Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Peacemaker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
399
Κριτικές
6
Like
951
Πόντοι
361
Δεν ξέρω πόσο σωστές είναι οι αναλύσεις που κάνετε...
αλλά αρχίζω να φοβάμαι τις πουτάνες. Οποίο κεφάλι επικρατήσει θα κρίνει αν θα ξαναπάω σύντομα σε αυτές. Η Αθήνα σταθερά έχει πολλά κρούσματα και μάλλον είναι περισσότερα!
ελπίζω να μη γίνουν ανεξέλεγκτα!
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.623
Like
24.415
Πόντοι
6.256
Κουλης προχθες..."Ξερουμε οτι εστιατορια,σινεμα,θεατρα και μπαρακια ειναι χωροι συνωστισμου και μπορουν προκαλεσουν υπερμεταδοση του ιου.Τι σημαινει αυτο οτι πρεπει να κλεισουν;Οχι βεβαια!!!"

Σαλονικα σημερα....


theatro_gis1.jpg
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.623
Like
24.415
Πόντοι
6.256
Μια περιοχη ειχε μεινει στην Ελλαδα να μην εχει γαμηθει απο τον κορωνοιο η Λακωνια και τη γαμησαν τα Πακια που δουλευουν στα χωραφια....:angry:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Μια περιοχη ειχε μεινει στην Ελλαδα να μην εχει γαμηθει απο τον κορωνοιο η Λακωνια και τη γαμησαν τα Πακια που δουλευουν στα χωραφια....:angry:
εμεις πιο πανω δεν εχουμε θεμα εχουμε οικογενειες συριων
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.915
Πόντοι
12.756
Μια περιοχη ειχε μεινει στην Ελλαδα να μην εχει γαμηθει απο τον κορωνοιο η Λακωνια και τη γαμησαν τα Πακια που δουλευουν στα χωραφια....:angry:
Παντως ντοκ ολα εγιναν οπως τα ειχες πει:hi:
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Επανέρχομαι με το πρωτόκολλο θεραπείας για το σπίτι. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ .Παρακολούθηση χωρίς φάρμακα και αν σοβαρέψει η κατάσταση στο νοσοκομείο!!!!!!


Ποιός απο τους κυβερνητικούς εδώ μέσα θα μου πεί γιατί ο ΕΟΔΥ δεν ενημερώνει τα πρωτόκολλα θεραπείας στην επίσημη ιστοσελίδα;;;; Μήπως η αποχώρηση του Τσιόδρα ήταν αποτέλεσμα αυτής της απόφασης; Υπήρχε απο την αρχή η διαφορά Τσιόρδα-Σύψα για τη θεραπεία (χλωροκίνη ο ένας remdesevir ο άλλος).
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.623
Like
24.415
Πόντοι
6.256
Μια περιοχη ειχε μεινει στην Ελλαδα να μην εχει γαμηθει απο τον κορωνοιο η Λακωνια και τη γαμησαν τα Πακια που δουλευουν στα χωραφια....:angry:
Παντως ντοκ ολα εγιναν οπως τα ειχες πει:hi:

Αρχιδια τυπε...λοκνταουν ειχε αποφασιστει και τελευταια στιγμη το ακυρωσε ο γουρλοματης για τα φραγκα.Δες τι λεγανε ολα τα μελη της επιτροπης πριν το διαγγελμα και τι λεγανε μετα και θα καταλαβεις πολλα.Η Κοτανιδου μας ειχε σκοτισει το πουτσο οτι γεμιζουν οι ΜΕΘ και 300 κρουσματα ειναι πολλα και μετα το διαγγελμα μας ελεγε οτι εχουμε επαρκεια σε ΜΕΘ και οτι απο τα 500 κρουσματα και πανω πρεπει να ανησυχουμε!

Καταλαβαινεις οτι σε αυτη τη χωρα με εξαιρεση τον Τσιοδρα ολοι οι υπολοιποι βαζουν μπροστα τις πολιτικες τους επιδιωξεις και μετα το επιστημονικο τους κυρος...
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Καταλαβαινεις οτι σε αυτη τη χωρα με εξαιρεση τον Τσιοδρα ολοι οι υπολοιποι βαζουν μπροστα τις πολιτικες τους επιδιωξεις και μετα το επιστημονικο τους κυρος...

τωρα μιλας σωστα

και αυτοι καποια στιγμη θα πρεπει να κατσουν στο σκαμνι για τα οσα εκαναν μεχρι τωρα αλλα και μεχρι την ληξη της θητειας τους σε "κυβερνητικα θωκα"
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.915
Πόντοι
12.756
Μια περιοχη ειχε μεινει στην Ελλαδα να μην εχει γαμηθει απο τον κορωνοιο η Λακωνια και τη γαμησαν τα Πακια που δουλευουν στα χωραφια....:angry:
Παντως ντοκ ολα εγιναν οπως τα ειχες πει:hi:

Αρχιδια τυπε...λοκνταουν ειχε αποφασιστει και τελευταια στιγμη το ακυρωσε ο γουρλοματης για τα φραγκα.Δες τι λεγανε ολα τα μελη της επιτροπης πριν το διαγγελμα και τι λεγανε μετα και θα καταλαβεις πολλα.Η Κοτανιδου μας ειχε σκοτισει το πουτσο οτι γεμιζουν οι ΜΕΘ και 300 κρουσματα ειναι πολλα και μετα το διαγγελμα μας ελεγε οτι εχουμε επαρκεια σε ΜΕΘ και οτι απο τα 500 κρουσματα και πανω πρεπει να ανησυχουμε!

Καταλαβαινεις οτι σε αυτη τη χωρα με εξαιρεση τον Τσιοδρα ολοι οι υπολοιποι βαζουν μπροστα τις πολιτικες τους επιδιωξεις και μετα το επιστημονικο τους κυρος...
αδικο δεν εχεις Ντοκ..οτι τους συμφερει
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.534
Like
21.910
Πόντοι
5.006
Ανοίξτε ρε μαλακες τα γήπεδα!!! Βάλτε ένα 10% χωρητικότητα, με αποστάσεις ο ένας από τον άλλο σε ανοιχτό χωρο, σιγά το πράγμα....
Να δωθούν αυτα τα 3.500 εισητηρια αποκλειστικά σε συνδέσμους της 7, να αποκτήσει πνοή το γήπεδο!
Μαλακες, ε μαλακές! Που μπορούμε να πάμε σε όλους τους κλειστούς χώρος και μας απαγορεύουν ανοικτά γήπεδα!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.659
Like
27.918
Πόντοι
5.506
καλα τα λεει ο τακης...αλλα οι ρεζιλιδες εδω κλεινουν και τα περιπτερα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.078
Πόντοι
18.565
Ανοίξτε ρε μαλακες τα γήπεδα!!! Βάλτε ένα 10% χωρητικότητα, με αποστάσεις ο ένας από τον άλλο σε ανοιχτό χωρο, σιγά το πράγμα....
Να δωθούν αυτα τα 3.500 εισητηρια αποκλειστικά σε συνδέσμους της 7, να αποκτήσει πνοή το γήπεδο!
Μαλακες, ε μαλακές! Που μπορούμε να πάμε σε όλους τους κλειστούς χώρος και μας απαγορεύουν ανοικτά γήπεδα!
Τυπε εγώ δεν έχω πρόβλημα. Έχω VIP θέση, στο γήπεδο της ομάδας μου.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.659
Like
27.918
Πόντοι
5.506
Ανοίξτε ρε μαλακες τα γήπεδα!!! Βάλτε ένα 10% χωρητικότητα, με αποστάσεις ο ένας από τον άλλο σε ανοιχτό χωρο, σιγά το πράγμα....
Να δωθούν αυτα τα 3.500 εισητηρια αποκλειστικά σε συνδέσμους της 7, να αποκτήσει πνοή το γήπεδο!
Μαλακες, ε μαλακές! Που μπορούμε να πάμε σε όλους τους κλειστούς χώρος και μας απαγορεύουν ανοικτά γήπεδα!
Τυπε εγώ δεν έχω πρόβλημα. Έχω VIP θέση, στο γήπεδο της ομάδας μου.
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.078
Πόντοι
18.565
Ανοίξτε ρε μαλακες τα γήπεδα!!! Βάλτε ένα 10% χωρητικότητα, με αποστάσεις ο ένας από τον άλλο σε ανοιχτό χωρο, σιγά το πράγμα....
Να δωθούν αυτα τα 3.500 εισητηρια αποκλειστικά σε συνδέσμους της 7, να αποκτήσει πνοή το γήπεδο!
Μαλακες, ε μαλακές! Που μπορούμε να πάμε σε όλους τους κλειστούς χώρος και μας απαγορεύουν ανοικτά γήπεδα!
Τυπε εγώ δεν έχω πρόβλημα. Έχω VIP θέση, στο γήπεδο της ομάδας μου.
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
Ελ Πάσο και τα μυαλά στα κάγκελα.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
καλα τα λεει ο τακης...αλλα οι ρεζιλιδες εδω κλεινουν και τα περιπτερα
Τύπε το IQ τους δεν τους επιτρέπει να σκεφτούν ότι μπορώ απλά να αγοράσω τη μπύρα μου από το σουπερ μαρκετ και όχι από το περίπτερο. Τόσο μυαλό έχουν τόσα κάνουν. Συγχώρεσέ τους.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Περάσαμε ήδη το 1.000.000 θανάτους.

Που είναι τώρα εκείνος ο ανεκδιήγητος καθηγητής βιολογίας στη Μέση Εκπαίδευση που έβαζε την ζυγαριά με τα νούμερα της γρίππης και του κορωνοϊού;

Ξέρει μήπως κανένας;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
καλα τα λεει ο τακης...αλλα οι ρεζιλιδες εδω κλεινουν και τα περιπτερα
Τύπε το IQ τους δεν τους επιτρέπει να σκεφτούν ότι μπορώ απλά να αγοράσω τη μπύρα μου από το σουπερ μαρκετ και όχι από το περίπτερο. Τόσο μυαλό έχουν τόσα κάνουν. Συγχώρεσέ τους.

Μην τους βάζεις ιδέες γιατί θα κλείσουν και τα σούπερ μάρκετ :2funny:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Περάσαμε ήδη το 1.000.000 θανάτους.

Που είναι τώρα εκείνος ο ανεκδιήγητος καθηγητής βιολογίας στη Μέση Εκπαίδευση που έβαζε την ζυγαριά με τα νούμερα της γρίππης και του κορωνοϊού;

Ξέρει μήπως κανένας;
"nik1410 Τελευταία εμφάνιση σε σύνδεση, πριν 1 μήνα"

λες να ειναι μεσα στους 1.000.000? :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom