να απομονώνουν τους αντιφρονούντες ως άρρωστους.
Τύπου γκούλαγκ.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.444
Κριτικές
36
Like
38.012
Πόντοι
18.565
Αυτη δεν ειναι καραντινα ρε παιδια. Καραντινα σημαινει σαραντα μερες, οχι 150.
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Δες κ τα δικά μου
Κανείς φυσιολογικός άνθρωπος που εργάζεται δεν είναι της καραντίνας
Είναι απαρχαιωμένη λύση δυστυχώς
Χαλαρωστε μαγκες,τουλαχιστον στην αρχη ,κανεις δεν ηξερε,ολοι εικασιες καναμε οχι μονο εδω,σε ολο τον κοσμο,το παν ηταν να κερδηθει χρονος να δουν οι ειδικοι με τι εχουμε να κανουμε....το απαραδεκτο της υποθεσης ειναι οτι εδω οι τριμαλακες κολλησανε στο καραντινα και αγιος ο θεος...βολεψε πολυ,τα χαπατα στηριζανε δημοσκοπικα,τα καναλια κερνανε τρομο,εμεις βαζουμε απο την τσεπη μας,οι δ.υ. ξυνουν τις αρχιδαρες τους...γουιν του γουιν ειπαν οι φωστηρες και το γαμησανε οσο κανεις...και δωσε οι νεοκοποι τηλεοπτικοι σταρ σουργελα ειδικοι, μαλακια λοκνταουν και φιλοτιμο....
Κανας εισαγγελεας θα ψαξει τελικα τι στον πουτσο λεγανε στις συνεδριασεις και ποιος εχει τελικα την ευθυνη του φιασκου?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Χαλαρωστε μαγκες,τουλαχιστον στην αρχη ,κανεις δεν ηξερε,ολοι εικασιες καναμε οχι μονο εδω,σε ολο τον κοσμο,το παν ηταν να κερδηθει χρονος να δουν οι ειδικοι με τι εχουμε να κανουμε....το απαραδεκτο της υποθεσης ειναι οτι εδω οι τριμαλακες κολλησανε στο καραντινα και αγιος ο θεος...βολεψε πολυ,τα χαπατα στηριζανε δημοσκοπικα,τα καναλια κερνανε τρομο,εμεις βαζουμε απο την τσεπη μας,οι δ.υ. ξυνουν τις αρχιδαρες τους...γουιν του γουιν ειπαν οι φωστηρες και το γαμησανε οσο κανεις...και δωσε οι νεοκοποι τηλεοπτικοι σταρ σουργελα ειδικοι, μαλακια λοκνταουν και φιλοτιμο....
Κανας εισαγγελεας θα ψαξει τελικα τι στον πουτσο λεγανε στις συνεδριασεις και ποιος εχει τελικα την ευθυνη του φιασκου?
Ο δημόσιος λειτουργός δεν δικάζεται για τις πράξεις του κ τις αποφάσεις του σε αυτό το κωλοκρατος
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Αυτη δεν ειναι καραντινα ρε παιδια. Καραντινα σημαινει σαραντα μερες, οχι 150.
Θυμασαι,τα λεγαμε πως το χαρτι της καραντινας καηκε την πρωτη φορα....σαςταλεγακηδες καταντησαμε ,αλλα σκεψου οτι εμεις δυο τρεις τεσσερις θαμωνες στο μπου το λεγαμε....αυτοι οι τριμαλακες κυβερνηση σου λεει μετα και ειδικοι....της πουτσας!
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Ο δημόσιος λειτουργός δεν δικάζεται για τις πράξεις του κ τις αποφάσεις του σε αυτό το κωλοκρατος
Δεν ειναι το φορτε μου τα νομικα... ...τα νομικιστικα ειναι λυση απελπισιας στην τριμπουρδελη βαλκανικη μπανανια...οι καλενδες ειναι για αφεση αμαρτιων....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Δεν ειναι το φορτε μου τα νομικα... ...τα νομικιστικα ειναι λυση απελπισιας στην τριμπουρδελη βαλκανικη μπανανια...οι καλενδες ειναι για αφεση αμαρτιων....
Θα περάσει από δική κανένας από τους γιατρούς παλιάτσους σσ μισθοφόροθς λοιμοξιολογους για τα λάθη τους;;;;; Αρχιδια ,,πήραν τα λεφτά κ θα χαθούν
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Θα περάσει από δική κανένας από τους γιατρούς παλιάτσους σσ μισθοφόροθς λοιμοξιολογους για τα λάθη τους;;;;; Αρχιδια ,,πήραν τα λεφτά κ θα χαθούν
Αυτο γραφω ....αρχιδια καπαμα....χασαμε 1 χρονο απο τις ζωες μας με τα μουνοπανα....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
Αυτο γραφω ....αρχιδια καπαμα....χασαμε 1 χρονο απο τις ζωες μας με τα μουνοπανα....
μονο ο αδαμαντιδης περασε ζωαρα..τον εχουν μπαγλαρωσει σε μπαρμπουτιερα, σε μπουζουκλερι, στον δρομο, σε λουνα παρκ, στο γηπεδο, σε συναυλια κτλ....
:confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Αυτο γραφω ....αρχιδια καπαμα....χασαμε 1 χρονο απο τις ζωες μας με τα μουνοπανα....
Κ στο τέλος η κυβέρνηση θα πει

Μας παραπλάνησαν οι λάθος εκτιμήσεις των λοιμοξιολογων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom